Jump to content

Kā atslēgt pīkstuli UPS


SLSK
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Pagājušās nakts vējiņš un elektrības raustīšanās pamatīgi pabojāja manu miegu, tāpēc sākšu cīņu ar tehniku savā galā, konkrētāk - UPS, kurš, tiklīdz pazuda elektrība, sāka pīkstēt trakāk, nekā, ja nelabais būtu uz zemi uzkāpis un sācis lamāties.

 

Šorīt atrāvu vaļā, domāju, noraušu to pīkstuli sasodīts, bet nekā - nevaru saprast, kur tas pīkstulis tur vispār ir.

 

Varbūt lielāki elektronikas zinātāji var man palīdzēt?

 

Bildes pielikumos, modelis (ja tas maz kaut ko dod) - Orvaldi 820 White.

post-66863-058484000 1287127769_thumb.jpg

post-66863-028024400 1287127811_thumb.jpg

post-66863-052100900 1287128060_thumb.jpg

post-66863-027938200 1287128116_thumb.jpg

Labots - SLSK
Link to comment
Share on other sites

buzzer1.jpg

šis ir vainīgas, "buzzer"

pirmajā bildē melns vads iet pāri

Labots - hidro
Link to comment
Share on other sites

Vai arī uzlīmē tam ko virsū - tam caurumiņam, būs ļoti kluss. ja galīgi klusu - vienu pilienu superlīmi tajā caurumā.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Lielum lielais paldies!

Norāvu šamo nost - nekas nekur vairs nepīkst....

Naktīs varēšu gulēt mierīgi, arī par elektrības raustīšanos nebūs jādomā.

A to tagad ģimene brēku uztaisīja, ka es naktsmieru traucējot :D

Labots - SLSK
Link to comment
Share on other sites

Vai tad loģiskāk nebūtu bijis paskatīties lietotāja instrukcijā kura poga cik ilgi jāpatur, lai atslēgtu skaņu?

Link to comment
Share on other sites

ediots - paldies par ieteikumu nākotnē. Šoreiz tas tā pat līdzējis nebūtu. Ir tikai viena poga, kas atbild tikai par ieslēgšanu / izslēgšanu. Skaņai domātas nav.

Un, pat, ja būtu, man nekad nebūs vajadzība pēc tā pīkstuļa, kā arī UPS 50 ls vērtībā, kad man to vairs nevajadzēs, nebūs vajadzīgs arī nevienam citam.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, vispār jau upšiem ar to pašu pogu arī manipulē, lai pīkstuli izslēgtu :)

Link to comment
Share on other sites

Manējam to pīkstuli varēja ātslēgt ar līdz nākošā softa palīdzību.

Link to comment
Share on other sites

Nu, vispār jau upšiem ar to pašu pogu arī manipulē, lai pīkstuli izslēgtu :)

 

Tas tiesa, bet palīdz tikai uz to konkrēto brīdi. Kad 220 pazudīs nākošo reizi - tas pīkstēs atkal !

Tādēļ to labāk amputēt, jeb "aizbāzt tam muti" ar līmi vai vati iekšā sabāžot.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
datorists

Labvakar!

Skatos, ka Tev ir tāds pats UPS, kā man. Man gan ir cita neskaidrība ar šo UPS! Iedomājos, ka varbūt Tu zini atbildes uz maniem jautājumiem? Skat.

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/131672-ups-instalacija-un-kontrole/

Galvenais nesaprotu, vai Internetu drīkst laist caur Line In/ OUT, ko tas dotu? Un kā, ar kādu programmu palīdzību kontrolēt cik daudz elektrības satur UPS, lai zinātu, vai nevajag atstāt uz nakti ieslēgtu lādēties? Jo klātnākošā UPSSmart to nerāda! Paldies, gaidīšu atbildi!

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

-> datorists

 

Kauns nav tādu niku lietot? :) Vispār jau Tev tajā topikā visu apskaidroja. Pilnībā piekrītu tam, ko sacīja Red.

Un no sevis papildus piekritīšu domai - UPS neslēdz ārā, viņi tam nav domāti, nevajag klausīties jampampiņus, kas 10 sanītmu dēļ gatavi pakārties - izslēdz istabā gaismu, ja uz havaju vajag aizskriet, pultis lieto nenoņemot aizsargplēvi utml. :) Tā ir konkrēta cilvēku suga :) Tas man atgādina mūsu valdību, kas teatrāli tēloja taupīšanu neiepērkot zīmuļus un citas kancelejas preces, bet tai pašā laikā par 200-300% pārmaksu remontus rāva augšā uz nebēdu. Taupa uz citām lietām, nevis uz standby iekārtām.

Pīkstuli atslēdz un aizmirsti, ka Tev tāds UPSis ir pieslēgts, un mazāk domā par viņa vadīšanu un menedžēšanu, un neslēdz viņu pie compūtera. Ar Tavu zināšanu līmeni - Tev noteikti to nevajag :) Un UPSim "slikti" nebūs, ja pazudīs elektrība - tieši tam viņš taču ir domāts, Jumsīm tā nešķiet? :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...