Jump to content

Lattelecom virszemes TV (2. turpinājums)


Rudiger
 Share

Recommended Posts

LNT rāda filmas ar diviem skaņu celiņiem. (Pluto neša piedzīvojumi, 08.01.2011, 10:30)

Malači - way to go

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Žaks Noriss

Vai gadījumā pēdējo 3...4 dienu laikā LTTC nav kaut ko ar signāla stiprumiem spēlējušies? Vienā objektā pie Āgenskalna tirgus maksas kanāli ar istabas antenu sākuši gļukot. Iepriekš viss bija OK un mainīts arī nekas nav tehnikā un iestatījumos. Tika pārskanēti kanāli - tas pats.

 

EDIT: vai ir kāda elektroierīce, kas spēj, piemēram, no blakus esošā dzīvokļa nodušīt to TV signālu? Tīri teorētisks jautājums, nekādu aizdomu nav.

Link to comment
Share on other sites

Digitālo TV signālu var notraucet par ar vecu krievu motorzāģi Družba. Tur nekādu dižo tehniku nevajag. TV tornī raidītājiem principā nekad neko nemaina, tā kā vaina vien ir uztverošajā galā un skaidrs ka ar antenu. Uzliec āra antenu un problēmu nebūs!

Link to comment
Share on other sites

Kur nu Riga arejo antenu. Saprastu ja talu. Bet tur labi ja 2km no torņa

Link to comment
Share on other sites

Rīgas centrā ar istabas antenu signāls ir sliktāks, ka piemēram Ikšķilē. Tornis ta augsts un signālu antenas "pūš pāri".

Link to comment
Share on other sites

Par to, ka netiek mainīta raidītāju jauda, es esmu pārlieccinats. Kanalus vietām jau maina Lattelekom, bet tam nav nekāda sakara ar raidītāju signālu.

Link to comment
Share on other sites

Vai tik Lattelecomā nav kāds no Livas pārgājis strādāt.

Livas dievina mētāt apkārt kanālus kabelī. Gan analogos, gan digitālos. Sencis visu laiku burkšķ ka apnicis viņam tos kanālus šķirot...

Link to comment
Share on other sites

Var jau būt, ka labs aparāts, tikai pāris gadus nokavējis. No nepirks mūsdienās vairs neviens jaunu dekoderi. Kam vajadzēja, sen nopirka, bet tagad pērk jaunus televizorus.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
janispauls

Laikam,sakarā ar PČ futbollā no šodienas ir pielikts Eurosport HD ,MTV Live HD un CTC Baltics kanāls :shok:

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Pieliktas ir arī HD pakas cenas :) agrāko 1.21Ls vietā tagad mēnesī jāšķiras no 2.49Ls.

 

Man patīk, ka LTV1; LNT; TV5 tagad var skatīties filmas, raidījumus orģinālvalodā, ja tā ir pieejama.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

"Laba" informācija!!!!!

Mūsu nacionālajai vērtībai "parādījusies" cena...

Es klusi cerēju, ka maksu par nacionālo tv skatīšanos vēl kādu laiciņu neprasīs, bet...

Nu man būs iemesls beidzot uzlikt sattv, lai bērni un senči skatās tikai svešvalodas (krievu) kanālus un "izglītojās", jo negribu maksāt par to kas nav skatāms, bet tomēr latviešu.

 

Atvainojos par beztēmu, bet tā es domāju...

Link to comment
Share on other sites

Nedomāju, ka kabeļTV operatori nu TĀ pacels cenas, ka visiem sāks sāpēt pēcpuse...

Par ēteru ne vārda, bet tā kā nāk jaunais gads, droši vien atkal atsāksies tirgošanās cirks ar LTC&Co (Co=LVRTC+Hannu_grupa)

Link to comment
Share on other sites

Tur tās prognozes optimistiskas, bet gan jau nokāsīs kabeļoperātorus un samaksās par virszemes apraidi Lattelekomam. Vispār mani pārsteidz,ka tik daudz mājsaimniecību maksā par televīziju.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Izstāstīšu savu pieredzi. Nesen savā dziļajā Z-Vidzemes miestā paņēmu Lattelekom TV, lai gan lielākā daļa pagasta burkšķēja, ka signāls švaks, bilde raustās, bieži pazūd signāls un tml. Atrodamies 44km no Valmieras torņa.

Tā nu devos uz Valmieras veikalu, paķēru tā brīža akciju (TVStar na haļavu) un nopirku āra antenu pa 18Ls pie viņiem. Doma bija, ka viņu pašu verificētām antenām jābūt labākām par visādu reģionālo elektronikas veikalu gudrīšu variantiem.

Līdzi iedotais TVStar atņirdzās pirmajā nedēļā, bet, kamēr gāja, tikmēr bilde tiešām bija pašvaka, signāls bija pašvaks. Twiterī uzjautāju, vai tā mēdz būt, ka dekoderi atņidzas? @Lattelekom pateica, ka ļoti ļoti reti, bet lai stiepjot uz veikalu.

Veikals izrādījās ne tik melīgs un pateica, ka TVStari, īpaši pēdējās partijas ir nenormāli sūdīgi, regulāri tiek nesti atpakaļ, jo restartējas (arī manējais) un citi gļuki.

Nu neko, nevis paņēmu nākošo TVStaru, bet pa naudu paņēmu Selteku (39Ls). Šobrīd jau 2 mēnešus skatos mājās TV, kurai nav nekādu traucējumu un gļuku. Tāpēc tie, kas brēc, ka signāla kvalitātei nav nekāda sakara ar dekoderi, var nošauties... :)

Link to comment
Share on other sites

pirms kāds iet nošauties, - pastāsti par antenu -vai antena pasīvā ?vai aktīvā ar pastiprinātāju? ja atbilde ir JĀ, tad no kāda avota tā barojas ?

 

edit: jā, protams, dekoderis būs vainīgs gadījumā, ja pats aparāts nestrādā tā kā to ir paredzējis ražotājs.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Antena - http://www.latteleco...# Nosaukums: ABM 4551 pa 18Ls

 

Pirmās divas dienas TVStar "strādāja", nekārās. vienkārši pa laikam signāls ķipa iebuferējās. Brīžiem reizi stundā, brīžiem reizi minūtē uz 4-5 sec.

 

Jāpiebilst, ka antenai laba vieta priekš laukiem - 7 metri no zemes, un torņa virzienā ir klajš lauks vismaz 3km.

Signāls gandrīz visām programmām ir zaļā krāsā, pilna tā vizuālā svītra, kaut kādām multenēm ir sliktāks, bet tāpat viss iet.

Labots - kakjis
Link to comment
Share on other sites

Tas,ka "pagasts burkšķ",ka signāls švaks, nav nekas jauns. Parasti gan tiem burkšķētājiem uz jumta(labakā gadījumā), bet bieži pažobelē stāv kautkāda antenas parodija. Kakjis, nu par tam Lattelekoma "verificētām"(kas par vārdu) es atļaušos pasmaidīt. Jā,protams,lauku "meistari", kuri nesako līdzi antenu štellēm, izmanto vēl sliktākas antenas, bet nu Lattelekoma piedavājums arī nav pats labākais. Pa tiem 18Ls Tu varēji nopirkt labāku antenu,īpaši vietā, kur vājš signāls. Es vienā, kā saka, bezcerīgā vietā,kur arī "pagasts burkšķ" par vāju signālu tiko uzliku antenu un dabūju visus kanālus ar 100% kvalitāti. Vieta tiešām slikta,māja pie paša meža, kurš Rīgas raidītājam priekšā un attālums līdz tornim 59km. Kaimiņam ar Lattelekoma antenu bilde klučojas, bet man ar Iskras DTX92 antenu viss štokos.

Kapēc lattelekoma "verificētie speciālisti" nepiedāvā arī kādu nopietnāku antenu, man nav saprotams.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Tā pati jau ir. Iskras antenas tirgo Yotas bāzē Lizuma ielā 1, blakus sporta akadēmijai.

http://www.balticmaps.eu/?lang=lv&draw_hash=wzueev&centerx=512500&centery=6315841&zoom=0&layer=orto&ls=o Tur arī var nopirkt pastiprinātāju(ja vajag), kurš domāts precīzi šai antenai.

http://www.iskrasistemi.si/products/2011053108102765/2011063007202944/2011070109103904/

Gan jau var arī internetā nopirkt. Man līgums ar Yotu un es internetā nepērkos, tā kā par to nezinu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jau kuro reizi tiek pieminēta Yota Lizuma 1.

Kāds varētu apskaidrot , vai tā ir vairumtidzniecība juridiskām personām ar noslēgtiem līgumiem, vai arī tur privātpersona var vienkārši ieiet un kaut ko nopirkt ?

Link to comment
Share on other sites

Yotā var pirkties jebkurš,ka tik nauda ir. Vienīgi tur nav darbalaiks kā lielveikalā. Laikam bija tikai līdz pieciem pēcpusdienā un sesdien nestrādā. Yotu piemin tāpēc,ka tur cenas ir visdraudzigākās un vai tad žēl foruma biedriem ieteikt labu bodi.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Paldies Didzi, viss kārtībā , vienkārši negribas sūtīt cilvēku uz turieni , ja viņu pēc tam pasūta.

Link to comment
Share on other sites

pēc Didža ieteikuma esmu tur bijis vairākas reizes, atrast bija samērā grūti, izkārtnes nav, vai nepamanīju, kā arī jau 2 gadus nesaucas Yota, bet YT Group vai kaut kas tamlīdzīgs, atrodas šķiet 3 vai 4 stāvā. BET kad beigās tiek pie šiem, apkalpošana vienkārši perfekta, piemeklē tieši ko vajag, visu izstāsta un parāda, un cenas patīkamas.

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Vēl piebildīšu,ka norēķināties var tikai ar skaidru naudu,pirmo reizi es tur ar to iekritu,dabuju braukt uz Alfa centru bankoautomātu :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Es tak teicu,nav lielveikals. Yotā, vai kā viņu tagad sauc, vairāk iepērkas profesionāļi,kuri kabeli pērk buhtās un F konektorus iepakojumiem. Tai pat laikā apkalpošana tu tiešām patīkama un parasts cilvēks no ielas var nopirkt gan 10m kabeļa gan vienu antenu(cena gan bišku lielāka), bet tikai pa skaidru naudu vai pārskaitījumu. Mani tas riktīgi apmierina, jo neav gadījies neviens klients, kurš man gribētu maksāt ar karti. Tā nu es tālāk maksāju skaidrā Yotā un visiem labi. Tikai nesāciet man stāstīt par ēnu ekonomiku un audzināt,ka tā nav labi un mūsu deputātiem tak mašīnas jau divus gadus vecas un jāpērk jaunas.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

"Kapēc lattelekoma "verificētie speciālisti" nepiedāvā arī kādu nopietnāku antenu, man nav saprotams." es domāju, ka nav jau viņiem pienākums piedāvāt 100% visiem gadījumiem kaut ko. Un iespējams, ka pieprasījums ir minimāls, jo čuhņās jau pa lielam visi uz Īriju notinušies.

 

Katram tie neverificētie piedāvājumi ir savādāki. Man Limbažu pilsētā piedāvātās antenas, par kurām veikals pats nedeva nekādu garantiju, ka būs ok, piedāvāja sākot no 34Ls. Lattelekom bodē vienojāmies, ka ja būs probz, mani gluži nesūtīs dillēs, bet izskatīs iespējas anulēt līgumu ar visām izrietošajām tehnikas atgriešanām. Tiesa gan, bija jāpadiskutē nedaudz. Veikals riskēja, nedzina prom, klients apmierināts, malači no tirgošanas viedokļa.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet pieprasījums jau atkarīgs no preces cenas un kvalitātes. Pārāk stipru antenu principā nevar uzlikt. Vismaz es nečakarējos un tagad visur lieku DTX92F. Tad zinu, ka točna ies un nebūs vēlreiz uz jumta jākāpj. Lattelekom varēja arī tāda pastiprinājuma vienu antenu piedāvāt. Galu galā, ja interneta bodē tā maksā 22Ls, tad tāda pati cena varēja būt arī Lattelekoma bodē. Viņiem tak svarīgi lai vairāk apmierināru klientu un nevajag uz antenu varku taisīt. Tāpat jau tas ir dārgāk kā Yotā. Otra problēma,ka lauku antenu "meistari" lielākoties galīgi nerubī fišku digitālās TV uztveršanas īpatnībās. Liek antenas kā krievulaikos, izmanto poļu sū** pastiprinatājus un visu dara bez mēraparātiem. Tad kadu bildes kvalitāti var gribēt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lai atrastu savam TV piemērotu CAM moduli ir ap televizoru jāveic rituāldejas ar bubenu. Televizoru ražotāju un modeļu ir milzum daudz un arī moduļu ražotāju pa pilnam, bet gadās moduļi, kuri vienā TV darbojas, citā nē. Īpaši tas attiecas uz senāk pirktiem TV. Ir protams TV modeļi, kuros konkrēti moduļi pārbaudiīti, bet ja tā nav, tad tak var CAM paņemt uz provi veikalā,kamēr atrod īsto. Pērkot jaunu TV, lai bodnieks pats ieliek moduli un parāda, ka TV rāda. Ja veikalā saka, ka nevar pārbaidīt, jo nav virszemes TV antena, tad tas nebūs īstais veikals, kur iepirkties.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

ieleja, savam Philips 32PFL4606H LTK conax dekoders strādā bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Mājās 3 Philipsi+vēl 2 rados. Visiem ar LTC CAMu strādā bez problēmām.

Atliek tik karti iespraust tajā.

Didzis te jauc vienā putrā transcoding CAMu kas tiešām ir tīrā krievu rulete (ne visiem TV ne ar visām firmwarēm iet, tikai ar testu var pirkt), ar "parastu" CAMu, kuram nav jāveic transkodēšana bet tikai prasta dekriptēšana.

Vienīgais - pērkot dārgāku CAMu, tas var būt ātrāks, var nebūt. Ja ir iespēja paņemt dārgāku CAM un patestēt - tauta būs pateicīga par tādu testu.

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl neko es nejaucu. Tiko kaimiņs paņēma jaunu TV un CAM moduli. Es jau iepriekš šim teicu, lai bodē pārbauda, bet veikalā atbildējuši,ka viņiem nav antenas un testu uztaisīt bevar, Nu protams zvans no kaimiņa,ka nekas nerāda. Dabūju iet un ar savu uztvērēju pārbaudīju,ka viss štokos, bet jaunais TV ar jauno CAMu nerāda. Apmainīja noduli un viss aizgāja. TV bija kautkāds Samsung, bet kas par moduli, es pat neapskatījos.Mani tas galīgi neinteresē. Mani interesē tikai signala līmenis antenas kabelī un lai nebūtu BERu. Ja ar antenu viss štolos, tad talāk lai cilvēks pats jājas ar tiem moduļiem un kartēm. Pats vainīgs, ka neņēma SAT un medu.

Link to comment
Share on other sites

Nu re,kārtējās problēmas ar istabas antenu. Kautkā neviens nesūdzas,ka ar labu jumta antenu bilde klučotos. Ieleja, vai tik tā nebija aktīvā antena un tai tad vajag 5V barošanu, kuru TV Stars dod automātiski. Pamēģini televizoram atrast ,ja tāda iespēja ir, un ieslēgt 5V. Ja tādas iespējas nav, tad jāpērk speciāls barbloks ar barošanas inserteri.

Link to comment
Share on other sites

Visdrīzāk tā antena darbosies arī ar poļu traukurežģa barbloku.Tos pārdod katrā lauku tirgū. Būs gan 12V spriegums, bet visi 5V pastiprinātāji,kurus esmu slēdzis, iztur arī 12V. Kājas atlauztu tam ideotam,kurš digitālajā TV ieviesa 5V standartu.

Link to comment
Share on other sites

  • Rudiger locked un unlocked this tēmaa
  • Rudiger locked this tēmaa
  • Rudiger unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...