Jump to content

TV pieslēgšana laptopam ar VGA - SCART kabeli


Koceens
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Man ir šāda problēma. Tiku pie 5 gadus veca TV - Philips Widescreen 32''

TV ir 2 Scart izejas, tādēļ nolēmu iegādāties VGA - Scart kabeli.

Biju pārliecināts, ka viss strādās, bet saslēdzot nekas nenotiek, nav ne attēls ne skaņa.

It kā kompis uzrāda, ka pieslēgts otrs ekrāns, bet pārejot tikai uz TV attēlu, nav attēls ne kompī, ne TV.

Varbūt ir kāds knifs kādēļ nekas nenotiek, jo domāju, ka kabelim vajadzētu pildīt savu funkciju un šaubos arī, ka tā ir TV vaina.

Imantoju Windows 7.

 

Paldies, ja kāds atbildēs.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Savulaik vienu tādu testēju VGA-SCART un vajadzēja norādīt īpaši zemu izšķirtspēju un frekvenci, lai vispār kaut ko rādītu. Labāks variants ir S-Video un pāreja uz Scart.

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsti par pārejām Scart - DsubVGA nekā nebūs - vinīgais Tavs reālais variants ir tas ko minēja Mežavecis. Skaņa protams nekad nav gājusi un neies no kopmpja caur monitora izeju , ja nu HDMI. Skaņa jālaiž atsevišķi uz TV.

Link to comment
Share on other sites

VGA - Scart ir pilnīgi bezjēdzīgs verķis pie modernajiem datoriem. Tak parādiet man kaut vienu jaunu videokarti, kura spēj izdot 50Hz kadru sinhronizāciju, bet tieši šadus Hz vajag priekš TV, nemaz nerunājot par to, ka TV nesaprot progresīvo izvēršanu.

Link to comment
Share on other sites

zheel ka 5 gadiigam Philips TV nav doc vaardinjsh(modelja nosaukums)

cik atminos 2006 gada modelji nebija diezko sadraudzeejami ar datoru -

kustiibu izliidzinaashana tikai SD kontentam; procesings vai pat ieejas max 1080i nevis 1080p;

VGA ieeja max 1024x7??; ...

Link to comment
Share on other sites

Man jau gan liekās ka runa iet par CRT TV kuram ir tikai divi Scart IN Ja tas būtu kaut kas "plakans" noteikti būtu arī DSUB in Jebšu Philips tos tādus liek tikai izredzētajiem modeļiem , pārējie gan tos liek visiem - tā kā nav ko tur mocīties ar to VEG - SCART Didzim , Mežavecim - 100% tasinība.Nav nevienai jaunai videokartei tik zema rezolūcija. 600x800 SVEG ir min.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Kur īsti var mainīt tos hercus?

 

Un vispār, reāli, kas man būtu jāizdara, lai es dabūtu uz tā TV vismaz kaut kādu attēlu, ja tas vispār ir iespējams? Vienkārši škrobe iztērēt 15 Ls par neejošu mantu nav patīkami.

 

Televizors ir plakanais, tikai sver kaut kādus 70kg :) Laptopam ir Radeon HD 5470 videokarte.

 

Ja nu galīgi ar to vadu neko izdarīt nevar, tam TV ir vēl S-video izeja un izeja ar dzelteno, balto, sarkano caurumu (laikam RCA viņa saucās). Ja nekas neizdodas ar to VGA-SCART, kādu risinājumu ieteiktu?

Link to comment
Share on other sites

Izslēdz PC

Savieno vadus, atstājot monitoru nost un TV kā primāro pieslēgumu. Vajadzētu aiziet.

Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

 

Jā? Un daudzi TV Tev ar SCART - DSUB pāreju tā ir aizgājuši ? manā praksē drausmīgā rewzolūcijā tikai 1 no n-tajiem.

Labots - Žaks Kustō
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

jautajums - vai PC piesledzot pie DVD atskanotaja, man izdosies dabūt bildi uz TV??? Skatos uz šo te http://web.argus.lv/shop/productinfo/VSSHD15%2FR3.5%3E/hwindex.htm, jo man datoram ir VGA izeja, bet TV tikai RCA ( dzeltens, sarkans, melns), savukart uz dvd ir ieeja arī ar šādas krāsas tulpīti, kā bildē (zils, zaļs, sarkans). Vai tas stradas, ja datoru savienosu ar DVd ar so vadu, bet talak jau no DVD iet atbilstosas krasas tulpes uz manu tv.??? Ja ne, tad kadi varianti?

Link to comment
Share on other sites

kam tad tev te spraust taja dvd? ko tas maina. dvd tak neko tam video nepamainīs. ja rāda tad rāda uz tv to drausmubildi, ja nerāda tad nē

Labots - gix
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

DVD atskaņotājiem parasti nav video ieejas.

 

Bet šādi kabeļi ir kaprīzi, jo vajag precīzu izšķirtspēju, frekvenci norādīt un arī tad bilde nebūs precīzi TV ekrānā (ar nobīdi). Ja nav naudas kur likt, var nopirkt un testēt.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Portatīvais ta kāds, pietiekami moderns; bezvadu savienojums ar multimedia ir integrēts? Ja ir, tad var paņemt WiDi adapteri teļļukam(ja piķis ir).... Nu var arī nopirkt svaigāku teļļuku protams.

Link to comment
Share on other sites

No VGA(D-SUB) nav reāli dabūt bildi uz Scart vai S-Video. Ir RETAS kartes kas to atbalsta. Tāpat ir kādi video projektori kas to atbalsta. TV tādi nav.

Pats esmu provējis lodēt gudrās pārejas no VGA uz Scart utt, bet nekas man tur nav sanācis.

 

Ir nopērkamas gudras pārejas, bet tā cena varētu būt 50-100Ls un rezultāts tāpat nav diez ko baudāms.

 

Tam laptopam nav S-Video izeja ??

Link to comment
Share on other sites

http://www.mediamark...0-1wm,id-270209 šitāds. tiko aplūreju cītīgak svu teļļuku, un izradas, ka ir arī ieeja tv ar tulpēm(zaļš, zils, sarkans), netikai pirmīt minētā. Tur gan rakstīts klat,ka DVD ieeja, bet vai tam būs nozīme? Ko domājat? Labots - kaza242
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tam portatīvajam nav nekādas normālas izejas, kā palaist bildi uz TV. Lētāk sanāks nopirkt kādu multiplayeru, kas atskaņo visus video materiālus, nekā čakarēties ar adapteru meklēšanu.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Man ir pārejas kastīte no vga (d-sub) uz s-video/composite. Bilde nav diži laba, bet darbojas. Ir attēla pieregulēšanas pogas.

Varu to pārdot par Ls 12,00

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...