Jump to content

Muskuļu treniņš mājas apstākļos


Kitai
 Share

Recommended Posts

Valmieras piens arī esot sācis tirgot sūkalu koncetrātu, šķidrā veidā.

 

veikalos (aka maximaa) ar var manīt, vai kur speciāli tik?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    35

  • Jeasus

    21

  • Kitai

    22

  • Dainutēvs

    14

Top Posters In This Topic

Andza, paldies! Vajadzēs palasīt un salīdzināt ar citiem avotiem. Nekas nav pretrunīgāks, kā ieteikumi kā pareizi ēst.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu katram jau ir sava vielmaiņa un dzīves veids. Visas rekomendācijas ir uz sevi jāpārbauda un jāpielāgo. Aprasktītās metodes man ļāva uzaudzēt 15kg gaļas gada laikā, pašlaik gan esmu palaidies slinkumā.

 

Jeasus Nē cik zinu tad tikai pa tiešo no viņiem. Sajaucu tas ir "Smiltenes piens".

http://www.financenet.lv/nozares/350244-smiltene_no_sukalam_sak_razot_vertigu_produktu

Link to comment
Share on other sites

btw biezpienu var ātri un nesāpīgi iedabūt iekšā sablenderējot ar vīnogu (piemēram) sulu, viens "zljurks" un lejā ir...

Labots - Jeasus
Link to comment
Share on other sites

Es to biezpienu ēdu pilnīgā autopilotā, vienalga pēc kā viņš garšo :pooh_honey: Rīt došos kājas vingrināt, smagais treniņš.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Varbūt kāds jūs varat padalīties, kā jūs dabonat motivāciju sportot? Es itkā sev arī mēģinu teikt, ka jātiek no liekā svara vaļā, veselīgi, seksīgi, un vispār, bet... katru reizi, kā mēģinu kaut ko darīt, tā uzreiz klāt sajūta, ka labprātāk ar nagiem deviņstāvenē uzrāpšos, nekā skriešu/cilāšu/vilkšu/whatever. Varu mēģināt ar kaut ko novērst sev uzmanību (mūzika, filmas), tad paliek mazliet labāk, bet atkal grūti uzturēt ritmu. Un tik un tā beigās pretīga sajūta par visu pasākumu, un liels atvieglojums, ka tas viss beidzies. :p

 

Es noskatos šito

, uzlieku mp3 Roju Džounsu un man vienalga, varu noskriet 40 kilometrus, pacelt svarus ko nekad normaali neesmu ceelis un reaali ir taads pump - ups!
Link to comment
Share on other sites

Ja jau motivējošie video, tad īstenībā šis riktīgi rauj jumtu. :D

 

Link to comment
Share on other sites

Labvakar, biedri, kolēģi!

 

Pa ziemu mazliet vairāk brīvā laika, tādēļ nolēmu mazliet pavingrināt sevi. Iespējas staigāt uz kādu svaru zāli īsti nav, vēlēšanās atrasties pārkačātu urlēnu sabiedrībā vēl jo mazāk, tādēļ šo variantu pat nepieminiet. Mērķis nav uzkačāties, bet uzlabot formu.

Mājās ir svaru bumba (gira), izpildu dažādu vingrinājumus ar to, vēl ir pavieglas hanteles - tās izmantoju, lai iesildītos. Giru cilāju katram vingrinājumam - 3, 4 piegājieni, katru reizi vairāk un pēdējā reizē, cik var. Vēl atspiežos un taisu presi.

Esmu pakalsns, un agrāk ir cilāti dzelži, bet nu vizuāli nekas nemainījās. :D Tikai spēka palika vairāk.

Paspamojam kā ko labāk!

 

P. S.

Šķūnī mētājas veca štanga ar ripuļiem, bet nav sola un statīva. Ja kādam ir un grib pārdot - rakstiet, ja nē, būs vien jāmetina pašam, jo ss cipari par tādu dzelzi ir gastronomiski.

 

Ja domā par izskata (auguma formas) uzlabošanu, tad ir jāsameklē speciālie vingrojumi katrai muskuļu grupai. Ar vienu pašu svaru bumbu nekur netiksi. Varbūt iepriekš nosauktās grāmatās kas tāds bija, neskatījos, es savulaik izmantoju pārzīmētus vingrojumus no kādas agrīnas Svarcneigera grāmatas. Dikti nopietni jau tam nepiegāju, izvēlējos patīkamākos un izpildāmākos ar pieejamiem līdzekļiem, ko sagrupēju divām dienām. Bija kaut kur ap 15-20 katrai dienai, katrā dienā kaut kas cits. Izkustinātas tika visas muskuļu grupas. Ar piegājienu skaitu neaizrāvos, jo pašu vingrojumu jau bija daudz. Obligāti ir jāskrien, tas uzlabo kopējo fizisko formu un ir arī labs veids, kā iesildīt organismu svariem. Rezultāts bija. Nu, piecas reizes nedēļā pa pusotrai stundai tam visam veltīt vajadzētu. Par ēšanu neko neraizējos, ko mamma taisīja, to ēdu. Nebija jau arī nekāda lielā izvēle. Un ja vien nav kāds īpašs sportisks mērķis, tad lauzīt galvu par diētu nav nepieciešams, manuprāt, tāpat mūsdienu cilvēks ēd visu ko krietni vairāk nekā tam reāli nepieciešams.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

5 reizes nedēļā ir overkils, vismaz jau nu iesācējiem točna. normālam treniņam nevajadzētu būt garākam par 1,5h. Imho 15-20 vingrinājumi ir par daudz.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja jau motivējošie video, tad īstenībā šis riktīgi rauj jumtu. :D
Aizraujoši. Rada vēlmi iet un iekraut kādam pa purnu no visas sirds. :D

 

Taču neiedvesmo sportot. :(

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

5 reizes nedēļā ir overkils, vismaz jau nu iesācējiem točna. normālam treniņam nevajadzētu būt garākam par 1,5h. Imho 15-20 vingrinājumi ir par daudz.

 

Nu bet nav tak iesācējs, cilvēks jau kādu laiku darbojas, cik sapratu. Piecas reizes nav tik traki, kā varbūt pirmā brīdī izskatās, divas dienas treniņš - viena atpūtai, trīs dienas treniņš - viena atpūtai. Var arī divas strādā un vienu atpūšas. Vingrojumu skaits liels, tāpēc ka man svarīgāka bija vispusība, visi pa vienam piegājienam. Tāpat ilgums tik uz papīra izskatās garš, rēķini, ka pēc katra vingrojuma vajag pauzīti, tāpat arī kādas 20-30 minūtes skrējiens sākumā un tad vēl mazliet, lai izlocītos pirms spēka treniņā. Laiks salasās.

Tāpat diezgan daudzi vingrojumi bija, kur papildu svaru nevajag - vēdera prese, pievilkšanās, atspiešanās, pietupieni dažādos veidos. PIemēram, pietupieni uz vienas kājas, kāds tur svars, bet ļoti efektīvi. Tāpat arī pievilkšanās trīs veidos, it kā viens vingrojums, bet katrā veidā nodarbinātas citas muskuļu grupas. Arī vēdera presei kādi četri laikam bija, bez svara. Tur viss tas vingrojumu skaits salasās. Arī svari nekādi speciāli lielie nebija, piemeklēti tā, lai vingrojumu var izpildīt kādas 15 reizes. Nu vēdera presei, tur gan skaitu vajag. Bija stanga un hanteles un arī nebija sola un statīva, tāpēc tika izvēlēti vingrojumi, kur tos nevajag. Izvēle ir gana plaša.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

nekādu ceptu gaļu par cūku un liellopu aizmirstiet

 

Kas slikts? Vairak tauku kā vistā?

 

Un man man no pupām gāzes (klusie) ir by default.

Labots - Jeasus
Link to comment
Share on other sites

Zivis ar der labi (liesās - līdakas, Asari ut.t..) Liellops tak ar i ok. Cūku ar ēdu, protams ne jau speķi ikdienā. speķis labi ģeld pie šnabīša :D

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Njā par gāzēm man nepieleca. Liela daļa pārtikas izraisa gāzes. Tie paši āboli, kefīrs. Alu ar nedrīkst?

Link to comment
Share on other sites

Es uzturā nelietoju zivis, atskaitot šprotes, bet tas jau īsti neskaitās. Kā zivīs esošās vielas iespējams aizvietot?

Link to comment
Share on other sites

nekādu ceptu gaļu par cūku un liellopu aizmirstiet

Vai nav mazliet par skarbu? Gaļu vajag ēst. Ir bijuši gadījumi, kad pēkšņi atsakoties nogaļas, iedzīvojas aknu kaitēs. Lieli jogas praktizētāji, kas neēd neko dzīvu, var iedzīvoties žultsakmeņos. Tas tāpēc, ka šie orgāni netiek noslogoti.

Link to comment
Share on other sites

Dainutēvs

Kas slikts? Vairak tauku kā vistā?

Smaga, indīga un kaitīga barība - priekš kam to vajag? Garšo - vienīgais arguments, bet garšo jau arī kola utt...

 

Un man man no pupām gāzes (klusie) ir by default.

Jāliek klāt garšvielas kas to novērš.

 

 

Zivis ar der labi (liesās - līdakas, Asari ut.t..) Liellops tak ar i ok. Cūku ar ēdu, protams ne jau speķi ikdienā. speķis labi ģeld pie šnabīša :D

Zivis ir smaga pārtika, var iztikt, cūkai vispār nav limfatiskā sistēma tāpēc tās gaļa austrumos tiek uzskatīta par "netīru" un barībā nelietojamu taisnība vien ir, no liellopa rodas nevajadzīga agresija, neiecietība, nepacietība, grūtības ieturēt režīmu - to vajag?

 

 

Njā par gāzēm man nepieleca. Liela daļa pārtikas izraisa gāzes. Tie paši āboli, kefīrs. Alu ar nedrīkst?

No kefīra ir gurdenums, un ja pareizā kārtībā pareizu pārtiku ēd nav nekādu gāžu. Pirmo ēd to kas sagremojas visātrāk saldo, augļus, "zaļbarību" vajadzētu atturēties ēdot dzert, arī 15 min pims un vismaz 30min. pēc. Ja saēdīsies siļķi kažokā, uzdzersi kefīru pa virsu ābolu un tad torti tad skaidrs ka būs gāzes. Ja pareizi barojās ir nepieciešams mazāks apjoms pārtikas - tā tiek patērēta efektīvāk. Nu tā ir vesela zinātne īsi to izstāstīt nevar.

Link to comment
Share on other sites

Dainutēvs

Nē, nu var jau muldēt, bet kaut kādām robežām taču jābūt :)

 

Pareizāk sakot cūka neattīrās caur limfatisko sistēmu pilnībā, bet gan caur miesu, tāpēc arī kuiļi tiek kastrēti lai gaļai nebūtu nepatīkama piegarša.

 

Veterinārās zāles Improvac - izrādās lieto lai nav jākastrē:

4.1. Mērķa sugas

Kuiļi (no 8 nedēļu vecuma).

4.2. Lietošanas indikācijas, norādot mērķa sugas

Antivielu pret GnRF ierosināšanai sēklinieku darbības īslaicīgam imunoloģiskam nomākumam.

Fiziskas kastrācijas alternatīva specifiskās kuiļa garšas un smakas samazināšanai cūkas gaļā, ko

izraisa galvenā specifiskās kuiļa garšas un smakas sastāvdaļa androstenons visiem kuiļiem pēc

dzimumbrieduma iestāšanās.

Netiešas iedarbības rezultātā var tikt samazināts arī cits specifiskās kuiļa garšas un smakas veicinātājs

– skatols.

Imunitātes iestāšanos (anti-GnRF antivielu indukcija) var gaidīt 1 nedēļas laikā pēc otrās vakcinācijas.

Androstenona un skatola līmeņu samazināšanās pierādīta no 4. līdz 6. nedēļai pēc otrās vakcinācijas.

Tas norāda laiku, kas nepieciešams, lai atbrīvotos no specifiskās kuiļa garšas un smakas

savienojumiem, kas bijuši jau vakcinācijas laikā, kā arī reakcijas dažādību starp atsevišķiem

dzīvniekiem.

4.3. Kontrindikācijas

Nelietot sivēnmātēm. Nelietot vaislai paredzētiem kuiļiem.

4.4. Īpaši brīdinājumi

Nejauša vaislas kuiļu vakcinācija var ietekmēt turpmāko auglību.

 

Nu veseli ēduši vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Laukos gaļas audzēšanai kastrē pavisam mazus sivēnus. Nekastrē tikai retos gadījumos, kad kuili izmanto bisnesam, kaimiņu cūku aplecināšai. Kaušanai nedrīks izmantot arī cūkas, kuras tajā brīdi "meklējas", t.i. grib kuili. Cūka tad pastiprināti rukšķ, un tai ir sarkana un uztūkusi pakaļa.

Vecajā Derībā cūka ir nosaukta par nešķīstu dzīvnieku. Tam ir pamats, jo tā ir visēdājs un bieži slimo ar visādām parazītiskām slimībām. Nomedītu meža cūku mednieki pārtikai lieto tikai pēc pārbaudes.

Ēdnīcā ir gadījies nobaudīt gaļu, kas garšo "pēc kuiļa" Tiešām nepatīkami. Ir liela atšķirība, vai cūka ir barota tikai ar ūdeni un kombinēto lopbarību, vai mājās ar miltiņiem un kartupelīšiem. Jau cepot sajūtama atšķirība.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

serioussam909

Kā, pie velna, no muskuļu treniņa tēma pārgāja uz cūku pakaļām?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

A man vēl bērnudārzā stāstījā, ka cūciņa contrary to popular belief ir ļoti tīrīgs zvērs. Tad tie bija meli?

Link to comment
Share on other sites

Viss pa tēmu. Ko ēst, lai vairāk spēka būtu? Mūžigais jautājums. Ēst gaļu vai nē, un kādu.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Liesu gaļu jāēd obligāti , ja cilā štangu. Pilnīgi vienalga kādu, zivs, putns, lops, ut.t. Man gan likās , ka Zivs ir visvieglākā...vismaz man kā copmanim, paša ķertas zivs gaļa liekas vis ekoloģiskākā.

 

Es šodien divus cūkas gabalus pusdienās + liellops ar pupām tikko pēc treniņa vakariņās.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Dainutēvs

Direktīvas 98/58/EK pielikuma noteikumiem piemēro šādas prasības: Kastrācija var nodarīt ilgstošas sāpes, ko var pastiprināt audu plīsumi. Tāpēc šādas darbības kaitē cūku labturībai, veikt vīriešu dzimuma cūku kastrāciju ar citiem līdzekļiem, nevis saraujot audus. Ievērojiet vēl ka kuiļa vai tēviņa apzīmējuma vietā ir lietots apzīmējums "vīriešu"!

Vēl šī pati direktīva nosaka to ka: Nomierinošu medikamentu izmantošana nolūkā atvieglot dzīvnieku savešanu kopā tiek ierobežota līdz ārkārtējiem apstākļiem un vienīgi pēc konsultācijas ar veterinārārstu.

Link to comment
Share on other sites

Es uzturā nelietoju zivis, atskaitot šprotes, bet tas jau īsti neskaitās. Kā zivīs esošās vielas iespējams aizvietot?

 

Nu ja jūti, ka kaut kas pietrūkst dzer zivju eļļu ir arī kapsulās nopērkama nebūs jāmokās ar dīvaino garšu.

 

Dainutēvs, kādas garšvielas tad novērš gāzu veidošanos?

Link to comment
Share on other sites

Dainutēvs

Nepareizi ēdot masa arī augs, bet jutīsieties noguris, miegains - ķermenim netiek dota atpūta vēders strādā no rīta līdz vakaram un pa nakti, + vēl kā izvadīt visas šlakvielas? Un tad gripa, iesnas utt, klāt. Kā jau teicu ~ līdz 25 gados to īpaši nejutīsiet. 30 gadus var ņirgāties par organismu, pēc tam organisms visus atlikušos ņirgāsies par mums.

 

Nu ja jūti, ka kaut kas pietrūkst dzer zivju eļļu ir arī kapsulās nopērkama nebūs jāmokās ar dīvaino garšu.

 

Dainutēvs, kādas garšvielas tad novērš gāzu veidošanos?

 

Principā visi kas veicina gremošanu kurkuma, ķimenes, ir arī īpaši vingrinājumi kuri ir izpildāmi gremošanas uzlabošanai un pirms vēdera izejas.

Link to comment
Share on other sites

šlakvielas ir šarlatānu izgudrojums kā čakra, gars un citi murgi. Medicīnā nav tāda jēdziena.

Link to comment
Share on other sites

Dainutēvs

Būt pārāk muskuļainam un ieguldīt tajā brīvo laiku, veselību un naudu vismaz 98% ir ļoti neracionāli. Jo lielāka masa, jo lielāka slodze sirdij un visiem orgāniem, kauliem, locītavām - tas ir kā definīcija, bez izņēmuma, labāk atrodiet savu optimālo svaru, nodzeniet lieko, attīriet ķermeni, esiet veseli fiziski un garīgi un tas gan ir 100% racionāli... tā ka padomājiet vai tiešām to vajag...

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Vai tad vispār dzīvot ir racionāli ? pirkt dārgu auto utt. ? katrs tērē naudu un laiku kā grib. Protams nevajag pārmērības. Es cilāju stieņus 15 , nē 17 gadus un darīšu to cik vien ilgi varēšu.

Link to comment
Share on other sites

Dainutēvs

šlakvielas ir šarlatānu izgudrojums kā čakra, gars un citi murgi. Medicīnā nav tāda jēdziena.

 

Nu izmēģini uz sevi, tad tā vairs nerunāsi. Vismaz 2/3 ārstu un zinātnieku ir pārliecināti par to eksistenci. Medicīna=farmācijas kompānijas=slimi cilvēki

Link to comment
Share on other sites

šlakvielas un to izvadīšana ir tas pats kas skalot taisno zarnu un attīrīt asinis...kārtējais veids kā nokāst naudu bagātām tantēm un onkuļiem. :on_the_quiet2: Atgriežamies pie topika.

 

Tātad lai mājās vingrotu - vajag: solu, stieni vai vismaz lielizmēra skrūvējamās hanteles. Preses dēlis ar vēlams. Ja pērk solu, stieni un statīvu - jāņem stabili, tāpēc ka pēc laika sapratīsi , ka ar 50kg nepietiek - un uzliekot lielāku svaru statīvs ļogās un sols liecas. (90% no veikalos pieejamajiem) ES teiktu - ja vieta atļauj džentelmeņa komplekts būtu lielais stienis un vismaz 100kg svari.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Dainutēvs

Vai tad vispār dzīvot ir racionāli ? pirkt dārgu auto utt. ? katrs tērē naudu un laiku kā grib. Protams nevajag pārmērības. Es cilāju stieņus 15 , nē 17 gadus un darīšu to cik vien ilgi varēšu.

 

Nu forši, acīm redzot tev ir tāds ķermeņa tips kas to ļoti labi pavelk, un arī pats esi apmierināts. Vienkārši dažiem šķiet ka vajag pagarināt, palielināt masu, ielikt pupus, bet varbūt vajag vienkārši apjēgt patieso neapmierinātības cēloni.

Link to comment
Share on other sites

Ko tad lien topikā, par kuru neko nejēdz un māci te visus dzīvot ? Cep tad savu "pareizās dzīves" topiku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dainutēvs

Ko tad lien topikā, par kuru neko nejēdz un māci te visus dzīvot ? Cep tad savu "pareizās dzīves" topiku.

 

Te iet teksts no tēmas kā nobaroties un uzpamp uzliekot mīksto veselībai. Varbūt tieši es jēdzu, izlasi ko es par uzturu un trenniņu uzsākšanu rakstīju iepriekš - nekaitējot organismam.

Pirmkārt teorija par kardioslodzi:

http://www.orient.lv/polar/teorija_un_padomi.htm

 

Otrkārt: obligāti pārbaudīties sporta labarotorijā.

 

Treškārt, individuāli izstrādāt trenniņu plānu pie speciālista, atkarībā no tā kāds ir mēŗķis, citādāk ar švaku sirdi uzkačās bumbuļus un tad vājāko posmu vienā brīdī izšaus, tas ir tieši kačokiem un visiem liekā svara piekritējiem. Atkārtoju vēlreiz, ideālā variantā sirdij ir jābūt spēcīgākajam muskulim.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Dainutēvs ir gudrs, bet dikti teorētisks. Kā visas teorijas, tās labi izskatās uz papīra, bet pamēģiniet tās īstenot. Interesanti, cik daudz no tās pareizās ēšanas ievēro pats? Varu derēt, ka lielākā daļa cilvēku sevi drīzāk piespiedīs katru dienu veikt 30 min krosiņu nekā, piemēram, atturēties no dzeršanas 15 min pirms un 30 min pēc ēšanas. Un tad vēl ir jautājums, no kā būs lielāks labums - skriešanas vai nedzeršanas nelaikā.

Kādreiz jaunībā arī tāpat biju salasījies visas šīs gudrības un cik neesmu ar vecākiem par to strīdējies un cīkstējies. Nav jau tur nekas nepareizs vai slikts, bet tikai tāpat kā mēs materiālajā pasaulē cenšamies tikt pie labākas izdevumi/labums attiecības, tā arī esmu pārliecināts, ka regulāra fiziskā aktivitāte dod lielāku labumu pie mazākas piepūles nekā ievērojot dikti pareizu ēšanas režimu. Paprasiet savām draudzenēm, sievām, kā viņām veicas ar visām tām diētām un cik viņas laimīgas par tām jūtas. Daudziem pietiekami liels ieguvums jau būtu vien no tā, ka neēstu vienu otru rūpnieciski iepriekš sagatavotu dranķi. Strīdi par to, kura gaļa ir labāka vai sliktāka arī dikti velk uz teorētisku pusi. Ja vēlaties izdarīt ko labu šajā sakarā, vienkārši neēdiet gaļu katru dienu, samazinājums uz četreiz nedēļā jau būs liels ieguvums organismam. Teikt, ka zivs arī nav laba, ir nenopietni, varbūt pat kaitnieciski. Ņemot vērā, ka zivs veikalā maksā dārgāk nekā gaļa, lielākā daļa no mums visdrīzāk vispār to ēd nepietiekamā daudzumā. Šprotes neskaitās. Man šķiet, ka kaut kā mazliet piezemētāk tam visam jāpieiet.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Protams , cilvēks ar slimu sirdi tak neies uz zāli. Es biju ilgu laiku komandējumā un man nācās saskarties ar tā saucamo treneri speciālistu - kurš obligāti "jāpērk" uz 3 reizēm pa 160EUR :D atteikties nevar, es saku ka visu zinu, ne bet jāmaksā, jo tā pieņemts, kaut ar jamo pat neparunāju - pats tāpat paraksti papīru, ka atbildi ar savu veselību. Tad jau arī vienkārši bumbu dzenājot jāiet pie speciālista ? Ja cilvēkam ir smadzenes un spēja lasīt, domāt - tad nax viņam nekāds speciālists nav vajadzīgs. Tas ir amīšiem visur vajadzīgs speciālists, kurš pēc horoskopa diētu sastādīs, tad psihologs, attiecību speciālists, dator speciālists, tad elektriķis kurš lampu nomaina, jo pats tak neko nevar - tas redz ir bīstami. Es tev piekrītu par sirdi - bet kamoon , tak neies neviens pie nekāda speciālista.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dainutēvs

Dainutēvs ir gudrs, bet dikti teorētisks. Kā visas teorijas, tās labi izskatās uz papīra, bet pamēģiniet tās īstenot. Interesanti, cik daudz no tās pareizās ēšanas ievēro pats? Varu derēt, ka lielākā daļa cilvēku sevi drīzāk piespiedīs katru dienu veikt 30 min krosiņu nekā, piemēram, atturēties no dzeršanas 15 min pirms un 30 min pēc ēšanas. Un tad vēl ir jautājums, no kā būs lielāks labums - skriešanas vai nedzeršanas nelaikā.

Kādreiz jaunībā arī tāpat biju salasījies visas šīs gudrības un cik neesmu ar vecākiem par to strīdējies un cīkstējies. Nav jau tur nekas nepareizs vai slikts, bet tikai tāpat kā mēs materiālajā pasaulē cenšamies tikt pie labākas izdevumi/labums attiecības, tā arī esmu pārliecināts, ka regulāra fiziskā aktivitāte dod lielāku labumu pie mazākas piepūles nekā ievērojot dikti pareizu ēšanas režimu. Paprasiet savām draudzenēm, sievām, kā viņām veicas ar visām tām diētām un cik viņas laimīgas par tām jūtas. Daudziem pietiekami liels ieguvums jau būtu vien no tā, ka neēstu vienu otru rūpnieciski iepriekš sagatavotu dranķi. Strīdi par to, kura gaļa ir labāka vai sliktāka arī dikti velk uz teorētisku pusi. Ja vēlaties izdarīt ko labu šajā sakarā, vienkārši neēdiet gaļu katru dienu, samazinājums uz četreiz nedēļā jau būs liels ieguvums organismam. Teikt, ka zivs arī nav laba, ir nenopietni, varbūt pat kaitnieciski. Ņemot vērā, ka zivs veikalā maksā dārgāk nekā gaļa, lielākā daļa no mums visdrīzāk vispār to ēd nepietiekamā daudzumā. Šprotes neskaitās. Man šķiet, ka kaut kā mazliet piezemētāk tam visam jāpieiet.

 

 

 

Nu es pēdējo 2 gadu laikā 1x esmu ēdis cūkgaļas sašliku, kopā esmu apēdis kādus 5 kg. gaļas - ieskaitot olas un jūras veltes, šobrīd dzeru ingvera tēju, sportoju gandrīz katru dienu. Ēdu pēc iespējas ekoloģiskāku pārtiku, pie 187 sveru ~ 82 kg. Piemēram uzēdoties līdz 85 praktiski vairs nevar riktīgi pabraukt ar velo vidējus gabalus. Vingroju katru rītu, regulāri trennējos LSD - long slow distances, no spēka trenniņiem darbojos tikai ar sava ķermeņa svaru, bet agrāk esmu cilājis arī pāris gadus štangas, profesionāli esmu nodarbojies ar vieglatlētiku tikai vienu gadu - dabūju traumas uz mūžu - iemesls, muskuļi bija spēcīgāki nekā "rāmis" spēja turēt.

 

Protams , cilvēks ar slimu sirdi tak neies uz zāli. Es biju ilgu laiku komandējumā un man nācās saskarties ar tā saucamo treneri speciālistu - kurš obligāti "jāpērk" uz 3 reizēm pa 160EUR :D atteikties nevar, es saku ka visu zinu, ne bet jāmaksā, jo tā pieņemts, kaut ar jamo pat neparunāju - pats tāpat paraksti papīru, ka atbildi ar savu veselību. Tad jau arī vienkārši bumbu dzenājot jāiet pie speciālista ? Ja cilvēkam ir smadzenes un spēja lasīt, domāt - tad nax viņam nekāds speciālists nav vajadzīgs. Tas ir amīšiem visur vajadzīgs speciālists, kurš pēc horoskopa diētu sastādīs, tad psihologs, attiecību speciālists, dator speciālists, tad elektriķis kurš lampu nomaina, jo pats tak neko nevar - tas redz ir bīstami. Es tev piekrītu par sirdi - bet kamoon , tak neies neviens pie nekāda speciālista.

 

o.k. tev ir viss labi, bet zinu puikas kas trennējās gadiem un nekādas jēgas, gāju te brīdi uz vienu sporta klubu ģerbtuvē pilns ar muskuļu kalniem - kroplīgi stīviem, ar līkām mugurām, kūkumiem, pumpainām mugurām un sejām, nokačājas un tad pirtī uz augšējās lāvas kura mūžīgi pārkurināta. Tiešām baudāma figūra ir reti kuram, arī tiem kuri trenējas.

Labots - Dainutēvs
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, ja pats tiešām dzīvo kā sludina, tad neko, cepuri nost. Vairāk gan izklausās pēc veģetārisma, un es vairāk tā kā sliecos domāt, ka tā ir tā kā ticības lieta, ne dzīvesveids. Ir viens radinieks veģetārietis. Tas ir tāpat kā ar politiku un ticību, labāk nesākt.

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...