Jump to content

Resīveris Yamaha, Onkyo vai Pioneer?


realmanofgenius
 Share

Recommended Posts

Vajag resīveri vismaz 7.1, galvenais nosacījums divas HDMI izejas. Vajag priekš mājas kinozāles un šad tad arī mūziku paklausīšos. Budžets līdz 1000.-

 

Pašlaik esmu noskaidrojis, ka top brendi itkā ir Yamaha, Pioneer, Onkyo vēl figurē Denon un Marantz. Varbūt kāds man kā diletantam var kaut ko pastāstīt par šiem aparātiem.

 

Konkrētāk jau skatos uz

ONKYO TX-NR808

YAMAHA RX-V3900

PIONEER SC-LX72

 

Jebšu ir pilnīgi vienalga un jebkurš būs lieliska izvēle?

Link to comment
Share on other sites

Par Ls1000.00 es ņemtu Marantz, šie ir uz pusi pēc svara smagāki par 'parastajiem resīveriem', jaudas parasti mazāk, bet toties dod ārā tik, cik rakstīts.

Vienmēr paticis viņu dizains, ar gold sērijas panelīti priekšā vismaz redzēsi par ko nauda izdota :).

Labots - Sanchus
Link to comment
Share on other sites

ņem to kurš smukāks. atrumā iemetu aci viena norvēģu hi fi žurnāla testu lapā , gan šitā yamaha un pionieris bija novertēti teicami.

pesonīgi es izvēlētos pionieri . vari uzmest aci arī PIONEER SC-LX73. tajā pat žurnālā - best i test. izskatās lētāks par 72

Link to comment
Share on other sites

No šiem trim ņemtu ONKYO, bez pamatojuma, patīk un viss. Man ir 7.1 resis, 5.1 akustika, pieslēdzu tās papildus 2 skandas, domāju - nu tik būs - ar mokām plauktā atradu vienu DVD ar 7.1 skaņu, starpību nesajutu, paliku pie 5.1. ;-) bet nu afftaram jau labāk zināms, ja vajag _minimums_ 7,1, tad vajag :)

 

Es esmu sācis lēnām būvēt sistēmu priekš SACD klausīšanās uz 6 monoblokiem, pareizāk sakot, uz 3 stereo gala pakāpēm, svārstos, ko izmantot par kontroles ierīci, vai kādu resīveri ar preamp izeju, vai ko specifiskāku.

Link to comment
Share on other sites

torni,vai tad tik daudz SACD ir iznākuši,lai būtu ko klausīties?

Link to comment
Share on other sites

ok,man likās ka tas formāts ir mazāk izplatīts.

Link to comment
Share on other sites

Jā Torni - 6 mono bloki, vēlams A klases un katrs svarā nu tā ap 20 :D

 

Bet ja nopietni ar ir tāda ķetcerīga doma kaut kad uztaisīt 5 kanālu AB klases pastūzi mājas kinozālei, tad resīveri var utilizēt :keep_order:

 

bet par modeļiem es ar vairāk tā ka p Onkyo,,,tas pioneers tak tīrā D kalse ar to savu kruto nosaukume ICE vai kā tur bija....nē paldies - pa 1000 nevajag :D

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Vispār autors varētu pieminēt, kādai akustikai plāno slēgt klāt.

 

Nesen saņēmu "paciņu" - TX-NR808.

Pats izmantoju 5.1 (ar bi-amping frontiem), līdz ar to 7.1 nevaru komentēt.

Salīdzinoši ar iepriekšējiem, kādi lietoti (NAD, Marantz, Yamaha, lētā gala modeļi), šim ir ērts OSD.

Audyssey kalibrācija uzlika cross-overi subim frekvencēm zem 40Hz. Droši vien jāpalasa instrukcija/avsforum, un jāpārkalibrē. Normāli būtu kādi 80.

No network iespējām pagaidām esmu tikai atjaunojis firmware + izmantojis internet radio (dažreiz uzlieku di.fm fona mūzikai). It kā var strīmot audio failus, bet īsti neredzu tam jēgu.

Ir visādi noderīgi sīkumi - usb, Audyssey Dynamic Volume, piedabūju pulti kontrolēt tv/dvd (diemžēl nevarēju atrast Onkyo kodus LTC interaktīvās tv Motorolas kastei, ja kādam ir izdevies, PM!), ir HDMI 1.4a atbalsts, kas pagaidām nav aktuāls.

Par skaņu - noskatījos pāris filmas, skaņa/efekti ir :shok: labi, nevar salīdzināt ar iepriekšējiem aparātiem, bet tiem nebija automātiskās kalibrācijas.

Mūzika - pagaidām vēl tā kārtīgi nav sanācis notestēt reference līmenī :mrgreen: , vidējā ir ok, bet nekas uh-ah.

Kopumā aparāts ir ok.

Link to comment
Share on other sites

No šiem trim ņemtu ONKYO, bez pamatojuma, patīk un viss. Man ir 7.1 resis, 5.1 akustika, pieslēdzu tās papildus 2 skandas, domāju - nu tik būs - ar mokām plauktā atradu vienu DVD ar 7.1 skaņu, starpību nesajutu, paliku pie 5.1. ;-)

:blink:

DVD ar 7.1 skaņu

:blink:

Vai drīkstu uzzināt no kādiem avotiem šāds brīnums iegūts?

Ņemot vērā, ka DVD vairāk par 6.1 nekad nav bijis paredzēts un nebūs un arī 6.1 ir tikai retajam.

 

7.1 audio ir tikai uz (ne visiem) Blu-Ray diskiem un (teorētiski) uz to ripiem.

 

Es ņemtu Pionieri, nekā objektīva, vienkārši Pioneer patīk :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pats izmantoju 5.1 (ar bi-amping frontiem), līdz ar to 7.1 nevaru komentēt.

 

Ko īsti dod, ja izmanto bi-amping? Vai ir jēga to izmantot?

Link to comment
Share on other sites

Pioneer vispār ir tikai tīņiem ar sabfoofera atspārdītām smadzenēm. Pārāk jau liela nosliece Pioneer uz "sintētiku" un basiem un par pārējo aizmirst pinībā...

 

Skatoties no tā kādas akustikas, Marantz vai Denon (patiesībā principā viens un tas pats esot)

 

Kā resīveri laikam gan Marantz izvēlētos. Denon esu tikai kā stero pastiprinātājus "apčamdījis"

 

Marantz resīveris + Monitor Audio Silver ļoti ok izpildās.

Labots - Hrjum
Link to comment
Share on other sites

realmanofgenius

Paldies par konstruktīviem komentāriem. Optimuss mani varētu uzaicināt uz demonstrāciju :D

 

Par akustiku vēl nav izlemts. Tur arī kādos 1000.- +/- jāierakstās. Ir doma par AudioPro, jo patīk dizains. Monitor Audio, protams, arī ir variants, bet ļoti ļoti maz saprotu no tā visa, vienkārši gribās optimālo price/performance variantu salikt kopā. Vadi ir izvilkti priekš 7.1, vienīgi aizmugures jāliek pie griestiem un viņām jābūt mazām un vieglām, jo konstruktīvi nebija citu variantu. Kā jau mājas variantā, sistēma tiks izmantota gan filmām gan mūzikai.

 

Aizmirsu piebilst, ka ir būtiski, lai ietu 3D, tāpēc HDMI laikam jābūt 1.4 (ar ko 1.4 atšķiras no 1.4a?). Pionieris un Onkyo suportē, par citiem neesmu paskatījies vēl.

 

Par Onkyo dzirdēju, ka tas ļoti stipri karstot.

 

Un tas, ka jo smagāks resīvers jo labāka kvalitāte ar man ir jaunums.

Link to comment
Share on other sites

Idejiski jau skaņa ļoti subjektīvs temats. Pluss vēl visu sarežģīka dažādas tumbu/pastiprinātāju kombinācijas rada ļoti atšķirīgu skanējumu. Praktiski tikai pašam klausoties iespējams atrast to, kas apmierinās. Tā kā ņem savu mīļāko mūzikas materiālu un dodies apstaigāt visus piejamos audio kantorus. Sākt var ar Elkoru (marantz/monitor audio/canton) un Unisonu (NAD, Onkyo, AudioPro, Focal)

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Pa 1000ls no šīm firmām ņemtu Onkyo,droši vien tāpēc ,ka pats klausos,skatos tieši onkyo TX-NR3007!!! Kad iegādājos,nācās pirkt jaunu sistēmas statīvu ,vienkāši resis negāja nekādīgi nekur ieksā un uzkarst arī labi,vajag daudz telpas virs , ko elpot!( ir iebūvēts termometrs kas rāda temp. uz displeja,jebkurā laikā redzi grādos cik esi uzcepinājis iekšas pēc filmas ) Nu onkyo ir paši vienkāršaakie reši un tai passā laikaa pieebāztākie ar visādām audio un video fīčām,kas ja izmanto 2 monitorus un 2zonas , varetu būt svarīgi! Nu pionieri ir paši vieglākie pēc svara un tā lētā ,spīdīgā apdares plastmasa personīgi man neievieš uzticību.Pats no 9.2 kanāliem izmantoju tikai 5.2,bet resis piedāvā arī front skandas slēgt tiltā,kas ir intresanti.Kāpēc Onkyo? Ņēmu jo skatījos uz svaru un gribeejās tos 9 kanālus> un par to dvd , jā AC-3 ir tikai 5.1 kanāli bet jebkurš mūsdienu resis pats piedomā klāt tos kanālus , attiecīgi cik tu esi skandas pieslēdzis! Yamaha arī ir OK bet tas 3900 modelis ir jau vēsture , nu jau ir 3067.

Link to comment
Share on other sites

Ko īsti dod, ja izmanto bi-amping? Vai ir jēga to izmantot?

Onkyo TX-NR808 uz grīdiniecēm padod zemās frekvences no resīvera Front izejām, un augstās no Surround back. Šim te modelim šādā gadījumā max var izmantot 5.1.

Vai no tā ir jēga, pagaidām neesmu pārbaudījis (slinkums).

 

Paldies par konstruktīviem komentāriem. Optimuss mani varētu uzaicināt uz demonstrāciju :D

 

Par akustiku vēl nav izlemts. Tur arī kādos 1000.- +/- jāierakstās. Ir doma par AudioPro, jo patīk dizains. Monitor Audio, protams, arī ir variants, bet ļoti ļoti maz saprotu no tā visa, vienkārši gribās optimālo price/performance variantu salikt kopā. Vadi ir izvilkti priekš 7.1, vienīgi aizmugures jāliek pie griestiem un viņām jābūt mazām un vieglām, jo konstruktīvi nebija citu variantu. Kā jau mājas variantā, sistēma tiks izmantota gan filmām gan mūzikai.

 

Aizmirsu piebilst, ka ir būtiski, lai ietu 3D, tāpēc HDMI laikam jābūt 1.4 (ar ko 1.4 atšķiras no 1.4a?). Pionieris un Onkyo suportē, par citiem neesmu paskatījies vēl.

 

Par Onkyo dzirdēju, ka tas ļoti stipri karstot.

 

Un tas, ka jo smagāks resīvers jo labāka kvalitāte ar man ir jaunums.

Unisonā jābūt kādam 808-am uz vietas. Turpat ir gan Focal akustika (man saslēgts ar Chorus S sēriju, tagad analogs ir Chorus V), gan arī Audio Pro.

Protams, ja līdz šim resīvers nav bijis, un cilvēks nav papildus interesējies par šo tēmu, tad viņu stāstītais būs ķīniešu ābece :)

Jāpiebilst, ka aparāts nekarst, iepriekšējās brīvdienās skatījos vairākas filmas pēc kārtas (Master & Commander etc., lai varētu bišk paspēlēties ar iespējām un tā).

Varbūt tas notiek tad, ja ilgstoši klausās lielā skaļumā.

Link to comment
Share on other sites

Vai drīkstu uzzināt no kādiem avotiem šāds brīnums iegūts?

Ņemot vērā, ka DVD vairāk par 6.1 nekad nav bijis paredzēts un nebūs un arī 6.1 ir tikai retajam.

 

pārrakstījos, BD tas bija, Golden Compass, liekas. Uzreiz jau jālec uz ecešām, ja? :-P

 

Aizmirsu piebilst, ka ir būtiski, lai ietu 3D, tāpēc HDMI laikam jābūt 1.4 (ar ko 1.4 atšķiras no 1.4a?). Pionieris un Onkyo suportē, par citiem neesmu paskatījies vēl.

Par Onkyo dzirdēju, ka tas ļoti stipri karstot.

Un tas, ka jo smagāks resīvers jo labāka kvalitāte ar man ir jaunums.

 

uff. vēl viens 3D adepts. Neciešu to acu bojāšanu ar brillēm, bet nu, saimnieks-bārenis;-)

ONKYO karst gan, un tas ir LABI, jo nozīmē, ka shemotika ir normāla, ne kaut kādi vienčipa impulsnieki.

Man CD pleijeris (SONY ES klases) ir smagāks par mūsdienu lētā gala resīveru. Ar diviem transformatoriem :) un šasiju ar šķērssavilcēm...

Link to comment
Share on other sites

Ja BD, tad skaidrs.

Es jau nobijos, ka esmu palaidis garām kādu jaunu DVD pasugu :)

 

7.1 skaņu var izjust tikai "audio aktīvām" filmām un Golden Compass īsti pie tām nepieder.

Extended Edition Avataram ir uhhh skaņa.

 

Par HDMI 1.4a:

HDMI 1.4a was released on March 4, 2010 and adds two additional mandatory 3D formats for broadcast content, which was deferred with HDMI 1.4 in order to see the direction of the 3D broadcast market. HDMI 1.4a has defined mandatory 3D formats for broadcast, game, and movie content.] HDMI 1.4a requires that 3D displays support the frame packing 3D format at either 720p50 and 1080p24 or 720p60 and 1080p24, side-by-side horizontal at either 1080i50 or 1080i60, and top-and-bottom at either 720p50 and 1080p24 or 720p60 and 1080p24.

Plašāk var palasīties HDMI standarta mājas lapā un attiecīgajā Wikipēdijas šķirklī.

Link to comment
Share on other sites

realmanofgenius

Neesmu nekāds 3D adepts :) Normāli filmas tiks skatītas uz 250cm plata elektriski nolaižama ekrāna, izmantojot Panasonic PT-AE4000, BET tā kā esmu mazliet ķerts uz jaunākajām tehnoloģijām, būs arī 55" 3D TV (visticamāk 8. sērijas Samsungs, jo 9. ir neadekvāti dārgs) katram gadijumam.

 

Pagaidām cenas ziņā man ļoti pievilcīgs šķiet ONKYO TX-NR808 (varu mierīgi nopirkt TX-NR1008 vai dārgāku bet vai ir jēga?), vienīgais kas uztrauc ka baigi karst un daudz strāvu rij 0.7kW tas ir pamatīgs rīma (2x vairāk nekā Pioneer), bet pēc komentāriem izskatās, ka par to visu laikam ir jāpriecājās.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Beidzot,mans mūža sapnis ir piepildījies.....nopirku ebajā Yamahu DSP-AX1 ,parīt atnāks!!!!!! Kad iznāca šis aparāts man nebija ne līdzekļi ne iespējas to iegūt bet tagad pa naktīm miegs pat nenāk, kā mazam bērnam pirms dzimšanas dienas! realmannofgenius tev ir labs projektors,ņem vecu labu Hi end mājas kino pastiprinātāju projektora istabaa un kur būs mūsdienīgs tv tur jaunu resi!!!! Kaut ko tādu mēginu sakomplektēt es---vienā istabā 90 gadu beigu top mājas kino un otrā modernu un sievai draudzīgu :) (vadi nav redzami nekur)!!! Man liekas Rīgā Baltaudio salonā gadus 3 atpakaļ redzēju vecos Yamahas 5 un 6 kanālu mājas kino pastiprinātājus(zelta kāsas korpusi vel bija),varbūt šodien vēl tirgojās. Savu(melnaa apdare) nopirku pa 280 angļu mārciņām plus piegāde 25...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...