Jump to content

TV izvēle


Juris_no_laukiem
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem !

 

Nu ta tā - ziedoju 2 nedēļas izlasīju visu te forumā par LCD, plazmām un lediem. Apskatījos savā makā , sameklēju salidzini.lv labākos variantus un devos Rīgas virzienā. Viss bija Ok un izdomāts līdz sīkumam - biju nolēmis pirkt Philips 46PFL5605 pa 650 Ls . Liels bija mans šoks, kad iegāju Kimco un palūdzu pārdevējam lai uz manis izvēlētā TV uzslēdz LTV2 ( tā te forumā daudzi iesaka)

 

:( Sūds un pilnīgs mēsls tā es varu raksturot Philipa 46PFL5605 bildi, kad tas rāda LTV7.

 

Tagad vairs nesaprotu, ko nopirkt un kur meklēt kādu padomu/ informāciju.

Man īstenībā ir vienalga, LCD vai plazma, ne mazāku par 42 collām.

Palīdzēsiet?

Link to comment
Share on other sites

Pats jau daļēji esi atbildējis uz savu jautājumu. Jāņem tas, kas patīk. Ja nepatīk - sūds.

 

Jebkurā sevi cienošā bodē Tev noliks blakus Tevis izvēlētos TV un ieslēgs. Tad nu skaties, kurš patīk.

 

P.S. Tas pats attiecas uz skaņu. Ne tik būtiski, bet tomēr...

Link to comment
Share on other sites

modelis labs. neko diži labāku, kā uz tā modeļa, no lcd izspiest vairs nevar. pie tam, tik lielā izmērā. iespējams arī, ka veikalā bija slikts signāls, kas bieži mēdz būt. kur tev bija problēmas turpat paskatīties, kā citi tv rāda, ja jau vienu modeli apskatīji? pamēģini kādu plazminieku ar zemāku izšķirtspēju.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

atvaino, bet tavs apraksts ir , maigi sakot, stulbs.

pietrūkst tāda sīkuma, kā signāla avots.

es mājās varu pieslēgt tv no diviem avotiem. vietējā kabeļoperatora un interaktīvās. un tās ir divas dažādas bildes. nesalīdzināmas. par sliktu kabelim.

un tv man ir reizes 2 lētāks par tevis noskatīto.

starp citu, kad pirku, vienā bodē man tā tv attēls, tāpat kā citu, nemaz neiepriecināja. gāja kaut kāds tv3. otrā bbodē tika pamēģināts demo disks un citi avoti, un tika atzīts par labu esam.

dodies vien uz citām , un skaties vēl.

Link to comment
Share on other sites

Vēl jau ir no svara kādi regulējumi ir uzlikti, visi tie "uzlučšaizeri" tikai bojā attēlu.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Ja esi gatavs likt galdā 600 + Ls par teļuku tad ņem LED

par 600 Ls sanāk samsunga 40" LEDi gan piektā gan sestā sērija. Domājams, ka dēļ tā, ka 2" mazāks - dzīvē nejutīsi

Link to comment
Share on other sites

Juris_no_laukiem ļoti precīzi noraksturoja vienkārša cilvēka vērtējumu skatoties parasto SD bildi uz modernajiem plakanajiem TV. Tieši tādu pašu vērtējumu pateica mana sievasmāte, kad bija sadomājusi jaunu TV pirkt. Es viņai gribēju ieskaidrot lai pie sava vecā TV pieslēdz Flexbox uztvērēju un digitālā TV rādīs uz nebētu, bet šī sadomāja jaunu TV. Nu tad ievedu viņu bodē un lai skatās. Pirmais jautājums bija, kapēc visi cilvēki "plakani". Es viņai paskaidroju ka tā ir visu 16:9 televizoru "priekšrocība" un efektu sauc par "varžuģīmjiem" :sarkasms: . Tad palūdzu bodnieku lai pārslēdz TV uz 4:3 bildi. Tad sekoja izsauciens, bet man tak mājā bilde tik pat liela(attēls tika pārslēgts uz 32 collu TV, bet mājā viņai 21 collu TV) un daudz labāka par šito sū**(tika rādīta tiešraide no lidostas).Es viņai vēl paskaidroju,ka nāksies, jauno TV pērkot, maksāt par melnajām malām, jo citādi Panorāmā diktori būs ar varžuģīmjiem. Beigās sievasmāte paklausīja maniun jaunu TV nenopirka. Nu nerāda neviens HD televizors kvalitatīvi parastu SD signālu.Tas vienkārši nav iespējams ar tik vāju bildes apstrādes procesoru kāds ir televizorā. Jā, demo diskus plakanie TV rāda brīnišķīgu un arī HD materiālu no SAT vai datora rāda normāli, bet analogo SD signālu un vēl no kabeļtīkla tie nespēj normāli parādīt.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Piestum tam Philipa klāt 50PK550 ( vai arī 1/3 lētāku PK250 ja apmierina ieeju skaits) par to pašu naudu un slēdz iekšā vēlreiz TV7 . Un tikai pēc tam sāc klausīties visu to slikto ko tūlīt teiks par LG un plazmu.Es negribu teikt ka nebūs artifaktu un bilde ļoti laba, bet nu viņa ir skatāma un nav drausmīgie kluči visām kontūrām - uzstādījumi maz atrisina šo problēmu - tie vairāk spēlē uz krāsām melno WB u.t.t

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

Cik noprotu pēc autora teiktā, tad SD kanāli būs primārais attēla avots, tad no sirds iesaku ņemt plazmu HD ready ar 1024x768 izšķirstpēju, SD bilde lieliska, nav varžuģīmji un krāsas kā jau plazmai :))

 

Pats nesen paņēmu 42PJ350, tagad maksā jau zem 300 naudām lielisks price/performance variants

iepriekš ir bijuši lcd tv, pilnīgi nevar salīdzināt, ja avots ir SD

 

PS: pārējie - esiet saudzīgi pret manu komentāru :) (tas bija domāts cīņā "plasma vs lcd")

Labots - Ronalds789
Link to comment
Share on other sites

"Es viņai paskaidroju ka tā ir visu 16:9 televizoru "priekšrocība" un efektu sauc par "varžuģīmjiem" "

------

stipri pārspīlēti teikts, jo visem philips modeļiem ir ļoti efektīva varžuģīmju novēršana. tikai jāņem pulti un jāuzspiež attiecīga poga.

 

"Cik noprotu pēc autora teiktā, tad SD kanāli būs primārais attēla avots, tad no sirds iesaku ņemt plazmu HD ready ar 1024x768 izšķirstpēju, SD bilde lieliska, nav varžuģīmji un krāsas kā jau plazmai "

------

te atkal atkarīgs no modeļa - ir varžuģīmji, vai nav.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Ja , nav ne vainas protams PJ - PK ieteicu jo pieļauju ka būs arī skatāms labāks materiāls un 50 collas no mazāka attāluma attaisnos savu Full HD( lai gan strīdīgs jautājums) , pie kam signāla apstrāde šī gada LG plazmām uz Full HD ,SD signālam ir paliksui daudz draudzīgāka

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

#uldiss Varbūt paskaidrosi, kā tā "efektīvā novēršana" no 4:3 bildes iegūs nesačakarētu 16:9 bildi? Pirms ko tādu apgalvo, uzslēdz uz tā 16:9 parasto 4:3 tabulu un ja tiešām būs pilns ekrāns, neko nenogriežot augšā un apakšā kā arī gan centrālais, gan stūros esošie apļi būs ideāli apaļi, attālumi starp attēla elementiem būs nemainīgās proporcijās, tad piekritīšu. Bet redzi, tas vienkārši nav iespējams, tādēļ nerunā par lietām, par kurām nav saprašana. Kaut ko jau tā poga izdara, bet lineāri kropļojumi, vai zudumi kaut kur attēlā ir neizbēgami. 4:3 bilde ir jāskatās 4:3 variantā arī uz 16:9 ekrāna, nevis, kā lielākajai daļai mietpilsoņu - izvērstai pa visu. Tā ir tieši tāda pati kroplība, kā stereo ierakstu klausīties uz 5.1 u.t.t. sistēmas.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

interesanti , kur jūs raujiet tos varžu ģīmjus un melnās malas? narmālas sejas un bilde pa visu. ir gan šis tas ar apgrieztām malām, bet pat lavijas tv tādu programmu ir krietni maz. nu pastāv gan iespēja - kabeļoperators , kas vismaz manā pusē iemanās pat friču kanālus divainā kvalitātē dabūt. bet ja runa iet par virszemes, tad - nav komentāru.

Link to comment
Share on other sites

"

#uldiss Varbūt paskaidrosi, kā tā "efektīvā novēršana" no 4:3 bildes iegūs nesačakarētu 16:9 bildi? Pirms ko tādu apgalvo, uzslēdz uz tā 16:9 parasto 4:3 tabulu un ja tiešām būs pilns ekrāns, neko nenogriežot augšā un apakšā kā arī gan centrālais, gan stūros esošie apļi būs ideāli apaļi, attālumi starp attēla elementiem būs nemainīgās proporcijās, tad piekritīšu. Bet redzi, tas vienkārši nav iespējams, tādēļ nerunā par lietām, par kurām nav saprašana. Kaut ko jau tā poga izdara, bet lineāri kropļojumi, vai zudumi kaut kur attēlā ir neizbēgami. 4:3 bilde ir jāskatās 4:3 variantā arī uz 16:9 ekrāna, nevis, kā lielākajai daļai mietpilsoņu - izvērstai pa visu. Tā ir tieši tāda pati kroplība, kā stereo ierakstu klausīties uz 5.1 u.t.t. sistēmas.

"

 

philips tv to dara efektīvi, bet es neteicu, ka neko neapgriežot un neizmainot. tas notiek tā: attēla vidū liels aplis (no augšas līdz lejai) savu proporciju nemaina, tiek nogrieztas augšas un apakšas maliņas un sāni ārpus apļa pastiepti platāki. protams, ir arī visi pārējie režīmi ieslēdzami, gan 4:3, gan 14:9, gan tīrais varžuģīmis (16:9), gan arī pavisam platais.

stereo uz 5.1 nav labi, kā tu saki, bet šoreiz salīdzinājums nevietā. paskaties pats. katrā ziņā, ir iespēja normāli skatīties 4:3 raidījumus, aizmirstot par veco, šauro formātu, tai pat laikā neskatoties varžuģīmjus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Piemēram, kadrā divi cilvēki - abiem gan nedaudz apgriezti mati un tā kā tie atrodas kadra malās, tad nedaudz izstiepti ģīmji, bet attēla vidū tak viss ideāli :)

Link to comment
Share on other sites

Philips-am veel ir Autoformat fiicha,

gadiijumiem kad muusu krutaas televiizijas raida melnaas malas augshaa apakshaa

 

un tieshi Plazmju iipashnieki ir tie aktiivaakie varzhugjiimju rezhiima cieniitaaji,

jo savaadaak ekraana malas iedeg mazaak nekaa vidus

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man Filipsam(LCD) nav nekādu varžuģīmju,kopš uzliku režīmu "automātiskā aizpildīšana".Es gan skatos ar Azbox sat uztvērēju,kuram pie attēla opcijām uzliku "auto"(4:3/16:9 vietā),citādi mazliet kaitina,ka dažādu kanālu logo "aiziet" daļēji aiz ekrāna,un redzama tikai daļa logo. Arī baltkom kabelī it kā nekādu attēla kropļojumu neredzu.Nu varbūt man acis īsti labi nerāda,jo bilde liekas normāla. :D

Link to comment
Share on other sites

Plazmju iipashnieki ir tie aktiivaakie varzhugjiimju rezhiima cieniitaaji,

jo savaadaak ekraana malas iedeg mazaak nekaa vidus

Jā tieši tā, Man visu laiku izdeg ekrana malas, tāpēc skatos varžu ģīmjus(vajag taču kaut ko tādu izdomāt attiecinamu uz šodienas plazmām es vēl pieņemu ka pirmajā laikā ekrāns "pielīp" ) , netieku vaļā no mirgošanas un nespeju samaksāt par patērēto elektroenerģiju, ak jā vēl kaudze izdegušu pikseļu griež acīs un nevaru pieliet visu ekrānu ar balto krāsu - varbūt ko pimirsu. Neskatoties uz visu to izvēle krita tieši uz viņu un budžeta apsverums šeit nespēlēja vadošo lomu.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

kaut vai manam 3 gadu vecam fiļipam ir super zoom režīms - 4:3 bilde iet uz pilno ekrānu uz urrā, analogā kabelene iet perfekti, nez kur tie varžuģīmji paslēpušies :sarkasms:

Par bildes švakumu vai krutumu, njemot 46" tuvāk par ~2-3m stāvēt nebūtu ieteicams, tomēr SD :)

Link to comment
Share on other sites

Tik tiešām baudīt LTV uz 46 collu aparāta mazāk par 2 metriem nevajadzētu.

Otrkārt televizoros ir tāda funkcija kā sharpness - asums. SD televīzijai iesaku to griezt uz minimumu vai tuvu tam, tad bilde kļūs daudz baudāmāka.

3-kārt kineskopu TV rāda tik pat sliktu bildi, tikai zemā asuma dēļ attēls nešķiet slikts. (monitorus ar SDI ieeju neesmu redzējis, nekomentēšu :meeting: )

4-kārt normālā pasaulē 16:9 ir kā standarts.

Tā kā TV pirms skatīšanās ir jāregulē savai gaumei, līdzīgi kā autiņam beņķi, spoguļi, stūre. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi piekrītu raiviic , nu nevar neviens TV bez kropļojumiem aizpildīt 16:9 laukumu ar 4:3 bildi. Tas,ka parasti lietotāji tos kropļojumus neredz, tā cita lieta. Neredz jau arī varžuģīmjus un kā tu jauno TV skatīsies ar melnāmmalām ja tam "nauda pāri gājusi" un samaksāts tak par visu ekrānu :sarkasms: . Cilvēks, kurš prot kameru rokā turēt un zin, kas ir kadra kompozīcija, momentāli pateiks, ka 16:9 TV sačakarē 4:3 bildi. Bet nu labi, nav ko strīdēties. Te jau lielākajam vairākumam šķiet ka fiļips TV spēj izdarīt brīnumu :sarkasms: . Vēl man ļoti patīk uz tiem izslavinātajiem fiļipsies panorāmas skats, kad kamera tiek griezta no vienas puses uz otru. Nu īsta greizo spoguļu karaļvalsts :sarkasms::sarkasms::sarkasms:

Interesanti, ka principā ir iespējams 4:3 bildi parādīt platekrānā. Kaut vai tā pati slavenā krievu filma 17 pavasara mirkļi tika pārdzīta uz 16:9 un vēl tāds sīkums kā krāsas tika pieliktas. Daudzi dokumenrālie kadri arī Dicovery ir pārdzīti uz platekrānu. Uz to gan laikam nebūs spējīgs Philips TV procesors :sarkasms: .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es to nekad neesmu varējis saprast. Kāpēc nelielā attālumā jāskatās liels attēls, kurs tiek izkropļots, piedevām satur mazāk derīgu informāciju. To pašu tikpat labi var redzēt uz krietni mazāka ekrāna un daudz lielākā attālumā.

Labots - Aigars
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sagribējāt... No PAL standarta dabūt nez kādu bildi. Padomājiet paši - sūda 576 līnijas, no kurām vēl mūsu mīļie raidoperatori izdomā daļu izmantot melnajām malām - kas paliek? Crappy youtube tipa viģiks. Un kad tādu izpleš pa lielo palagu - kādu vēl ūber kvalitāti jūs tur gribat ieraudzīt?

 

Pirms runāt par neciešamu LCD bildi - vispirms atslēdziet visus sūda clarifier filtrus un citas figņas - tad ar būs smuki izmērēta bilde, kura no atbilstoša attāluma izkatīsies lieliski.

Par varžu ģīmjiem un citiem "tramvajs->platā volga" transformācijas algoritmiem es negribu runāt. Tas tāpat kā mp3 Vs flac Vs wav utt. Ja cilvēkam izskatās labi->tad ir labi. Bij man te saruna ar vienu cilvēku, kurš konvertē audio CD kompresētā formātā un pēc tam interpolējot raksta atpakaļ audio CD (nu reāli viņš nesaprot kas ir kas). Kad es šim sāku skaidrot, atbilde bija vienkārša->a es dzirdēšu atšķirību? (kad sāku skaidrot, ka ar atbilstošu skaņas karti, tumbām utt dzirdēs, viņš teica: "ak tad nedzirdēšu - tad kāda man starpība - ej tu D ar saviem teroētiskajiem padomiem"). Tā lūk! Ja cilvēkam ir labi->tad ir labi. Daļai cilvēku acīmrdzot ir pieņemami varžu ģīmji-> nu i neaiztieciet sūdu (lai nesmird).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu ņemt plazmu,es ar pāris gadu atpakaļ uzkāpu uz tāda grābekļa,pēc ieteikumiem paņemu LCD ar full hd,pēc pusgada acu mocīšanas skatoties ''krāsojamo grāmatu'' ,nopirku 42 plazmu rāda nesalīdzināmi labāk un uz LCD vairs negribas skatīties.Skatos interaktīvo tv ir divi dekoderi abi ar tv saslēgti caur HDMI,uz lcd normāli var skatīties tikai HD kanālus.Full hd ar tāds krāniņu staipītājs vien ir HD kanālus hd readu plazma un Full hd lcd rāda vienādi labi.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Bija te man arī saruna ar vienu dāmīti par šo tēnu 16:9 un 4:3 . Labākais bija teiciens "Kāpēc tad ražo tādus TV , ja man jāskatās izkropļots attēls" Un neparko nevar pierunāt skatīties nesačakarētu bildi, melnās ,alas traucē, vai tad lai tās līmēt ciet? Nu tā tāda garā. Ja jau tāds TV ir uztaisīts, tad attēlam jābūt pa visu ekrānu ...

Kamēr nebiju pateicis, ka 4:3 izstiepjot uz 16:9 attēls kropļiojas - to neredzēja un vēl kādu laiku spītigi negribēja ticēt tam. Pat parādot ar pirkstu kurā vietā aplis ir ovāls. Netic un viss.

Beigās atmetu ar roku. Bezcerīgi pārliecināt.

Link to comment
Share on other sites

TV vairs nav mūsdienās. Plazmas un LCD ir prasti sakot - monitori. tas tā pat kā pc uzlikt tam neparedzēto izšķirtspēju - bilde sabojāta. LCD un PL paradzēti atbilstošam signālam. Pats "TV" reklāmas pārraides neskatos, izņemot hoķi, kur ripu knapi redz :D :D ...skatos tikai HD ripus, un tos plazma rāda perfekti. Piekrītu Didzim - ja vajag tik ļoti TV - baudāmāk ir uz CRT viennozīmīgi.

Link to comment
Share on other sites

MaurI - Sagribējāt... No PAL standarta dabūt nez kādu bildi.

supper. augsts domas lidojums, bet vai nebūtu laiks aizmirst par PAL?

es te nesen redzēju vienu tabuliņu, tur Latvija bija pierakstīta pie valstīm, kas lietojušas pal un tagad raidot - Latvia uses H.264/MPEG 4 AVC

nepastāstīsi kā latvijā krusto analogo un digitālo signālu?

Link to comment
Share on other sites

Ak dies ak dies - pārrakstijos. Cik ta ilgi ir tavs digitv-kopš jūnija? Uzsvars bija nevis uz standartu, bet gan izškirtspēju. Nevajag sieties klāt vārdiem (savādāk tādus cilvēkus citi sauc par "зануда").

*Piedevām neaizmirsti vēl arī par analogo kabeļtelevīziju-K?

Labots - MaurI
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Juris_no_laukiem

Paldies par viedokļiem,no tā 4:3 un 16:9 neko nesapratu, bet tas nav galvenais. Ja ar SD saīsinājumu ir domāts ko skatīties - tad man mājāsir interaktīvā Lattekecom TV. Te viens izteicās, ka TV neskatoties, tikai kaut kādas HD ripas, man TV vajadzīgs, lai skatītos LTV1,LTV2 un reizēm TV3,LNT, bet ja jau pērk tad padomā uz priekšu, tapēcizdomāju,kaman vajag to full HD

Link to comment
Share on other sites

Mauri

Izšķirtspējai nav ne vainas , vaina ir tajā kā tas pie mums ir sažmiegts - No SAT ir virkne kanālu ar SD izšķirtspēju MPEG 2 kur bilde ir ne tikai normāla , bet baudāma.Un tam ar zanudu nav nekā kopēja. Skatīties to 3:4 vai zoomot to 16:9 atsakoties no daļas informācijas ir atkarīgs gan no pārraides satura gan tā kvalitātes. Par izstieptiem - tā saucamajiem varzu ģīmjiem runa neiet , kam patīk lai skatās tos. Burvju pogas vēl pagaidām nav, ir advancētaki vai standartizēti staipīšanas režīmi.

Niet jau runa par artifaktu meklējumiem slīpajās līnijās , bet ja seja sastāv no 10 klučiem tad TV šeit spēlē LIELU lomu - vai viņš māk tos klučus piesmerēt līdzīgi kā CRT , jeb rāda 1/1 kādi nu tie ir Un tā arī manā skatījumā ir atšķirība TV no monitora - ir procesors un softs kas to visu māk upskale jeb nav. LCD vēl diemžēl manās acīs ar to nav izcēlies , ja nu ekrāns ir mazs un skatīšanās attālums pietiekošs - tad teiksim tas pats Sony LCD lētais gals kā virtuves TV rullē. Un ne jau pa velti ir izslavēti Philips LCD - tikai viņu labumi pret citiem LCD parādās pie labiem signāliem.Kuru mums diemžēl pagaidām nav un tuvākā nākotnē liekās arī nebūs, ja mums interesē LTV.

Kam ir vēlēšanās patestēt uz sliktiem signāliem (tai skaitā analogiem) plazmas - Kuldīgas tuvumā varu piedāvāt paspēlēties ar LG 60PK750, 50PK550, 50PJ350 .

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Juris_no_laukiem

Vēl kāda problēma, pēc šīs vilšanās noteiki gribēšu potenciālo TV redzēt ar Lattelecom bildi.Te citi iesaka modeļus, kas būtu gana labi, bet tad lūdzu arī pasakiet kur tos var redzēt darbībā. Parasti veikalos ir tiemodeļi par kuriem te forumā visi rauc degunus, bet slavētie modeļi nav apskatāmi.

Link to comment
Share on other sites

Tofika starterim nav ne mazākās nojausmas kas ir SD, kas HD, ne par malu attiecību.

... tapēcizdomāju,kaman vajag to full HD

:on_the_quiet2:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Didzis: "Vēl man ļoti patīk uz tiem izslavinātajiem fiļipsies panorāmas skats, kad kamera tiek griezta no vienas puses uz otru. Nu īsta greizo spoguļu karaļvalsts"

 

Ko Tu ar to vēlies pateikt? Vai ir tik grūti pieņemt, ka ir teļļuki, kam attēls neraustās?

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Didzis: "Vēl man ļoti patīk uz tiem izslavinātajiem fiļipsies panorāmas skats, kad kamera tiek griezta no vienas puses uz otru. Nu īsta greizo spoguļu karaļvalsts"

 

Ko Tu ar to vēlies pateikt? Vai ir tik grūti pieņemt, ka ir teļļuki, kam attēls neraustās?

 

Viņš nebija domājis par to vai raustās vai neraustās, bet gan par tādu efektu kā itkā tu paņem fočiku ar platleņķi un tagad paskaties panorāmu - nezinu kā lai to izskaidro.

Link to comment
Share on other sites

vecaisteevs

sory ka es te uzbāžos ,bet manu topiku vairs neviens nelasa :D laikam esmu apnicis :D

kuru tad īsti man ņemt

 

1.http://www.discover....tv/led_tv/31458

2http://www.discover....at/tv/lcd/31769

 

vienkārši iegāju veikalā vēlreiz un nodomāju kad varbūt 32 collas būs par mazu , jo nav nemaz tik liela atšķirība no parastā tv , kas man ir mājās , tikai platāks un viss , tātad izvēle starp labu bildi , vai netik labu bildi bet lielu ekrānu, idēāls variants būtu 37 collas led bet man maciņš neatļauj :D

Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos, ka iejaucos šajā diskusijā, bet man ir viens jautājums zinošiem.

Esmu noskatījis SONY KDL-32EX600AEP. Skatoties i-neta veikalos cenas, man izbrīnija liela cena starpība starp lētāko piedāvājumu un dārgāko. veikalu piedāvājums

Vai lētākajā cenu piedāvājumā ir tas pats identisks TV, kas dārgākajā? Vai arī tur ir kādi zemūdens akmeņi?

Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

Nekādi zemūdens akmeņi tur nav, pēc linka vari redzēt cik % katrs kantoris uzvārās uz katru pārdoto preci.

Topika autoram iesaku aiziet uz kādu sakarīgu elektropreču veikalu un pašam veikt izvēli. Taču ~300 latu vērtībā neko labāku par 42 collu plazmu nevar dabūt - tāda ir mana nostāja (.) * pie nosacījuma ja gribās labu bildi uz liela ekrāna

 

PS: pie 2,5m 32 collas, ir par mazu, lai normāli izbaudītu tv

Labots - Ronalds789
Link to comment
Share on other sites

uldiss, ja uz platekrāna TV ar attēla izplešanas funkciju rāda panorāmas skatu kustībā, tad vispirms kadra mala parādās nenormals varžuģīmis, tad ekrāna vidū tas "saspiežas" normālā izmērā, bet pārejot otrā attēla atkal pārvēršas par varžuģīmi. Vai tad nav greizo spoguļu valstība :sarkasms: . Normālu attelu 4:3 bildei var panākt tikai ar melnām malām attēla abos sānos un tas nozīmē, ka 32 collu TV reali pārveršas par aptuveni 21 collu lielu bildi, tikai daudz nebaudāmāku par CRT TV.

Ir pilnīgi bezjēdzīgi te forumā jautāt,kādu TV pirkt. Vienampatīk māte, otram meita, trešam kleita :sarkasms: Tiešām jāiet uz veikalu un jāskatās, kurš TV dizains patīk un kuram pults ērtāka, bet parastā SD bilde uz visiem modeļiem neiztur nekādu kritiku. Protam, ja attēla kropļojumus neredz, tad jāpērk tas aparāts, kurš labāk patīk. Bodniekam neko nedrīkst prasīt, jo viņi pilnīgi neko no tehnikas nesajēdz(ja sajēgtu, tad nekad šo darbu nestrādātu), bet var apvārdot pircēju, jo parasti beiguši dienas kursu(esmu tādā apmācības seminārā strādājis un perfekti zinu, kā to dara :sarkasms: ),kā ieskapēt pircējam pēdejo sū**. Būtībā jau veikals vajadzīgs, lai TV apskatītu un aptaustītu, bet jāpērk interneta veikalā noskatītais modelis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

beidziet tač vienreiz murgot par pal un 4:3. kur jūs dzīvojiet un kādas programmas skataties? lielākā daļa eiropas sen tādu aizmirsuši, krievi izskatās ar , (pat khl kanāls , kā šodien ievēroju) . nu nomainiet savus kabeļoperatorus, ja jums rāda 4:3.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...