Jump to content

Lattelecom virszemes TV (2. turpinājums)


Rudiger
 Share

Recommended Posts

pirms 1 stundas , osscar teica:

.daži maksas kuri pirms tam gāja ..rāda scramble

kaa jau rakstiiju, kanaalu mazaak, 63-12 = cena +5.3e

 

TV Rain laikam peec Putina kunga luuguma nonjeema no eetera,

spriezhu peec taa, ka ir atstaati vairaaki mazveertiigaaki kanaali

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , osscar teica:

Vakar ar sargam pārssjanēj kanālus...daži maksas kuri pirms tam gāja ..rāda scramble....kaut signāla līmeņi labi.baigi neiedziļinājos.

Scramble ir izklaides pakai, pēc jaunā dalījuma, kā bija agrāk dalījums, nezinu.

Arī pēc tieši pēc šitā visa tos kanālus nerāda.

Link to comment
Share on other sites

Nu ekonomiskā pakā klāt nākuši ir: Mūzikas Video, Duo3, Duo6 un Viasat History. No pakas izņemti ir TV Centrs un PJatnica kas ir pārvietoti uz jauno izklaides paku.

Link to comment
Share on other sites

Mūzikas Video vispār nav jauns kanāls virszemē? Liekas, ka senāk nebija, tikai Šlāgeris.

Link to comment
Share on other sites

Tikko kad sākās virszemes apraide tad bija. Kaut kur ap 2010 gadu. Ātri gan pazuda.

image-5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Laukos mans vecais TV Star pēc pārskaņošanas vairs  nevelk 1. MUXi. LTV1 un ReTV pazuda skaņa. Kuldīgas tornis

546 MHz.

Link to comment
Share on other sites

Ir tā ka uz 530mhz signāls par švaku, bet uz citām frekvencēm vēl rāda. Laikam TET taupa uz elektrības priekš bezmaksas kanāliem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , camel teica:

Laikam TET taupa uz elektrības priekš bezmaksas kanāliem

TETam nav nekaada sakara ar bezmaksas kanaaliem

Link to comment
Share on other sites

Skaņa nav TIKAI 2 pieminētajām programmām. S=95, Q=80. Rūpn. uzstādījumi + atkārtota skenēšana  neko nedod. Kaimiņam ar Selteku viss OK. Domāju - tas Stār vienkārši nevar pavilkt. Signāls būs par "biezu". Vai vēl kaut kur nav kas līdzīgs novērots?

Labots - mikelis8
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , mikelis8 teica:

Skaņa nav TIKAI 2 pieminētajām programmām. S=95, Q=80. Rūpn. uzstādījumi + atkārtota skenēšana  neko nedod. Kaimiņam ar Selteku viss OK. Domāju - tas Stār vienkārši nevar pavilkt. Signāls būs par "biezu". Vai vēl kaut kur nav kas līdzīgs novērots?

Man arī probl. sākās pēc 6. janv. Alūksnes raidītājs. Dekoders brīvajiem kanāliem. E-star. LTV1 klučojas!  Pārējie brīvie nē!

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , mikelis8 teica:

Laukos mans vecais TV Star pēc pārskaņošanas vairs  nevelk 1. MUXi. LTV1 un ReTV pazuda skaņa. Kuldīgas tornis

546 MHz.

Stārs beidzot "sagremoja"to signālu. Bija dažas stundas ieslēgts LTV1. Neticu, ka svētdienā viņi tur kaut ko darīja.

Citēt

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, es teiksim, kā ieslēdzu savu TV, tad jaunie HD kanāli jau gaidīja savu skatītāju.🙂

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

kellerman
pirms 8 stundām , IMANTS teica:

Man arī probl. sākās pēc 6. janv. Alūksnes raidītājs. Dekoders brīvajiem kanāliem. E-star. LTV1 klučojas!  Pārējie brīvie nē!

No Alūksnes raidītāja 482MHz, kur bija FTA kanāli, bija spēcīgs signāls, pārējiem vājāks. Tagad palika tāds pats kā pārējiem. Laikam nav baigi spēcīgs tas Alūksnes raidītājs. Gulbenes pusē no Cesvaines daudz labāks signāls nekā no Alūksnes.

Labots - kellerman
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , kellerman teica:

No Alūksnes raidītāja 482MHz, kur bija FTA kanāli, bija spēcīgs signāls, pārējiem vājāks. Tagad palika tāds pats kā pārējiem. Laikam nav baigi spēcīgs tas Alūksnes raidītājs. Gulbenes pusē no Cesvaines daudz labāks signāls nekā no Alūksnes.

Paldies par info. Uz Cesvaines pusi priekšā ir daudzstāvu mājas..... 

Link to comment
Share on other sites

Jums ar Virszemes TV viss ok? Man pazuda ap desmit kanāliem no listes. Stāv numuri bez nosaukumiem un kanālus nerāda. Viens no pazudušajiem ir STV un tagad kundze šokā ka Magoni neredz. 

Link to comment
Share on other sites

Nez kāpēc pēc visām šīm izmaiņā ir pasliktinājies signāla līmenis? FTA visulaiku bija L-100% Q-100%. Tagad sācis lēkāt Quality no 60 - 80%

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

^^^

Transpondetiem modulaacija mainiijaas, tagad ar naglas galu nepietiek, vajag antenu.

briizham gan skanja noraustaas ar visu jumta antenu :(

 

Link to comment
Share on other sites

Nu visu laiku bija sals, šodien tāds mākoņais lietains, tad signāla līmenis pie vainas? Vienu daļu kanālu jau rāda.  Tā arī ir kanāls 46 kvalitāte 0 , reizēm uzlec uz 20% . kanāls 22 ap 50% to rāda labi. 

Labots - Maris77
Link to comment
Share on other sites

Sakarā ar izmaiņām virszemes TV,iemetīšu es arī savas 5as kapeikas kopējā katlā.

Mājās ir divi TV,kuriem ir pievienotas divas Zgemma H9.2H kastes.

Vienam TV ir pievienota Iskra P-2845 GLT antena ar pastiprinātāju ,otram pievienota yagi tipa krievu laika decimetru antena,kuras nosaukumu nezinu,bet tās lika tad, kad pie mums sāka raidīt decimetros,vienkārši savācu,pirms viens cilvēks būtu izmetis.Tālākie mērijumi un secinājumi būs saistīti ar šo,jo šis TV atrodas istabā,kur es šad tad kaut ko paskatos un paeksperimentēju.

   No rīta biju pārsteigts,jo LV HD kanāli jau bija kanālu sarakstā,un arī favorītu sarakstos pie LV kanāliem.Iespaidi pozitīvi,LV HD virszemē,tas ir ļoti labi ,beidzot.Kvalitāte,man liekas,ka laba,salīdzinājumam ņemot go3,kura  mani reāli besija pati aplikācija.Pozitīvais ir tas, ka noņemot mums to tālo frekvenci,man tagad ar šo antenu bez pastiprinātāja,varu stabīli uztvert visas frevences,arī to ,kas agrāk negāja.Nekas neraustās,nekļučojas,viss ir sabili.Attālums līdz Cesvaines tornim man pa gaisu ir apm. 24 km

 

screenshot_20220113222930.jpg

screenshot_20220113223019.jpg

screenshot_20220113223057.jpg

screenshot_20220113223137.jpg

screenshot_20220113223235.jpg

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , MartiniB teica:

tagad ar naglas galu nepietiek, vajag antenu.

Kur nu ar naglu (vienā tv man šautriņa iebāzta :D ), man pat ar kabeļa galu, kas vēl joprojām palicis teļukā, pārskenējot, tikai 24 kanālus atrada, starp kuriem neviena fta. Šodien gan vējains, nomierināsies laikapstākļi, jāmēģina tad.

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Man uzlikta vispopulārākā standarta TV antena ar pastiprinātāju. Kaut kas līdzīgs šādai.

bca_348752_1.jpg

Pagriezts uz Cesvaini (50km). Tagad skaidrs, ka modulācijas pēc izmainījās STR/SNR rādītāji. Uzliku citu pastiprinātāja plati un nomainīju barošanas bloku/adapteri profilaksei. Zgemma kaste ar rtl2832 tuneri SNR 58-68% kā kurai frekvencei. Varēja būt labāks signāls, bet pietiek un nost nebrūk.

Līdz Alūksnei 30km, bet signāls daudz vājāks, lai gan ir iespējams, ka man daži koki maisa antenai, lai gan pirms tam uz Alūksni gāja. Kaut kur nevarēja apskatīties cik lielā jaudā katrs raidītājs raida?

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , kellerman teica:

Pagriezts uz Cesvaini (50km).

Arī Līvānu apkaimē no Cesvanes uztver labāk nekā no 2x tuvākas Viesītes

Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , kellerman teica:

Līdz Alūksnei 30km, bet signāls daudz vājāks

Cesvaine un Alūksne raida vienādās frekvencēs, un Alūksnes tornis līdz ar to (pēc manām domām lai netraucētu Cesvainei) ir jūtami mazāku jaudu.

Link to comment
Share on other sites

Klau, vēl kāds novēro problēmas HD kanāliem? Nu tā, ka tā neregulāri ieraustās/ieķerās uz super īsu mirkli?

Signāls it kā okei, no Cesvaines, āra antena. Tagad nesaprotu - signālā gļuki, televizorā, vai LVRTC/LTV pigorus taisa.

Ar SD uz tās pašas frekvences, vai citām - bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

kellerman
pirms 8 stundām , mafijs teica:

Cesvaine un Alūksne raida vienādās frekvencēs, un Alūksnes tornis līdz ar to (pēc manām domām lai netraucētu Cesvainei) ir jūtami mazāku jaudu.

To ka frekvences ir tās pat, arī esmu pamanījis. Kādreiz ir ienākusi prātā doma, vai tik viens otram nevar traucēt.

pirms 2 stundām , ggg97 teica:

Kad 6. janvārī no puļķa rakstīju, man kas līdzīgs novērojās. Sample citā topikā. Analizēt neprotu.

Bija jau tas pats, pēc pārmaiņām sāka pietrūkt signlāls un sāka raustīties, bet nu arī citi kanāli, ne tikai HD. Pārgriezu uz citu raidītāju un pieremontēju un pacēlu augstāk antenu.

Ja lieto usb puļķus, top rtl2832 puļķim ir cik tur variācijas ar dažādām firmwarēm. Ir bijis, ka tas puļķis sāk pēc laika brukt nost, nezinu draiveru pēc vai paša puļķa pēc. Tagad it kā tas puļķis iet 24/7 iesprausts. Man vel ir af9015/af9035 puļķi un vairāki rtl2832, bet ikdienā lietoju to pašu rtl2832.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Dexs teica:

Klau, vēl kāds novēro problēmas HD kanāliem? Nu tā, ka tā neregulāri ieraustās/ieķerās uz super īsu mirkli?

Signāls it kā okei, no Cesvaines, āra antena. Tagad nesaprotu - signālā gļuki, televizorā, vai LVRTC/LTV pigorus taisa.

Ar SD uz tās pašas frekvences, vai citām - bez problēmām.

Ir tāda lieta! Signāla gļuki. Kuldīga 546 un Ēvarži 474 MHz.

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Dexs teica:

vēl kāds novēro problēmas HD kanāliem? Nu tā, ka tā neregulāri ieraustās/ieķerās uz super īsu mirkli?

arī no Rīgas 530Mhz :(

ja reiz no dažādiem torņiem tā, tad visdrīzāk LTV->LVRTC līnija klibo,

bet kā jau pie mums pieņemts, kamēr lavu neredz, tikmēr tā neskaitās bedre :)

 

Link to comment
Share on other sites

man līdzīgi, Valmieras tornis, ~20km līdz tornim, zvaigžņu kaste rāda signāla stiprumu un kvalitāti uz 100%. bet ķerās, gan uz SD, gan uz HD. vairāk brīžos, kad rāda kustīgu bildi. 

Link to comment
Share on other sites

It kā arī iekš Baltkom LTV ik pa laikam "ieķeras" bilde. Es gan tam cilvēkam neuzprasīju vai tas SD, vai HD versijai.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...