Jump to content

Lattelecom virszemes TV (2. turpinājums)


Rudiger
 Share

Recommended Posts

Es jau no turienes arī ņēmu šo infu, gribēju pārliecināties no citiem avotiem :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Cesvaine -24k. un igauņi 40k.

 

Nu ta šonakt atkal pa bundžām nodeva.

Nez vai vietējās studijas atslēdza?

 

Bet vispār pa nakti es gribētu redzēt arī citas vietējās TV.

Link to comment
Share on other sites

Nupat ienācās šitāds meils no Lattelecom:

 

Labdien!

 

Informējam, ka šonakt no plkst. 01:00-05:00 Virszemes TV notiks tehniskie darbi, un šajā laikā var būt traucēta vairāku maksas kanālu apraide.

 

Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.

 



Labots - ridao
Link to comment
Share on other sites

Paga, tad tik tiešām no Cesvaines vēl papildus 41.kanālam tiek izmantots 40.?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jau pāri 1.aprīlim, bet LTV7 joprojām izskatās šausmīgi un tiek laists caur reģionālajām TV. Nu cik ilgi vēl?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[cenzēts], Liepājā tag bronzas matču ne vella nevar redzet. Skaņā raustās attēl =s kubikojas, probža ir manī vai jums tāpāt? HTB un pārējais sūc iet normāli...

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

Touareg

Es ņemu VTV no Kuldīgas torņa, man CZE-RUS fantastisko maču rādīja ideāli, hmn, man žēl, ka tev no Liepājas torņa bija kādas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Par godu Jaunajam vilnim pat TV5 sasparojies, otrajā skaņas celiņā ir latviešu tulkojums un nav neatslēdzamo subtitru kā LNT, nezinu kā TV5 ar attēla kvalitāti tagad VTV, bet Baltkomā iet ar bitreitu pāri 5 Mbps un attēls un skaņa ir identiska LNT.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Vispār bija interesanti, atnāk vēstule ka visas 4 papildus pakas maksā 3.33 ja slēdz līgumu uz gadu.

Tikai vēstulē nav pieminēts, ka tas ir spēkā līdz šodienai...

Link to comment
Share on other sites

Jā nu bēdīgi, es ekonomisko paku ņemu tikai dēļ TV 6.Būs uz priekšu jāskatās vai vispār vērts vairs ņemt to ekonomisko,ja tāda cena.

4,53 maksāt tikai dēļ viena kanāla, pārējie kanāli no tās pakas kaut kā neinteresē.Nepatiks ,nepirkšu vairs atjaunošanas kodu.

Labots - Guss
Link to comment
Share on other sites

Vienīgais labums tiem, kas gribēja lauzt līgumu ar LTC, jo tagad to varēs izdarīt bez līgumsodiem, es bikīt nožēloju, ka nenoslēdzu to līgumu, būtu ietaupījis naudiņu par tiem 3 mēnešiem, kurus agrāk deva, ja slēdz līgumu uz 2 gadiem.

 

Es īsti neredzu alternatīvu, būs ven jāmaksā tie 4,53Ls/mēn, bet nu tiešām nepatīkams jaunums.

Link to comment
Share on other sites

Lauzt vai nelauzt līgumu, katram ir jāizvērtē pašam. Sākumā kritēriji, tad alternatīvas un tikai tad lēmuma pieņemšana. No legālām alternatīvām, dažos gadījumos (kad nav pieejami nekādas kabeļtelevīzijas kompānijas pakalpojumi) paliek tikai Viasat. Tādā gadījumā, Lattelecom vēl 2x var cenu celt un vienalga daži klienti paliks. Es, pagaidām, lata dēļ nelauzīšu līgumu.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau interesanta matemātika sanāk. Latvijā virszemes TV bezmaksas kanālus redzot8,4% skatītju. Tai pat laikā televīzijas Lattelekomam maksā 650 tūkstošus katra. Cik tad izmaksā televīzijai viens skatītājs? No otras puses, no bezmaksas pakas aizgāja TV5 un LZK, tagad vēl TV3 un LNT. Tātad uzņēmums iecerēto 3,9 miljonu vietā labi ja dabūs 1,3 miljonus. Ja teiksim seši džeki samet pa piečukam un taisās braukt piemēram uz Liepāju, bet pēkšņi četri atsakās, tad pa 10Ls tak brauciens nesanāk. Lattelekomam vajadzētu būt līdzīgi, jo viņi paši apgalvoja, ka 650 tūkstoši esot pati mazākā nauda no vienas TV, par kuru var apraidīt Latviju. Tai pat laikā" brauciens sanāk" , Lattelekom netaisās no LTV prasīt lielāku naudu par apraidi un arī nebankrotē. Laikam tie 650 tūkstoši būs tomēr paņemti ar "lielu rezervi" un apraide izmaksā stipri lētāk.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Parunājos tikko ar 177. Kaut ko atkal pamainījuši tajās pogu spaidīšanas shēmās un ar kaunu jāatzīst, ka līdz tiku pie operatora vienu reizi nomaldījos :D

 

Man ir viens no pirmajiem līgumiem, kur deva bez maksas TVStāru un viedkarti. Līgumi LTTC galā ir tik interesanti reģistrēti, ka man pa telefonu teica, ka gan dekoderis, gan viedkarte ir manējā. Tas jauki!

 

Tā kā patīk skatīties arī TV6 un Ribalkas kanālus, tad laikam būs jāveic viena riebīga darbība - lauzīšu esošo līgumu, paturot TVStāru un viedkarti un pēc tam slēgšu jaunu līgumu uz 24 mēn. + klāt dekoderis. Neesmu vēl izlēmis vai slēgšu uz jaunu viedkarti, veco paturot kā bekapu ķipa priekšapmaksai pāķos vasarai, vai izmantošu jau īpašumā esošo karti.

 

EDIT: vēl vienu lietu atcerējos - pēc 177 operatora teiktā TV3 un LNT ir un paliek FTA apraidē uz 2012. gadu.

Link to comment
Share on other sites

Varēsi apgreidot TV STARu uz Jacobsonu...

LTC veikala Alfā meitene teica, ka vairāk TV STARus netirgojot jaunus, tik mainot.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Skaidra lieta, ka cierēju uz Jacobsenu. TVStārs stāv dāčā, mājās jau šobrīd lietoju Jacobsenu, tikai T6 modeli.

 

Laikam jau LTTC nedos Selteku, ja pieprasītu, ka vēlos skatīties HD paku...

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Priduraki viņi ir, vairāk man nav ko teikt. Tā jau vienreiz pacēla cenu, tagad atkal jau! Sākumā bija 3,50 Ls un teica kā tā būs visu laiku cik atceros, tad pacēla pa kaut kādiem saņiem un tagad ja nemaldos, maksāja 3,93 tas čeks, tagad jau 4,53 būs. nu cik vēl? beigās laikam līdz 10 ls uzkāps un bankrotēs viņi (ļoti ceru ka viņi bankrotēs)

Link to comment
Share on other sites

nju nez man tas lattlecom jacobsons nevisai patīk mājās tāds ira ir bijis ar;i tv star tākā ir ar ko salīdzināt. Abi ķīnieši :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kas būtu labāks par TV Staru un Jacobsonu, ko piedāvā LTC? vienkārši i doma lauzt līgumu.

Un vēl jaut. vai ir iespējams nopirkt priekšapmaksas viedkarti bez dekodera?

Link to comment
Share on other sites

Paldies! Droši vien tā arī darīšu, pārtraukšu terminēto līgumu un paņems kau ko priekšapmaksas..

Link to comment
Share on other sites

Šodien esot pie vectēva un uzstādot priekšapmaksas karti, pamanīju, ka Flexis negrib pareizi 16:9 attēlot.

Okei, iestatījumos ielieku 4:3 LB vai 4:3 center (14:9, kas ir optimālais viņiem šajā gadījumā), visu rāda, taču līdz izslēdz dekoderi un ieslēdz no jauna - atkal zirguģīmji uz kanāliem ar 16:9 kamēr uzspiež pogu ASPECT un aiziet atkal manis uzliktajā 14:9 režīmā. Kas tas varētu būt par gļuku?

Tiek izmantots Scarts - RGB un izejā 576p 50Hz. TV vecais labais 4:3jnieks CRT.

Man tas pats, tikai TV LCD 4:3

Link to comment
Share on other sites

LTC atsūtīja SMS, ka šonakt tiks pievienoti jaunie kanāli un rītdien jāpārskenē dekoderi. Es tik ceru, ka nesāksies baigā kanālu mētāšana pa frekvencēm, lai pieliek jaunos un miers.

Nāks klāt Šlāgerkanāls, TV21 ekonomiskajai pakai, Sportacentrs.com TV un ESP2 sporta paketei, iConcerts un Vremja daļekoje i bļizkoje (tas kas NTVškā ir) tai pakai, kurā ir Vh1 (neatceros kā viņi viņu dēvēja). Laikam pārējās viss pa vecam.

Link to comment
Share on other sites

Jā, patīkami, ka jau 14. decembrī būs tas Šlāgerīts un TV21(solīja, ka būs tik ar 1. janvāri), bet nu žēl, ka tagad ekonomiskā paka 4.39Ls.

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

tagad ekonomiskā paka 4.39Ls.

 

Priekshapmaksas karteem gan veel vecaa (3.93Ls)

post-70688-0-91113600-1323869450_thumb.jpg

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

Jā, patīkami, ka jau 14. decembrī būs tas Šlāgerīts un TV21(solīja, ka būs tik ar 1. janvāri), bet nu žēl, ka tagad ekonomiskā paka 4.39Ls.

TV XXI bija jau kādu laiciņu. nu kādas pāris nedēļas vismaz.

Šlāgeris šodien parādījās.

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

Es tik ceru, ka nesāksies baigā kanālu mētāšana pa frekvencēm, lai pieliek jaunos un miers.

Te arii jauno kanaalu frekvences un pakas.

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

 

Priekshapmaksas karteem gan veel vecaa (3.93Ls)

post-70688-0-91113600-1323869450_thumb.jpg

Te priekšapmaksas jaunās cenas:

"Arī VTV kodiem cenas tiks mainītas ar 11.01.2012, kas saistīts ar laiku, kāds mūsu kodu dīleriem nepieciešams, lai ieviestu jaunās cenas savās sistēmās.

 

Jaunās cenas būs sekojošas:

Ekonomiskā paka - 4,59Ls

Ekonomiskā paka + 1 tematiskā - 6,99Ls

Ekonomiskā paka + Visas tematiskās pakas - 12,14Ls"

 

info no LTC foruma, ievietoja denissss

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Uzrakstiju mans lattelecom sistēmā, ka vēlos lauzt līgumu bez līgumsoda, bet viņu atbildi, nevaru saprast, varb kāds cilvēciskā valodā var pārtulkot, ko viņi man tur raksta - varu izbeigt vai nevaru izbreigt bez līgumsoda?

 

 

Jautājums par e-līgumiem
Labdien! Esam saņēmuši vēstuli no Lattelecom, ka abonēšanas maksa par Virszemes televīžiju tiks pacelta, līdz ar to vēlamies atteikties no šī pakalpojuma izmantošanas. Lūdzam pārtraukt līguma darbību.

Atbilde (18.12.2011 16:37:39)
Labdien! Atsaucoties uz telefonsarunu Virszemes TV pakalpojums tiek saglabāts. Lattelecom sniedz abonentam Lattelecom Virszemes TV pakalpojumu atbilstoši abonenta izvēlētajai TV kanālu pakai. Tas nozīmē, ka Jums pastāv izvēle starp TV kanālu pakām, bet nav iespējams veikt izmaiņas atsevišķas pakas saturā - pieteikt vai atteikties no kādiem konkrētiem TV kanāliem vienas TV pakas ietvaros. Atbilstoši Lattelecom šā gada (attiecīgais datums) novembra vēstulei "Jaunumi Lattelecom Virszemes televīzijā no 2012. gada" - ja Jūs nepiekrītat pakalpojuma izmaiņām vai tarifu maiņai, Jums ir tiesības vienpusēji izbeigt noslēgtā līguma pielikumu un atteikties no Virszemes televīzijas Ekonomiskās pakas bez līgumsoda piemērošanas, rakstveidā paziņojot to Lattelecom vismaz piecas darba dienas iepriekš. Diemžēl atteikties no atsevišķiem Ekonomiskās pakas un citu paku TV kanāliem nav iespējams. Lattelecom visu savu televīzijas pakalpojumu saturu veido, balstoties uz skatītāju interesēm un paradumu izpēti, lai piedāvājums būtu daudzveidīgs un apmierinātu ikviena skatītāja intereses, lai ikviens ģimenes loceklis atrastu sev ko interesantu. Tieši tāpat ir veidota Virszemes TV Ekonomiskā paka - lai tajā būtu pārstāvēti visu populārāko un pieprasīto žanru kanāli – informatīvi izklaidējošie (vietējie un Krievijas), filmu un dokumentālo filmu kanāli, bērniem paredzēts saturs, mūzikas, sporta un ziņu kanāli. Ar janvāri mainām VTV abonēšanas cenu. Pieliekam Jums klāt 2 papildus kanālus - filmu kanālu TVXXI un mūzikas kanālu Latvijas Šlāgerkanāls. Kā arī mēs jums pavasarī palielinājām TV kanālu skaitu ardiviem papildus kanāliem Cena Ekonomiskajai pakai mainās tikai par 86 santīmiem. Tā kā šobrīt Jūs maksājat Ls 3,53, ar jauno gadu šī cena būs Ls 4,39. Ar cieņu, www.mans.lattelecom.lv Klientu apkalpošanas dienests (Sākotnēja atbilde koriģēta 18.12.2011 16:37:39)
Link to comment
Share on other sites

Citāts "Jums ir tiesības vienpusēji izbeigt noslēgtā līguma pielikumu un atteikties no Virszemes televīzijas Ekonomiskās pakas bez līgumsoda piemērošanas, rakstveidā paziņojot to Lattelecom vismaz piecas darba dienas iepriekš.

Domāju, ka ar šo viss ir pateikts. Var.

Tālākais teksts domāts ka nevari atteikties no kādas pakas viena - diviem konkrētiem kanāliem, bet no visas pakas tikai.

Tāpat arī pieteikties nevar uz vienu kādu konkrētu kanālu, bet tikai uz paku.

Bet tas jau visiem ir saprotams vai ne? :)

Un seko reklāma par kanāliem.

Link to comment
Share on other sites

Tātad TV Stars atdoc. Jautājums ir vai veco karti var kā priekšapmaksas karti papildināt? Vai tā smart karte priekšapmaksai atšķiras?

Link to comment
Share on other sites

Es, kad pārgāju priekšapmaksā, joprojām izmantoju savu karti. Precīzāk, protams, pie pašiem LTC, zvanot pa to viņu info telefonu..

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

  • Rudiger locked un unlocked this tēmaa
  • Rudiger locked this tēmaa
  • Rudiger unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...