Jump to content

DVD player


Triton^
 Share

Recommended Posts

Sveiki

Tātad vēlētos lai jūs man iesakat kādu sakarīgu DVD playeri priekš TV

Nepieciešams:

-Component out

-USB

-vienreizēji būtu, ja būtu arī .avi un .mkv supports, lai varētu filmas sames flashā un skatīties uz TV.

skatijos uz http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=205381&kas=Pioneer+DV-220V+Melns bet šķiet ka viņam nav .avi supporta un tas diezgan iegriež!

Cena nu līdz 60Ls

Ceru ka būsiet atsaucīgi un paldies jau iepriekš :)

Labots - Triton^
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Domājams, ka šādā cenu kategorijā Philips būs tik pat kvalitatīvs/nekvalitatīvs kā Pioneer. Skaties kāda pults patīk labāk un kuram ir jēdzīgākas funkcijas! Vēl noteikti novērtē DTS dekodera esamību un downmixu uz stereo, ja nav resīveris ar DTS dekoderi vai skaņu laidīsi uz TV. Vēl izpēti vai ir vajadzība pēc SCART.

 

Pioneer DV-220V ir DTS downmix, bet nav SCART un nav optiskā skaņas izeja.

 

Philips DVP3380/05 nav DTS, bet ir SCART un ir optiskā skaņas izeja.

 

Philips DVP3580/12 nav DTS, nav optiskā skaņas izeja, tikai coax, ir SCART,.

 

Kādus divx'us un kādus xvid'us nespēlēs - to tev neviens nepateiks. Es jau drīzāk paķertu kādu media pleijeri, jo tas tāpat spēlēs DVD (VIDEO_TS, ISO u.t.t.) un 99% pārējos kompresētos viģikus. Tādas manas domas.

Link to comment
Share on other sites

Netā var novilkt divx test CD ISO un notestēt savu pleijeri. Bet uz brīnumiem neieteiktu cerēt.

Un atkal panesās par mkv.

 

Lūdzu saprotiet vienreiz, ka NEVIENS DVD PLEIJERIS MKV NEATBALSTA UN NEATBALSTĪS NEKAD.

 

MKV parasti nozīmē HD. DVD pleijeris saprot TIKAI SD (720x576).

Priekš HD atskaņošanas viņiem dzelži par vājiem.

 

Tiesa, parādās BD pleijeri, kuri saprot mkv. Bet BD pleijeri ir HD pleijeri un ar pakāpi jaudīgākiem dzelžiem.

 

DVD pleijeris (nav būtiski maksā tas 30ls vai 3000ls) nav media pleijeris bet DVD pleijeris, nav viņa pienākumos spēlēt visu.

Tie, kas cer, ka DVD pleijeris ar USB portu spēlēs visu, smagi vilsies.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

ja par mediapleijeriem

man vakar lattelecom bodē mēģināja "iesmērēt" vienu, kam komplketā vēl 320GB cietnis nāk. Kopā cena bija bik virs 60Ls

atvainojos par reklāmu

Link to comment
Share on other sites

Nu nē, šitādu apaceru pat par velti nevajag. Nav DTS, atkal savi speckabeļi lai pieslēgtu TV pa komponentu vai kompozīto ieeju. Nav saprotams kā atskaņos failus no datora, varbūt vajag kādu media serveri stutēt augšā. Par Sambas atbalstu vispār ne vārda. Izskats arī kā vafeļu cepamajai pannai.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Zajbis piedāvājums tas apacerHD+cietais disks.

 

Tu arī esi zajbis boot.lv loceklis.

Būtu vēl labāks loceklis, ja to "Zajbis piuedāvājums" nomainītu pret, piemēram, -ļoti labs piedāvājums, vai kaut kā tamlīdzīgi..

Link to comment
Share on other sites

Netā var novilkt divx test CD ISO un notestēt savu pleijeri. Bet uz brīnumiem neieteiktu cerēt.

Un atkal panesās par mkv.

 

Lūdzu saprotiet vienreiz, ka NEVIENS DVD PLEIJERIS MKV NEATBALSTA UN NEATBALSTĪS NEKAD.

 

MKV parasti nozīmē HD. DVD pleijeris saprot TIKAI SD (720x576).

Priekš HD atskaņošanas viņiem dzelži par vājiem.

 

Tiesa, parādās BD pleijeri, kuri saprot mkv. Bet BD pleijeri ir HD pleijeri un ar pakāpi jaudīgākiem dzelžiem.

 

DVD pleijeris (nav būtiski maksā tas 30ls vai 3000ls) nav media pleijeris bet DVD pleijeris, nav viņa pienākumos spēlēt visu.

Tie, kas cer, ka DVD pleijeris ar USB portu spēlēs visu, smagi vilsies.

 

Man gan šķiet, MKV nespēlēšana saistītos ar to, ka neatbalsta H.264 kodējumu, izšķirtspējai diez vai te ir nozīme. Var tak sakodēt ar mazu, bet vienalga nespēlēs.

Link to comment
Share on other sites

Jā, MKV ir tikai konteiners, tajā var iebāzt arī divxā sakodētu 320x200 avi ar mp3 64kbps mono skaņu.

DVD pleijeri MKV neatbalsta principā - "drošs paliek nedrošs", lai lietotājs nemēģinātu spēlēt HD MKV un tad lamātos ka neiet.

SD MKV protams eksistē, bet tie ir raritāte.

Un jā, H.264 neviens DVD pleijeris neatbalstīs, jo tas ir daļa no MPEG-4, DVD pleijeris ir MPEG-2 dzelzis un neko vairāk nespēj.

Softisku H.264 dekodēšanu savukārt DVD pleijeris pavilkt nav spējīgs dēļ dzelžu mazspējas.

 

Ne velti viņu sauc par DVD pleijeri, nevis "media pleijeri" :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Var, bet

* ne visiem ir resis

* ne visiem resīveriem ir HDMI un pass through (vai kā nu tur sauca šo fīču)

* ne visiem resīveriem un tik populārajām "kinozālēm" ir DTS dekoders

* ne visi grib skaņu caur resi, uzreiz caur TV grib

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

To Acer HD atskaņotājam piemet to cieto disku ar filmām un skatās, ja?

Normālā kvalitātē viņš būtu un kā tur īsti ir, viņš darbojas kā parasts DVD atskaņotājs, vai ar savu interfeisu?

Labots - Triton^
Link to comment
Share on other sites

Jā - resīvers kurš no HDMI ņem skaņu būs padārgs prieks. Pārsvarā visi kurus rotā uzrakts HDMI tas ir tikai komutātors priekš video. Nu bez DTS dekodera jau nu gan būs pagrūti atrast , tad jau labāk nepirkt vispār resīveri.

Link to comment
Share on other sites

Lieta ir nedaudz vienkāršāka nekā jūs to mēģinat pataisīt.

Man ir nepieciešams DVD atskaņotājs, lai varētu skatīties DVD disku filmas un izmantojot flashu arī samest no PC un skatīties uz TV, tātad ideālā gadijumā .avi supportu, lai gan varu jau arī pārconvertēt tās filmas pirms skatīšanās uz kādu citu formātu!

Mana TV pieslēgvietas izskatās šādi - http://www.bildites....98q854c9kwy.jpg (atvainojiet par sliktas kvalitātes attēlu)

Mans budžets ~ 60ls (max-70ls)

ja pareizi saprotu, manam TV vaig component out, lai pieslēgtu šo DVD?

Labots - Triton^
Link to comment
Share on other sites

Tādā gadījumā ņem SAMSUNG DVD-C450

 

http://www.2u.lv/lat...%29.219927.html

 

Neņem letos nash uc maximas variantus. Tiem, kad pieslēdz usb hhd visi faili vienā čupā, bez folderu struktūras, kura ir samsungam.

 

Tātad tu ieteikto šo samsungu, ja? :)

mm, lieliski, taču cena ļoti zema, nebūs sūdīga kvalitāte?

un cik uzticams ir šis 2u.lv i-shops?

 

Un teiksim par šadu te - http://www.2u.lv/lat/e-shop/1067.1066_0/PHILIPS_DVP3586K__51_(DVP-3586-K).242198.html ir jēga maksāt klāt 12ls?

Labots - Triton^
Link to comment
Share on other sites

Mana TV pieslēgvietas izskatās šādi - http://www.bildites....98q854c9kwy.jpg (atvainojiet par sliktas kvalitātes attēlu)

Mans budžets ~ 60ls (max-70ls)

ja pareizi saprotu, manam TV vaig component out, lai pieslēgtu šo DVD?[/b]

Tavam TV jau ir component in (tie 3 krāsainie RCA konektori labajā malā), kas ir labākais veids kā pieslēgt DVD pleijeri (ja tam ir component out) lai panāktu maksimālās kvalitātes attēlu.

Otrs labākais ir RGB caur SCARTU - tas lielās ligzdas vidū, RGB ir tikai iekš AV1 un AV3.

Praktiski jebkurš DVD pleijeris dod ārā RGB caur SCARTu un daudziem, izņemot varbūt pašus lētākos, ir Component Out.

Link to comment
Share on other sites

pirms ņemt DVD aparātu ar USB ieeju, izpēti specifikāciju, vai tas aparāts caur to USB arī video lasa, ko tie bieži vien mēdz arī nedarīt

Link to comment
Share on other sites

pirms ņemt DVD aparātu ar USB ieeju, izpēti specifikāciju, vai tas aparāts caur to USB arī video lasa, ko tie bieži vien mēdz arī nedarīt

 

un kā to var pārliecināties?

Link to comment
Share on other sites

Klau , kāpēc tieši DVD , ja ir liela DVD kolekcija OK, ja nē es tomēr par to summu skatītos media player virzienā , kaut to pašu WD Live , garantija ka spēlēs visusu zināmos failu formātus neko nekonvertējot, tai skaitā MKV u.t.t. DTS dekoders iekšējais , ir visi populārie savienojumi. Savienojums ar LAN , tātad nekas no kompja nekur nav jādzen , viņš kompi redz un visus tavus failus uzreiz spēlē no tā caur LAN. DVD diskus ja t'adi ir vari iesviest datorā un Playeris tos smuki parādīs uz TV - piesl'egt vari cieto USB vai flešku (divas USB pieslēgvietas) un favorītfilmas jau glabāt tur , jaunā firmvāre jau māk rikoties ar DVD menu, BD gan laikam vēl nē. būs arī HDMI izeja ja nākotnē būs cits TV . Vari uzreiz skatīties Youtubi u.t.t. katrā gadījumā daudz funkcionālāks. Ja tiešām DVD ir galvenokārt tikai DVD disku atskaņošanai tad gan varbūt nav jēgas. Lai gan es savus favorītus esmu sadzinis uz HD un man visam ir pieeja no gultas nepieceļoties.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Zinu veca tēma, bet negribējās sākt jaunu dēļ pāris jautājumiem.

 

Kā tur bija ar tiem DVD/CD playeriem DVD+RW diskus it kā vajadzētu lasīt, bet ar kuru programmu labāk ierakstīt filmas uz diska tā, lai tās rādītu arī uz DVD/CD playera? Vairākas var rakstīt uz viena diska? Vienkārši uzmetot protams neko nerādīs.

 

 

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

čakars garantēts:

- atkarīgs no iekārtas vai tā gremos minētos RW diskus

- atkarīgs no source - ja tas jau ir dvd formātā, tad viņu ierakstīt nebūtu liela bēda

- ja source ir kādā mūsdienīgā mkv vai tnl, tad vispirms nāksies viņu pārkonvertēt..

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Darbā ir kaut kāds pavecs playeris pēc izskata ļoti atgādina šo precīzu modeli šobrīd nepateikšu.

 

Video faili ir AVI un MP4 formātā. Diski DVD+RW, 4x, 4.7GB.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Jāpārkonvertē video uz DVD formātu, tad varbūt arī rādīs, bet šamaņu bubenu arī vajag turēt pie rokas. Nafig mūsdienās jāties ar novecojušu standartu un beigās mest krustus, lai to disku DVD plaijeris lasa. Praktiski visi paveci laptopi atspēlēs gan AVI un MP4, tad nafig vilkt no mēslainesi DVD atskaņotāju? Dators ir nesalīdzināmi unversālāks aparāts  un, ja nu baigi gribās, iedzen diskā video kā failu. Es gan tam neredzu pilnīgi nekādu jēgu. Fleška ar 4,7GB ietilpību tak mūsdirnās neko nemaksā. DVD diski kā formāts ir miruši!

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , @rmands teica:

kā tur bija ar tiem DVD/CD playeriem DVD+RW diskus it kā vajadzētu lasīt

Atkarīgs no pleijera - aizvēsturiskajiem pat ar +R un - R nevarēja būt drošs, bet kā jau te teica, labāk rasts citu risinājumu (ja vien TV arī nav no pagājušā gadsimta).

Pārkonvertējot uz DVD, kvalitātes zudums garantēts (protams, ja tie faili ir kvalitatīvi).  Ja pašam TV nevar iebarot flešku vai ārējo HDD, tad caur kādu TV box vai ko nu tur, var pieslēgt. Arī daudziem pēdējo laiku DVD pleijeriem ir USB ieeja, varbūt arī tam.

 Ja nu tomēr gribi čakarēties - ar šo viss elementāri - "sagremo" gandrīz visu, ko dod.  Protams, kvalitāte ne gluži, kā nopietniem softiem (pats jau vairākus gadus kā ar DVD nečakarējos, visiem dodu FullHD ar h264 kodējumu, bet  agrāk konvertēju ar  Canopus ProCoder.

Labots - raiviic
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es visus dvd esmu p@rdzinis uz mkv konteneru ar mpeg2 iekšā bez pārkompresēšanas un skatos ar media pleijeri, android tv boxu, vai tv pa taisno. Nafig tos diskus.  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , snukurins teica:
pirms 4 stundām , Didzis teica:

bet šamaņu bubenu arī vajag turēt pie rokas

Šī opcija šim procesam ir obligāta.

Pilnīgas muļķības, ir sarakstīti ne viens vien simts DVD un nezinu neko par bubeņiem... a ja līkas rokas tad nekas nepalīdzēs ...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Dils teica:

ne viens vien simts DVD un nezinu neko par bubeņiem

Ir aizdomas, ka maz ko esi redzējis. "Muļķības" sarakstījuši tie (mani ieskaitot), kuri piedzīvojuši ne tikai DVD, bet pat CD pirmsākumus, ziedulaikus un tagad norietu (sevišķi tas sakāms par visu veidu matricām).

Link to comment
Share on other sites

Raivīc, nu nevajag jau ar tām līkajām roķelēm tā lepoties ...

Labots - Dils
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , uldise teica:

dvd formātā

Tas gadījumā nav tas pats kas NTSC vai PAL ? 

Link to comment
Share on other sites

Priekš kam tev tas .avi formāts? To kāds vēl izmanto? Pārspied uz mp4 (http://www.squared5.com) un skaties veslels... Domāju, liela daļa DVD to atbalsta. 

Labots - cosmolv
Link to comment
Share on other sites

Jau pārspiedu no AVI uz NTSC, PAL. Vai tad 1280x720 @ MP4 tiks atbalstīts uz tik veca DVD playera ? Hz man ar tiem playeriem ir bijis maz darīšanas.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Kuuminsh

Mūsdienās visādi android boxi maksā kapeikas.

Kur var būt interese izmest naudu par kaut kādiem aizvēsturiskiem dvd pleijeriem?

Un pat, ja teļukam nav hdmi ieejas, tad var nopirkt lietotu tv ar hdmi + android boxi un finālā iztērējot smieklīgas kapeikas iegūstam max  efektu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Kuuminsh teica:

Kur var būt interese izmest naudu par kaut kādiem aizvēsturiskiem dvd pleijeriem?

Nauda netiek izmesta darbā aiz gara laika ir iespēja izmantot to verķi. Pašam man viņš simtu gadu nav vajadzīgs!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , @rmands teica:

darbā aiz gara laika ir iespēja izmantot to verķi.

Es ar nevarēju saprast, kakova hera to DVD skatīties, bet izrādās, aiz gara laika gribi filmas paskatīties no viņa, ko mājās esi ierakstījis.

Link to comment
Share on other sites

Kuuminsh

Mājās pārkodēt... tas tomēr ir laikietilpīgi. 

Nu un vēl jāķēpājās ar plāceņiem.

Tad jau vienkāršāk novilkt filmu uz trubas un piemaukt trubu pie tv.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...