Jump to content

Video no 8mm uz datoru pa easycap


Archy
 Share

Recommended Posts

Labdien! Man ir samsung vp-w70 8mm videokamera. Es ebayā nopirku easy cap, taču konvertējot video no kameras, beigās skaņa ir tikai no labā kanāla.

Easy_CAP_USB_2_0_Video_Adapter_with_Audio.jpg

 

Man liekas ka vaina ir šajā kabelī - ka kontakti nav pareizi. Varbūt ir kādam shēma, kā pareizi jāsaslēdz kontakti, lai skaņa būtu pa abiem kanāliem?

samsung-captivate-video-out.jpg

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, kā tu ceri dabūt stereo skaņu, ja kameras manuālī skaidri rakstīts:

# Sound: Mono

# Sound System: Mono

?

Protams, ar jebkuru normālu video editoru (vai video+audio editoru) var problēmu atrisināt, vai dublējot kanālu, vai atstājot tikai vienu, mono kanālu un skaņa būs "pa centru".

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Man tagad ir noripota tā 8mm kasete, un ir iegūts .wmv fails, kuram skan kreisā puse. Vari lūdzu sīkāk par to dublēšanu?

Labots - Archy
Link to comment
Share on other sites

Wmv ? Tiešām nebija iespēja iegūt normālāku formātu ? Kādu softu tad lietoji - windows movie maker, vai? Manuprāt, tam USB verķim vajadzētu dot ārā MPEG 2 vai MPEG 4.

Kādi vispār video apstrādes softi tev ir? Dažos vārdos tas notiek tā: atveram video kāda video editorā un, ja tajā iespējams, paņemam to kanālu, kurā ir skaņa un vai nu pārkopējam uz otru kanālu, vai izveidojam jaunu, mono kanālu (efekts būs tas pats).

Otrs variants - atveram video, saglabājam tikai audio failu, atveram jebkurā audio editorā, kaut vai Audacity un izdarām augstākminēto. Pēc tam audio pievienojam atpakaļ ar to pašu video editoru, ar kuru ieguvām.

Tas ir ļoti vienkārši izdarāms .avi vai mpeg 2 gadījumā, bet par wmv nezinu, neinteresē šis formāts.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Izmantoju windows movie maker, tas usb verķis imitē webkameru, un sanāk ka es movie makerā izvēlos itkā webkameru, kuru vēlos "capture".

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...