Jump to content

Lens internets browseros


TommY
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

rakstu lai lugtu palidzibu.

Tatad problema ir tada ka man loti leni strada browseri.

Ilgi majaslapa refreshojas un loti leni ieiet vina. Man ir viens stacionarais dators un otrs pieslegts caur ruteri ( wifi)

un problema ir uz abiem datoriem. Pat parinstaleju windowsus ar ceribu, ka kautkas mainisies, bet problema paliek.

Ieeju kada Inet shooter spelee latency ir labs, tads pats ka agrak, ka ari speedtest.net neuzrada lielaku par 30ms

Kada varetu but vaina? Ineta provaideris ir "lattelecom" 10mbs

 

Sakuma domaju, ka viruss bet parinstalejot datorus problema palika, tatad tas atkrit.

 

 

Atvainojos, ka rakstu bez garumzimem, jo nav uzstadita tilde vel.

 

Ceru uz jusu palidzibu, paldies.

Labots - TommY
Link to comment
Share on other sites

Ieeju kada Inet shooter spelee latency ir labs, tads pats ka agrak, ka ari speedtest.net neuzrada lielaku par 30ms

 

Pirmo dalju nesapratu, bet kaads tad ir neta aatrums ar soliito?

Link to comment
Share on other sites

Biju domajis ta,

Jebkura shooter online spele, kad kautko lejupladeju keras, atpaliek monitors no peles utt. Bet

tagad vispar neka tada nav.

 

Downloads- ~540kb, upl- 50kb. tagad pat izmantojot rutera wifi bet caur telefonu nevis datoru ir krietni atraks . Neta atrums nav izmainijies, bet browseris ir ka brunurupucis.

Labots - TommY
Link to comment
Share on other sites

saakumaa tev browseri ir leeni, tagad speeles, kaa tad ir?

Ar LTC jau kontakteejies? Speeles nav nekaads raadiitaajs. Prieksh desmit megiem, netam jaabuut aatraakam. Zvani LTC un prasi, kas notiek. Ja iemineesies ka tev shuuteros leenu nets straadaa, tevi pasuutiis momentaa triis maajas taalaak.

Link to comment
Share on other sites

Ne, ir ta ka Online speles ir ka parasti.

Jo man likas ja kkas rij manus i-neta resursus tad tam nebutu jaietekme tikai browseri.

Labi, kontaktesos ar viniem. Zinosu kad sanemsu atbildi!

 

Pie reizes, rekur speedtesta rezultati.

1087730093.png

Uploadam bija jabut vismaz ~0.55 nevis 0.03

Uzrakstiju Lattelecomam par sho, joprojam gaidu atbildi.

Labots - TommY
Link to comment
Share on other sites

Izmeriju interneta atrumu caur speedtest.lv un man augsuplade rezulata paradija- "NaN undefined" vienu bridi ta pat bija 540mb.

visos meeritajos augsuplade ir smiekligi maza, vai ari tadu neatrod.

 

Labi, meginasu nomainit.

Lidz ritdienai izslegshu modemu, tad no rita manuprat bus jauns ip.

Link to comment
Share on other sites

Ta izdariju, bet nekas nemainas.

Tas ir normali, ja speedtesta tiko paradija nu jau 0.02mb/sec augsuplade?

Agrak bija vismaz 0.55

 

Pingtest rezulatati

31053395.png

Labots - TommY
Link to comment
Share on other sites

speedtest.lv uzrada-

 

1.11 Kb/s upload daudzas reizes ir "NaN undefined" un tad vel bija 880.00 bytes/s

4.13 Mb/s download

 

rakstiju jau iconfig /release

un ipconfig /renew

Tikla arejo ip jamaina kautka savadak?

Labots - TommY
Link to comment
Share on other sites

Instalacija nak no datortehnika, kurs gadiem mus jau apkalpo.

Problema sakas pirms parinstalacijas.

 

rakstiju jau iconfig /release

un ipconfig /renew

Tikla arejo ip jamaina kautka savadak?

Labots - TommY
Link to comment
Share on other sites

Tak caur ruuteri viss iet. Mosh shis nokaaries.

Ruuteri paarstarteet meegjinaaji?

Kompi pa taisno (bez ruutera pa vidu) pie tiikla meegjinaaji sleegt?

Link to comment
Share on other sites

Kad savienoju pa taisnu uz manu datoru, viss liekas samera labi. Un ip pie local area connection ir normals.

Bet kad savienuju atpakal, ip atkal aizlec uz 192.168.2.102

 

Varbut man saslegt pie mana kompja un atstat uz nakti?

Link to comment
Share on other sites

Kad savienoju pa taisnu uz manu datoru, viss liekas samera labi. Un ip pie local area connection ir normals.

Bet kad savienuju atpakal, ip atkal aizlec uz 192.168.2.102

 

Ja tu piemet kompi pa taisno bez routera pie tiikla un tev liekas,ka ir okei,parbaudi velreiz speedtest.net un ja tas patieshaam ir taads,kaadam jaabuut, vainu mekleejam taalaakajaa posmaa- respektiivi ruuterii.

Te atkal ir jautaajums,kas tas ir par briinumu,kaada tam ir firmware un vai tas negljuko un ''neštopē'' nost tiikla pachkas, vai tam ir mainiiti ruupniicas iestatiijumi, es domaaju saliktaas paroles utt., vai varbuut tas vispaar straadaa bez aizsardziibas..

 

''Bet kad savienuju atpakal, ip atkal aizlec uz 192.168.2.102'' - taa ir ruutera ieksheejaa ip adrese un vinja nekur neizlec:) Taadai tai jaabut,ja dators atrodas aiz ruutera un tas ir normaali, protams shos ciparus var piekonfigureet,bet tavaa gadiijumaa tas nav vajadziigs.

 

Pamegini bez ruutera,ja ir ok,tad meklejam vainu ruuterii. Ja bez ruutera nav ok,zvans telekomam.

Link to comment
Share on other sites

Sazvanijos ar lattelecom un izradas viniem bijushas problemas ar kkadu kabeli.

Un tipa vini to salaboja, un atlika man tik parslegt pa tiesho uz pc un tad atpakal un viss aizgaja.

 

Paldies par palidzibu un tereto laiku!

:drinks:

Link to comment
Share on other sites

Negribēju taisīt jaunu tēmu, taču problēma līdzīga :)

Arī lietoju Lattelecom 10mbs internetu, veicot spedetest testu, tests uzrādīja lejupielādes ātrumu 6.95mb/s, augšupielādes ātrumu 0.46mb/s. Par augšupielādi itkā nav kur piesieties ( tāds ātrums arī apmēram ir ), taču ar lejupielādi ir diezgan švaki, jo maksimālais ko esmu dabūjis bija 917kb/s :/

Principā gribētos izspiest vismaz mb/s un vairāk. Vai tiešām , pie vainas ir tas, ka pie rūtera pieslēgti kopā 4 datori ?

Rūtera vaina tā nevar būt , jo rūters ir jauns ( http://www.belkin.co...oduct_Id=136493 ), vecajam D-link porti sāka čakarēties un atslēgties.

1090355563.png

 

 

un vēl viena problēma.. kad kāds no ģimenes ieslēdz utorrentu, tad visi pārējie datori sāk nereāli lagot, tieši internets !! Kā no šīs problēmas tikt vaļā ?

Labots - RST-x
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tam Belkin`am nekāds QoS iekšā nava , tā ka trafika un konekciju limitāciju nāksies veikt paša uTorrent uzstādījumos .

Link to comment
Share on other sites

šeku reku no speedtest.lv js9pwrnerxu0sqhzpe2f_thumb.jpg

mērījumi tika veikti atslēdzot visu, atskaitot speedtest.lv mājaslapu

biki sajaucos arī ar augšupielādes ātrumu, mans ir max 50kb/s, tātad, 0,045mb/s, nevis 0.45mb/s , kas arī ir salīdzinoši maz!!

Link to comment
Share on other sites

dzīvoju Piņķos

manam datoram ir vislielākais lejupielādes ātrums, agrāk uz vecāka datora kaut kas apbrīnojams bija 730kb/s, tagad man parasti grozās ap 820kb/s

Link to comment
Share on other sites

uztaisīju bildes ar uTorenta iestatījumiem, varbūt tur varēs kaut ko uzlabot

aftai7vhhtlf7s47jn2_thumb.png

acv51q21gd521w5esxyc_thumb.png

 

tūlīt uztaisīšu testu ar pievienošanu pa taisno

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Priekš tā uTorrent : Konfigurācija -> tīkls -> maksimālais augšupielādes ātrums uzliec kādi 20 - 50 % no kopējā kanāla platuma , maksimālo savienojumu skaitu arī var samazināt , bet vispirms samazini ātrumu un tad skaties tālāk .

Link to comment
Share on other sites

minimālais garantētais lejupielādes 5 mbit/s

(download) ātrums

minimālais garantētais augšupielādes 400kbit/s

(upload) ātrums

no tā ko viņi tur garantē, man nav ne smakas

0bpaw32nlqyzzdg6nu01_thumb.png principā labākais, ko varu dabūt

Labots - RST-x
Link to comment
Share on other sites

skrīnā ir 7.02mb/s - lejupielāde

vai esmu saprutojies ?! :D

tad iznāk tā, ka no 10mbit/s = ~1mb/s

un tie 400kbit/s = ~40kb/s ?

Link to comment
Share on other sites

jā, taisnība. Tur saprutojos :)

bet, vai ir kāda iespēja pilnvērtīgi ( bez nenormālas bremzēšanas ) lietot internetu, kamēr tiek lietots arī uTorrents ?

vai tad ir jāmaina uz jaudīgāku pieslēgumu ?!

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Bez limitēšanas nekādi - uTorrent ( arī daudziem citiem p2p klientiem ) ir tiesme aizsist visu upload kanālu , lai arī cik lielu neiedotu , kas pārējiem softiem netu padara nelietojamu .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

LTC (televīzija,internets,telefons) Ieslēgts televīzors,2 datori,katram sava IP.Tiek lietots yTorents uz viena datora.Lejuplāde ap 760KB,uz augšu 45KB.Tiek lietoti IE8 uz abiem datoriem,nav nekādas bremzes.Atrodos Talsos.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...