Jump to content

Avast antivīruss


Andris73
 Share

Recommended Posts

Atinstalē avāstu un uzliec citu antiķi, noskenē vēlreiz - patīri. Windā ieviesies zvēru dārzs.

Link to comment
Share on other sites

Bože moij ... Cilvēkam diagnostikas programmas exe vienkārši jāieliek Avast "exceptions" . Vai arī visa tā softa direktorija. Un viss.

Bet iesaka kaut kādas muļķibas...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

KUrsh teica ka tur tieshaam nav viiruss? Tie tak speej aplipinaat daudz ko. NAv gan ne jausmas par kaadu programmu iet runa, kaa arii cik vinja legaala. JA zagta, tad vinja var buut inficeeta jau pashaa saknee.

Link to comment
Share on other sites

Tiešām interesanti, kas tā par progu, kas populāru antivīrusu uzskata par zarazu? Un ko ar to vispār diagnosticē?

Link to comment
Share on other sites

Arī antivīrus var būt inficēts . Man . pasen gan , bet jaunākais Nortons bija tā sadraudzējies ar zarazņikiem , ka nereaģēja ne uz vienu pašu , kaut datorā bija ieviesies konkrētais zvērudārzs. Bet paziņojums , ka ar sistēmu kaut kas nav kārtībā izleca tikai tad , kad skanēju ar adaware brīvo versiju . Un tad ar uz kaut ko nenozīmīgu , bet tas mani pamudināja pārskanēt ar online skaneri . Bet atklājās dieva zīmes

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Antivīruss parasti izmet, kas tas vīrusu un pēc nosaukuma var pameklēt googlē, kas viņam nepatīk. Gadījumā, tas nav kādas programmas kreks? :spiteful: Tie lielos vairumos gadījumos satur trojāņus.

Varu likt galvu ķīlā,nav neviena zvēra.

Link to comment
Share on other sites

es lietoju comodo un tikai tāpēc lai neko automātiski nedzēstu

Link to comment
Share on other sites

Ka tik tā diagnostikas programma nav uzlausta ar kādu craku :)

Uzliec kādu normālu firewall un pavēro, kas daras ar tīkla trafiku.

Dārgās diagnostikas progas parati ir labi aizsargātas. Lai tās uzlaustu taisa visādus brīnumus.

Ir vīriņi, kuri liek crakus no Krievijas. Tur nu tiešām nav nekādas garantijas, ka nedabūsi arī kādu zarazu.

Ja dikti vajag izmantot šādus variantus, liec atsevišķu datoru bez pieejas Internetam.

Link to comment
Share on other sites

Es uzdevu tīri retorisku jautājienu! :mrgreen: Interesi izraisa "diagnostikas" proga, kurai ir karantīna! No Krievijas un citiem torentiem vilkto progu "dāvanas" vairs stipri nepārsteidz, bet šitā "diagnostika" izraisa interesi.

Link to comment
Share on other sites

Programma:Carsoft BMW 6.5.Viņā noteikti ir kreks,jo interfeiss ir krievu.Pirkta internetveikalā ar visu bloku.Viņa man ir pasen,agrāk antivirusam pret to nebij pretenziju(tagad rāda ka ir malware-gen).

Link to comment
Share on other sites

KAut ko nesapratu. Kā autodiagnostikas proga liek avastu karantīnā? Njiponjal

Labots - mazulis
Link to comment
Share on other sites

Kā avastam norādīt lai tas ignorē šo failu?Uzstādījumos ir sadaļa-izņēmumi,bet tikai lai neskenētu norāditos failus veicot plānveida vai piespiedu skenēšanu,bet man vajag pie instalācijas.Varbūt ir cits veids.

Man ir avast 5.0.677

Labots - Andris73
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...