Jump to content

jaunais ZZ puļķis pa Ls9,90


e = d
 Share

Recommended Posts

nez, par piesaisti zz lapā nekas nebij minēts..

 

vai nu nav vispār vai ir softiskā līmenī..drošāk gan pazvanīt tele2 un paprasīt kas un kā: 29560600 vai 600, ja zvani no tele2 trubas ;)

Link to comment
Share on other sites

tāks..

 

zvans uz 600 un skaidrs ir:

* nopērkot pa 9,90 to komplektu nāk līdzi modēms un zz starta komplekts pa 4,50

* bezmaksas neta sms maksā 4,20

* modēms esot piesaistīts tele2 - var izmantot gan zz gan tele2 pieslēgumu..

* oficiāli lmt un bite uz viņa neies, jo neesot iespējam mainīt APN, bet nu paši ziniet.. ;)

 

ps. parakājos pa google, atradu "HUAWEI MODEM Code Writer" pieļauju, ka tas atrisina piesaistes jautājumu?

 

hmcw.JPG

Labots - j@nis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par infu +. Kas attiecas uz APN, tas tak ir uzstādīts softā, nav kāda universāla softa, kur var pamainīt uzstādījumus?

Link to comment
Share on other sites

Huawei lapā jābūt. Es tā nonesu vecajam E169 puļķim visu - pārflashoju ar oriģinālo softu. Taga vēl vienu savajadzējās.

Link to comment
Share on other sites

Jautājums zinātājiem - akcijā piedāvātais ZZ modems E1552 pēc tehniskās specifikācijas ir sakarīgāks par huawei e220 modēmu? 220-to lietoju jau ap 3 gadiem, bet sāk ģlukot, noņirdzās orģinālais USB vads, vēlāk sāka strādāt tikai ar papildus barošanu, bet pagaidām normāli strādā.Gribas nodrošināties ar rezerves modēmu, ja nu atņirdzas pa visam.

Labots - anro
Link to comment
Share on other sites

Dzirdēju, ka par aptuveni 10 latiem pie T2 var arī oficiāli atbloķēt modemu, kas pirkts pie viņiem ar beztermiņa līgumu. Varbūt arī ZZ modemus tā var atbloķēt.

Link to comment
Share on other sites

Huawei lapā jābūt. Es tā nonesu vecajam E169 puļķim visu - pārflashoju ar oriģinālo softu. Taga vēl vienu savajadzējās.

 

Man it kā viens lieks E169 mētājas, bet nācis no LMT. Par cenu nezinu, ja ir interese.

Link to comment
Share on other sites

Huawei lapā jābūt. Es tā nonesu vecajam E169 puļķim visu - pārflashoju ar oriģinālo softu. Taga vēl vienu savajadzējās.

 

Very gut, būs jāpaņem par 10 LS.

Link to comment
Share on other sites

edd999, ja nu tiešām pamēģini, tad padod ziņu kā ir. Arī pašlaik tiek skatīts uz mobīlo internetu portatīvajā un ja tas brīnums pēc pārflešošanas aiziet arī uz LMT, tad bik izdevīgāks ir, kā maksāt šiem 1Ls 24 mēnešus (vai nu cik tur tas līgums jāslēdz) :)

Labots - Dzonis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...