Jump to content

Lattelecom virszemes TV (2. turpinājums)


Rudiger
 Share

Recommended Posts

Analogajā apraides laikā jau nekādas pārslēgšanās nenotika- visas televīzijas raidīja no saviem raidītājiem. Testu laikā reģionālās TV ņēma Latvijas ziņu kanālu no Lattelekoma ineraktīvās televīzijas , tad to izlaida caur savu pulti un tālāk jau padeva uz torni. Ziņu kanāls tāda pati reģionālā TV vien ir un kvalitātes nekādas, bet laist LTV7 caur reģionālajām studijām un vēl signālu ņemt no interaktīvās TV ir vienkārši ņirgāšanās par bildes kvalitrāti. Nu jā, interaktīvās TV klienti jau arī neredzēs vietējās ziņas. Tas nemaz man nebija ienācis prātā. Nekas pirmdien "uzbraukšu" Lattelekomam :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

selection

Sveiki!Nezinu vai kāds bij rakstijis,bet es pamanīju kad uz TestCh111 un TestCh112 ir iespeja izvēleties subtitrus vairakam valodam tai skaita LAT. audio celins ir engl.Un TestCh113 ir audio russ Lat..

Link to comment
Share on other sites

Identiska problēma ar DigoTV, arī 4:3crt, SCART -> SCART.

Arī uzliekot "Auto" ar "aspect" pogu, malu attiecība izlabojas, bet tā katru reizi, pēc ieslēgšanas visiem vajadzīgajiem kanāliem atsevišķi.

Jā, ar DigoTV uztvērēju bieži sanāk redzēt izstieptu bildi. Ar pulti, izspiežot cauri visas malu attiecības, nesanāk man dabūt lai būtu normāli. Citreiz it kā viss kārtībā. Neesmu vēl īsti piefiksējis vai ir tieši tā kā kur? teica.

Nebūtu slikti ja minētajam uztvērējam firmwārē tiktu pielabots interfeiss, lai būtu redzams signāla stipruma/kvalitātes līmenis, tik ilgi cik vajag.

Link to comment
Share on other sites

Tātad pati jaunākā informācija par reģionālo TV programu translēšanu LTV7. Latvijā faktiski turpmāk būs divas LTV7 programas- viena bez izmaiņām un to varēs redzēt no Viasat satelītā un Lattelekoma interaktīvajā televīzijā. Orta LTV7 programa tiks veidota ar reģionālo TV iestarpinājumiem vai raidījumu blokiem. Attiecīgi tas notiks pa reģioniem un vienā un tai pašā laikā Ladgalē redzēs vienus raidījumus, Vidzemē citus,Kurzemē atkal citu, bet no Viasat varēs redzēt "tīru" LTV7. Sākuma stadijā LTV7 signāls ies caur reģionālo televīziju studijām, bet tuvākā laikā Lattelekoms nodrošinās tālvadības sistēmu, kad ētera režisors Rīgā parslēgs programu LVRTC torņos un reģionālās TV "laidīs gaisā" savu programu tai brīdī, kad notiks pārslēgšanās no LTV7 uz viņu studiju. Šis variants tehniski ir pareizs, tikai nafig tāds variants jau sen nevarēja būt nodrošināts. Tur laikam nevar vainot Lattelekomu, bet gan drīzāk radio un TV padomi. Visinteresantākā situācija ir Rīgas zonā. Tur tiks rādītas četru TV studiju programas: Jūrmalas TV, Ogres TV, Jelgavas TV un Allažu TV. Kā jūs saprotiet, katram latvietim sava partija un sava studija :sarkasms: .Serveris, no kura programa tiks rādīta, atradīsies LTV mājā un tehniski tur nav pilnīgi nekādu problēmu. Es tikai nespēju saprast, nafig par to nevarēja vienoties jau pirms kādiem diviem mēnešiem :fool: . Te atkal laikam jāvaino Kleckina kungu, kurš nespēja "nomenedžerēt" tik elementāru organizātorisku jautājumu. Vai šāds reģionālo TV apraides variants ir vislabākais, ne man spriest.Es uzskatu, ka reģionālajām TV jāļauj uzstādīt savi digitālie raidītāji un jāļauj darboties kā iepriekš. Pret to gan iebilst Lattelekom, jo gribēja nokāst naudu no mazajām televīzijām. Sanāca gan tā, ka ne pašam, ne Sašam. Nebūtu prasījuši par apraidi tik nenormālas sumas, gan jau būtu kādu naudiņu dabūjuši, a tagad nekā :sarkasms: . Cik zinu, analogajā apraidē vēl divus gadus strādās Allažu, Ogres un Jelgavas raidītājs. Tur Lattelekomam rokas bija par īsu un analogos raidītājus neizdevās aizklapēt ciet. Attiecīgi šo raidītāju programā var uztver ar parastu antenu un vecu TV bez dekodera, vai arī tuvākajos kabeļtelevīziju tīklos. Gan jau te kāds atkal teiks, nu nafig mums tās reģionālās TV- tāpat tur nav ko skatīties. Ja tā televīzija varēja divdesmit gadus pastāvēt, tad tak lai darbojas. Neviens jau neliek skatīties. Problēma jau ir tāda pati kā ar Latvijas cukuru. To arī ja gribējām, tad bērām pie rīta kapijas, bet ja nē, tad bērām lēto cukuru no Maksimas. A tagad beram importa cukuru, par tādu naudu, kā tirgotājs prasa un cena tikai ceļas.

  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Vai pans Kleckins kaut ko spēj nomenedžerēt televīzijā? Stipri šaubos. Varbūt tikai taimkodu. Par reģionālajām TV varu teikt, ka LZK noskatos Ogres TV raidījumus. Nav snobiska attieksme pret reģionu TV kaut arī dzīvoju Rīgā.

Labots - Cody
Link to comment
Share on other sites

Tad sanāk, ka kādu brīdi tomēr Virszemē būs LTV7 VHS tipa bilde, kā tagad LZK/Reģionālajam kanālam?

Link to comment
Share on other sites

Dexs, tā sanāks. Uz Rīgas reģionu gan tas neattiecas. Laikam jua par to nav ko baigi satraukties, jo Lattelekomam tiešām ir tehnisks risinājums lai signālu pārslēgtu no Rīgas un tad LTV7 bilde vairāk neies caur reģionālajām studijām. Kapēc šitās lietas nekārtoja laicīgi, to gan nepateikšu. Nu labi, viena otra televīzija visu lika uz vēlēšanām, bet vajadzīgās partijas neuzvarēja :sarkasms: . Pēc vēlēšanām tak tāpat bija skaidrs, ka naudas priekš apraides Lattelekoma tīklā nebūs un vajadzēja jau rudenī jautājumus kārtot. Faktiski mazajām televīzijām nevajadzēja slēgt ārā savus analogos raidītājus un nevajadzēja piekrist raidīšanai Lattelekoma tīklā. Vai tad tiešām nepieleca, ka ka naudas nepietiks :fool: . Tās televīzijas, kuras saglabāja savus raidītājus tagad ir tikai vinnētājas. Kamēr tev ir savs raidītājs, tu neesi lūdzējs un dari kā gribi.

Link to comment
Share on other sites

TV3 Bez tabu, ziņas, filmas - izskatās, ka pilnīgi viss, kam būtu jābūt 16:9, iet kā 4:3.

TV3 16:9 pazīmes ielicējam atvaļinājums, LatTelekom "bremzē", jeb šīs problēmas ir tikai man vienīgajam?

Link to comment
Share on other sites

Nu zīme var parādīties dažu sekunžu laikā. Skandināvu MTG kanāliem (tam pašam TV3) 16:9 vai 4:3 ieslēdzas vidēji sekundi pirms vai pēc programmas un tās beigām.

Link to comment
Share on other sites

Ar vārdu "pazīme" es biju domājis infu signālā, lai dekoders zinātu, ka jāpārslēdzas uz 16:9. Pašlaik viss uz 4:3 TV iet ar izstieptiem ģīmjiem.

Link to comment
Share on other sites

Selteka TC-402HD un "zvaigžnu kaste". Gļuks novērots tieši pēdējās dienās, pirms tam viss bija OK.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

LTV sāk ziņot par reģionālo bloku LTV7:

http://ltvzinas.lv/?n=zinas&id=2808

 

Kas notiks speciālu pārraižu laikā, kad hoķis vai kāda tiešraide pārsniedz ētera laiku un "sāk pārklāt reģionālo TV raidlaiku"?

Notiks brutāla Rīgas atslēgšana un līdz ar to norautas beigas LIVE pārraidei? :D

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

jautājums par tv3+, nafig viņš normāli nerādās 16:9 formatā? citreiz ir skaidri redzams ka iet 16:9 pārraide ar melnām malām augšā un apakšā, ir pat bijis ka var redzēt to raustīto svītru augšā pa pus ekrānu kas iekodē to 16:9 informāciju... TV3 un TV6 viss ok, labi saprotas bet tv3+ ne..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TV3+ joprojām 16:9 rāda 4:3 ar melnām malām... acīmredzot krievu auditorijai pofig. :D

Labots - Dexs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es nesen rakstīju, ka man uz zvaigņu kastes un Seltekas bija problēmas ar TV3 16:9 uz diviem dažādiem TV dažādās Ventspils vietās... šodien viss ir OK. Neko neesmu mainījis parametros, bet šodien viss ir OK. :wacko2:

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Skatos patlaban pa LTV7 jaunatnes hokejlīgas spēli pa TV caur fexbox, un man raustās, bilde raustās. Vai man vienīgajam raustās?

 

21.20 raustīšanās beidzās.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Nu, tad reģionālais kanāls vairs nav pieejams? LTV7 reģionos kādā kvalitātē nāk?

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Pa dienu LTV7 Latgales apraides zonā dienā nemaz nebija reģionālās pārraides...

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

No LTC foruma:

zskatās, ka, tā kā šodien ir 1.diena, kad stājas spēkā jaunā kārtība, reģionālās TV nav bijušas sagatavojušas materiālu, ko raidīt. Šādā gadījumā LTV7 turpina savu programmu.

 

Arī LTV7 tiešraižu gadījumos (hokejs, Prezidenta uzruna utt.) pārraides netiks pārtrauktas Reģionālo TV atvēlētā raidlaika dēļ.

Link to comment
Share on other sites

Rīgā tiešām tagad kaut ko rāda. Jūrmalas TV, normālā kvalitātē, ar visu stereo skaņu, tikai - kā atceraties, LTV7 ir divi skaņas celiņi, un (rus) skaņas celiņā tagad ir tukšums.

Link to comment
Share on other sites

Mml, kā Tu vakar to Jūrmalas TV redzēji? Lattelekoma tīklā no gaisa vismaz 22.10 nekas raidīt nesāka. Nezinu, varbūt velāk. Šorīt gan reģionālā pārraide bija.Vispār interesanti vai Rīgā un citur kabeļtīīklos var redzēt reģionālās pārraides?

Link to comment
Share on other sites

Es ar jūrmalā, bet no Zaķu salas torņa vakar pēc 22 pa LTV7 redzēju Jūmalas (Ģimenes) TV pārraidi.

Link to comment
Share on other sites

Jocīgi, speciāli vakar vēroju, kā tā reģionālā pārraide aizies. 22.10 parādijās uzraksts tipa sekos reģionālā pārraide un turpinājās LTV7 programa. Pa Viasatu tieši tapat, kam tā arī būtu jabūt. Varbūt tā Jūrmalas TV pārraide sākās vēlāk?

Link to comment
Share on other sites

Viss notika ar krietnu nokavēšanos un vēl dažiem gļukiem procesā.

Link to comment
Share on other sites

Es šodien, ja neaizmirsīšu, vakarā Baltkom analogajā KTV pačekošu, jo man šamējais signālu ņem no Rīgas raidītāja(vismaz tāda nojausma), redzēs rādīs to reģionālo pārraidi jebšu ies "tīrs" LTV7.

P.s. Cik saprotu Viasatā iet parastā, LTV7 programma, bez jebkādiem reģionālajiem iestarpinājumiem?

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā gan Viasatā, gan Lattelekoma interaktīvajā TV iet "tīrā" LTV7 programa. Vārdu sakot, tantuks, kurš parakstījis vergu līgumu ar Viasatu, nekad neredzēs savu vietējo televīziju :sarkasms:. Interesanti būs uzzināt par lielākajiem kabeļu operatoriem, kuru programas variantu tie translēs.

Link to comment
Share on other sites

Vakar pēc 22 (ieslēgts gan bija ap 22:40, kad pārraide tuvojās beigām) Baltkom tā saucamajā digitālajā TV rādīja reģionālo variantu ar Jūrmalas TV. Par analogo kabeli nezinu, droši vien tas pats. Protams arī testa kanālā, kurā iet krievu skaņas celiņš, jo signālu ņem no Lattelecom, jā tur bija bez skaņas.

 

Es gan dotu priekšroku parastajai LTV7 programmai. LTV7 gan nedaudz pārveidoja programmu, salīdzinot ar sākotnēji publicēto "Rīgas viļņos", kur reģionālās pārraides laiki nesakrita ar kādu vienu konkrētu pārraidi LTV7, un varēja domāt, ka tiks norauti gan sākumi, gan beigas.

Link to comment
Share on other sites

Hustleram man ar ar ekopaku nav piekļuves, iespējams vajag filmu paku vai pilno, nezinu. LTC forumā lasīju, ja pareizi sapatu, tad Hustler testa režīmā ir peejams, tikai nezinu, kādām pakām.

Link to comment
Share on other sites

selection

Man ir visas pakas ar visu HD ,bet never vaļā...

Hustleram man ar ar ekopaku nav piekļuves, iespējams vajag filmu paku vai pilno, nezinu. LTC forumā lasīju, ja pareizi sapatu, tad Hustler testa režīmā ir peejams, tikai nezinu, kādām pakām.

Link to comment
Share on other sites

Mjā, es biju sapratis, ka pagaidām testa režīms ;)

 

p.s.

Pēc vakardien lasītā LTC forumā pārstāvja rakstītā:

 

"Sveiks.

Sākumā sāksim ar 1 kanālu - Hustler. Gribam pavērot skatītāju interesi un atsaucību un tad jau tiks pieņemti lēmumi. (Pēc statistikas Hustler ir skatītākais pieaugušo kanāls, tāpēc lēmām par labu tieši šim kanālam).

 

deniss"

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

selection

Jā sagaidiju ievadiju,bet neka.man jau tas kanals toch nav vajadzigs kaut kadu filmu kanalu labak ieliktu..tip.kā kinores,par tādu vel padomatu maksat 3ls

Link to comment
Share on other sites

"Kārumnieku" kanāls skaidrs, ka būs pa papildus samaksu, turklāt šamējam ir 24 stundu raidlaiks :spiteful:

Selection, 3 latus varētu maksāt pa šāda paša satura kanālu "Penthouse HD" :D

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

  • Rudiger locked un unlocked this tēmaa
  • Rudiger locked this tēmaa
  • Rudiger unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...