Jump to content

Resīvers vai stereo pastiprinātājs priekš RRR X-LINE FS 10.1 / RRR Giant FS-100


Tony_M
 Share

Recommended Posts

Armands K,iesaku sarunat ar Ivo,Osscar vai Torni un vini par labu konjaku palidzes gan atrast,gan nopirkt ebay'a pareizo tehniku.Lai veicas shaja sarezgitaja procesaa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    25

  • ivo

    15

  • ediots

    15

  • Tornis

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

Armands K

Diezgan iespējams ka tas tā varētu būt jo šie cienījamie kungi ir īsti lietpratēji vismaz šajā jomā un grēks būtu kau tko sliktu teikt.

Tonis kas tas par hermanu ir?

Bieži ir redzēta firma bet tā īsti nav nekāda priekštata tā pat ka par daudzām citām fakts ir tāds ka ir jau vel viena problēma tumbeles ir amplifiers būs bet vel jau vajag cd atskaņotāju tam visam klāt

kurus jūs iesakiet tak ne jau dvd pa 20 latiem

Link to comment
Share on other sites

Ja kas,tad ir pieejams cd atskanotajs pioneer pd-s505.

45ls

Link to comment
Share on other sites

Gan jau Tornim būs aizķēries arī kāds CD griežamais. Un vinila galdiņš arī ;)

Vienīgi varu ieteikt neņemt parasto CD griezēju bet gan SACD atskaņotāju.

 

P.S. ja interesē parasts lēts CD atskaņotājs, ir Kenwood DP-1510, kuru varu atdot pa 25Ls, vienīgi modelis bez pults.

Rekur krievi šo modeli novērtē ;)

http://sergeev21.narod.ru/kenwood.htm

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Lētu CD atskaņotāju nav :( tas ir, man nav.

Ir daži SACD atskaņotāji. Harman Kardons ir modelis PM660, konkrēto eksemplāru varu atdot lētāk kā parasti, ap 70Ls. Man tie PM660 ir vēl 3 :)

Link to comment
Share on other sites

ss.lv ir sludinajums,ka tiek pardots pastiprinatajs 1994.gada sony TA-F707 Es par vairak,ka 300 Ls.Vai tiesam shis modelis ir tik izcils?Vispar esmu ieverojis,ka vintage sony cenas ir lielakas neka Denon vai Marantz...

Link to comment
Share on other sites

F707 ir laikam atzīts otrs visu laiku populārākais SONY pastiprinātājs aiz TA-F808ES ;

 

parastā cena vācu eBajā šiem ir no 400-500 eur līdz 1000 eur ,ja šampanieša krāsas panelis un koka sāni ideālā stāvoklī.

 

Vecs pastiprinātājs ne vienmēr būs lēts.

 

Lūk, piemērs:

http://www.ebay.de/itm/Luxman-L-530-Amplifier-Legend-/350288699666?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item518ed56112

(OK, Pans Voiceks ir zināms ar savām crazy cenām, bet viņa aparāti ir ļoooti labā stāvoklī).

 

Arī Denonam ir liela cenu diference:

http://www.ebay.de/itm/Vollverstarker-Extraklasse-Denon-PMA-A-100-Verstarker-/180816942245?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item2a198794a5

http://www.ebay.de/itm/Denon-PMA-960-High-End-Vintage-Vollverstarker-Amplifier-/330677458190?pt=DE_Elektronik_Computer_TV_Video_Elektronik_Verst%C3%A4rker&hash=item4cfde9950e

 

Marantz var būt ļoti lēti, jo iekšā ir Philips širpotrebs aiz smukāka paneļa, var būt dārgāki ar:

http://www.ebay.de/itm/marantz-PM-80-MK2-SE-Special-Edition-Stereo-Vollverstarker-Bolide-/310373927741?pt=DE_Elektronik_Computer_TV_Video_Elektronik_Verst%C3%A4rker&hash=item4843ba4b3d

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā - izlaiduma gadam ar cenu ir maz sakara. Paskaties cik ebajā maksā davienalga kādos gados ražoti Nakamichi, McIntosh, Linn vai Rega izstrādājumi ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu McIntosh, Linn ir jau hi-end.

 

hm...tatad shie pastiprinataji skanejuma zina "ieliek"jaunajiem shaja cenu kategorija(400-600 eur)?

Link to comment
Share on other sites

Pie kāda vecuma - stipri indivuāli atkarībā no ekspluatācijas intensitātes un glabāšanas apstākļiem. Bet nu pamata vaina ir kontakti. Gan potenciometros gan slēdžos. Pārsvarā gadījumu vaina ir labojama ar kontaktu ķīmiju (kur tiek klāt), pie nosacījuma ja nav mehāniski nodiluši no intensīvas lietošanas. Ar nomaiņu parasti ir problēmas - atrast tieši tādu slēdzi vai poci parasti ir neiespējami. Nākas domāt, pielāgot utt.

Kas vēl - lodējumi silstošām detaļām atslābuši, kāds elektrolīts atdevies.

Protams, gadās arī nopietnākas vainas. Labā ziņa ir tā, ka gandrīz viss ir remontējams, vienīgi ja barošanas trafs aiziet pie dieviem, tad ir ziepes. Bet nu bieži tas negadās.

Link to comment
Share on other sites

Manai Yamahai dsp-a1 displejam pikseļi sāka zust,ātri notirgoju,kamēr neizdzisa displejs pavisam,džeks ,kas nopirka tā arī teica ,ka lodējumi atslābuši. 14 gadi bija pastīzim,vismaz tā iepriekšējais īpašnieks teica.

Link to comment
Share on other sites

nu lūk, man arī ir 2000. gada Denon AVC-A1SE modelis, nevaru īsti saprast vai manīt vai ne. Pirku lietotu, tā ka nav ne jausmas par iepriekšējo noslodzi. Varētu būt paliela, jo īpašnieks laikam kaut kāda skaņu studijā darbojās ar to.

Link to comment
Share on other sites

... putekļi, karstums, tabakas dūmi, slikta ventilācija ... pirmie sāk krakšķēt potenciometri, tad mehāniskie slēdži, tad parādās no pārkaršanas mikroplaisas lodējumos, tad pažūst elektrolīti, kas tuvāk karstām detaļām... tam Denon gan , domāju, nekas nekaiš, tas ir uzbūvēts kā tanks, ja nu atputekļot iekšu pa reizei. Šiem pirmā parasti mikroprocesoru daļa sāk jokus dzīt, ne audio.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad lai vēl paliek. Iztīrīt un apkalpot to gan ir pagrūti, viss ir diezgan apslēpts. Remontētājam pusdiena kamēr tiks kam klāt. Tādā ziņā stereoaparāts ir pateicīgāks.

Link to comment
Share on other sites

Sanāk ka beigu beigās jauns paliek jauns

Link to comment
Share on other sites

redzi, objektīvi pie mūsdienu ražosanas tehnoloģijam, lai nopirktu mūsdienās kaut ko, kas kalpos 10 -20 gadus, ir jāiztērē 10x vairāk piķa, kā par augsta plaukta 10-15 gadīgu aparātu. Pilns ebajs ir ar nosprāgušiem 1-2-3 gadus veciem x003 x004 x005 sērijas Marantziem xx15 Onkyo, xx15 Denoniem. OK, Ki vai Signature sērija retāk pagadās beigta, bet nu tās cenas...

esmu klausījies daudz un dikti visu ko, un tāpat man šobrīdējais mājās lietojamais L430 Luxman skan labāk par lielu daļu Elkorā nopērkamo daiktu cenās līdz 1000Ls. Nu, man ir cita pieeja, es gandrīz visu, kas pagadās, spēju saremontēt pats un par garantiju neuztraucos ;-)

Link to comment
Share on other sites

Armands K, jauns jau ir jauns, bet kā ir ar price/performance jaunajiem salīdzinot ar lietotajiem un vecajiem labajiem aparātiem ?

Link to comment
Share on other sites

Visu tehniku ,kas man ir esu pircis jaunu,līdz nopirku ebajā lietotu,bet jaudīgāko uz 1999gadu Yamahas pastūzi dsp-ax1. Tur arī sapratu uz savas ādas,kāds ir mūsdienu resīvers(onkyo tx-nr3007)-mēsls,salīdzinot kādus aparātus taisīja gadus desmit piecpadsmit atpakaļ un vēl Japānā.Vienalga ,kādas kvalitātes un žandra mūziku vai filmas baroju yamahai,tā sit pušu to onkyo visos variantos.post-85994-0-90351800-1329048950_thumb.jpgpost-85994-0-69041800-1329049029_thumb.jpgpost-85994-0-52929100-1329049178_thumb.jpgpost-85994-0-41628000-1329049084_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Klau Spaiņuk, es domāju ka visiem sen ir apnicis klausīties tavus slapjos stāstus par brīnišķīgo yamahu, sen jau visi zin, ka tev tāds ir un cik tas ir labs. Nav vajadzības visos topikos atkārtot vienu un to pašu...

 

Bet ja pa tēmu, tad tā ātri iemetot googlē man kaut kā radās priekšstats, ka tu salīdzini bišķi divu dažādu klašu apārātus. Lai arī tas Onkyo nav nekāds lētucis, tomēr tā Yamaha, cik saprotu ir labākais, ko tanī gadā viņi taisīja. Kas tur tāds pārsteidzošs, ka augstāka plaukta apārāts labāk skan?

Link to comment
Share on other sites

labi, neraudi-tu neesi visi,ir te arī citi biedri...pa to onkyo modeli ir 5007 augstāks,bet lielas atšķirības nav starp 3007 un 5007nav.

Labots - spainiss2
Link to comment
Share on other sites

... šobrīdējais mājās lietojamais L430 Luxman skan labāk par lielu daļu Elkorā nopērkamo daiktu cenās līdz 1000Ls. ...

 

šobrīd elkorā (pie vefa) no audio sadaļas gandrīz nekā vairs nav. nav vairs ne klausīšanās telpa, ne arī kāda tehnikas izvēle. tāds iespaids, ka kautkādus pēdējos atlikums vēl tur par nenormālu cenu, ja kāds iemaldītos, kam vienalgo ko un par cik pirkt.

Link to comment
Share on other sites

Tas arī normāli - Elkorā tirgo širpotreba tehniku. Pastiprinātāji un akustika mūsdienā nav širpotrebs.

Link to comment
Share on other sites

Vispār tur ir faktiski pilns Marantz un Yamaha spektrs šobrīd aplūkojams. Tā, kā bija HighEnd salonā Audēju ielā, gan vairs nav.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Vitalii

F707 ir laikam atzīts otrs visu laiku populārākais SONY pastiprinātājs aiz TA-F808ES ;

 

parastā cena vācu eBajā šiem ir no 400-500 eur līdz 1000 eur ,ja šampanieša krāsas panelis un koka sāni ideālā stāvoklī.

 

Vecs pastiprinātājs ne vienmēr būs lēts.

 

Lūk, piemērs:

http://www.ebay.de/i...=item518ed56112

(OK, Pans Voiceks ir zināms ar savām crazy cenām, bet viņa aparāti ir ļoooti labā stāvoklī).

 

Arī Denonam ir liela cenu diference:

http://www.ebay.de/i...=item2a198794a5

http://www.ebay.de/i...=item4cfde9950e

 

Marantz var būt ļoti lēti, jo iekšā ir Philips širpotrebs aiz smukāka paneļa, var būt dārgāki ar:

http://www.ebay.de/i...=item4843ba4b3d

 

 

:resent: >> RetroAudio Inh. Wojciech Jodlowski

Düppelstr. 39a 12163 Berlin retroaudio@t-online.de

 

nu nē, šo kungu neiesaku...ja korpuss nopulēts un putekļi izdzenāti - tas vēl nenozīmē pārejais ir perfektā stāvoklī.

Krāmu bodē klausijos sev interesējošo brendu...cena kosmoss, kvalitāte vidēja.

Neuzticos ne Pšekiem, ne Turkiem, tad jau migrantam no krievijas paļaujos labāk!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
alusbundza

pašlaik dzeru vīnu (un klasos radio caur resi un man ir subis ) un tikai neviens lūdzu nestāstiet , ka reši nedot basus , tikai vajag subi, (sieva izgājusi un griežu līdz galam, resis jau karsts, būs jāgriež klusāk)

Link to comment
Share on other sites

protams, ka resīveram vajag atsevišķu zemo frekvenču skaļruni, jo īpaši filmām. Ja "basīgi" fronti un sakarīgs resīvers - mūzikai pietiek ar 2.0 . Bet radio gan ir kraps :D

Link to comment
Share on other sites

visi nevar, bet jaudīgākie, lielākie un dārgākie var :D var tas ko var un tas kas var arī ir liels ,kas ir liels - arī maksā lieli :D

Link to comment
Share on other sites

bet radio stacijām augšas beidzas pie 15k ...un to var dzirdēt + kompresētā mūzika....es tikai šad tad BBC paklausos, lai angleni uzspodrinātu.

 

un standarta rešu radio ir ļoti zemas klases...ne jūtība ne kvalitāte.

Link to comment
Share on other sites

radio ir daudz sliktākas kvalitātes audio signāla avots pat salīdzinot ar LP, nemaz nerunājot par CD, SACD....tas ir fakts. reti kura stacija raida pieņemamā kvalitātē. Labiem uztvērējiem var čekot signāla līmeni - jo lielāks - jo labāk. rešiem to nevar....es pats izmantoju vidēja līmeņa tehnics FM tuneri, skan jūtami labāk par reša radio + ir daudz jūtīgāks.

Link to comment
Share on other sites

nu fonā, jā, bet mājas, tak nav fons - kā var to "plakanumu" klausīties weekendā ? darbā, autobusā - jā, bet ne mājās. vismaz es youtubi un radio majās neizmantoju priekš mūzikas.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

nu fonā, jā, bet mājas, tak nav fons - kā var to "plakanumu" klausīties weekendā ? darbā, autobusā - jā, bet ne mājās. vismaz es youtubi un radio majās neizmantoju priekš mūzikas.

tad jau Tu ir ļoti smalks džeks priekš mūzikas klausīšanās.......
Link to comment
Share on other sites

Atceresimies ka subim ir pasham savs pastuzis,un vinu resis nekustina.Un par tuneri taisniba,pasham st-gt550

Labots - konuss
Link to comment
Share on other sites

:diablo: nu vienkārši nevaru to krapu paklausīties (youtube un i-radio) . vienkārši problēma tajā, ka 90% "jaunās" paaudzes neko labāku nav dzirdējuši un youtube + kluba basi ir viss viņu etalons.
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

:diablo: nu vienkārši nevaru to krapu paklausīties (youtube un i-radio) . vienkārši problēma tajā, ka 90% "jaunās" paaudzes neko labāku nav dzirdējuši un youtube + kluba basi ir viss viņu etalons.

tur Tev taisnība
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...