Jump to content

Programma priekš dizaina?


neteiksu
 Share

Recommended Posts

Meklēju ko līdzīgu autocad programmai, jo vēlos uztaisīt dizainu istabai. Protu strādāt ar autocad, taču priekš istabas dizaina ir mazliet par sarežģītu un par ilgu, kā arī protams vēlos programmu par brīvu vai arī trial.

Man ieteica ArhiCad, taču nevaru atrast.

 

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

skečaps der - primitīvs, ir mērogs, ir 3 d, ir gatavi modeļi mēbelēm etc.. ir bezmaksas.

 

Bez-nosaukuma.jpg

 

kaut ko tādu var uzzīmēt pusstundā izmantojot gatavos modeļus...

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ooo, paldies par atsaucību.

 

Nomēģināju SketchUp - ļoti vienkārš, taču man nepatīk tas, ka nav tās precizitātes, kas ir AutoCad, taču liels + ir tas, ka no neta var downloadot visādas lietas, ko ir izveidojuši citi lietotāji (logus, durvis utt.) Taču pamēģināšu arī tikt pie pilnās versijas, varbūt tā būs mazliet advancētāka.

Link to comment
Share on other sites

tur tak apakšā var rakstīt līniju garumus kaut milimetros. Precizitāte ir + vēl ir rīks mērlenta...

Link to comment
Share on other sites

Sketchups nav slikts, bet, cik esmu pamanījis, ir viens liels mīnuss - nevar trubas savienot 90 grādu ( vai jebkurā citā, kas nav 180) leņķī, vai arī es vienkārši nemāku.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

+1 par SketchUp - ļoti pateicīga programma dizaina veidošanai. Un galvenais, ka freeware. (ne pro versija)

Labots - weld
Link to comment
Share on other sites

nu tak uzzīmē tās trubas, katru savā plaknē , iezīmē tad vienu trubu visu - make group. tad bīdi kur vajag + ar scale komandu maini izmēru. ja vajag pēc tam izveic - ungroup. man 30sek. tas prasīja :D

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...