Jump to content

patērēto megabaitu skaitītājs


smaids
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

tā kā man uz mēnesi ir pieejami tikai 20 megaibaiti vēlējos Jums pajautāt,

vai ir tāda aplikācija priekš symbian s60v3, kas skaita patērētos megabaitus?

esmu dzirdējis, ka var caur pcsuite vai ovisuite kko tādu var izdarīt, ja kāds zina kā to darīt, tad lūdzu iemāciet mani arī.

Labots - smaids
Link to comment
Share on other sites

tak paskaties call log,tur ir gan zvanu garums,gan trafika uzskaite.Tik noreseto mēneša sākumā.

Bet vispār,pieslēdz normālu datu plānu,ar 20mb mēnesī nav aršanas.

Link to comment
Share on other sites

Man ir šāda uzlikta http://trashbox.ru/l...netgate-symbian -var uzlikt patēriņa limitu,atskaites sākuma datumu un lai neskaita WiFi+"melnais" un "baltais" saraksts,patēriņa vēsture utt.-īsāk sakot noderīga programma.Pirms uzstādīšanas droši,ka jāparaksta.

20Mb uz mēnesi "smārtu" tiešām ir pamaz,bet tā jau ir cita opera...

Link to comment
Share on other sites

šī programma saucās Data Quota

Labots - Yellow
Link to comment
Share on other sites

Data Quota nedala bezmaksas WiFi Mb un GPRS patēriņu,bet skaita kopējo-ja bezmaksas nav,tad ir ok,bet citādi, kā jau iepriekš minēja-atskaites sākuma dienā trubas skaitītāju nomet "pa nullēm" un ir dataquota.

Link to comment
Share on other sites

Operatora web lapā var apskatīties šī mēneša patēriņu. Ieej laiku pa laikam un būsi kursā.

Link to comment
Share on other sites

Data Quota nedala bezmaksas WiFi Mb un GPRS patēriņu,bet skaita kopējo-ja bezmaksas nav,tad ir ok,bet citādi, kā jau iepriekš minēja-atskaites sākuma dienā trubas skaitītāju nomet "pa nullēm" un ir dataquota.

 

Tu kļūdies, data quota vispār neskaita wifi Mb

Labots - Yellow
Link to comment
Share on other sites

Data Quota nedala bezmaksas WiFi Mb un GPRS patēriņu,bet skaita kopējo

 

pilnīgi aplams apgalvojums, programma neskaita kopējo, bet gan tikai GPRS, wifi pat neredz

Link to comment
Share on other sites

Telefonam(operatoram) taču pilnīgi pofig kā to sauc-kopējais,patērētais vai izlietotais pakešdatu apjoms,bet rēķina summu sastāda kopējais sarunu,pakalpojumu+hvz vēl kādu datu apjoms un ja dotā programma WiFi "pat neredz",tad tas taču ir kopējais datu patēriņš,jo cita vienkārši fiziski nav...Varbūt,ko nesapratu...on_the_quiet2.gif

Link to comment
Share on other sites

vecīt, Tu centies visu sarežģit, autors vienkārši prasīja programmu, ar kuras palīdzību viņš redzēs cik ir iztērējis no saviem pieļaujamajiem 20mb. Iebūvētajā datu "skaitītājā" parasti nav rakstīts kopējais datu patēriņš, bet gan atsevišķi ienākošais un izejošais datu skaits, tad nu šī, manis ieteiktā programmiņa, rāda tieši kopējos iztērētos megabaitus un ir skaisti pārskatāmi, cik dienas palikušas līdz mēneša beigām un atiecīgi cik vēl palicis "internets" ko lietot...

 

vienīgais mīnuss būs tas, ka Tev katra mēneša 1 datumā (vai kādā citā, tevis izvēlētā datumā), būs "jānomet" tel iebūvētais skaitītājs, jo programma ir tieši piesaistīta šim skaitītājam...

Labots - Yellow
Link to comment
Share on other sites

Mana "dziesma" ir par to,ka zūd jēga jebkuram skaitītājam,kas nešķiro bezmaksas patēriņu (parasti "haļavas" WiFi,kaut vai pie kādas bibliotēkas) un autoram tik svarīgo GPRS maksas 20Mb limitu,bet visu datu apjomu skaita kopā-labi,atsevišķi-ienākošie un izejošie ,bet atšķirīgs viedoklis arī ir viedoklis un to respektēju.meeting.gif

Link to comment
Share on other sites

Mana "dziesma" ir par to,ka zūd jēga jebkuram skaitītājam,kas nešķiro bezmaksas patēriņu (parasti "haļavas" WiFi,kaut vai pie kādas bibliotēkas) un autoram tik svarīgo GPRS maksas 20Mb limitu,bet visu datu apjomu skaita kopā-labi,atsevišķi-ienākošie un izejošie ,bet atšķirīgs viedoklis arī ir viedoklis un to respektēju.meeting.gif

 

tāda sajūta ka neizlasi nevienju no maniem postiem. Priekškam zināt cik esi izlietojis wifi datus? kāda jēga viņus skaitīt, ja tāpat par viņiem nav jāmaksā? un tad priekškam jāšķiro wifi no operatora datiem, ja programma wifi vienkārši neuzrāda? vaitad tā nav vieglāk dzīvot?

 

autoram - http://trashbox.ru/l...a-quota-symbian

Labots - Yellow
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...