Jump to content

TV izvēle


Juris_no_laukiem
 Share

Recommended Posts

@jarajara Uz kuru kabeļoperatoru jāpariet, lai panorāmu unm citus LV kanālus rādītu 16:9 formātā?

Padalies lūdzu ar informāciju mums, neprašām... :on_the_quiet2:

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

+ 1 .

Tas pats NTV+ nu cik tur ir 16:9? - daži filmu kanāli un HD platforma pārējais viss 4:3 Nekur neēsmu manījis ka LTV būtu 16:9 , kādu brīdi TV6 Dreams detektēja kā 16:9 nu tas arī ir 4:3.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

TV6 Latvija reklāmas galviņa" ir 16:9 , un daži raidījumi / seriāli ir 16:9 . Bet ne visi. Pārējos LV kanālos neko tādu nekad neesmu redzējis. Skatos melnām malām.

 

Kas attiecas uz topika autora jautājumu - nezinu , es laikam neņemtu ne vienu ne otru TV. Filipa 5 sērija nekas dižss laikam nebūs, plus tam vēl dizains ar spīdīgo rāmi apkārt ekrānam mani atbaida. Atspīdēs viss kas telpā spīd.

LG - 32" ir par mazu tomēr.

Te jau agrāk ieminējās par Sony EX sēriju. Kādas tiem cenas, neskatījos.

Link to comment
Share on other sites

"Es viņai paskaidroju ka tā ir visu 16:9 televizoru "priekšrocība" un efektu sauc par "varžuģīmjiem" "

------

stipri pārspīlēti teikts, jo visem philips modeļiem ir ļoti efektīva varžuģīmju novēršana. tikai jāņem pulti un jāuzspiež attiecīga poga.

Philipsam vispār ir 5 režīmi:

1.Automātiskā aizpildīšana: 4:3 - varžuģīmji, 4:3 ar melnām augšām/apakšām -> 16:9 (autocrop)

2.Automātiskā tālummaiņa: 4:3 ar melnām augšām/apakšām -> 16:9 (autocrop)

3.Pastiprināta tālummaiņa: 4:3 - varžuģīmji (stretch)

4.Platekrāna 16:9: 4:3 - nogrieztas augšas un apakšas (crop)

5.Platekrāns: 4:3 (<-16:9) -> 16:9

 

Jēdzīgākie varianti ir 2. un 4. Es pats dodu priekšroku 4. variantam. Ja nepieciešams var piekoriģēt attēla pozīciju - pabīdīt redzamo attēla daļu uz augšu vai leju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Didzis: "uldiss, ja uz platekrāna TV ar attēla izplešanas funkciju rāda panorāmas skatu kustībā, tad vispirms kadra mala parādās nenormals varžuģīmis, tad ekrāna vidū tas "saspiežas" normālā izmērā, bet pārejot otrā attēla atkal pārvēršas par varžuģīmi. Vai tad nav greizo spoguļu valstība "

 

tādam skaidrojumam es piekrītu. taču, tas efekts nav tik izteikts, lai sabojātu pārējos labumus.

Link to comment
Share on other sites

Normālu attelu 4:3 bildei var panākt tikai ar melnām malām attēla abos sānos un tas nozīmē, ka 32 collu TV reali pārveršas par aptuveni 21 collu lielu bildi, tikai daudz nebaudāmāku par CRT TV.

Nu vai tad tik traki būs, manuprāt, sanāk kādas ~25 collas... Bet runājot par LCD un CRT bildi, atceros kā pirms gadiem trijiem nopērkot 32" LCD TV, brīnijos skatoties pa LTV Dziesmu svētku ierakstu - salīdzinot ar 29" Sony CRT TV, uz LCD kopplāna skatos varēja atšķirt koristu sejas, bet uz CRT tās bija izsmērētas... Protams, pie sliktas kvalitātes SD signāla uz LCD ir redzmi attēla kropļojumi, bet skatoties vācu kanālus vai DVD ierakstus, vairs gan nav nekādas vēlēšanās atkal lietot CRT.

Link to comment
Share on other sites

Teikšu vienkāršu lietu ;) pat ja tur kaut kas nedaudz izstiepts vai saspiests, man tas pilnībā netraucē skatīties LNT,TV3 vai LTV,vai vienalga kādu no 60 kabelenes kanāliem (par DVD,divx un HD nerunāsim ;) uz sava 37" uz pilno ekrānu jau 3 gadu ...

Iedomājoties tagad CRT, liekas 32" bija max par 21" nerunāsim ... nekas vairāk par smaidu man nesanāk :)

Link to comment
Share on other sites

Nu redz, vienam izsauc smaidu CRT TV, citu pilnīgi apmierina varžugīmji, bet vēl kāds neredz visus tos artifaktus, kurus dod TV procesors nespēdams no SD bildes reālā laikā "uztaisīt" HD. Vārdu sakot, nav ko te gudri spriedelēt, ja patīk tāda varžuģīmju bilde, tad tik uz priekšu uz jaunu TV :sarkasms: Cilvēki jau nav vienādi un tiešam lielākajai daļai pilnigi pofig kā tas teļuks rāda, ka tik bilde lielāka. Tā pat ir ar skaņu. Nu kas vainas MP3 uz bumbox plastmasas tumbām, vai basu autiņā, ka visas skrūves skrūvejās vaļā :sarkasms: . Ja cilveku tas apmierina, tad ir labi.

Es laikam esmu nelaimīgs cilvēks. Kaut vai vakar, vienā prezentācijā rāda uz projektora 4:3 filmu varžu ģīmju variantā(projektors ta 4:3 formāta), a man pilnīgi nagi niez pieiet pie datora un uzlikt pareizo attela fgormātu. Nu redzu es momentāli visus attēla kropļojumus un vēl dzīvē neesmu redzejis moderno 16:9 TV uz kura nebūtu SD bildes ģeometriski kropļojumi un neredzētu, kā attēla procesors izmisīgi grib no SD uztaisīt HD, bet netiek galā. Domāju, ka šī problēma principā nav atrisinama amatieru tehnikā. Ražotāji jau konstruē TV lai labi rādītu HD materiālu un diez vai kādreiz sadārdzinās aparātu ar dārgu bildes apstrādes procesoru.

Link to comment
Share on other sites

Un kāpēc nepaņemt lielāku diogonāli un skatīt 3:4 kā pieklājās un savukārt 16:9 kā 16:9(jo kā likums arī kvalitāte šim materiālam būs labāka) Un leiki ir ruāt ka tikai priekš LTV kanāliem 3:4 TV ar mums pieņemamu diogonāli ir vislabākā izvēle, bet bez LTV jau ir tomēr arī cits materiāls un šeit protams 16:9. Nez cik laimīgs tu būta ka aizejot uz kino Tev 4:3 filmu izstieptu pa visu ekrānu. Zūmējot kritiski zūd kvalitāte, kas domāju nav jāizskaidro. Stiepjot varžuģīmji man daudz neuztrauc, bet kājas meitenēm gan vairs nepatīk :rolleyes:.

Link to comment
Share on other sites

Nu lūk, beidzot prātīga doma. Meiteņu kājas tomer ir būtiska lieta un to kropļosana nav pieļaujama :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

to didzis

es atvainojos, bet nevajag jaukt peļu sūdus ar putraimiem. SD automātiski nenozīmē 4:3 aspect ratio. mēdz būt arī savādāk - most of Europe standard-definition television is mostly shown with a 16:9 aspect ratio (576i).

un ja vienīgais ko jūs skataties ir ltv, tad pērciet ko gribat. uz doto brīdi. sajuta tāda, ka nevienam no 4:3 aizstāvjiem nav ne dvd, ne hddvd, ne blue-ray, ne kāda media atskaņotāja, xbox, ps, vai pat kompja, pieslēgta pie neta , un visi cītīgi lupī tikai panorāmu , kurai , starp citu, ir pat ļoti ok kvalitāte.

Link to comment
Share on other sites

Nu tak nevar prasīt lai TV vecis, kas visu mūžu nosēdējis pie 4:3 CRT kaut ko sajēgtu no kinofilmu aspektiem :sarkasms:

 

Kino mēdz būt daudz lielāki aspekti nekā 1.66-1.76 ko izmanto 16:9 filmēšanai, piemēram 2.35 (21:9), vai pat 2.65 tā kā "briesmīgās melnās malas" vienalga būs :aiwa:

Par to kā platformāta bildei brutāli nogriež gandrīz pusi kadra, lai iestūķētu 4:3 ekrānā vairums publikas jau nezin, jo ko neredz, tas tak nav. Tas nekas ka no 3 musketieriem ekrānā ir ~1.5, galvenais ka nav to Briesmīgo Melno Malu :sarkasms:

 

Aizmirsuši ir visi, kā veikalos gandrīz visi CRT rādija indiāņus jo veikalniekiem nav kad noskaņot to TV kasti, kādu no kastes izvelk ar tādiem parametriem arī iet un CRT protams, nav ne ģeometrijas defektu ne savirzes problēmu :sarkasms:

Visiem mājās ir profesionālā TV tehnika, kuri visi paši nopirkuši jo var to atļauties :sarkasms:

 

Tas pats par LCD/Plazmu - tie iebūvētie konfiguratori der tikai HD bildei.

Normālu bildi gan CRT gan pārējiem var dabūt tikai ja pats ķeras klāt un noskaņo, ja ir vēlme - kalibrē.

Arī CRT laikos bija entuziasti, kas ar to nodarbojās, cik nu televizora regulēšanas fīčas to pieļāva.

 

Savukārt par LCD/Plazmas attēlu uzlabotājiem - tos jālieto ar prātu. Maksimālie parametri nav tie labāki, jāpielasa uz aci.

Sharpness vispār likt no vidējās uz leju. Uz augšu - NEKAD. Sharpness cik esmu skatījies, manuprāt izmanto tupu Edge Enhancement algoritmu, kurš taisa baisus oreolus. Vai arī visi izskatās kā no kartona izgriezti. HD un DVD skatīšanai no tiem vispār nav nekādas jēgas. Ja nu tikai zemas izšķirtspējas (kāds ir skatījies VHS uz LCD/Plazmas?) analogā signāla uzlabošanai.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ai nu kā gribat - skatieties vien 4:3 bildi varžu gīmjos, pusnogrieztām malām vai da man vienalga kā :on_the_quiet2:

Es palieku pie sava varianta 4:3 ar melnām malām bez jebkāda zoom. Uz 40" pietiekami liels attēls ir.

Bet atbildot @jarajara - pats vien sajauci putraimus ar pelēm - ja izejas signāls no sat, dvd vai dajebkurienes ir 16:9 - tāds tas arī tiek skatīts. Nevajag jau uzreiz lēkt otrā galējībā.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Ir jāsaprot viena pamata lieta:

nedz uz 16:9 nevar 4:3 bildi

nedz uz 4:3 nevar 16:9 bildi

dabūt pa visu ekrānu bez zudumiem

NE-VAR.

 

Vai nu melnas malas augšā vai sānos abiem un 0% invalīdi, vai arī zināms % kropļojumu un attēls pa visu ekrānu.

Attiecas pilnīgi uz jebkuru bildi, kura nav TV "dzimtajā" aspektā, kas ir 1.33 4:3 TV un 1.66-1.76 16:9 TV.

 

Pārfrāzējot latīņu teicienu navigare necesse est - televizoru regulēt ir nepieciešams :)

Link to comment
Share on other sites

Viss Ok, par to jau runājam no paša sākuma , kā kurš grib tā skatās. Bet visā tajā pasākumā tā lielākā sāpe ir tā ka TVmonitori var teikt ir 80% pārgajis jau uz 16:9 , bet mūsu TV signāli labi ja 40%. LTV 1%. Un sadzīvot ar to ir problēmas šeit visiem , vai tas varžu ģīmis traucē vai nē. Pēc panorāmas iet varbūt filma un domāju ka neviens kam varžu ģīmji pie kājas neturpina arī platekrāna filmu skatīt šajā režīmā, bet gan taisa zoom vai kā savādāk.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau te teica - vairākās Rietumu valstīs jau dažus gadus bija analogā apraide 16:9 formātā, kamēr pie mums LVRTC skaisti stagnēja (atpūtās :sarkasms: ) kopš 90-to vidus, kad notika pāreja uz PAL apraidi.

Kopš tā laika, līdz digitālajai TV pagājušgad, Latvijā TV attīstības jomā nenotika NEKAS.

Absolūti NE-KAS!

Padomājiet par to.

~15 gadus gulēt uz lauriem un nekā nedarīt! Malači vienvārdsakot :dornis:

Mums varēja būt pakāpeniska pāreja uz 16:9 kura nebūtu tik sāpīga. Bet tagad - tas pasāciens ir iesprūdis pusceļā. Visiem sāp bet neviens negrib kustināt ne vienā virzienā ne otrā.

Mocamies ar "aizcietējumu".

 

P.S.

No Deksa iemestā linka par LVRTC darbinieka blogu, ja vien tas ir patiess, kļūst skaidrāks, ka tāda vienkārši ir LVRTC vadība.

Nešaubos ka tādos apstākļos nekas neattīstās un zinoši darbinieki iet prom.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Pēc panorāmas iet varbūt filma un domāju ka neviens kam varžu ģīmji pie kājas neturpina arī platekrāna filmu skatīt šajā režīmā, bet gan taisa zoom vai kā savādāk.

optimists, pieredze raada ka 70% turpina skatiities varzhju gjiimjus + melnas malas augshaa-apakshaa :)

 

muusu tupisaanu tv var turpinaat guleet uz lauriem, vairums kanaalu veeljoprojaam raida 4:3

shis apkopojums tika veikts 2010 maijaa, lai izdiiktu 4:3 atbalstu uz driimbokshu DVI/HDMI izejas

4:3 paarsvars ir tik liels, jo taadu vajadzeeja - tika apkopoti visi kanaali nevist kurus biezhaak skataas.

OrbPos; ServicesCount;	4:3;	16:9;
36E		 297	92,6%	 7,4%
19E		 936	67,8%	32,2%
13E		1437	84,8%	15,2%
5E		 569	78,7%	21,3%

Link to comment
Share on other sites

Didzi, MPEG4 kodēšana ienes daudz vairāk artefaktu nekā SD pārnešanas process uz HD.

Kā to var redzēt - atliek paskatīties raidījumus, kur rāda sejas tuvplānu. Nedaudz sejai pakustoties parasti kustas tikai acis vai otrādi.

Tas pats ir novērots arī BluRay filmās.

Tā kā, kur ir MPEG4 artefakti vai TV procis netiek līdzi, ir diskutējams jautājums.

Ar MPEG2 tādu (de-)efektu nekad nebiju novērojis.

Link to comment
Share on other sites

vecaisteevs

TV6 Latvija reklāmas galviņa" ir 16:9 , un daži raidījumi / seriāli ir 16:9 . Bet ne visi. Pārējos LV kanālos neko tādu nekad neesmu redzējis. Skatos melnām malām.

 

Kas attiecas uz topika autora jautājumu - nezinu , es laikam neņemtu ne vienu ne otru TV. Filipa 5 sērija nekas dižss laikam nebūs, plus tam vēl dizains ar spīdīgo rāmi apkārt ekrānam mani atbaida. Atspīdēs viss kas telpā spīd.

LG - 32" ir par mazu tomēr.

Te jau agrāk ieminējās par Sony EX sēriju. Kādas tiem cenas, neskatījos.

 

cik saprotu tu man atbildēji , bāc vienkārši varētu man paskaidrot pēc kā lai es skatos vai tas tv ir labs vai nav , tam philipsam kontrasts un izšķirtspēja ir tādi pati , kā tās pašas cenu kategorijas , jūsu izslavētajam sony , un visbeidzot man ir jautājums vaitik nav tā , kad jūs te sakat tas tv sūds tas arīi , bet varbūt atšķirība viņiem vienam no otra ir tikpat liela kā klausīties mūziku caur winnap vai media player un ja tā ir tad vai ir vērts maksāt klāt 100 ls

 

[

Labots - vecaisteevs
Link to comment
Share on other sites

Long, Tev pilnīga taisnība par MPEG4 artefaktiem, bet domā TV prpcesoram ir viegli no viena artefaktiem bagātināta attēla pikseļa uztaisīt divus vai trīs un to visu vel reālā laikā kustošai bildei. TV procesoram jau faktiski ne no kā ir jauztaisa HD bilde :sarkasms: . Da nu labi, ir pilnīgi bezjedzīgi spriest par bildes kvalitāti uz jaunajiem TV, ja jau te forumā daudzus tā apmierina.

MārcisB, nu un kas tad Tvuprāt būtu jādara profesionāļiem televīzijā? Japērk HD kameras ar 5:1 skaņu par 100Ls un jālaiž bilde gaisā no mājas datora? Te jau forumā daudz par to spriests, bet varu atkārtot vēlreiz- profesionāla TV aparatūra maksā miljonus, es atkārtoju miljonus. Kur tad lai tos dabū teiksim LTV, ja jau tagad naudas nepietik un no jaunā gada būs vēl papildus jamaksā Lattelekomam, jo brīvajā paketē var palikt tikai divas LTV programas. Ar Latvijas ziņu kanālu ir cauri, TV5 knapi galus velk kopā un virszemes TV apraidi nevar samaksāt, bet LNT un TV3 ekonomiski nav izdevīgi uzturēt Lattelekimu, jo digitalajā virszemes apraidē apraidē tos skatās tikai daži procenti skatītāju. Oi kadi brīnumi mūs vēl sagaida nākamgad :sarkasms: Kāds tur vēl 16:9, ja naudas nav priekš apraides vecajā formātā :sarkasms:

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

gribi salīdzināt? paskaties, vai tavam noskatītajam tv kustīgs attēls (ar kameru panorāma pa labi, pa kreisi) ir tik pat gluds, kā philips tv šā gada 5. sērijai un uz augšu (tikai, lai veikalnieks nav izslēdzis šo fīču). pārējie parametri daudziem tv ir vienādi. paskaties kā to pašu 4:3 attēlo, kādi ir izstiepšanas varianti. paklausies kāda skaņa. pārējais jau dizaina gaumes jautājums.

 

nedomāju, ka lai pārraidītu filmu, kas jau iepirkta 16:9 formātā, būtu jāizgāž miljoni. tāpat arī, lai gatavas ipeirktas filmas stereo skaņu pārraidītu, vajadzētu tikai vienu verķi - stereo koderi, jeb modulatoru, vai kā viņu tur sauc, pievienot, jo visas pultis un atskaņojošā tehnika jau tāpat ir stereo.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Vecaistēvs - Jābrauc uz veikalu un jāskatās, jo neviena TV tehniskajos datos nav rakstīts "Kā es māku rīkoties ar sūdigu SD , PAL un daudz ko citu. Tas ka HD visiem ir līmenī ir skaidrs uz viņu neskatoties" Varbūt kāds ir uz mieru nodemonstrēt Tev savu LCD ar dažādiem signāliem.

Citam svarīgs tehniskajos datos cik liels kontrasts, izšķirtspēja, bezgalīgi drāzt melno , balto (kurš tā pat nevienam NAV melns un NAV balts) citam kā tas izpaužās uz reālas bildes. Un pamet pie reizes acis arī uz tām "novecojušās tehnoloģijas" plazmām, no kurām Tu tik spītīgi atsakies.

Link to comment
Share on other sites

vecaisteevs

Vecaistēvs - Jābrauc uz veikalu un jāskatās, jo neviena TV tehniskajos datos nav rakstīts "Kā es māku rīkoties ar sūdigu SD , PAL un daudz ko citu. Tas ka HD visiem ir līmenī ir skaidrs uz viņu neskatoties" Varbūt kāds ir uz mieru nodemonstrēt Tev savu LCD ar dažādiem signāliem.

Citam svarīgs tehniskajos datos cik liels kontrasts, izšķirtspēja, bezgalīgi drāzt melno , balto (kurš tā pat nevienam NAV melns un NAV balts) citam kā tas izpaužās uz reālas bildes. Un pamet pie reizes acis arī uz tām "novecojušās tehnoloģijas" plazmām, no kurām Tu tik spītīgi atsakies.

 

ā nu skaidrs , beidzot vismaz kautkāda loģika , bet piemēram cik daudz ir tas kontrasts 100 000 :1 , vai piemēram tam led televizoram 3 000 000 :1 vai 60 000:1 , tur ir liela atšķirība? kā tos skaitļus lai izprot dzīvē , bildē?

Link to comment
Share on other sites

Tie megakontrasti ir tikai mārketinga triks, jebšu tas ir tā saucamais dinamiskais kontrasts. Nekāda sakara ar patieso kontrastu. Kādreiz tika specifikācijās uzrādīts kontrasts un dinamiskais kontrasts atsevišķi. Atšķīrās vismaz par divām nullēm.

Pēdējā laikā uzrāda tikai dinamisko. Tas nav vērā ņemams parametrs.

Link to comment
Share on other sites

Jo lielāks kontrasts jo baltāks būs baltāks , melnais melnāks - attiecīgi lielāks dinamiskais diapazons - TV kuriem tas ir mazs detaļas ēnās būs mazāk - reāli tas parasti vairāk attiecās uz melno . Tāpēc oLED musm liekās ka rāda labāk (bilde ir dziļāka)un melnais ir tāds pats kā plazmai. Tas tā - vienā teikumā.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Vēl jau tas viss atkarīgs kādi būs konkrēti TV ustadījmi uzlikti. Spožums, kontrasts , asums, backlight. Un visādi tur "ulučšaizeri" ieslēgti jeb nē.

Link to comment
Share on other sites

vecaisteevs

omg šodien jau jāpasūta bet vēl nesmu izvēlējies vai ņemt labu bildi bet mazāku ekrānu LG 32LE5300 vai švakāku bildi bet lielāku ekrānu , Philips 37PFL5405H

 

kā jūs darītu ja būtu manā vietā ??

 

un kura gada šitie modeļi vispār ir varbūt ir kāda adrese uz šīs pasaules , kur var katram konkrētajam modelim izlasīt lietotāju un expertu atsauksmes?

Labots - vecaisteevs
Link to comment
Share on other sites

un kura gada šitie modeļi vispār ir varbūt ir kāda adrese uz šīs pasaules , kur var katram konkrētajam modelim izlasīt lietotāju un expertu atsauksmes?

Bet kurš ta traucē interesējošos modeļus ierakstīt guglē un izlasīt ko vien sirds kāro?

Link to comment
Share on other sites

vecaisteevs

Bet kurš ta traucē interesējošos modeļus ierakstīt guglē un izlasīt ko vien sirds kāro?

 

tajā google valda haoss ja es kautko varu atrast par to philips modeli tad ne angļu valodā , ai nu lab es izvēlējos , ņemu to pašu philips un miers atsauksmes gana labas , ar transleiteri kautko izdevās izlasīt , paskatijos youtubā , visi apmierināti ar philips televizoriem , tad nav ko te galvu lauzīt , tāpat pa 1000 ls tv nenopirkšu

Link to comment
Share on other sites

omg šodien jau jāpasūta bet vēl nesmu izvēlējies vai ņemt labu bildi bet mazāku ekrānu LG 32LE5300 vai švakāku bildi bet lielāku ekrānu , Philips 37PFL5405H

 

kā jūs darītu ja būtu manā vietā ??

 

Ok izvēle ir likta, es tikai nesapratu kāpēc netika izskatīts plazmas variants par to pašu budžetu - laikam tāpēc ka nav kur nolikt, jeb TV paredzēts 50% kā monitors priekš PC

 

Vakar tā sagadījās ka biju iegājis Kuldīgas "Domo" Un tur stāvēja viens otram blakus 3LCD 32" un visi rādīja TV7 ar saviem iekšējiem dekoderiem. Divi kā reize Tavi minētie modeļi (tikai Philips bija nevis 37bet 32'' 5404) un trešais kaut kāds mazdzirdēts kuru jau aizmirsu. Es neiedziļinājos kādi tur uzstādījumi un nebija pat interese tur ko pērslēgt , noteikti visiem veikala režīmi ar visiem ulučaizeriem. LG bija tāds kā ar mazāku kontrastu un nedaudz zilgans Philips ļoti kontrastains ar košām krāsām un šķietami pareizu WB - trešajam melnais bija pelēks acīm redzot un WB kaut kur uz vieoletu . OK tas viss pieļauju ir vēl regulējams (izņemot tam noname melnāku noteikti nedabūt). Gāja kaut kādi kadri ar zaļu mauriņu , pie kameras kustībām mauriņš palika par linoleju - kontūrām, burtiem kluči ļoti labi redzami no 1,5m - (tas pilnīgi visiem).Lg varbūt mazliet mazāk , bet tas iespējams no tā, ka Philips kontrasts bija lielāks. Man "ļoti viņi visi iepatikās" - Droši vien nebija uzregulēti.

 

Ja gribi palasīties par modeļiem - kā atšķirt katram no burtiem un cipariem kurš gads , procesori , kādam reģionam u.t.t. un ar ru. nav problēmas - šeit -http://forum.ixbt.com/?id=62 Atrod sev vajadzīgo tēmu un lasi vispirs FAQ Tur arī tiksi pie info kā tikt service menu , ko tur var kuram mainīt un vai mainīt. Kā arī subjektīvi lietotāju salīdzinājumi - par cik tur auditorija ir ļoti liela, tad parasti var tikt skaidrībā par ļoti daudz jautājumiem. Un labi ir tas ka ik pa laikam info tiek apkopota un tiek publiecēti kopsavilkumi FAQos

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

vecaisteevs

nu jā thx par ieteikumu , plazminieku neņēmu , jo tik tiešām tv tiks slēgts pie pc un iespējams tiks spēlēts arī xbox , tākā tam philipsam ir 100 hz nevajadzēu būt nekādiem lagiem vai kam tur , un par plazmām esmu dzirdējis visādus šausmu stāstus par īso mūžu , iedegšanām (slēdzot pie pc) utt , tā jau plazminieki smuki , lieli utt nekādu pretenziju nebūtu.....

Link to comment
Share on other sites

Neredzu Tur nekādu reklāmu , bet šis teikums ir kā naglai uz galvas.

"Однако, технологии сегодня развиваются многократно быстрее чем общественное мнение успевает заметить эти изменения, и потому у многих людей остались негативные стереотипы о плазменных телевизорах."

Un tad kad plazmai arī bija visas šīs negatīvās ietekmes , tad arī LCD maigi izsakoties rādīja - nekā. Vienīgais kā TV LCD bija soli solī , jeb priekšā, gadus 3atpakaļ , un arī pārsvarā dēļ savas elektroekonomijas,svara,iedegšanas, mūža un kā PC monitors(bet nekādi kā TV attēls). Uz doto momentu LCD noteikti būs labāks kā PC monitors, un iespējamiem maziem izmēriem , par pārējo var ilgi un gari diskutēt, bet vieglākais salikt kopā un pasaukt neatkarīgu publiku.

Tā kā Plazma un LCD ja mirs - mirs reizē, ja to aizvietos cita tehnoliģa, bet viens otru nu nekādi. Neēsmu LCD nīdējs un Plazmas fans - katram sava vieta, bet izteikties par šodienas plazmau to nepazīstot un stāstīt citiem tās negetīvās iezīmes kuras bija daudz gadus atpakaļ nav īsti OK.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...