Jump to content

HP 1315 skenera problēma


Pirenejs
 Share

Recommended Posts

Sveiki, nespēju neko līdzīgu atrast citur, tāpēc jāgriežas šeit-

Laikam bija k-kad iesprūdis papīrs HP PSC 1315 printerī un pēc izvilkšanas (ar varu) vairs neprintēja.

 

Pēc remonta atkal printēja, bet vairs nedarbojās skeneris. VIenalga-ar pogu uz printera vai arī caur "Get picture using...wizard" vai "Scan". Kompis izmet, ka nav iespējams savienoties ar skeneri un lai pārbaudot savienojumu.

 

Remontā saka, ka viss ejot un tik tiešām-uz Win7 iet un šie saka, ka uz viņu kompjiem (XP) arī ejot, bet pie mana kompja (XP), pie kura arī iepriekš bija pieslēgts un pirms remonta viss gāja, neskenē. Es viņiem iedevu līdzi to kompi un šie arī redzēja, ka pie tā neskenē vairs.

 

Remontā saka, lai pārinstalējot XP, bet sasodīts-ja reiz pirms tam gāja, tad jau k-kas pašā skenerī noticis, bet tikai kas un kā to varētu "labot"?

 

Būšu pateicīgs par ieteikumiem!

Link to comment
Share on other sites

Noinstalē printeri un uzinstalē no jauna.

 

Draiveris Šeit

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Drukaletak

Sveiki, nespēju neko līdzīgu atrast citur, tāpēc jāgriežas šeit-

Laikam bija k-kad iesprūdis papīrs HP PSC 1315 printerī un pēc izvilkšanas (ar varu) vairs neprintēja.

 

Pēc remonta atkal printēja, bet vairs nedarbojās skeneris. VIenalga-ar pogu uz printera vai arī caur "Get picture using...wizard" vai "Scan". Kompis izmet, ka nav iespējams savienoties ar skeneri un lai pārbaudot savienojumu.

 

Remontā saka, ka viss ejot un tik tiešām-uz Win7 iet un šie saka, ka uz viņu kompjiem (XP) arī ejot, bet pie mana kompja (XP), pie kura arī iepriekš bija pieslēgts un pirms remonta viss gāja, neskenē. Es viņiem iedevu līdzi to kompi un šie arī redzēja, ka pie tā neskenē vairs.

 

Remontā saka, lai pārinstalējot XP, bet sasodīts-ja reiz pirms tam gāja, tad jau k-kas pašā skenerī noticis, bet tikai kas un kā to varētu "labot"?

 

Būšu pateicīgs par ieteikumiem!

 

pārestartē pašu printeri ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...