Jump to content

Lattelecom virszemes TV (2. turpinājums)


Rudiger
 Share

Recommended Posts

pirms 2 stundām , Māšuks teica:

DTX48F antena būs kabāka par to trīszaru vēdekli

Tieši tā,

 

pirms 2 stundām , spura teica:

Lokācija- Sigulda/Ragana

DTX48F priekš Siguldas sen diezgan un nevajag tos vēdekļus pa jumtiem staipīt.

 

pirms 9 stundām , biomass979 teica:

To LTE filtru var iebāzt vienā vietā. Laiki mainījušies un filtram jāsāk strādāt  jau 700 un 800MHz diapazonā jo 5G tagad strādā apakšējā decimetru diapzaona galā. Filtrs, kurš laiž signālu cauri līdz 790MHz jau ir novecojis. Lai gan, ja mobilais tornis nav durvjupriekšā, un antenai nav priekšpastiprinātāja, tad parasti nekādu joslas filtru nevajag.

 

pirms 2 stundām , spura teica:

Zobārstam nav ko mēģināt būt ķirurgam, jeb katram sava specializācija

Speciāli nebrauktu, bet svētdiem man sanāk būt Raganā. Varu paķert līdzi mēraparātu uzmest aci antenai. Vienīgi pēcpusdienā, jo pēc tiešraides Lietuvā no  rīta pusē gulēšu.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Didzis teica:

jo pēc tiešraides Lietuvā no  rīta pusē gulēšu.

👍 Pareiza izvēle

Link to comment
Share on other sites

Tā kā Didzim diemžēl nesanāca iespēja iebraukt un nočekot situāciju, aktīvi meklēju kurš spečuks varētu atbraukt un sakārtot visu uztveršanas saimniecību. Par finansiālo pusi sarunāsim individuāli :)

Link to comment
Share on other sites

Spura, man bija tiešraide Lietuvā un ar spotu nekad neko precīzi paredzēt nevar. tā kā varēšu palīdzēt uz šīs nedēļas beigām.

Link to comment
Share on other sites

Sveiciens!

Man TV24 nav skaņas VTV, Vu uztērējs...

IP strīmos skaņa gan ir...

Vai vēl kādam ir problēmas?

Link to comment
Share on other sites

Tikko skatījos Slaidiņu ar RTL-SDR USB puļķi datorā no Rīgas raidītāja (530 MHz). Viss man bija.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
nez_veciit

Sveiki. Vakar papildināju VTV ekonomisko paku, bet joprojām neatbloķē maksas kanālus. Iepriekš bija kaut kādas problēmas ar signālu un sāka pazust kanāli. Ar karti, antenu, vadiem viss ok. Ko darīt?

Link to comment
Share on other sites

Viens no variantiem.

 

Lai pēc atjaunošanas koda aktivizācijas redzētu kanālus, jāveic atkārtota automātiskā kanālu meklēšana un pēc aptuveni 10 minūtēm jāizvēlas kāds no maksas kanāliem.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , nez_veciit teica:

Iepriekš bija kaut kādas problēmas ar signālu un sāka pazust kanāli.

Tagad signāls ok? Jz nav signāla tsd nekā.

Link to comment
Share on other sites

biomass979
7 hours ago, nez_veciit said:

Iepriekš bija kaut kādas problēmas ar signālu un sāka pazust kanāli. Ar karti, antenu, vadiem viss ok. Ko darīt?

Tad sāc ar anteni -tad ar kanālu pārmeklēšanu un tad redzēs ir vai nav!Varbūt esi mainījis dzīvesvietu un tad radās šādas problēmas ar  kanālu  zušanu?!

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

ir pieredzeets gadiijums, kad karte nepagarinas arii pie laba signaala.

vieniigaa iespeeja pieraadiit, ka neesi kamielis, ir niikt vienu stundu Riga Plaza TET klientu apkalposhanas centraa.

taa ir vieniigaa vieta, kas apriikota ar virszemes uztveereeju un antenu, lai vareetu paarbaudiitu kartes darba speejas.

 

peec bezjeedziigaas niikshanas piedaavaaja raxtiit iesniegumu un gaidiit veel x dienas uz taa izskatiishanu,

lai mani uzaicinaatu uz kartes mainju, nepiekritu.

pieprasiiju izsniegt jaunu karti un nodevu veco uzreiz.

iegaadaajos jaunus pagarinaajuma kodus prieksh jaunaas kartes

un rakstiiju atbalsta dienestam pieprasiijumu atgriezt naudu par nenostraadaajushajiem pagarinaajuma kodiem.

viss bija jaaskaidro no nulles, aiznjeema ~5 dienas, nauda atgriezaas veel peec ~10

 

Link to comment
Share on other sites

biomass979
3 hours ago, MartiniB said:

viss bija jaaskaidro no nulles, aiznjeema ~5 dienas, nauda atgriezaas veel peec ~10

Jums neliekas ka ir  cita alternatīva atiecība uz šo tv! Kur nebūs dienām nekas japierād un janīkst un ja kas neiet - tad uzjautā atiecīgiem kadriem !Nebūs japārdzīvo ka kas pakāsts,ja būs tad ļoti minimāli-vienmēr jareiķinās,bet jo mazāk jo mazāk galvusāpes!!

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , biomass979 teica:

Jums neliekas ka ir  cita alternatīva atiecība uz šo tv! Kur nebūs dienām nekas japierād un janīkst un ja kas neiet - tad uzjautā atiecīgiem kadriem !Nebūs japārdzīvo ka kas pakāsts,ja būs tad ļoti minimāli-vienmēr jareiķinās,bet jo mazāk jo mazāk galvusāpes!!

Pastāsti gudriniek, kādas ir alternatīvas laukos, kur dzīvo pensionāri bez interneta? Viasat? Vēl lielākas galvassāpes. 😛 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

raffaello
Pirms 47 minūtēm , Racer teica:

Pastāsti gudriniek, kādas ir alternatīvas laukos, kur dzīvo pensionāri bez interneta? Viasat? Vēl lielākas galvassāpes. 😛 

Kas vainas viasat? Tagad jau home3. Kādreiz bija sliktas atsauksmes, bet laiki mainījušies. Virszemes TV tā drīzāk būs jau vēsture. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , raffaello teica:

Virszemes TV tā drīzāk būs jau vēsture. 

Par FM apraidi arī tā saka, jau kādus 5 gadus, bet ne viens, ne otrs kā nemirst tā nemirst. Sāk jau apnikt gaidīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , raffaello teica:

Kas vainas viasat? Tagad jau home3. Kādreiz bija sliktas atsauksmes, bet laiki mainījušies. Virszemes TV tā drīzāk būs jau vēsture. 

VTV mierīgi var paņemt tikai tad kad gribi un nav nekādu problēmu ar atteikšanos. Instalācija arī vienkārša.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Viasat vēl eksistē? Kaut kā vairs nebāžas virsū ar saviem piedāvājumiem.

Link to comment
Share on other sites

biomass979
2 hours ago, Racer said:

Pastāsti gudriniek, kādas ir alternatīvas laukos, kur dzīvo pensionāri bez interneta? Viasat? Vēl lielākas galvassāpes. 😛 

Diezvai Pensionārs šo tēmu paturpināja!

Vismaz es pats  esmu 3 pensionārus izgaismojis ka ir mobilie dati par nelielu naudu!-prēkš pasākuma pietiek uimām!

A kas ir  ritīgi iesūnojis pensionārs,tādi pat karti nepērk,šiem pietiek ar  LTV 1 vai 7 !

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

biomass979
1 hour ago, Racer said:

VTV mierīgi var paņemt tikai tad kad gribi un nav nekādu problēmu ar atteikšanos. Instalācija arī vienkārša.

Tieši tā un ja vēl visam tam ir Alternatīvs  tad  vispār cepuri nost!Pie vellna visu  super kvalitāti...Ko tad pusakls  tur tai HD vai UHD redzēs - to pašu SD!

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Klau, pie tēmas un tieši par LTC vai TET virszemes TV.

Lamerisks jautājums:

Ir portatīvais ar iebūvētu karšu lasītāju. Uz viņa dzīvo Linux Mint jaunākā versija. Tālā atvilktnē mētājas pāris USB tunerīši. Vai ir cerība bez dejām ar tamburīnu piedabūt strādāt VTV kodētos kanālus?

Es zinu, ka principā teorētiski var. VTV brīvos kanālus brīvi rāda tas pats VLC uz linukša - tik pareiza frekvence jānorāda. A ir iespējams piedabūt lai šamais nolasa atbilstošo kodu karti?

 

Vai ja ir manuālis - varbūt kāds var iebakstīt kā un ko. Pāris reizes komandrindu esmu redzējis, bet ja tur jāveic darbības, kas līdzvērtīgas kerneļa kompilēšanai, man būs pa sarežģītu un slinkums. Jautājums vai ir relatīvi vienkāršs ceļš.

Link to comment
Share on other sites

26.08.2022. , 06:35, spura teica:

Kādi ieteikumi kur sākt meklēt cēloni šādai bildei?

 

Liels 'packet loss'. Palaid iperf3 starp savu netu un no kautko no ārpuses.

Vēlams UDP.

Link to comment
Share on other sites

21.11.2022. , 16:37, VebKamera teica:

Klau, pie tēmas un tieši par LTC vai TET virszemes TV.

Lamerisks jautājums:

Ir portatīvais ar iebūvētu karšu lasītāju. Uz viņa dzīvo Linux Mint jaunākā versija. Tālā atvilktnē mētājas pāris USB tunerīši. Vai ir cerība bez dejām ar tamburīnu piedabūt strādāt VTV kodētos kanālus?

Es zinu, ka principā teorētiski var. VTV brīvos kanālus brīvi rāda tas pats VLC uz linukša - tik pareiza frekvence jānorāda. A ir iespējams piedabūt lai šamais nolasa atbilstošo kodu karti?

 

Vai ja ir manuālis - varbūt kāds var iebakstīt kā un ko. Pāris reizes komandrindu esmu redzējis, bet ja tur jāveic darbības, kas līdzvērtīgas kerneļa kompilēšanai, man būs pa sarežģītu un slinkums. Jautājums vai ir relatīvi vienkāršs ceļš.

 

 

jā to var izdarīt,

bet VTV maksas kanali ir manuprāt dārgi, ir ir vismaz 5mbps interents tad labāk šiem 3eur maksāt https://iptv.baltcom.lv/

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 6 stundām , DJWoX teica:

VTV maksas kanali ir manuprāt dārgi

 

Nav tie 5 mbps, tur tā lieta. Nav runa par Rīgu.

Link to comment
Share on other sites

21.11.2022. , 16:37, VebKamera teica:

A ir iespējams piedabūt lai šamais nolasa atbilstošo kodu karti?

Ja datora karšu lasītājs nav par prastu priekš tās kartes, var mēģināt oscam. Ja oscam nedraudzējas ar to lasītāju, jāpiepērk kāds usb lasītājs, kas darbosies. Tālāk tvheadend un vlc vai kodi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , VebKamera teica:

Kā VLC sapazīstināt ar OSCAM?

Caur tvheadend, viņš māk pieslēgties oscam. Pēc tam no viņa var uztaisīt playlisti, kuru var izmantot vlc kanālu slēgāšanai. Priekš kodi laikam bija pat tvheadend addons.

Link to comment
Share on other sites

23.11.2022. , 07:16, VebKamera teica:

 

Nav tie 5 mbps, tur tā lieta. Nav runa par Rīgu.

 

 

oks bet man vienīgi kur nav 5mbps? ar LMT LTE man vienīgi  Vecumnieku/ Brizgales mežos..viss slikt  gandrīz visur tagad var dabūt 5-10mbps lte stabilu. vajag tik visamz mazo antenu.. un LMT LTE 18

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
kantoris

Labs vakars, vēl kādam nav skaņas ltv hd kanāliem, skatoties ar enigma2 uztvērēju ? 

Link to comment
Share on other sites

Varu apstiprināt problēmu ar skaņu uz Gigablue UHD UE 4K uztvērēja.

Testam mēģināju gan uz OpenATV 7.3, gan uz Openpli develop on 8.3.

Es skatos, ka tiek izmantots AAC-HE formāts. Nezinu, vai pirms tam bija cits.

Ierakstam, vai straumējot citā uztvērējā, skaņa strādā.

Var palaist timeshift un skatīties ar pāris sekunžu aizturi, tad skaņa būs 😉.

Link to comment
Share on other sites

Vienreiz jau bija šitads triks. Vajag rakstīt LVRTC, lai zina ka ir problēma.

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , saf teica:

Vajag rakstīt LVRTC

Interesants ''valsts kantoris''. Naudu noplēst, un ne mazo, pirmie, bet nonstopā viņu darbu, lai skatītāji monitorē?😏

Link to comment
Share on other sites

Vakar ltv hd kanāliem apraidē skaņa raustījās. Pārbaudes spēli basītī skatījos caur TET plus. Idiotisms.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...