Jump to content

Edimax 3g-6200n kā printserveris


kriitinjsh
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Ir problēma!

 

Nopirku Wireless ruuteri. Gribeeju tadu, kuram var printeri piesleegt. Veikalaa man ieteica Edimax 3g-6200n kursh domaats savienojumaa ar 3G modemu. Bet atjauninot programmu vajadzeetu vareet arii piesleegt printeri. Diemzjeel neprotu nokonfiguret savus datorus(vienam xp otram vista), lai tas straadaatu.

 

Vai kaads luudzu var paliidzeet?

Link to comment
Share on other sites

kriitinjsh

Tur jau taa probleema. Programmu atjaunojushi, bet manualu nee. Jaameegjina rakstiit pashiem edimax.

Link to comment
Share on other sites

Tā ir tipiska problēma. Arī daudzu mātesplašu BIOSam manuālis atbilst tikai BIOS v1.0 :)

Ja ielien rūterī, sadaļā "print server" tur jābūt uzrādītam kā izstīsies URL priekš datoriem.

Link to comment
Share on other sites

kriitinjsh

 

Tā ir tipiska problēma. Arī daudzu mātesplašu BIOSam manuālis atbilst tikai BIOS v1.0 :)

Ja ielien rūterī, sadaļā "print server" tur jābūt uzrādītam kā izstīsies URL priekš datoriem.

 

 

ko man tur izmainiit? Tur ir dievi logi, kuros var kko ierakstiit: Printer server name un Print name of USB port. man tur rakstiic lpt1

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vari iemest screenshotu kā izstās tā "Print server" daļa rūterī?

Pamēģināsim tikt skaidrībā, ja jau Edimax supports klusē.

 

Windowsā vajag paņemt "add network printer"

tad pateikt "printer is not listed" vai kā tā un tad - skaties bildē.

post-67156-086167900 1288163154_thumb.jpg

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

kriitinjsh

post-88397-096626700 1288166001_thumb.jpg

 

 

 

Edimax suports neatbild. Esmu megjinajis pievienot printeri, bet izveloties Add a printer using a TCP/IP address or hostname. Tur ierakstot lpt1 un aizejot liidz galam vinjsh itka pievieno printeri, bet kad suutu kko printeet - Rada kljuda.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...