Jump to content

Automašīnas gaisa aromatizētāji/atsvaidzinātāji


Krishius
 Share

Recommended Posts

Labas!

 

Visās bodēs/benzīntankos, kuros var nopirkt mašīnā iekarinamos gaisa atsvaidzinātājus, var dabūt tikai tos briesmīgos ķīmiskos sūdus, kas ož tiešām šausmīgi sintētiski.

 

Vai ir kaut kur Rīgā dabūnami kaut kādi dabiskāk smaržojoši gaisa aromatizētāji? Es domāju, teiksim, ar bērza vai kādiem citiem dabiskajiem aromātiem, kas nav pārspilēti un tiešām smaržo dabiski. Ir runa par sausajiem piekarinājamiem, nevis aerosoliem vai šķidrajiem.

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi, nekad neesmu sapratis kam viņi vajadzīgi, eglītes vēl panesu vizuāli, bet tos karlisonus un ventilācijas žalūzijām - tas ir pilnīgs p.pc. Var tak logu atvērt, izvēdināt ut.t.

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Nu, vienīgais ko varu ieteikt - vīraki.

 

Mašīnā viņus kūpināt gan būtu interesanti.

Bet nu.

 

(un, protams, gaumes jautājums, bet ja tiecās pēc dabīguma - tas ir tas, kas vajadzīgs (tikai ne tos lielveikala brīnumus))

Link to comment
Share on other sites

Zin, vīrāki arī nav tas, ko es domāju - parasti tiem ir citādāka rakstura smarža, kuru es ne pārāk labi panesu. Vīraka piedūmotā telpā man galīgi nav omulīgi.

Link to comment
Share on other sites

Eh, bija viena bode kur tirgoja, bet tas bija privātais uzņēmums un biju uzgājis netā, pirms kāda gada, bet nu nepateikšu kas un kā. Tikai zinu, ka tur tirgoja tādus pildītus spilventiņus mazu (10x10cm apmēram), viss tika darināts no rokas un dabīgiem materiāliem, kaut ko līdzīgu var atrast iekš draugiem.lv dāvanām, bet tur ir tikai kaut kādu ceriņu, rožu utt smaržas, vairāk sievietēm.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Bija kādreiz tādi akmens gabali un porains koks, kurā kaut kādas eļļas lēja iekšā. Bet nu ķēpīgs pasākums...

 

Kas vispār noticis, ka ir vēlme pēc smaržekļa?

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Nu nez, kaksimaa ir taas pudeliites kuras pagaazhot otraadi shkjidrums satek koka korkjii un vonjii. Iisti dabiski nav, bet naasi ar nelien paaraak, un no visaam taam smarzhaam citrons likaas vislabaakais.. cena ar neko, laikam ~ 1,5ls bija.. vieniigais kad paliek 1/3 pudeliites, iisti vairs nejuut :crazy:

Link to comment
Share on other sites

interesē tāds niknāks gaisa atsvaidzinātājs mašīnai.

Kāpēc vajag? Suni bieži vadāju līdz uz laukiem.

Mazgā Tu viņu, cik gribi, tāpat ož pēc suņa, iztīri suņa nodalījumu, bet tāpat mitrā laikā ir smaka :(

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Suņiem parasti lieto kādu lielu, visu nosedzošu segu, tad smacinieks neievelkas beņķos un mīkstajā tapsējumā. Bet nu vešanas momentā gan ir jāpacieš mīļotā drauga smaķelis. Vispār suņi ar savu elpošanu baigi sabendē gaisu mašīnā, jātur logs vaļā vai kaut kas tāds, jo 1 suņaģīmis tā aizsviedrē logus, cik 3 sadzērušies draugi nav spējīgi.

Link to comment
Share on other sites

+1 par vīraku, bet tad pērc kādā specializētākā veikalā. Šķiet Rīgā tāds ir Bungalo, ir noteikti arī citi, tie kuri no Rīgas tie labāk zinās.

Pats lietoju šos http://site.areon-fresh.com/products/liquid-air-fresheners/ šie salīdzinoši ar parastajām eglītēm ilgāk smaržo un smarža ir maigāka. Pats pret smaržām esmu arī jūtīgs, tādēļ domāju šis variants ir o. k. Piemeklē tikai savu aromu.

 

Tie, kuri saka, ka nafig viņus vispār - man piemēram sajūta ir mājīgāka, ja mašīna labi smaržo. Tas rada arī kārtības, tīrības sajūtu.

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Vīrakus vislabāk pirkt Hare Krišnas centrā.

 

Lai gan padārgi - kvalitāte ir laba.

 

 

Bet vīrakam ir viena laba īpašība - tas labi nomāc citas smaržas.

Ja izpūt tualetē atsvaidzinātāju - smird pēc piestāstita priežu meža.

Bet vīraku izkūpini, dūms izvēdinās un viss.

 

Vismaz tāda ir mana pieredze (bieži sanācis izmantot uz visādiem mājdzīvnieku atstātiem "aromātiem").

 

 

Bet, protams, gaumes jautājums.

Labots - maksvels
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Takā arī nemīlu baigi ķīmiskos aromātus-un tā egle patiesībā ir sū**** , jo kad tiko ieliec, ja auto pastāvējis pāris h slēgts - ir tik spēcīgs aromāts, ka iekāpjot jātur vaļā durvis, lai izvēdinātu. Turklāt tā smarža turās +- 1,5 nedēļu. Vasarā izbeidzas vēl ātrāk, jo karstumā salonā ātri izžūst. Ir mēģināti vēl visādi smaržojoši brīnumi, kas arī nav devuši vēlemo efektu vai ir drīzāk jau smirdīgi. Tagad lietoju vienkārši parasto gaisa atsvaidzinātāju, kas ir dabīgs (dažādi aromāti). Maksāja Drogās viņš kaut kur pie Ls 6 - 100 g bezspiediena pudelīte.

Link to comment
Share on other sites

'da kādi vēl vīraki auto :D, ir viens variants, ja smaku vajag dabūt prom, tipa smaka ieēdusies no iepriekšējiem īpašniekiem. Vajag grāpī salikt kadiķu zarus un to visu uzvārīt un pēc uzvārīšanās uzreiz stiept uz mašīnu un lai tas grāpis tur tvaiko iekšā ar ciet logiem un durvīm, šo procedūru atkārtot reizes 3-4 un tad auto smuki izvedināt. Palīdz. Noder arī telpām šis variants. Dabīgi, vēl derētu zināt smakas cēloni, moš pirms tam vēl salona himčistka jāveic.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pret smakām laba lieta ir pārtikas soda - ņem apmēram 1 daļu sodas un 2 vai 3 daļas ūdeni, to ierīvē audumā (ādā gan nevajadzētu) un atstāj izžūt. Pēc tam ar putekļu sūcēju kārtīgi izsūc. Riktīgi palīdz! Esmu šādi iztīrījis mājas seska smaku no mēbelēm un mēbeļu spilveniem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

..Esmu šādi iztīrījis mājas seska smaku no mēbelēm un mēbeļu spilveniem..

Ļoti viegli izlasījās kā "mājas seksa" :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Sorry, ne mana māja, ne mans sesks. Laikam par fretkām tos smerdeļus lamā... Nu fuj, tāda arōmā, kā samīzusies vecene 10. tramvajā karstā vasaras dienā. Tāda medaina :stinker::bad:

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Gestapo

 

Tu te smejies par vīrakiem iekš auto, bet pats piedāvā tur likt grāpi ar kadiķiem.

 

:D

 

Bet nu jā - tas viss ir atkarīgs no tā, ko autors grib panākt.

Vai vienkārši, lai mašīna pēc margrietiņām smaržo vai tikt vaļā no kādām nelāgām smakām.

Link to comment
Share on other sites

 

5. Beigās visu iesmērēt ar kafijas biezumiem.

 

 

 

Tupais laukji Gestapo! Tas taa.. vienkārši gribeejaas pateikt! :)

 

Lietotus, mitrus kafijas bizumus jaaieliek kaadaa traucinjaa un tad mashiinaa! Es liktu vienu starp prieksheejiem benjkjiem, vienu uz aizmugures benkjiem un vienu bagazhniekaa. Un atstaatu uz nakti! domaajams, ka ar nakti buus jau gana, lai uzsuuktu visu smaku.

Labots - Verneris no Rīgas
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Paldies Gestāpam par rezumē! :fool:

Link to comment
Share on other sites

Tupais laukji Gestapo! Tas taa.. vienkārši gribeejaas pateikt! :)

Ja? Mums vismaz laukos bibliotēkā ir uzinstalēta tilde, bet pēc Tavas rakstības redzu, ka jūsu sādža vēl nav. :grin:

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Ķīmiskā tīrīšana auto ir laba lieta un nenāk pa sliktu vismaz reizi divos gados, bet labāk to darīt vasaras periodā, jo nedaudz pēc tās paliek mitrums salonā-ko ziemā, ja vien nav silta garāža-tā pagrūtāk dabūt ārā.

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz drēbju skapjos turēja smaržīgu ziepju gabaliņu, varbūt mašīnā arī tas ir izmantojams. Vēl ir nopērkamas ciedru koka bumbiņas, smarža atbaidot kodes. Tām gan smarža ilgi neturas, toties lieliski atjaunojas mazliet parīvējot ar smilšpapīru. Nezinu gan, cik effektīvi tas būtu mašīnā.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ibiomat, ko jūs te esat saspamojuši :mrgreen:

 

Atbildot uz Žaka Kustō jautājumu, salonā it kā nav nepatīkamas smakas, bet gribās tam piešķirt kādu vieglu, patīkamu un galvenais, dabīgu aromātu. Rādās, ka tādas iespējas vienkārši nav.

 

Ja nu vienīgi jāvadā mašīnā kārtīga pirtsslota :D

 

Bet nu tas pareizticīgo mācītājs toč laikam būs jāizsauc...

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Labs joks, jo kaut kā nevaru atcerēties, ka būtu komentējis šajā tēmā :)

 

Var jau pilnu bagāžnieku piekraut ar skujām, zariem un būs dabisks aromāts :) Tik nav zināms, uz cik ilgu laiku. Kā jau minēja, vislabākais ir ķīmiskā tīrītava, ja grib no kāda specifiska aromāta tikt vaļā. Ja iepriekšējais saimnieks smoļījis salonā, tad tas var būt ilgs process.

Link to comment
Share on other sites

Kanibaals

Takā arī nemīlu baigi ķīmiskos aromātus-un tā egle patiesībā ir sū**** , jo kad tiko ieliec, ja auto pastāvējis pāris h slēgts - ir tik spēcīgs aromāts, ka iekāpjot jātur vaļā durvis, lai izvēdinātu.

 

Varbūt iemācies tās lietot, tas iepakojums ir jāatstāj virsū un pamazām jāpavelk nost. :sarkasms:

Bet vispār nevajag tos atsvaidzinātājus, labāk tad tiešām iztīrīt salonu,pārvalkus, paneļus ar tīrāmo līdzekli un tam izvēlēties smaržu, kas patīk.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...