Jump to content

sx 115


martinssprog
 Share

Recommended Posts

Printeris epson sx 115.

Itkā normāli, skenē, kopē(ja melns, tad ok)

bet, ja grib izprintēt kādu bildi, tad bildei pa virsu tāds kā starojums,

tad, nu jautājums, par cik melnā tinte praktiski vairs nav, tika iegadāts feikais kārtridžs. Vai instalējot to zūd tad tā garantija vai nē?, - ir kaut kas tāds dzirdēts.

Un vēl, šī problēma, tas starojums, tak ir ārstējams - vienkārši jānes uz garantiju un vsjo ?

 

img003.sized.jpg

Labots - martinssprog
Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

 

izskataas ka dzeltenās sprauslas aizgājušas ciet, vai arī magenta. izdrukājot sprauslu pārbaudes attēlu, varētu zinat kuras, un to varētu tad ielikt šeit, tad zinātu vai ir aizkaltušas vai tikai gaiss.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
martinssprog

HELP, tikko nomainīju melno tinti, printējot uz lapas melni traipi un un burtiem pāri balta svītra......

es nezinu, man nesakaltīs tur viss ?

HELP

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Drukaletak

HELP, tikko nomainīju melno tinti, printējot uz lapas melni traipi un un burtiem pāri balta svītra......

es nezinu, man nesakaltīs tur viss ?

HELP

 

atnes pie manis un viss bus ok...

 

lai butu letak un nerastos sitadas lietas uzliksim tintes sistemu un bus gerai ';)

 

p.s no sliktam tintem iet ciet galva ;) domaju ka varu dabut vaļā ;)

Link to comment
Share on other sites

Par garantiju neuztraucies, pēc LR likudošanas Tu esi tiesīgs pats izvēlēties izejmateriālus un , ja pērc neorģinālos kārtridžus , vai pildi tos, garantija netiek zaudēta.

Tomēr , ja nesīsi uz garantijas remontu vienkārši izņem feiko kārtridžu arā, lai mazāka čakarēšanās, jo printeru pārdevēji mēdz krāpt cilvēkus , apgalvojot, ka ir jāizvēlas tikai orģinālie kārtridži.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...