Jump to content

kādu refill kit priekš tintes printera?


Kona69
 Share

Recommended Posts

Vajag hp tintes printerim iepirkt tintes komplektu, ebay skatos, bet tur tā izvēle jauc prātu. Kāds zinošs cilvēks kurš ir pircis iekš ebay, varētu iedot saiti, kuru tieši ņemt.

Link to comment
Share on other sites

Njā-labs links-man ebay 30ml sanāk 4 USD (HP 21 HP C9351 BLACK INK CARTRIDGE REFILL KIT);bet LV 6Ls par 40ml....

Link to comment
Share on other sites

nepērc tikai latvijā, jo šeit diemžēl tiek sūtīti baigies sū.. pats nopirku tajā linkā kuru rādīja, pēc tam nožēloju. diemžēl nevaru pateiktt kur , lai tu pērc, bet varu pateikt, ka tur toč nepērc

Labots - nkk
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
marispro

es jau kadus 5 gadus lietoju InkTec, lielu sudziibu nav, krasas nedaudz atskiras no origaniema kartridziem, bet var veikt korekcijas iestatijumos

Link to comment
Share on other sites

marispro

nezinu, kaa ar brendu, bet litriigaas pudeles neieteiktu pirkt. Man ir 1L InkTec pudeles visaam kraasaam, apmeram 3 gadu laikaa pie intensivas fotografiju drukasanas (vismaz 2k gadaa) pat pusi no pudelu tipuma neesmu izlietojis un nav aiz kalniem laiks, kad beigsies deriiguma termins.

Link to comment
Share on other sites

kādus pulkus gadus atpakļ ar nopirku ink tech koplektu priekš HP930C, izdrukāju bildi bet krāsa nežuva, nācās bildi vāl žavēt,vēlāk drukājot nāca arā lillā tonī mazgaju mērcēju kartridzu bet nekā, kas par vainu bija nezinu. varbūt nebija kvalatativa tinnte vai kas. vēl ir redzēts kad no šitām pildītām tintēm nāk ārā strīpainas bildes tas jau ar laikam rada par tintes kavalitāti. tagad ē-bajā atradu šadu komplektu nez itkā normāls bet baidos sūtīt bail kad neeigrābajas, un te var pa 11,70$ CISS dabūt

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Es noteikti ieteiktu pirkt CISS. Pats lietoju eBay pirktu ierīci Canonam jau kādus divus gadus un bēdu nezinu. Var atrast praktiski jebkuram modelim. Ja nu vienīgi viņš ir tik vecs, ka vēl Ļeņinu redzējis, tad būs grūtāk. Tirgo arī pie mums dažas firmas, bet kā jau parasti nežēlīgi dārgi. Tāda sajūta, ka pa vienam komplektam ved no Honkongas. Par 11dolāriem gan tā kā aizdomīgi lēts, bet par 30-40 varētu ņemt.

Link to comment
Share on other sites

un kādas tintes lej iekšā savā cissā? nez vai tur baigā atšķirba varētu būt vai pa 11 vai 30 $ plastmasa jau viena un tāpati, vienīgi varbūt trubiņu elastīguma kvalitāte. nez atnāks tad jau redzēs kas tur būs :)

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Nu CISSam komplektā bija 100 vai 150 ml no katras tintes, kas ja bezjēgā neprintē bildes ir daudz. Gadījās iepirkt par samērā lētu naudu Ink-Mate tinti Canonam, ko arī leju. Par cenu. Pašam nav bijusi iespēja salīdzināt dažādu cenu ierīces. Pirms pirkšanas palasījos forumos. Sevišķi daudz var uzzināt Krievijas forumos. Tur 99% gadījumos cilvēkam cenšas palīdzēt neatkarīgi no tā cik muļķīgu jautājumu viņš ir uzdevis. Pie mums visticamāk nerunās par tēmu, bet visādi apsaukās jautātāju. Forumos bija visai sliktas atsauksmes par lētā gala ķīniešu izstrādājumiem.

Link to comment
Share on other sites

Cosmos
(labots)

Sūtīju e-pastu uz šo kantori ar saviem jautājumiem par tintēm. Viņi man piedāvāja tintes uzpildīšanai par Ls 4.- 100ml.

Labots - Cosmos
Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Nezināju par šo iestādi. Ja ir dabūjams konkrētajam modelim, nav jēgas sūtīt caur ebay. Ļoti normālas cenas.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

tagad ē-bajā atradu šadu komplektu nez itkā normāls bet baidos sūtīt bail kad neeigrābajas, un te var pa 11,70$ CISS dabūt

tā šos abus, gan cissu, gan tintes iemāniju iekšā HP Photosmart C3100 printerī, nu bet ir tendence aizkalst, brīžma pazūd kāds tonis tad ar muti papūš cisā iekā un pēc kadam paris bildēm drukā normāli tad atkal kadas vairķas dienas neko nedrukāju, atkal aizkaltis jalaiž atkal vairākas lapas cauri kamēr dabū toņus vaļā un tad kamer slapš kaut ko jav var padrukāt, vēl tik nav provēts kā uz fotopapīra šitā krāsa uzvedās. ā un kā ar tiem ventilācijas caurumiem kartridžā tie jataisa ciet, jo viņiem orģināli nak uzlīme virsū?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt varat palīdzēt ar refill priekš Canon PIXMA IP1600 (PG-40 un CL-41)? Kādu izvēlēties e-bay plašumos? Cik reizes vienu kartridžu var pārpildīt? Un vai tiesa, kā man veikalā teica, ka ar melno var mēģināt, bet ar krāsaino nav vērts piņķerēties.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt varat palīdzēt ar refill priekš Canon PIXMA IP1600 (PG-40 un CL-41)? Kādu izvēlēties e-bay plašumos? Cik reizes vienu kartridžu var pārpildīt? Un vai tiesa, kā man veikalā teica, ka ar melno var mēģināt, bet ar krāsaino nav vērts piņķerēties.

 

tinte un šprice, vienkāršākais refill kits. visas četras krāsas Ls 16, ieskaitot šprices. pildīt var kamēr printeris sāk bļaut ka nepieņem kārtridžu.

Link to comment
Share on other sites

Forši. Kur? DrukaLetak.lv?

 

BTW pieliec vēl vienu "w" adresei, kas norādīta tavā parakstā, savādāk never vaļā:)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...