Jump to content

Dolby skaņa


Recommended Posts

Labdien!

Man lielā bēda- ir nonācis īpašumā Sony resīvers STR-DA50ES, kuru saslēdzu kopā ar Iomega mediju pleijeri ar optisko kabeli. Kad lietoju optisko savienojumu skaņa raustas, citai filmai mazāk, citai vairāk bet vienalga raustās. Raustās pad tad ja izslēdz sound field.(kad viņš skan tikai uz divām tumbām) Nevaru īsti saprast, vai šajā režīmā viņš vispār kaut ko dekodē vai ne. Ja ieslēdz surround, tad visu laiku raustās lfe indikātors, sinhroni ar skaņas raustīšanos. Pirmo reizi mūžā esu sācis krāmēties ar kaut ko kam ir vairāk par divām tumbām, takā pat īsti nezinu, ko lai vel pastāstu.

No kā lai sāku meklēt problēmu - resīvers, optiskais kabelis, vai tas mēdiju pleijeris? (analogajā slēgumā viss strādā)

Link to post
Share on other sites

Tātad vienīgā izeja ir meklēt citu mediju pleijeri?

Tas tā noteikti?

Nav nekā cita ar optisko izeju, lai pārbaudītu.

Būs jāliek šitais mediju pleijeris ebay, un jāmeklē cits. Kāds var ieteikt kādu labu mediju pleijeri, vai citu variantu, kā dabūt novilktās filmas uz Tv ekrāna?

Link to post
Share on other sites

vadam nav gali izljurkajushies? man taa bija jo viens gals bija sadi*sts, taa skiedra vai kaa vinju sauc kas iet pa vadu bija iemaukusies uz iekshu....

Link to post
Share on other sites

Diez vai, ka gali varētu būt izļurkājušies, jo viņš galīgi jauns. Vel jau protams var būt arī ražošanas brāķis.

Ir iespējams sačakarēt to vadu mazliet par daudz saliecot? Kad visu saspraudu kopā piestūmu resīveri pie sienas un diezgan daudz saliecu to vadu. Pēc tam protams atvilku tālāk, bet kā nu tur ir... .

Vel neesu mēģinājis to visu atvilkt tālāk no TV. Ir jēga mēģināt? Man viss tas pasākums stāv tieši blakām televīzoram.

Link to post
Share on other sites
Žaks Noriss

Draugam bija tieši šāda pati problēma ar Sony resīveri. Tas gan nebija ES sērijas. Jebkurā gadījumā optiskās ieejas nestrādāja kā nākas. Precīzi vairs neatminos kas un kā, jo tas bija pirms ~3 gadiem. Nācās pārdot, jo labošana neatmaksājās vai pat nebija iespējama.

Link to post
Share on other sites

Lasu STR-DA50ES servisa manuāli. Iespējams, ka resīvera procesors nespēj pavilkt to plūsmas ātrumu, ko dod laukā MP. Pirmais, ko darīt - paskatīties mediaplayer settingos, vai tam var iestādīt, lai visu pa ciparu izeju laukā dod downsampled 16bit 44K formātā. Otra lieta - paprovēt nospēlēt uz mediaplayera pa digitālo izeju mp3 failu vai kaut kādu avi ar mp3 stereo skaņu. Ja tas strādā normāli, tad skaidrs, ka resīveris nesaprot jaunākos ciparu formātus un nest TO, nevis mediaplayeri uz eBay. Vai slēgt kopā analogo signālu, ja tam iOmega ir DAC iebūvēts.

Protams, ideāli būtu kopā ar kādu citu ciparu avotu pārbaudīt.

Link to post
Share on other sites

pričom te servisa manuālis, pilnīgi pietiek ar lietotāja manuāli, un ja media pleijerim uzlikta stereo skaņa, tad vairāk par 48/16 tur nevar būt, kas tam resim ir jāuztur

autoram - tai kastei tak ir 4 optiskās un 1 koaksiālā ieeja, esi izmēģinājis visas ? ja nav koaksiālais kabelis, tad vienkārši funkcionalitāti var pārbaudīt ar parastā analogā kabeļa vienu kanālu

Link to post
Share on other sites

Visas optiskās ieejas protams izmēģināju. Nekā ar koaksiālu izeju nav, lai pārbaudītu. Ar mp3 failiem nekādu problēmu nav.

Tai Iomegai vispār ir sasodīti maz audio setingu, vienīgais ko varu tur izmainīt optiskajai izejai ir stereo vai 5.1. Stereo režīmā viss skan.

Tātad laikam vienīgais veids kā to noskaidrot ir pieslēgt kaut ko citu ar optisku izeju. nu tad būs jāmeklē kaut kas tāds.

Edited by leons81
Link to post
Share on other sites

Varbūt sāc ar to vienkārši nomaini optisko vadu! Ir bijusi pieredze, kad meklē kaut kādu sarežģītāku vainu, nekā tā ir patiesībā :)

Edited by Irtads
Link to post
Share on other sites

bija štelle ar vienu dvb kasti un sony resi- reizi pusminūtē iebuksēja - dvd, htpc, laptopi - bez problēmām, domāju vaina ķīnietī.

Edited by osscar
Link to post
Share on other sites

Man ar liekas , ka pleijers vainīgs, jo man arī , kad sat. kastei pārslēdz kanālus resis noklikšč , ja skaņa pāriet no stereo uz 5.1,varbūt tam pleijerim apdeitu prasās!

Link to post
Share on other sites

Man ir tā nelaime dzīvot Anglijā, tāpēc nav pārāk dudz pazīstamu no kā kaut ko aizņemties, bet atradu, ka vienam ir PS2 ar optisko izeju. Otradien man būs brīvdiena, tad būs jāaizčāpo pakaļ, jāpatestē.

Kā tur ir ar apdeitiem īsti nezinu. Parasti to pleijeri neslēdzu klāt netam. Nesen biju pieslēdzis un vismaz automātiski apdeitoties viņš negribēja

 

Nu jā, ar PS2 viss ir kārtībā. Atliek meklēt jaunu mediju pleijeri

Edited by leons81
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...