Jump to content

Mājaslapas problēma.


SphinXs
 Share

Recommended Posts

Sveicināti! Griežos pie Jums, jo man ir problēmas. 1. Es mēģināju savu mājaslapu(no datora) pārlikt uz hostingu izmantojot CuteFTP, provaideris iedeva ip adresi, loginu un paroli ko vadīt iekšā, viņš man atsūtīja e-pastu vēstuli kurā bija rakstīts ja Jums jau ir mājaslapa, tad nekā sarežģīta tur nav, vienkārši ir jāuploud'o mājaslapas faili tajā FTP. Tā arī darīdams es visus failus no sava C: diska kas bija saistībā ar mājaslapu nokopēju(Visu Appserv mapi) un uploud'oju viņa dotajā Ip adresē, pirmajā dienā nekas nesanāca, otrajā es mēģināju tikai Appserv/www mapi failus pārlikt uz to hostingu, arī nekas nesanāca. Labi, pēc tam es visu izdzēsu ko biju augšupielādējis tad es uplodoju instalāciju (Appserv-win32-2.5.10.exe) Pēc tam izmantojot FTP uzspied peles otro taustiņu uz tā Appserv un tad izvēlējos opciju "Open" man izleca ziņojums par kautkādu Backup, protams nelasīdams es spiedu OK, pēc kāda laiciņa kad atnācu atpakaļ pie datora es nevarēju atrast savu mājaslapu(tā kura bija uz mana datora), es mēģināju vēlreiz ieiet, bet nekā izmantoju savu Ip adresi, arī nekā tad ievadīju "localhost" adreses vietā, arī nekā gāju uz savu C: disku un redzēju ka mape "Appserv" mainīja nosaukumu uz "AppServ-Backup-2008-05-11" un tur iekšā parādījās jauni faili, mēģināju Restartēt datoru arī nekā. Lūdzu nevarētu pateikt kas man ir jādara, lai salabotu problēmu, jo tājā mājaslapā izmantoju daudz laika un negribu tā vienkārši pa jaunam taisīt. 2. Es gribētu pajautāt kā var mājaslapu kas ir uz datora pārlikt uz Hostingu(caur FTP)

PS

Pielikums

Bildes

http://www.bildites.lv/images/y3um7txhhpnmxw28trem.jpg

http://www.bildites.lv/images/yio17v7ha7fauvr314h8.jpg

Labots - SphinXs
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Kaada sunja peec jaakopee programmas uz servera? Lapu uzkopeeji. Tad ar visam jaastraadaa. Mistiskais hosteetaajs noteikti arii pateica kur jaakopee index.html vai index.php ar visiem failiem.

Ja tik elementaaras lietas neprotam izdariit kaa uzlikt uz servera webu, tad kaa uztaisiijaam lapu?

Link to comment
Share on other sites

Lai tava mājas lapa būtu pieejama ar burtiem, ne tikai IP cipariem, niks jāreģistrā iekš NIC.LV. Vai arī tavs provaiders piedāvā Tavu domēnu reģistrēt kā savu subdomēnu? Piemēram, tavsdomēns.proveiders.lv?

 

Pārbaudei

iekš notepada ieraksti jebko, piemēram "pārbaude", saglabā un pārsauc šo failu par index.html un uploudē caur FTP uz tava provaidera-hostera norādīto folder. Vai pēctam caur brovseri tu redzi savu testa tekstu Pārbaude?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Mjaa, esmu "out-off-business". Peedeejo reizi, skjiet lietoju pirms gadiem desmit. KAd atduuros pret "C:/program files/ front page/ " linkiem, tad ar paartraucu to briinumu lietot.

Taisniiba vareetu buut arii ggg97, diemzheel autors nepiedalaas diskusijaa, taa ka jaaziilee.

Link to comment
Share on other sites

Kaada sunja peec jaakopee programmas uz servera? Lapu uzkopeeji. Tad ar visam jaastraadaa. Mistiskais hosteetaajs noteikti arii pateica kur jaakopee index.html vai index.php ar visiem failiem.

Ja tik elementaaras lietas neprotam izdariit kaa uzlikt uz servera webu, tad kaa uztaisiijaam lapu?

 

Piedot, ar FTP pirmo reizi nodarbojos un agrāk mājaslapas taisīju uz UCOZ vai kaut kas tamlīdzīgs.

Un kad man viņš iedeva Ip adresei, logini, paroli tur bija tikai viens fails INDEX.html

 

Lai tava mājas lapa būtu pieejama ar burtiem, ne tikai IP cipariem, niks jāreģistrā iekš NIC.LV. Vai arī tavs provaiders piedāvā Tavu domēnu reģistrēt kā savu subdomēnu? Piemēram, tavsdomēns.proveiders.lv?

 

Pārbaudei

iekš notepada ieraksti jebko, piemēram "pārbaude", saglabā un pārsauc šo failu par index.html un uploudē caur FTP uz tava provaidera-hostera norādīto folder. Vai pēctam caur brovseri tu redzi savu testa tekstu Pārbaude?

 

Ja eju uz viņa doto Ip adresi man parāda baltu lapu nekādu tekstu, bet ja eju uz viņa dotu subdomēnu, tad rāda

"Forbidden

 

You don't have permission to access / on this server."

 

Link to comment
Share on other sites

Nav ne jausmas par UCOZ, bet, tur kur bija index.html, tur arii jaakopee tev visi faili taa, lai tajaa mapeebuutu index.html vai index.php. Apakshmapes, protams var buut. tikai pareizi celjiem jaabuut noraadiitiem uz failiem. Un ja izmanto mysql datubaazi, tad jau kontakteejies ar pakalpojuma sniedzeeju, kas arii ir mistisks.

FTP nav nekaada gudriiba vajadziiba, tos pashus failus, kurus lietojam uz datora, kopeejam uz servera.

 

Taa, intreses peec vari paraadiit index faila kodu?

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

Oiii laps. Labākais! :pooh_honey:

Kas tas pa offtopic

 

Nav ne jausmas par UCOZ, bet, tur kur bija index.html, tur arii jaakopee tev visi faili taa, lai tajaa mapeebuutu index.html vai index.php. Apakshmapes, protams var buut. tikai pareizi celjiem jaabuut noraadiitiem uz failiem. Un ja izmanto mysql datubaazi, tad jau kontakteejies ar pakalpojuma sniedzeeju, kas arii ir mistisks.

FTP nav nekaada gudriiba vajadziiba, tos pashus failus, kurus lietojam uz datora, kopeejam uz servera.

 

Taa, intreses peec vari paraadiit index faila kodu?

 

 

Es jau biju visu mājaslapas saturu iemetis tur kur atrodas tas Index.html , gāju pēc tam adresē man rādija baltu lapu(ja izmantoju viņa doto ip adresi), bet ja izmantoju viņu doto subdomēnu man rādīja

 

"Forbidden

You don't have permission to access / on this server."

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vieglākais ceļš, griezies pie sava hostera un prasi, kā ellē rata šeit kāds var zināt tavus mistiskos konfigus. :jester: Visticamākais CHMOD`s nav sabāsti un viss stāsts.

Link to comment
Share on other sites

Vieglākais ceļš, griezies pie sava hostera un prasi, kā ellē rata šeit kāds var zināt tavus mistiskos konfigus. :jester: Visticamākais CHMOD`s nav sabāsti un viss stāsts.

 

Kas ir CHMOD's ? Varbūt mēģināšu pats uzlikt

Link to comment
Share on other sites

UN kaa vinju ieliki? To hostera index.html dzees aaraa un aizsaaj ar saveejo index.html.

Aizdomas ka kopee visu mapi kaa vinja ir uz servera. Mapee, kur bija index.html ir jaabuut tavam index.html vai index.php.

Link to comment
Share on other sites

UN kaa vinju ieliki? To hostera index.html dzees aaraa un aizsaaj ar saveejo index.html.

Aizdomas ka kopee visu mapi kaa vinja ir uz servera. Mapee, kur bija index.html ir jaabuut tavam index.html vai index.php.

 

Es jau sen biju izdzēsis, ieliku tagad index.php

rāda baltu lapu vai

 

"Forbidden

You don't have permission to access / on this server."

 

Varbūt šis palīdzēs

Šī ir ip adrese ko viņš man iedeva 217.199.121.226

Šis ir domēns ko viņš man iedeva mys.***.lv

Kas man tagad "itkā" hostē ir ipasaul*.lv

Labots - SphinXs
Link to comment
Share on other sites

Varbūt šis palīdzēs

Šī ir ip adrese ko viņš man iedeva 217.199.121.226

Šis ir domēns ko viņš man iedeva mys.dot.lv

Neko tas nedod, kā jau minēju iepriekš saliec pareizi vai nu public_html vai htaccess folderim premīcijas.

Labots - H.Simposons no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

Piedod nav man nekādu pretenziju pret tavu CuteFTP, bet beidz māžoties un uzliec WinSCP un palasi jamā lietošanas manuāli.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Piedod nav man nekādu pretenziju pret tavu CuteFTP, bet beidz māžoties un uzliec WinSCP un palasi jamā lietošanas manuāli.

Man nav vajadzīgs tas WinSCP man pietiek ar to CuteFTP, jo es tikai augšupielādēšu failus un vairāk neko nečakarēšos, jo izmantoju e107 un tur admina panelī var izdarīt to pašo ko piemēram caur FTP

Link to comment
Share on other sites

Pārsauc "Index.php" par "index.php".

 

Parādīja pārdaude :), thx Tev vismaz, kāda laba ziņa

PS. Tagad man viss kas bija WWW mapē jānokopē un jāiemet tajā FTP adrese?

Labots - SphinXs
Link to comment
Share on other sites

Atkinsons

Tev jaiekopē tās mapes saturs, kurā saknes līmenī atrodas index.php fails.

 

Piemēram, ja www mapē atrodas faili (nosaukumi kā piemērs):

- config

- inc

- index.php

- u.c.

 

tad jākopē viss kas atrodas www mapē.

Link to comment
Share on other sites

Opaa, tas pat man praataa neienaacam jo autors, diemzheel skopojas ar info. Mape, kuraa ir index, html ir galvenaa, kopee tagad visu paareejo.\

Mjaa, biju jau piemirsis ka winblowsam ir vienalga mazie un lielie burti, tomeer Linuxam taa nav. Tie ir divi dazhaadi simboli.

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

Tev jaiekopē tās mapes saturs, kurā saknes līmenī atrodas index.php fails.

 

Piemēram, ja www mapē atrodas faili (nosaukumi kā piemērs):

- config

- inc

- index.php

- u.c.

 

tad jākopē viss kas atrodas www mapē.

 

Paldies Tev,

Un kā būs piemēram ar msql paroli un tie lietotāji kuri bija reģistrējušies vēl aizvien būs reģistrējušies?

Man tagad izleca:

CRITICAL_ERROR:

Line : generic, class2.php

 

Error reported as: [6]: Unable to form a valid connection to mySQL. Please check that your e107_config.php contains the correct information.

Es jau tur izlaboju, bet nekā :(

Labots - SphinXs
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Atkinsons

Tev jāuztaisa datubāzes kopija un tā jauzliek uz jaunā hostinga.

+ attiecīgi failā e107_config.php jānomaina pieslēgšanās parametri, kā jau kļūdas paziņojums par to saka! :)

 

labots: ja esi labojis, tad iespējams nepareizi izlabojis vai arī tas ka nepastāv lietotnei nepieciešamā struktūra, grūti uzminēt.

Labots - Atkinsons
Link to comment
Share on other sites

Esmu jau izmainījis configus, bet man nav kur likt to datubāzi, jo ja uzreiz ieiet tajā FTP man uzreiz ir faili kas ir no WWW mapes

http://www.bildites.lv/images/nzeme8jv5l86wwn45mhy.jpg

 

Skatījos google, tur bija rakstīts ka vajag uzzināt MySQL ip adresi......Aizsūtīju provaiderim ēpastu gaidu atbildi.

 

Provaideris atsūtīja parametrus(ip,login,password)

Izmainīju e107_config failā uz viņa dotajiem parametriem un saglabāju, tagad izlec erorr:

"CRITICAL_ERROR:

Line 345 /htdocs/class2.php

Error reported as: [3]: Core settings saved - backup made active.

CRITICAL_ERROR:

Line 347 /htdocs/class2.php

Error reported as: [4]: No core backup found. Check that your database has valid content. If not, please run the Reset_Core utility to rebuild your core settings.

After rebuilding your core please save a backup from the admin/sql screen. "

Kāds var palīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

versatile

autora paranoja ir apsveicama. vienaa no screenshotiem pat pamanijies paroles "bumbinju" aizkraasot :D

 

macies, macies, tas apsveicami. Daudz pareizak gan butu sakt macities no pamatiem, re kaa sanak, kad tos gatavos risinajumus tik lieto...

ja provaiderim ir mysql administracijas riiks, caur to ieimportee datubaazi, ko izeksportee no sava appserva datubazas riika - phpmyadmin vai kaut kaa taa...

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Opaa, tas pat man praataa neienaacam jo autors, diemzheel skopojas ar info. Mape, kuraa ir index, html ir galvenaa, kopee tagad visu paareejo.\

Mjaa, biju jau piemirsis ka winblowsam ir vienalga mazie un lielie burti, tomeer Linuxam taa nav. Tie ir divi dazhaadi simboli.

 

pie tam, FTP programmas mēdz uzkopēt failus samainot visus nosaukumus uz mazajiem burtiem, ja arī kāds lielais pa vidam, un tad ar nekas neiet.

 

Vieglāk arī bieži vien šitādus pa jaunu visu likt uz servera.

joomalai ir arī speciāls rīks, kas no uz datora vai kur citur esošas lapas (ja tā var teikt), uztaisa instalāciju, varbūt šitiem arī ir.

Link to comment
Share on other sites

Nevarat palīdzēt kā ieiet tajā MySQL hostā, jo ja izmantoju CuteFTP man rāda ka esmu ievadījis loginu/paroli nepareizi

Link to comment
Share on other sites

CAur CureFTP Tu datubaazi nepalaidiisi. VAri meegjinaat izmantot phpMyAdmin. CAur turieni arii kopee savu datubaazi uz servera.

Link to comment
Share on other sites

versatile

cute FTP ir tikai failu kopeshanai - to ari nozime pats FTP - File transmission protocol. Prasti sakot - parada FTP serveri kaa prastu mapi tavaa datora, kur iekopet failus.

Prasi hostetajam, vai ir pieejams mysql administracijas riiks - tavaa apsservaa arit adam butu jabut, phpmyadmin vai kaa.

tad raksti ieksh parluka adresi, tur logojies iekshaa (bet ne ar DB paroli, ar citu, visticamaak to pashu ko hostinga accountaa) un kope datubazi. No sava appserva izeksportee sakuma vinju .sql formata un tad ieimporte hostingaa.

 

varbut ka pirms kosmosa kugji buvet, reizrekjinu deretu apguut, ne?

Link to comment
Share on other sites

Joomlai ir tāds papildinājums kā JoomlaPack. Ar tā palīdzību var pārnest datu bāzi gan no localhost un interneta hostingu, gan no viena hostinga uz otru. Pie tam pat tad ja nav PhpMyadmin varianta.

Gan jau ka arī šim ir kaut kas līdzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Nevari pateikt kā vai kur man tā datubāzes logins un parole jāievada iekšā lai es varētu izeksportēt .sql formāta?

PS

 

 

Man to backup vajag noņemt no mana datora, savādāk mājaslapa kas ir uz mana datora neiet :(

Man vajag,

lai šī vietā http://www.bildites.lv/images/esb4yodk3gp0m4out7r.jpg

ir šis http://www.bildites.lv/images/iqqzjyav4ispd4f197jo.jpg

un lai nebūtu http://www.bildites.lv/images/ezthb4vfd55n2hfdqkv1.jpg un vēl citām mapēm noņemta tā atslēdziņa, esmu jau mēģinājis izņemt tos failus un tāpat ieslēgt... nekā :(

Labots - SphinXs
Link to comment
Share on other sites

to phpMyAdmin jau var uzlikt arī pats,

 

http://www.phpmyadmi...e/downloads.php

 

tik folderi nosauc kaut kā viltīgi, piemēram "89349430de434659ac9384938fb89843984938"

pielabo config.inc.php un darbojies ar savām bāzēm

 

Man ir e107 webs, un man provaideris iedeva speciālu datubāzi ar

Ip adresi- Tādi pati

Username- *******

Password- *******

 

Kāds var palīdzēt noņemt šo?"CRITICAL_ERROR:

Line 345 /htdocs/class2.php

Error reported as: [3]: Core settings saved - backup made active.

CRITICAL_ERROR:

Line 347 /htdocs/class2.php

Error reported as: [4]: No core backup found. Check that your database has valid content. If not, please run the Reset_Core utility to rebuild your core settings.

After rebuilding your core please save a backup from the admin/sql screen. "

Īsi sakot nevarat man pateikt kā pārlikt datubāzi?

Labots - SphinXs
Link to comment
Share on other sites

versatile

1. uzliec phpmyadmin uz maajas datora, nokonfiguree ar tadiem pashiem sql iestatijumiem (serveris, user, parole) ka majas datoram. izeksportee.

2. uzliec phpmyadmin uz servera, uz majas datora uztaisi config.inc faila kopiju cita vieta, palabo parametrus un uzliec uz servera. importee.

Link to comment
Share on other sites

1. uzliec phpmyadmin uz maajas datora, nokonfiguree ar tadiem pashiem sql iestatijumiem (serveris, user, parole) ka majas datoram. izeksportee.

2. uzliec phpmyadmin uz servera, uz majas datora uztaisi config.inc faila kopiju cita vieta, palabo parametrus un uzliec uz servera. importee.

 

 

 

2.Nevari pateikt tieši kurā vietā man jauzliek tas phpmyadmin, tur kur man atrodas index.php ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...