Jump to content

XBox360 vs PS3


vertigo
 Share

Recommended Posts

Pēc ilgas portatīvo datoru piedāvājuma ķidāšanas esmu nonācis pie secinājuma, ka varbūt jāpērk spēlēm konsole un lētāks/prastāks portatīvais dators, kas derēs tikai internetam, ofisam un filmām.

Kā saka - kas der visam, neder nekam... Tad jāņem katrai vajadzībai savs aparāts :)

 

Tad nu jautājums par spēļu konsolēm... PlayStation3 pret XBox 360... Kādi par un pret katrai no tām?

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Ja esi geimeris, ņem to, kuram spēles TEV patīk labāk.

 

Visādi citādi es ņemtu ps3, onlains par brīvu, bļū rejs, vairāk fīčas iebūvētas. Bēt, ja neizmantosi xbox live (visas onlainfīčas) un plāno piratēt, tad ņem ikskasti. PS3 ar var jau piratēt, bet tik daudz spēļu vēl nav izplatītas, lai tas būtu ērti.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

šovasar tika iepirkts jaunais xbox slim 250gb. nevarēšu salīdzināt , bet ir baigi ok.

spēles un xbox live tiek iepirkts netā. ir labas vietas par sakarīgiem cipariem.

pagaidām nav bijušas problēmas, kaut dzenāts ir diezgan intensīvi, reizēm.

wi-fi ir liels pluss. kontrolieri brīnišķīgi. (tika pirkts komplekts ar diviem bezvadniekiem).

bez spēlem tiek izmantots arī kā media pleijeris, kopā ar tversity un NAS. visi labi tiek galā ar savu uzdevumu. ir arī playon . tika reiz pa lēto iepirkts. tur arī var atrast šo to sakarīgu un skatāmu.

Link to comment
Share on other sites

Geimeris neesmu ne tuvu :)

Svētdienas spēlētājs, kurš nav ar datorspēlēm ņēmies jau pāris gadus, bet gribētu, lai kāda spēlīte bišķi aizrautu.

 

Ar onlainspēlēšanu diez vai aizraušos un ar oriģinālo spēļu iegādāšanu arī diez vai.

Cena jau smukāka iksbokšiem, bet kaut kā vairāk uzticos Sony ražojumam... Pirmkārt pirms gadiem pieciem ir bijis PS2 un otrkārt pārāk bieži liekas redzami gadījumi ar XBox nobrukšanu (RRod un citi).

 

Un kā ir ar spēļu likšanu uz konsoļu HDD? Abām konsolēm tas ir darāms? Kurai tas viss vienkāršāks?

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

PS3 cik dzirdeju sos uzlauza ka koka kasti vala un vares darit ko gribi ar vinu

Link to comment
Share on other sites

Man ir PS3,neko sliktu nevar teikt,multifunkcionāls aparāts ,var netā ieiet,var BLU RAY skatīties,onlains par brīvu(man onlains svarīgs),spēles gan jāpērk oriģinālās,bet lietotas maksā sākot no 5ls,ja tas pa dārgu,tad vispār labāk neko nepirkt :t_p_o_n_e:

Link to comment
Share on other sites

Parasti vienu vai otru platformu izvēlas tieši specifisku spēļu dēļ.

PS3 piedāvā daudzus faitingus un citas Sony konsolēm tipiskās spēles.

Xkastei ir Halo un kas tur vēl.

Iesaku izvērtēt piedāvātas spēles un tad izvēlēties.

Un jā, viens no PS3 spēcīgākajiem plusiem ir BD draivs, ja protams pieņemam ka diskus un spēles pirks, nevis iegādāsies Latgalītē, erm piratebay'n'stuff...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Īstenībā baigi gribētos paprovēt padzīvot ar kādu aparātu pāris dienas un redzēt vai vispār ir man tas vajadzīgs...

Vai varēšu aizrauties ar kādu spēli, jo uz datora visas, ko pēdējā laikā esmu mēģinājis ilgāk par 10 minūtēm neaizrauj.

Ar PS2 bija tā, ka varēju pāris stundas nosēdēt pie TV, bet kopš tā laika šķiet arī neesmu tā kārtīgi spēlējies :)

 

Nevienam pazīstamajam, liekas, ka nav kāda no konsolēm, kuru varētu aizdot noprovēt un iznomāt kā vecajos laikos arī laikam nav kur.

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu par X-kasti,bet PS3 var ērti glabāt foto ,filmas,mūziku,salādēt uz HDD dažadas bezmaksas demo spēles no PSN un HDD var nomainīt uz cik lielu gribi der 2.5 HDD X-kastei vajag speciālu HDD,ja nemaldos

Link to comment
Share on other sites

nu jā, PS3 ir atlauzts permanenti - džeki atraduši softa masterkey. Līdz ar to jebkādu softu var palaist uz tā, kurš atbilst procim.

Manuprāt blurejs ir izmirstošs formāts. Nevienam tas nebūs vajadzīgs pēc gadiem. Optiskie diski kā suga ir pagātne multimediju nesējiem.

Tā kā tehniskās priekšrocības ir apšaubāmas. Es personīgi ņemtu Xkasti. Lai gan pats spēlēju tik maz, ka joprojām iztieku ar veco labo PS2 :)

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

nu jā, PS3 ir atlauzts permanenti - džeki atraduši softa masterkey. Līdz ar to jebkādu softu var palaist uz tā, kurš atbilst procim.

Manuprāt blurejs ir izmirstošs formāts. Nevienam tas nebūs vajadzīgs pēc gadiem. Optiskie diski kā suga ir pagātne multimediju nesējiem.

Tā kā tehniskās priekšrocības ir apšaubāmas. Es personīgi ņemtu Xkasti. Lai gan pats spēlēju tik maz, ka joprojām iztieku ar veco labo PS2 :)

 

Nu tu dod,ātrak DVD izmirs nekā BD un onlain strīmi nekad nebūs ar BD diska labumiem. Industrija spiež savu , te Anglijā veikalos DVD lēnām mirst....

 

Bet ja par konsolēm, man ir abas un abas ir labas, PS3 bisku ar navarotiem piebāztaks un lētāk spēlēt onlainā ,tas arī viss,galvenais jāskatās ,kādas spēles patīk tādu konsoli jāpērk..

Link to comment
Share on other sites

Runaajot par speelju konsoleem, kaa izklaidei papildus maajaa, tad ar to ir taa. Saakumaa protams aktiivi speeleejas, bet peec menesha speeleeshanas nonaak plauktaa, kaa paareejaas lietas. Kad panjeemu Wii, tad speeleeju menesi, bet tagad varbuut uzspeeleeju 1x pa 3 menesiem uz vienu stundu un man pietiek. Kas attiecas labaak njem jauno XBox 360 + Kinect tad buus zveeraa speeleeshana. Tur tieshaam aktiivi ir jaaiesaistaas speelee. Vieniigais deelj kaa ir veerts njemt PS3, tas ir GT5. Citaadi nu pilniibaa nee.

Link to comment
Share on other sites

Gribētos jau bērnības vārdā GranTurismo5 parullēt, bet cik tagad esmu aplasījies, tad Forza3 esot pat labāka.

Citu spēļu, ko prasās nemaz nav...

Būs droši vien jāņem XBox... Tagad gan neparedzētu iemeslu dēļ tērēšanās nedaudz jāatliek, bet drīzumā gan...

 

Un par Kinect runājot, kad bija man PS2 tad bija arī EyeToy, kas tāds Kinect vectētiņš un pēc nedēļas jau bišķi piegriezās tā lēkāšana pa māju :)

Tomēr bišķi par dārgu tas Kinect prieks.

Link to comment
Share on other sites

Apdomā 2x vai vispār pirkt kaut ko, jo ja nesi drūmais geimeris, tad var sanākt palietot un nolikt, es te ar vienu laiku perināju domu par konsulāriju, bet biju aizņēmies no drugana ps2 un xbox, kā aizņēmos tā arī atdevu, paspēlēju varbūt stundu un piegriezās. Paskat vai kādam paziņām nav kāds no tiem verķiem, ko paņemt uz pāris nedēļu testu. Slinkam spēlētājam, bet tomēr tādam, kas retu reizi grib kaut ko uzraut - tad labāk parasto galda pc ar kaut cik normāliem parametriem un būs ok.

p.s. Vēl viens mans murgojums ir par termiņiem starp konsolēm, tā vidējo matemātisko ņemot (piemēram PS, PS2, PS3) starp paaudzēm ir vidēji seši gadi, patreizējie flagmaņi pie mums jau ir 5 gadus, domāju, ka drīzumā jānāk kaut kam jaunam, nepretendēju uz pilnīgu patiesību, jo stikla bumba ir lombardā, bet, manuprāt, nav tagad vairs jēgas pirkt ne ps3 ne xbox. :(

Link to comment
Share on other sites

Ir man tādas bažas par to ātro apnikšanu...

Ļoti labprāt paķertu no kāda XBox360 vai PS3 uz pāris dienām paprovēt, bet nevienam pazīstamajam nav.

Un iznomāt arī par normālām cenām nav kur (20Ls dienā nav normāla cena).

 

Varbūt te kāds atrodas, kuram 360-ais iksbokss vai PS3 ne pārāk izmantots plauktā stāv, un kurš būtu gatavs uzticēties un par saprātīgu samaksu uz pāris dienām iznomātu aparātu noprovēt?

Link to comment
Share on other sites

Man arī radās viens jautājums - kā ir ar attēla kvalitāti šiem abiem verķiem? Kuram tad ir labāka? Teiksim ja salīdzina GTA4 max parametri PC un PS3 un xbox?

Link to comment
Share on other sites

Man arī radās viens jautājums - kā ir ar attēla kvalitāti šiem abiem verķiem? Kuram tad ir labāka? Teiksim ja salīdzina GTA4 max parametri PC un PS3 un xbox?

 

Nu ja visiem kvalitāte max, tad arī ir max.

Nekādas atšķirības nebūs, jo spēle taču tā pati.

Atšķirība būs spēlēšanas ērtumā, 2 varianti padiem un klaviatūra+pele.

 

BTW

Man pašam tagad ir xbox, nopirku ar RROD nākošnedēļ jāsataisa un tad būs ko kādu laiku pakapāt...

Ja nespēlēs katru dienu, nepērk spēles un XboxLive, tad jaunu pirkt nav jēga.

Labots - mcarnis
Link to comment
Share on other sites

Nu gluži tā nav, jāskatās katra spēle atsevišķi, jo viņas ir dažādi optimizētas priekš katras platformas. Nesen te skatījos priekšpēdējo vai pirms tam vēl CoDu (da hvz kura daļa, tie ar cep viņas kā omletes brokastīs) uz 47 kapeiku full hd samsung tv gan uz xboxa, gan uz Ps3 un beigās vēl uz pc gana jaudīgā, smukākā bildīte bija ps3, tad pc (gandrīz līdzvērtīgi, drusku atspīdumi labāk uz ps3 bija) un xbox pēdējā vietā, līdzīgs novērojums bija vēl pie dažām spēlēm, dabīgi, ka reti gadās iespēja blakus nolikt vienu un to pašu spēli uz dažādām platformām.

Link to comment
Share on other sites

Tagad esmu bišķi dziļāk paracies visās šajās konsoļu lietās un radies tāds iespaids, ka iksbokši to tikai dara kā lūzt...

Link to comment
Share on other sites

ropciks10

Saka ka jaunajam xbox slim problēmu ar ''miršanu'' neeseot....

Labots - ropciks10
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
valdis912

Tātad man pašam ir ikskaste pats es fanbojs un man liekas ka xbox360 labāk ņemt jo viņu var atkodēt un spēlēt par brīvu. Ja tā darīsi neej xbox live jo tevi banos no vina bet ar freeboot man liekas ka var ar xbox live . Ja gribi mierīgi pasēdēt un izkustēties ņem Xbox 360 + kinect . Bet labāk ņem slim jo tam nav SARKANĀ NĀVES APĻA :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...