Jump to content

Canon videokamera


amatiere
 Share

Recommended Posts

Ilgi domāju, ka savu Sony HD (mazā rokas) kamera jānomaina pret Canon, bet kādu labāk izvēlēties? Atradu, ka laba esot Canon XL2 - vai ir kāda pieredze ar Canon kamerām un kura ir labākā par saprātīgu cenu?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vai 3000Ls par kameru (Canon XL2) būtu tā normālā cena?

Link to comment
Share on other sites

Nedomāju, ka kāds Canon lietotājs ko labu pateiks par šīs firmas kamerām. Jā, laba optika, bet mehānika ir nesalīdzināmi švakāka par Sony kinemātiku.Es vel zinu desmit gadus vecas Sony kameras, kuras darbojas, bet visas Canon ir nobeigušās.

Link to comment
Share on other sites

Canon XL2 tak ir jau galīgi veca. Tagad jāpērk tikai tādu, kur mehānikas nav un raksta uz SD kartēm.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kas vainas vecajai (esošajai)? Kāds modelis šobrīd lietošanā? Ko tu ceri sagaidīt no jaunās (kas nebūtu vecajai)?

 

Vecajai draņķīgs datu nesējs? Trūkst kaut kādas specifiskas f-cijas? Nav kur piespraust ārējo mic?

 

Jei bogu nesaprotu kādēļ kaut kas būtu jāmaina...

Link to comment
Share on other sites

Man ir Sony HDR HC9, bet man ļoti patīk Canon video attēls, kas mīkstāks un tāpēc domāju pamainīt tehniku arī pret profesionālāku.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Un tu esi gatava nopogāt 3 štukas par kameru, kurai vēl vajadzēs vismaz 3 štukas klāt aksesuāros???

Link to comment
Share on other sites

Nu, nez. Sonī ir ļoooti slavens ar savu nearko nesavietojamo aprīkojumu. Man vēl tagad ir viena Hi-8 kamera, kuru senos laikos nopirku. Vairāk Sonī kameras nepirkšu - viss rezerves aprīkojums: mikrofoni, baterijas, gaismekļi, lēcas u.c. maksāja vismaz par 1/3 dārgāk kā alternatīviem ražotājiem. Kvalitāte diezgan ciešama priekš tā standarta. Starp citu, labprāt kādam notirgotu.

 

Esmu filmējis ar Canon XM1. Labāks verķis manā mūžā rokā nav turēts. Mežonīga gaismasspēja, kvalitāte pēc ekspertu atzinuma tuva PAL teorētiskajam maksimumam. Protams, nav HD. Bet citādi - sapnis filmētājam.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...