Jump to content

Jaunumi no policijas


versatile
 Share

Recommended Posts

o :D Betons rullē, iesēdinās jamo aiz restēm, šitādu leģendu ka tik turies :D D_L laikam nākamais :D bet tas mierīgs salīdzino ar šito :D

Link to comment
Share on other sites

man liekas, ka viņam niku bezjēgā, jau piemirsts, kā jams sevi te dēvēja...

Link to comment
Share on other sites

Par to psihiatrisko ekspertīzi vislabākais bij :mrgreen: Sen jau domāju ka īsti riktīgs jams nav, bet nu tagad tas tiešām ir apstiprinājies :drinks: Lai slava LV Policijai, ka aizturēja, vismaz forumos puslīdz būs miers.

 

Nez, varbūt man ar uzrakstīt sūdzību, :mrgreen: jo pēc tā raksta ar sanāk, ka esmu cietušais. Ne tādi vien teksti saņemti ir.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šis dat.....lv pāris dienas atpakaļ plosījās kā negudrs. Uz katru komentāru bija uzbrauciens.

Labots - Maix
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Drīzāk sievieti redzējis tikai žurnālā :spiteful:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mazbērniem skrīnšotu varēs rādīt - ne jau katru IeM pīāro ;)

 

Lapas defeiso, defeisoja un defeisos. Te pa 10 pēdējiem gadiem par dažādiem cilvēkiem Latvijā tā-āāādu kaudzi apsūdzību varētu savākt, ka tik turies.

Bet mums policija ir tik bezzobaina, ka ķer tikai tos, kas atkārtoti demonstratīvi kakā pilsētas galvenajā ielā darba dienas vidū. Pēc 10. atkārtojuma.

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Ššdi zēni uztur asumu, citādi admini izlaižas. Protams viss ir jadara ar mēru. Pats esmu piemeklējis parolītes , lai omītei uz laukiem aizsūtītu ziņu ka nesmu apmaldijies svešās zemēs. Vācijā pat soda par tīkla atstāšanu bez paroles, un to viņi ievēro. Zviedrijā pat var atrast bez parolēm.

Link to comment
Share on other sites

Nuu, kad pirms gadiem Ministru Kabineta lapa bija editējama ar FrontPage jebkuram, jo varēja remooti pieslēgties bez paroles. Tad to prieku reti kurš tolaik sev liedza. Tā kā, ja būtu pierādījumi saglabājušies un nebūtu noilgums iestājies, daudzi toreizējie interneta scēnas darboņi varētu IeM uzmanību baudīt. :D

 

Ja atmiņa neviļ, tad tieši pēc šī gadījuma vispār pieņēma likumu, pēc kura par web bojāšanu un citām izdarībām, var apsūdzību un spriedumu sagaidīt.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, priecāties vai raudāt. Bet Tvaika ielas staciju pie sevis viņam pierakstiju jau no 90-to otrās puses. "V semje ņe bez urodov", saka krievu paruna. Arī man nācies savus paziņas-pacientus tur apmeklēt. Pirmajās reizēs ir par ko aizdomāties. Līdzīgi, kā onkoloģijas centrā...

Link to comment
Share on other sites

Kā letiņiem pieņemts, ka tik tas nav priekšvēlēšanu triks un Betons ir lielais grēkāzis un krustā sistamais, uzkakājis ne tam :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Ir tik daudz lietas, ko var darīt 30 gados .. ģimene, karjera .. Viens no Latvijas iedzīvotāju tipāžiem, dēļ kuriem neuzskatu, ka valstij ir nākotne.

  • Patīk 4
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Un labi es saprotu čakarēt valsts iestādes lapas, kur par IT "projektu" izstrādi bieži tiek maksātas pasakainas summas, bet apakšā ir caurums uz cauruma. Bet kāpēc jāaiztiek bezpeļņas organizācijas, dzīvnieku patversmes mājas lapa? Nu nevar tāda organizācija atļauties algot labu specu un drošus serverus. :(

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Lai nu kurš to teiktu ļoti augsti godājamais MCbeton. :crazy_pilot:

 

...viņi uzbrūkt datorspeciem...

Jā, datorspeciālists ar psihiskās veselības problēmām. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

būsim reāli, mcb ir parasts dročītājs, kurš sievietei nav pietuvojies tuvāk par 1m .. "dibenzelliS" ir 14 gadīgs otmorozaks, kam šķiet, ka sātana advokāta loma būs pati krutākā šajā situācijā .. pačukstēšu Tev .. Ej nakuj :>

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tāks, par katru nākamo lamuvārdu, ko izlasīšu šajā topikā, tā autoram būs +20% vārna. Un man vienalga par to, ka kāds cits moderators arī varbūt jau par to būs sodījis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Te jau parādās, kurš ir čiekurs un kurš nav, piemēram, D_L, kurš ne mazāk 3-stāvīgos lieto jau daudzus gadus forumos, to neviens pat neuzdrīkstas sodīt. :D

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

Nejau par lamāšanos macbetonu paņēma, bet par internetvietņu satura izmainīšanu (uzlaušanu). Tā lamāšanās tikai ierādija Tvaika/Aptiekas ielas virzienu.

 

edit.

Man tikai nav skaidrs, ko macbetons uzlauza, pašu terehostu vai tikai lapu? Kāds zinošs varētu pakomentēt

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Martinsh

nu bāc tak to rādija degpunktā jau kautkad maijā, vo policija mums labi (cik mēneši pagāja?) sāk strādāt tieši pirms vēlēšanām, gan jau saistīc ar nesen notikušo Leta`s gadījumu

Link to comment
Share on other sites

palasoties viņa varoņdarbus, nekas cits prātā kā slims pediņš nenāk ... lai aizsūta uz tvaiceni, tur i viņa mājas ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

rememberme

Redzu ka Jums te nav galvenaa personaaža bildes. Datuvee gan ir iespeeja noveerteet varoņa sejas vaibstus. l_692170.jpg

Link to comment
Share on other sites

spotinsh

 un runa ir par?...

 

pirmo reizi tādu redzu. Kur kādus viņa komentārus var palasīties?

 

 

Labots - spotinsh
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...