Jump to content

Pircēji no UK


MrJurgelans
 Share

Recommended Posts

Nezināju īsti, kurā sadaļā, lai uzdod šādu jautājumu, tāpēc rakstu šeit!

Lieta tāda, ka ieliku zip.lv sludinājumu ar savu telefonu, kuru vēlos pārdot. šodien man atnāca 3 epasti no cilvēkiem, kuri ir no UK. Tas ir pirmais aizdomīgais moments. Neviens no LV, bet 3 no UK. Pirmā bija sieviete Lisa Border J (epasts - b.jennifer001@gmail.com) , kura apgalvo, ka viņai ir veikals Nigērijā un viņa vēlas pirkt man telefonu pa 110 EUR (kopā ar pasta izdevumiem). Otrais bija vīrietis Bob Jenkin (epasts bobjenkins2021@gmail.com ), kurš apgalvo, ka vēlas uzdāvināt savam mazdēlam telefonu un piedāvā 250 dolārus, ieskaitot pasta izdevumus (ļoti neadekvāta summa tādam telefonam). Trešā bija sieviete Jenniffer Wood ( epasts jenifferwood12@gmail.com ), kura saka, lai nosaucu savu cenu kopā ar pasta izdevumiem, un kura arī apgalvo, ka telefons ir jāsūta uz Nigēriju viņas māsas meitai dzimšanas dienā! Visi 3 cilvēki piedāvā norēķināties caur paypal! Jautājums: Vai jūs esat dzirdējusi kaut ko par šādiem krāpšanas gadījumiem? Jo man liekas, ka šādi piedāvājumi ir pārāk labi lai būtu patiesi. Un kā ir ar paypal? Ja es aizsūtu un man ieskaitās nauda, tad tas cilvēks tik pat labi var uzrakstīt paypalā, ka viņam items nav atnācis un man to naudu vienkārši noskaita nost?

 

P.S. mans sludinājums - http://www.zip.lv/show/?i=1429732

Link to comment
Share on other sites

Tak liecies mierā ar šitiem jefiņiem. Krāpšana. Tirgoju te vienu hondu caur ss un ar nebija miera, vienkārši ignore.

Link to comment
Share on other sites

100% uzmetiens. Vispirms slinkums bija netaa, te pat forumaa pamekleet info? Miljons reizhu apspriesta teema. Pat TV3 raadiija sizhetu par sho kraapshanu.

 

Teema sleegta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...