Jump to content

WD TV Live Hub Media Center


NewAge
 Share

Recommended Posts

http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?p=19341438#post19341438

 

WD drīzumā laiž tautā savu nākošo media playeri. Pēc sākotnējās specenes izskatās iespaidīgs. Tomēr zinot WD, pārņem šaubas. Viņi vēljoprojām nav izlabojušu kaudzi ar WD TV Live bugiem, bet jau izlaiž nākošo dzelzi. Droši vien tikpat gļukainu kā visus iepriekšējos.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Hmm... ja jau ir 1.4 HDMI, tad gan jau paredzējuši cierēt 3D virzienā.

 

 

 

 

 

Papētīju, vispār diezgan stulbi, ka ieviesuši komponento video, par baigo pļecku pārtaisījuši, tikai lai izpatiktu amīšiem. Šie jau komponento mīl kā traks.

 

Un arī mazītiņu ventilatoru iemocījuši. Ai, ku tas var nebūt labi...

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Tas ka kastes izmērs ir palielināts, man patīk labāk, nekā tā mazā špicku kaste.

Varbūt ventilators paredzēts HDD dzesēšanai?

 

Bet vispār, būtu iespēja, es ņemtu Dune BD Prime 3.0, bet tas jau Offtopiks.

Link to comment
Share on other sites

Nē ne krāsainās brilles, bet LCD brilles kur katrs kadrs savaj acij.

Tas ka ventilātors domāju ka vēl nav slikti , jo HD un proči tomēr silst, bet tas ka viņš ir mazs , tas gan var būst slikti - jo visur kur ir novērots viņi skaļi dzied , labāk lielāku un mazāk rpm.

Kādi tad ir tie esoši WD Live gļuki uz šodienu? Man firmas softs griežās bez gļukiem, kas aprakstā rakstīts tas arī strādā. Biju uzlicis pamēģināt pēdējo Breda softa , to gan nosviedu, bez visiem tiem labumiem kas pienākuši klāt ir daudzi sliktumi.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

To es apskatījos, bet pat palielinot nevar saprast kas tur apakšā zem ventilatora. Redzama pati ventilatora plate maza apaļa un viss ...

Mani izbrina tas, ka tā kaste ir arī paredzēta karināt pie sienas vertikāli ? Tā pēc bildes izskatās.

Link to comment
Share on other sites

Kādi tad ir tie esoši WD Live gļuki uz šodienu?

 

Nu kaut vai problēmas ar mkv header compression.. bet ir vēl daudz citu problēmu - strīmojot video caur tīklu no samba shāres, savienojums pārtrūkst, tad vēl problēmas ar DVD-R atskaņošanu utt

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

AVSforumā bija minēts, ka spēs atskaņot filmu un kopēt uz iebūvēto HDD failus vienlaicīgi. Vai HD - nezinu un lauž tagad meklēt. Bet pirmajā postā ir links, tur bija kādas 3 lapas. Ja iziesi cauri, tad moš pie precīzas atbildes tiksi...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu nevajag jau uzreiz tā! :diablo: Tas taču tikai pleijeris ar papildu fīčam. No telefona jau arī netiek gaidītas superbildes...

Link to comment
Share on other sites

Bet mums vajag telefonu par 60Ls ar FF matricu priekš bilžām un 3G kur reālā laikā RAW uz kompi nosūtīt un cauri :keep_order:

Link to comment
Share on other sites

Jā? Un ck maksās tāda mātes plate - vēl aizmirsi par RAM slotiem un to izvēli un beigu beigās taču ir MPC pleijeris kur jau tas viss ir - spraud ko gribi , konfigurē kā gribi, ir ko darīt caurām dienām. Tikai nesanāk viņu nekādi salikt par tām naudiņām un neadvancētiem lietotājiem tas ir murgs un viņi ir ļoti pateicīgi un apmierināti par WD un tam līdzīgajiem vienkāršākajā izpildījumā. Man pilnīgi pie kājas ka tas nevar tajā laikā kad skatos HD darīt vēl nezin ko, jo izmantoju to viņa tiešajai nozīmei HD media player.

Tas ka mazā kastē kur ir HD un procis nenozīmē ka no viņa spiež pēdējo sulu , tur vienkārši nav vietas normālai pasīvajai dzesei.Tad jau no visiem portatīvajiem ar spiež pēdējo sulu jo dūc viņš jau neko nedarot.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Protams smiltis kuras sastāda lielāko resursu komponentu izgatavošanā neko nemaksā, Un kpēc man būtu sauja smiltis jāpārdod par 1Ls ja vidējā tirgus cena ir 5Ls. Piedod , bet es tiešām nesaprotu ko grib izspiest no tā WD - man liekās viens no produktiem kurš tiešām atbilst cenaj. Ja vajag ložņāt par WEB man liekās tam ir kompis , ja arī būtu šāda iespēja personīgi es to neizmantotu tāpat kā neizmantoju to pašu youtubi ne TV ne WD lai gan abi to atļauj - nu neērti man tas ir un cauri jo pat nestādos priekšā kādam tad jābūt lietotāja interfeisam - klaviere? smieklīgi - ar pulti rakstīt tekstu, arī nenopietni. Man labāk gribētos ka tas varētu foto rādīt kopā ar mūziku - daudzi var šis nevar , bet vienalga ar viņu esmu apmierināts. Un ne jau tā ir dzelža vaina ka viņš to visu nespēj , bet gan vairāk softa.

Tas pats Breds savos WD softos piedāvā dažādus plaginus - skaļumu regulēt , web ieskats un vēl kas viss tur, bet man tie liekās nepraktiski un lieki.

Labots - Mongoose
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nedomā, es ne uz kašķi , bet daudz brouzē ar drīmu web. Ta viņam tāds plagins nav, ta to lapu nevar parādīt , bet nu kā jau Tu teici - katram savs. Mani mājās arī atšautu ja es arī gribētu web uz TV sākt lietot black%20eye.gif. Un nav man TV kaut arī 60'' tik Tuvu lai lasītu vai rakstītu. OK piekrītu ka varētu būt kādas 2 lapas kurās reklāmas pauzēs varētu arī ielūkoties, bet tad tam jābūt ir ērti un viegli piekļūt , nekādā gadījumā čamdīties pēc klavieres, a kā savādāk nezinu.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

spainiss2

 

A kā tur ir, piemēram, sarkanā un zilā brille, rāda 3D ar principā jebkuru pleijeri un jebkuru HDMI versiju un jebkuru TV.... :blink:

Nesen pārliecinājos...

paskaidro konkrētāk.....

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kāds nevar to Boldrika video dažos vārdos atstāstīt? Man šobrīd youtube piegriezta.

Link to comment
Share on other sites

Tas pats kas 3D foto - fotogrāfējam divas bildes katra bilde no sava skata leņķa (te pats savā laikā blēņojos http://www.akvaristuklubs.lv/forums/jura-mans-akvarijs/mongoose-500l/255/ pēdēja bilde) ~ attalums kā starp acīm nu tāpat kā uzņem stereo video - tikai šeit nav atdalits labais kadrs no kreisā kadra , bet abi montējās kā viens kadrs - labajai acij kuntūras kuras nesakritīs ar kreiso būs zilas otrai sarkans attiecīgi uzliekot brilles mēs neredzam kadru kas domāts otrai acij. Rezultātā sanāk kaut kāds pseidostereo jo krāsas ir drausmīgas , tas viss spiež uz acīm , krāsu filtri bieži nesakrīt ar monitora krāsām - tas tā. Bet tam visam nav nekāda sakara ar tehnikas spējām to var rādīt kaut vecais VHS un CR TV vai uzprintēt uz papīra un skatīt kā bilžu, Bērniem pat šitādas grāmatiņas ir grāmatnīcās un brilles līdz.

TV esošās tehnoloģijas jau katru kadru rāda atsevišķi savaj acij un brilles attiecīgi "aizver" vienu vai otru aci - tāpēc nepieciešams 2x lielāks kadru ātrums. 3 pastāv kadru polarizācija, bet tas jau pavisam kas cits.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ir kāds jau šādu iepircis ? Skatos, ka interneta veikalos var dabūt sākot no 135 LVL. Baigi izdevīgais dīls, ņemot vērā, ka iekšā jau stāv 2.5" 1Tb disks.

 

Mani galvenais interesē vai viņam tas ventelators nav baigi skaļš ?

Labots - Borats
Link to comment
Share on other sites

Dēļ ventilatora neņemt , vai ir citu vērā ņemami argumenti ? Visumā pēc apraksta aparāts liekas pat ļoti sakarīgs par šo cenu.

Ārzemju forumos sliktas atsuksmes nēsmu atradis.

Vienīgais trūkums, ka nav BD iso menu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kāds tai kastei internets - man, piemēram, pie TV aparāta nav iespēja piegādāt vada internetu... Torrent klients ir? Kāda jēga no tā iebūvētā terabaita, kā to terabaitu dabūt pilnu ar saturu?

Link to comment
Share on other sites

Skatījos gbit tīkls viņam ir.

Viņu var nomapot kā tīkla disku un dzīt pilnu ar ko grib :) Pie Gbit tīkla domāju tā nav nekāda problēma.

 

Es visu laicīgi esmu paredzējis un man pie pie Teļuka ir TV ligzda + 2 tīkla ligzdas. + Gbit rūteris uz visu dzīvokli arī stāv.

Labots - Borats
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par savām līkajām rokām - šis posts bija domāts citai sadaļai.

Labots - abece
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

nē, nevar. jo oficialajā fw tādas fīcas cik zinu nav. alternativas nav uztaisītas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...