Jump to content

Lattelecom virszemes TV (2. turpinājums)


Rudiger
 Share

Recommended Posts

selection

toch par HD veeel ilgi domajot maksatu 3ls,bet ja godigi Tam Hustler kanalam cena butu kaut 1,20 ka DISCOVERY HD,TAD DOMAJU BUTU PIEPRASIJUMS DAUDZ LIELAKS.

Link to comment
Share on other sites

Tā, ir 22.10, uzslēdzot LTV7, kas atrodas Viasat paketē, kā jau tas zināms, tiek turpināta parastā LTV7 programma. Savukārt pārslēdzoties uz Baltkom analogo kabeļ-tv, LTV7 kanālā šobrīd rāda Ogres TV.....

Link to comment
Share on other sites

LTV reģionos kvalitāte nav pasliktinājusies? Rīgā it kā nē, bet bitreits vairs nav VBR - konstants 3,2 Mbps.

 

Dažos reģionos Televīzijas sāks raidīt tikai no Aprīļa, piem.

 

"TV Kurzeme" LTV7 – no 1. aprīļa (0)

 

No šodienas reģionālās televīzijas sāk raidīt Latvijas televīzijas septītajā kanālā. Tehnisku iemeslu dēļ "Tv Kurzeme" LTV7 sāks raidīt no pirmā aprīļa.

(liepajniekiem.lv)
Link to comment
Share on other sites

Es jau laikam skaitos pierīgas reģions, ar kvalitāti nav nekādu problēmu. Un atšķirībā no IZZI, kur ik pa laikam "iesprūst" kāds no kanāliem, problēmas nav novērotas. B-Comam šeit uz vietas ir "zvaigžņu kastes" priekš visiem vietējiem kanāliem.

Link to comment
Share on other sites

A nafigam Latvijas Ziņu Kanāls ir pazudis jau kādu trešo dienu? Tā tam jābūt vai man tikai gļuks? Nēēēnormāls slinkums pārskanēt kanālus jo tad atkal būs pa jaunu jākārto...

Link to comment
Share on other sites

Nav vairs LZK, liekas jau 3.dienu. Neraida ne Kuldīga ne Ēvarži (Liepāja). Skanējot, neparādās sarakstā.

Kad bija, te Kurzemē saucās Ventspils TV test, un tanī rādija reģionālās prgrs.

Labots - mikelis8
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tā kā beidzot mājās, iečekoju LTV7 bildi no Viesītes. Njamm, pašausmīgi. Nekādas detalizācijas, VHS. Bitreits arī konstants. (lai gan to var saprast, jo detaļu nav tāpat :D )

Bet nu gaidam to LTC risinājumu ar pārslēgšanos, tad nevajadzētu būt problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Selection, 3 latus varētu maksāt pa šāda paša satura kanālu "Penthouse HD" :D

Plika pakaļa arī HD ir tikai plika pakaļa © Boldriks :on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

šovakar sanaca pašiveret pa lattelekom majaslapu un iešavas doma paskatities ko šamejie piedava ja velos to virszemes tv paskatities...un pats smiekligakais ir tas ka pašu izlielito superstaru viņi nepiedava vairs,bet gan to jacobson un nereali dargo(pa 63ls laikam bij)seltekas hd kasti :sarkasms:

ņemot vera ka tagadejais stars jau nervus ir nobeidzis(viens no pirmajiem dabonamajiem kas bij)spiežu uz nomaiņu un tad jau manis ko vieta iedos staru jeb jau jakobsonu :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

aigarello2

Kāds var paskaidrot, varbūt esmu palaidis garām visu neizlasot, kāda jēga no pārejas translācijai 16:9, ja titri un visāda citāda info tiek likta uz melnajām malām . Konkrēts piemērs ir LTV1 ,kad kaut kādā ziņu sižetā intrevētā cilvēka vārds un uzvārds vēl ir salasāmi, bet amats jau uz melnās joslas. Tad nu jāizškiras starp pilnu informāciju, vai pareizāku bildi ?!

Link to comment
Share on other sites

LTV1 neraida 16:9. Neko tādu nav nācies novērot. Skaties sava TV ustādījumos autoformātu, tas noteikti Tev taisa jokus.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

aigarello2

Varbūt ne tā jautājumu uzstādīju . raida viņi vēl aizvien 4:3, bet brīžiem ir sižēti ar melnām malām augšā un apakšā ,tipiska platekrāna bilde - te piemērs - http://www.ltvzinas.lv/?n=video&id=3698 . Manam televizoram ekrāna izvēlnē ir funkcija pilnekrāns - tad nu tajā brīdi ,ar kaut kādu sekunžu kavēšanos tas pārslēdzas uz normāla paskata bildi, bet tiklīdz nāk titri virsū uz melnās malas, tam atkal nākas reaģēt un pārslēgties, un beidzas titri un atpakaļ, un tā bezgala . Vai tehniķiem ir grūti tos titrus pārvietot rindiņu augstāk lai neiet uz melnās malas virsū , vai arī sižetā visu laist vienā izmērā ?

Link to comment
Share on other sites

Vienkāršāk būtu vienkārši sākt raidīt 16:9, bet kad tas LTV notiks... Kots jau sola un ir solījis daudz, bet pagaidām no tā nekas nav sagaidīts.

Link to comment
Share on other sites

mafijs
(labots)

Manam televizoram ekrāna izvēlnē ir funkcija pilnekrāns - tad nu tajā brīdi ,ar kaut kādu sekunžu kavēšanos tas pārslēdzas uz normāla paskata bildi, bet tiklīdz nāk titri virsū uz melnās malas, tam atkal nākas reaģēt un pārslēgties, un beidzas titri un atpakaļ, un tā bezgala .

 

Te arī ir atbilde - pats jau saprati kas vainīgs.

 

Nevaino TV tehniķus, tur vainas nav. bet gan sevi vai sava TV uzstādījumus. Tiek padota pareiza 4:3 bilde. Tas, ka Tu to 4:3 gribi skatīties citādi, nekā paredzēts, tehniķus neinteresē.

Kāda banāna pēc tie būtu jāliek ekrāna vidū? Tikai tādēļ, ka kāds lieto autozoom , kas nogriež melnās malas? Nu nekļūsti nu smieklīgs :)

Nu nesaprotu tos cilvēkus, kas 4:3 formātu staipa pa visu ekrānu, pie tam ar autofunkcijām visādām un pēc tam sūdzas par problēmām. Nekā personīga, bet tas tā - pārdomām.

Labots - mafijs
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Didzis

Man jau pēdejā laikā, kopš TV3 sāka raidīt 16:9 formatā, liekas, ka vismaz 905 skatītāju lūr vai nu uz varžuģīmjiem, vai zirguģīmjiem :sarkasms: . Pats interesantakais, ka lielākā daļa televīzijas lūrētāju to pat neievēro :fool:

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

@mafijs

nepiekritiishu gan!

ja matereaals nav galiiga zhljurga tad prieksroku dodu zoomotam variantam(!nechakareejot proporcijas!),

nevis atstaat melnas malas no visaam chetraam puseem

 

lv televiiziju tehnikji ir iiipash gadiijums ..

Link to comment
Share on other sites

Didzis

MartiniB, piekrīti vai nepiekrīti, bet LTV visu dara pareizi atbilstoši 4:3 formātam.Uz 4:3 televizora viss ir kartībā. Vot, kad raidīs 16:9 tad varēsi pretenzijas teikt, ka titri rādās melnajā malā.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB
(labots)

@Didzis> LTV visu dara pareizi atbilstoši 4:3 formātam

peec suunu ciema kriteerijiem protams, tikai laukaa aiz loga kursh gadu tuukstotis..

 

sanjemt KHL bildi no Maskavas 720x576@16:9 -> panjemt no vidus 520x576 -> paarzuumot uz -> 720x576@4:3 tas ir ljoti "pareizi"

labaak laistu bildi taadu kaadu sanjem un kameer AspectRatio atziime nav automaatiski pluusmaa mainaama iipashi par to nepaardziivot

jo tiem 70% skatiitaaju kas skataas varzhi gjiimju rezhiimaa paarmainjus peec raadiisies pareiza bilde

tiem 20% kas pamaniis zirgu gjiimjus ir iespeeja paarsleegt Aspecratio ar roku

atlikushie 10% ar azveesturiskiem CRT taapat neko nepamaniis

Labots - MartiniB
Link to comment
Share on other sites

Didzis

Nu nevar TV tā vienkārši mainīt raidīšanas standartu. Ja noteikts 4:3, tad pec likuma tā jāraida. Neaizmirsīsi, ka jāmaina arī videopults un tā nemaksā kā ziepjutrauka videokamera :sarkasms: Redzēs, kā būs kad palaidīs jauno LTV7 gaisa laišanas staciju. Sola jau no jaunā gada, bet tā i ar tiem MTV bijušajiem aparātiem galā netiek, jo vajag šo to vēl klāt piepirkt. Tad gan nebūs nekāda iemesla neraidīt 16:9.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

spicais
(labots)

Naktī no 9. uz 10. martu norisināsies Virszemes TV tehniskie darbi, kuru rezultātā visu Virszemes TV lietotāju televizoru ekrānos parādīsies paziņojums par Datu plūsmas atjaunošanos. Frekvenču maiņas nenotiks.

Ekonomiskajā pakā tiek pievienoti divi papildus kanāli, no kuriem viens būs jauns (pavisam būs

20 kanāli)

 

NTV Mir kanāla (Nr. 25) pārvietošana no Filmu un izklaides pakas uz ekonomisko paku

PBMK kanāla (1. Baltijas Mūzikas kanāls) (Nr. 26) pievienošana

 

 

Klāt nak jauna sporta paka!

Sporta pakas cena Ls 2,22 Ls ar PVN

Sporta paka iegādājama, tikai abonējot papildus Ekonomiskajai pakai līdzīgi kā Pieaugušo paka un HD paka.

! Sporta pakas atjaunošanas kodi nav pieejam vismaz pagaidam

Sporta pakā iekļauti šādi kanāli:

 

 

ESPN America (Nr. 52) - hokejs, amerikāņu futbols, beisbols - tie ir vieni no populārākajiem amerikāņu sporta veidiem, turklāt visi skatāmi vienuviet - ESPN America.

 

KHL (Nr. 54) - kontinentālās hokeja līgas TV kanāls. Jau tagad pilnā sparā norit cīņa par Gagarina kausu, kurā lielisku sniegumu demonstrē arī Dinamo Rīga komanda.

 

Motors TV (Nr. 55) - labākais no autosporta, skaties arī Latvijas rallija posmu apskatus.

Labots - spicais
Link to comment
Share on other sites

janispauls

@spicais Kāpēc domā ka visos televizoros parādīsies paziņojums par datu plūsmas atjaunošanos :D

Link to comment
Share on other sites

Pirkss

Skaisti... divi krievu kanāli vairāk Ekonomiskajā pakā...

Un LTC vēl mēģina atmazgāties, it kā nebūtu skaidrs, kuras auditorijas interesēm viņi izdabā.

Pie tam tādu draņķi kā PBMK.

Muzon4gs patsan4giem no ranjo4ega...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

maritis

Pašlaik Virszemes TV ekonomiskās pakas abonentiem tiek piedāvāta 50% atlaide pārējo tematisko paku abonēšanai,jāņem visas 3 un līgums uz 12 mēn.Piedāvāja arī Sporta paku,bet neuzprasīju vai iekļaujas akcijā,jo spirts interesē vairāk par sportu...

Link to comment
Share on other sites

MārcisB, nu labrīt, ja neesi to vēl pamanījis, tad mēs dzīvojam divkopienu sabiedrībā, lai arī kā tas mums nepatiktu, bet realitāte ir tāda kāda tā ir. starp citu, šiem kanāliem, nu vismaz NTVmir, ir ļoti liela auditorija krievvalodīgo skatītāju vidū. Turklāt PBMK skatās vairāk nekā teiksim, LMK vai Mūzikas Video.

P.s. Nu, PBMK nav tas lielākais dranķis, ir redzēti vēl sliktāki.

Link to comment
Share on other sites

Pirkss

Labvakar.

Nē, neesmu pamanījis gan. Esmu pamanījis to, ka tāpat kā padomju laikos "na eto sobačem jazike mi ņe razgovarivajem, govoriķe po čelovečeski"...

Jā protams, ir vēl lielāki mēsli, piemēram (ģer)MUZ TV :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Mārcim cepumi par abiem postiem! Tas tak nav normāli vairs.

PBMK? Nopietni? MTV vai VH1 varēja pārcelt tad labāk uz ekonomisko. Un OE aizvākt, jo tagad mums ekonomiskajā pakā sanāk divi krievu ražotie mūzikas kanāli un viens latviešu. Nu kur tas der? Pieprasu LMK ekonomiskajā lai ir vienlīdzība. Mēs taču Latvijā VĒL dzīvojam.

 

Par sporta paku neizteikšos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nevajag padomāt, ka es te kādu aizstāvu, vienkārši jāskatās uz lietām reālistiski, Mēs atrodamies tādā ģeogrāfiskā vietā, ka no krieviem netiksim vaļā nekad un tas ir fakts. Nu man nepatīk kāds kanāls. Un tad? Tas nevienu neinteresē. Kādreiz man viens kabeļ-tv darbonis teica: mēs varam dajebkādu krievu kanālu iekļaut paketē un cilvēki būs apmierināti.

Tas ir tā pat kā ar Viasat, visi viņu lamā, bet vai kas mainās? Kā saka, suņi rej, bet karavāna iet tālāk. :hi:

P.s. Nu MUZ TV vēl var pa dienu atrast kādu mūzikas pārraidi, un pat čata logu nav, bet pamēģini mūziku atrast Krievijas MTV, tur vispār tikai nakts stundās kaut kas skan....

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

MaskaV

Ko te vispār ņemt galvā.Biznes ir biznes.Kas tad maksās par papildus pakām,ja visu labo sabāzīs sūda ekonomiskajā.Atklāti sakot,man tā ņemšanās ap to tā saucamo Virszemes TV(it kā būtu vēl apakšzemes TV) ir piegriezusies.Kam neptīk,ir viašrots un citi.Tā kā es vispār neskatos oficiālo Latvijas TV tad es personīgi neraudātu ja LTV1 vietā rādītu kaut vai AL Jazeera.

Starp citu ir tā jocīgi,ka gandrīz vai lielākie raudātāji ir SAT lietotāji. Es jau zinu,ka tūlīt uz mani sāks birt akmeņi,tomēr es savas domas mainīt netaisos,nav vairs tas vecums.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet tas nozīmē, ka nedrīkst būt itin nekādas dažādības? Man piemēram ļoti gribētos Virszemes TV arī kādu Vācijas vai Francijas kanālu sagaidīt, pat Blatkomam (kuram arī "patīk" krievu kanāli) bija Pro7 un Mezzo Virszemes testa paketē.

Man ir skaidrs kādā ģeogrāfiskajā vietā mēs atrodamies un tas ir normāli, ka daļa no kanāliem būs no Krievijas (PBK, RTR, RenTV un vēl daži), bet nu šobrīd manuprāt jau ir bišķi par daudz. Bez tam, abi kanāli, kas pāriet uz Ekonomisko paku ir tieši Krievijas koncernu veidoti projekti.

Bet ko tad es varu teikt, tikai noskatīties. :(

 

MaskaV - es arī esmu SAT lietotājs, taču atrodoties Rīgā (kur es pavadu 80% no sava laika mācoties) man ir tikai VTV. Un lai noskatītos to pašu Schlag Den Raab vai Čempionu Līgu man jādodas meklēt interneta dzīļu "augstās kvalitātes" strīmus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

DreamMuca
(labots)

Starp citu ir tā jocīgi,ka gandrīz vai lielākie raudātāji ir SAT lietotāji.

 

taa nav raudaashana. driizaak veelme (ieteikumi) padariit VTV skataamaaku un kvalitatiivaaku.

jo mums (sateliitu lietotaajiem) tieshaam IR ar ko saliidzinaat. cepums Dexam.

 

P.S. personiigi man NEVIENS krievijas raidiitaajs neinteresee un nekad arii nav intereseejis.

P.P.S. @Base7. Ja teu iezveltu ar bomi pa pieri un peec tam boreetu, ka teu "jaaskataas uz lietaam reaalistiski"...

Labots - DreamMuca
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

MaskaV

Viss jau būtu ļoti labi par tām vēlmēm un ieteikumiem,tikai,vai tad kāds to ņem vērā.Neizskatās.Base 7 pareizi atgādināja sakāmvārdu par suņiem un karavānu.

 

Es personīgi gan labāk skatos krieviski nekā angliski,vēl jo vairāk vāciski.Vismaz viss ir perfekti saprotams.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kalvis00

Teiksim tā- kad Viasats darīs visu par labu skatītājiem :D:D t.i. izskatās, ka tuvākā gada laikā nē...

Link to comment
Share on other sites

Naktī no 9. uz 10. martu norisināsies Virszemes TV tehniskie darbi, kuru rezultātā visu Virszemes TV lietotāju televizoru ekrānos parādīsies paziņojums par Datu plūsmas atjaunošanos. Frekvenču maiņas nenotiks.

Kaimiņam uz Fin T4800 parādījās uzraksts ''Nederīga karte'' :)

Link to comment
Share on other sites

Kāds var apstiprināt informāciju, ka Daugavpils un Cesvaines raidītājiem ir pievienotas jaunas frekvences?

Daugavpilī-uz 24. kanālu

Cesvainē- uz 40. kanālu.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

  • Rudiger locked un unlocked this tēmaa
  • Rudiger locked this tēmaa
  • Rudiger unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...