Jump to content

Viasat ārzemēs


Larijssene
 Share

Recommended Posts

Tātad, neko no satalītiem nesaprotu un tāpēc prasu. Kā ir ja es gribu skatīties Viasatu Beļģijā? Piemēram, es varu noslēgt līgumu Latvijā un visu izņemot pašu bļodu atvest uz šejieni, nopirkt jaunu bļodu un štellēt tik augšā? Vienkārši te pat kabeļtelevīzija parastā maksā apmēram 50 eiro mēnesī + pieslēgšana. Tad jau man pat Viasats ar zelta paketi un HD dekoderi (pareizi uzrakstiju?) sanāk daudz lētāk.

Link to comment
Share on other sites

jā protams, pats arī taa daru norvēgijā, paņemu līdz uztvērēju ar karti un viss notiek. Tik tev jaapskataas vai beļģijā signāls ķer.

Link to comment
Share on other sites

dabū kautkur kādu sat uztvērēju un pameģni uzķert, ja jau atradīs kanālus tad vismaz zināsi ka var darīt to štelli.

Link to comment
Share on other sites

Anglijā it kā pat uztverot vēl ar 90cm, tā kā ar 110cm un Beļģijā nevajadzētu būt problēmām. Lai gan viss ir iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Saku vēlreiz, galīgi neko nesaprotu! :D Tātad tu saki ka man jādabū pilnīgi jebkāds uztvērējs utt. un jāmēģina noķert pilnīgi jebkāds kanāls no tā satalīta?

Link to comment
Share on other sites

jā, tieši tā es mēģinštu darīt, un nevis jebkuru kanālu no tā satelīta, bet tos kurus es patiešam gribētu redzeet lai pārliecinātos ka viņiem tiešaam ir pietiekošs signāls.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Nu, bet tiem kurus es gribu jau vajag Viasata piesleegumu, un es jau tagad speciāli nebraukšu uz LV lai nopirktu lietotu uztvērēju un notestētu šeit.

 

Anglijā it kā pat uztverot vēl ar 90cm, tā kā ar 110cm un Beļģijā nevajadzētu būt problēmām. Lai gan viss ir iespējams.

 

Nu tad jau sanāk ka tai tabulai nav nekāda jēga un vienkārši jāeksperimentē pašam?

Link to comment
Share on other sites

Kur konkrēti tu atrodies Beļģijā? Ja galvaspilsētā tad pilnīgi pietiek art to šķīvi, kas nāk Viasat komplektā.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Pilsētā Mol, netālu no Antwerpenes. Pēc kā tu to saki, ir tieši pozitīva pieredze?

Link to comment
Share on other sites

vai tad beļģijā nevar atrast kaadu uztvereeju? kadam kaimiņam, čomam vai veel sazin kam vai kaadaa lietoto mantu tirguu, cik tad tir taas izmaksas... vismaz zināsi a ņem tv 5 tad jau buus čiki!

Link to comment
Share on other sites

Jā, no pieredzes. Uzliku kādus 3 šķīvjus paziņām un sev arī. Domāju, ka Antverpenē arī var noķert. Bet, kā jau tev iesaka - parunā ar kaimiņiem kuriem stāv šķīvis uz 4,8* Astru (bij. Siriuss) un pajautā vai viņi redz TV5.

Link to comment
Share on other sites

Kaimiņiem (ja tie nav no Baltijas vai Skandināvijas) visticanāk bļoda skatīsies uz 19E un 23,5E...

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Nu šeit tie šķīvji nav pārāk populāri, tāpēc reti kur viņus var redzēt pa ielu ejot. Katrā zīņā tuvumā nevienam nav.

Link to comment
Share on other sites

noskaidro vai schiivi vispaar var likt

 

ja arii signaals satverams ar mazaaku 80-90cm, es tomer ieteiktu likt 110-120cm

lai bez miiljotaa viasat uztvertu veel kaadus kanaalus, piemeeram no pavadonjiem 19E;13E;9E;5W;1W

bet tad ir nepiecieshams citas klases uztveereejs un interneta piesleegums

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Nee, uz Dreambox pusi neskatos. :p Un nets te labs nav, visiem limits. :D 40GB mēnesī normāla parādība.

Link to comment
Share on other sites

Nu ar 40 gigām kādiem 8000 drīmiem mēnesi vajadzētu pietikt.:spiteful:

Labots - norico
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
andreits

Nu es jau 3 gadus dragāju viasatu galvaspilsētā uz 110 šķīvja ar dreamu, var skatīties arī uz 80 cm. Mol ir vēl vairāk uz ziemeļaustrumiem, tā ka vajdzētu visam iet. Ar 110 šķīvi iet arī pa vakariem un lietū. Sākumā man bija līgums ar viasatu, pēc tam šo muļķīgo praksi izbeidzu :pooh_honey:

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sveiki!

 

Vai kāds zina kā sastāv ar Londonu? Kāds te minēja ka pat Anglijā var redzēt ar 90 cm. Lai gan bildē

http://www.ses-astra.com/business/en/support/media-library/Footprint-Graphics/Footprint-Graphics-5-0-East/S4-Ku-band-Nordic-beam.php

radas ka vispar ne kā...

 

Un vispar, vai VISAT ir vienigais kur var redzet LV kanālus? TV5 kā reiz neinteresē :).

P.S. Arī es no satalite pagaidam daudz nesaprotu.

Link to comment
Share on other sites

Londonaa droshi vien vajadzees 110-120cm. East Middlandos skatos ar 90cm. lietus laikaa ir probleemas, bet ikdienaa ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Man skiet ka esmu kautkur jau rakstiijis ka east midlands skatiijos ar aptuveni 75cm skiivi, bet signaals ir uz kritiskaas robezas. Londonaa ne mazaak kaa 110cm! TAS ir MINIMUMS!!! Tik tik tas prieks tur kaa dzirdeet latvieshu valodu, skatiities jau taapat nav ko.... diemzeel...

Ar MPEG4 uztveereeju kautko no Platformas un Tricolor kautko var apskatiit bet arii jau nav tas. Sky nav slikti, bet oficiaali ir daargi! Neoficiaali jaaskataas pie durviim kas klauvee un ieraugot viiru ar aparatuuru rokaa labaak tomeer neielaizt.... :)))))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
dealerz

Sveiki, es lūdzu ļoti jūsu palīdzību. Lieta ir diezgan sarežģīta.

Dzīvoju Nīderlandē un dabuju no LV VIASAT kasti ar karti un galviņu.

Dzīvoju 20km no Bredas un 7km no Rosendāles. Tie ir 42 km no iepriekšminētās Antverpenes.

 

Uz mājas ir šķīvis, bet pagriezts pa visam uz citu satelītu.

Cik saprotu man vajag notēmēt uz Astra 4A BSS, bet nav ne jausmas kā to izdarīt. Itkā jānoregulē ir uz 4.91 grādiem, bet man Iphone tik maz nerāda, ja griež EAST virzienā. 4.8 grādi sanāk pavisam uz citu debess pusi.

 

Un jā, tie 120 cm ir šķīvja diametrs ja?

 

Varētu pa soļiem man izskaidrot, kas jādara.

 

Un kas man instelejot kanālus ir jāizvēlas? SatCR galviņa vai Universālā?

 

Tiešām ceru uz jūsu palīdzību, ceru ka kāds atbildēs un palīdzēs. Un lūdzu rakstietr a saprotamiem vārdiem, tā lai es muļķis ar kko saprotu. :D

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

dealerz

Mekle pats savu maju http://www.dishpointer.com/

 

Paldies par adresi. Izrādās, ka jāgriež šķīvis uz citu pusi pavisam. Ja pareizi es sapratu, tad jābūt Sirius 3? Jo tur nebija Astra 4A.

 

Ja būs kādas problēmas, tad jau rīt uzrakstīšu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nu ko, pēc padarīta darba, jāpadalās ar informāciju. Atrodos es Stoke on Trent UK, zonā, kur pēc sat signāla kartes signāla nav. Dzelži: šķīvis Triax TD110, galva Inverto Black Ultra, uztvērējs Golden Media 990. Pēc aptuveni 2h antenas grozīšanas viasat signāls 100 kvalitāte 100 :yahoo: , diena skaidra, kad būs lietains mākoņains padošu ziņu kas un kā. Ak jā, pēc akurātas 40m kabeļa ievilkšanas uz vajadzīgo istabu signāls nokritās uz 80, bet tur vajadzības gadījumā var pameklēt risinājumus. Tā kā satelīta tv stellēju pirmo reizi, neatsveramu palīdzību sniedza kompass, lētais sat finders, Boot.lv forums, dishpointer.com koordinātes, un protams pareizo virzienu visā šajā lietā parādija Grisha, paldies viņam. Tagad jāiet pēc saldumiem :pooh_honey: .

Link to comment
Share on other sites

Doma laba.

 

Esmu Southampton

 

Tā kā man hokejs ir sirdslieta. Kā arī LTV7 ir pasteigušies un nogriezuši pieeju online video("ārzemēm"), tad ir doma par VIASAT iegādi.

Link to comment
Share on other sites

Papildinājumam. jau kuro dienu līst lietus, ir konkrēti nomācies, signāls 80 kvalitāte 90, ne klučošanās ne raustīšanās nav novērota, signāls ir stabils.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...