Jump to content

Odometrs raadiijumu mainiishana


naislaif
 Share

Recommended Posts

HAI gudrinieki!

 

mitsubishi L200. gribu paardziit odometru lai nav jaamaksaa forshais nodoklis. ir kaadam sajeega kaa es to varu izdariit?

Link to comment
Share on other sites

a cik ir tas nodoklis L200,mani arī tas intresē

es to štelli saprotu tā: uzliek GPS,pēctam nobloķē GPS signālu un gada beigās atgriež atpakaļ odometru :keep_order:

Labots - beirubit
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

HAI gudrinieki!

 

mitsubishi L200. gribu paardziit odometru lai nav jaamaksaa forshais nodoklis. ir kaadam sajeega kaa es to varu izdariit?

Pats tu to neizdarīsi :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

N'e... gribu odometra r'ad'ijumu izmain'it!

Gribi ar odometru reģistrācijas gadu pārdzīt? :mda:

 

 

 

 

Par to nodokli veel nezinu , bet jaa noblokjeeshu GPS signaalu un piedziishu kilometrus.

a cik ir tas nodoklis L200,mani arī tas intresē

es to štelli saprotu tā: uzliek GPS,pēctam nobloķē GPS signālu un gada beigās atgriež atpakaļ odometru :keep_order:

 

 

 

 

Nu ja es savam BMW waru nodzeest kluudas, tad kam gan te vajadzeetu buut sarezhgjiitam?

 

vajag iistos vadus, zinaat kur sleegties... un bembim es pats arii negaaju cauri - man pastaastiija.

 

 

Pats tu to neizdarīsi :sarkasms:

 

 

 

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Par to nodokli veel nezinu , bet jaa noblokjeeshu GPS signaalu un piedziishu kilometrus.

Nodoklis liekas ir pēc 2005.g. reģistrētiem - 19Ls - līdz 2,0L, 30Ls - 2,5L, 40Ls - pārējie. Man CRV registrēts 2008.g. uzņēmumā (izlaists 2001.g., nejaukt) sanāk 19Ls katru mēnesi. Tehniskajā pilni 2 litri nav norādīti (1973), sanāk ka jābūt 19 Ls.

Līdz 2005.g. reģistrētiem - visiem 30Ls.

 

Jānomaksā nodoklis un nav tur ko čakarēties. Mazāk būs jādomā par kilometrāžu norakstīšanu.

Link to comment
Share on other sites

Kas izdevīgāk jādomā pašiem . bet lai ar odometru nav pēc tam jāšanās var bloķējot GPS bloķēt arī odometru. Kā nu kuram auto tas izdarāms . L-200 tur ir tikai jāpārtrauc ķēde.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

O, ja jau par sitaam stelleem runaajam tad varbuut zinat kas ir tas pirmais raadiitaajs (mileage - piemeeram pirms tiem 23,4 t km nomainiits spidometrs un piereguleets patiesais nobraukums vai ... ???)un ko tas vareetu noziimeet?

Auto ir Audi A6

 

hic8db850y4hl072ipq.jpg

Labots - HeatPipe
Link to comment
Share on other sites

Man CRV registrēts 2008.g. uzņēmumā (izlaists 2001.g., nejaukt) sanāk 19Ls katru mēnesi.

Līdz 2005.g. reģistrētiem - visiem 30Ls.

 

Nepareizi!

Skatās pirmās reģistrācijas datumu (kas ne vienmēr sakrīt ar izlaiduma gadu), tātad - Tev būs 30 Ls!

Link to comment
Share on other sites

Lasot info no vadības blokas tik un tā 99% gadījumu var nolasīt patieso nobraukumu.

Ne visiem auto , vadības bloks var būt arī mainīts , retos servisos tas tik salāgots , pārsvarā nobraukuma info glabājas citā vietā nevis centrālā vadības blokā A6 tas ir spidometrā , ko mainot tiek pieprogrammēts parasti tikai imobilaizers. Mototra vadības bloks savukārt ir zem haubes , salona vadības bloks salonā lejā, visi sajūgti ar CAN šinu un lasās caur OBD atliek vajadzīgajam impulsu no čipa noņemt un nekādas info par nobraukumuu vairs nebūs , iespējams iegūt tikai motora h un vēl citus, no kā par reālo nobraukumu var tikai minēt.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Nepareizi!

Skatās pirmās reģistrācijas datumu (kas ne vienmēr sakrīt ar izlaiduma gadu), tātad - Tev būs 30 Ls!

 

Latvijā pirmo reizi reģistrēts 2008. gadā. Vai arī es ko jaucu/nesaprotu.

A ir kaut kur sīkāks info par šito, nevella tolkam nevaru atrast.

Link to comment
Share on other sites

Kanibaals

Nepareizi!

 

Pašam tev nepareizi. Jā skatās pirmo reģistrācijas datumu, bet jebkurā valstī ne tikai LV. Tautā saukts arī par izlaiduma gadu, tas ne vienmēr sakrīt ar reālo gadu, kad nolaists no konveijera. Bieži ir, ka auto pārtraukts ražot piemēram 1992. gadā, bet tirgū ir pieejams ar izlaiduma gadu 1993.

 

Autora sāpi īsti nesaprotu, jo GPS attālums nekādi normālos apstākļos nesakritīs ar odometru, ja tā būs stipri tad aizdomīgi. Odometrs/spidometrs ir ar kļūdu ~5-10%, kas atkarīgs no daudziem apstākļiem, sevišķi vēl ziemā buksējoties, lai gan nebrīnos, ja VID kaut ko tādu pieprasīs, visticamāk nodokli atpakaļ tā arī neviens nedabūs. Drīzāk vieglāk ir nevis odometru kruķīt bet atslēgt ātruma sensoru, protams tas nedaudz negatīvi ietekmēs degvielas patēriņu un saskarsmi ar CP :D, bet toties odometrs neko neskaitīs. Var realizēt kā slēdzīti.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Kanibaals

!@#$%^& taču saka izlaiduma gadu, to kas teh pasē. Izlasi, kas teh pasē ir rakstīts pretī "izlaiduma gadam" - 1. reģistrācijas datums

Link to comment
Share on other sites

tehniskajā pie 1. reģistrācijas datums raksta pirmo reģistrāciju Latvijā, bet to, ka viņš bijis pirms tam reģistrēts Vācijā vai Zimbabvē - par to ne runas

Link to comment
Share on other sites

raiviss, nē. Autiņu ievedot Latvijā, kad tiek izsniegta tehniskā pase, tur ieraksta to, kas ir autiņa pirkuma papīros kā pirmās reģistrācijas gads.

Papēti savu/kāda pazīstama autiņa vēsturi caur parbaudi.lv- tur parādās, kurā gadā ievests Latvijā (kā arī iepriekšējās reģistrācijas valsts).

Link to comment
Share on other sites

Ha, pirmā reģistrācija ir datums, kad auto tika reģistrēts un tam nav nekāda sakara ar Latviju.

 

Odometru var Mitsubishi attīt par dažiem desmitiem latu, varu iedod kontaktus.

Link to comment
Share on other sites

dadzis123

Topika autors drusku pasteidzies. Ja es pareizi sapratu no man stāstītā, tad L200 tehniskajā pasē rakstīts - kravas kaste, vismaz jaunākās teh. pasēs noteikti. Auto ar kravas kasti nekādu nodokļi NAV JĀMAKSĀ!

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Pat ja būtu nodoklis jāmaksā, tas atmaksātos kaut vai dēļ tā, ka arī degvielu varētu iekļaut attaisnotajos izdevumos (Lai nesanāk, ka autiņš stāv, bet degvielu tērē).

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, nebūs jāņemās ar km norakstīšanu. Es savu izmantoju 50% klienti, 50% privātās. 1 autiņs darbam un ģimenei.

Tik ar to darbu pēdējā laikā galīgi neiet. :mad:

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Paga, paga - ja par darba mašīnu es samaksāju dienesta nodokli, vai tad tiešām visus degvielas izdevumus es drīkstu likt uzņēmuma attaisnotajos izdevumos? Un PVN uz priekšnodokli arī?

Un kā tad paliek ceļazīmes - tās joprojām ir, vai nav vajadzīgas?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Pašam tev nepareizi. Jā skatās pirmo reģistrācijas datumu, bet jebkurā valstī ne tikai LV. Tautā saukts arī par izlaiduma gadu, tas ne vienmēr sakrīt ar reālo gadu, kad nolaists no konveijera. Bieži ir, ka auto pārtraukts ražot piemēram 1992. gadā, bet tirgū ir pieejams ar izlaiduma gadu 1993.

 

Autora sāpi īsti nesaprotu, jo GPS attālums nekādi normālos apstākļos nesakritīs ar odometru, ja tā būs stipri tad aizdomīgi. Odometrs/spidometrs ir ar kļūdu ~5-10%, kas atkarīgs no daudziem apstākļiem, sevišķi vēl ziemā buksējoties, lai gan nebrīnos, ja VID kaut ko tādu pieprasīs, visticamāk nodokli atpakaļ tā arī neviens nedabūs. Drīzāk vieglāk ir nevis odometru kruķīt bet atslēgt ātruma sensoru, protams tas nedaudz negatīvi ietekmēs degvielas patēriņu un saskarsmi ar CP :D, bet toties odometrs neko neskaitīs. Var realizēt kā slēdzīti.

 

Odometra rādījumi 100% nesakritīs ar GPS. vienkārši fīčoju variantus.

 

l200 atslēdzu spidometru, bet ... ik pa laikam nevar iedarbināt tad.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Apbrīnoju cilvēkus, kas gatavi vairāk ieguldīt čakarā, lai tik kadam citam kas netiktu. Tak novērtējiet vienreiz adekvāti savu laiku un psiholoģisko komfortu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...