Jump to content

Android OS tablete


D.D.D
 Share

Recommended Posts

Nez kādēl tu to sauc pa tableti?

 

Es teiktu, ka sūdīgs PDA ar 7" ekrānu.

VIA VT8505 ARM926 400MHz

Link to comment
Share on other sites

Cena, specifikācija, apraksts (nav norādīta Android versija), sensoru neesamība un bildes man liktu atturēties no šāda pirkuma. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Neliek man mieru tomēr iegādāties sev vienu no e-book lasītājiem ar PDF atbalstu, žurnālu lasīšanai + šādiem tādiem manuāļiem programmēšanā.

 

Latvijā pieejami šādi nieki:

 

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/computers/pocket-pc/agdfj.html atsauksmes sūdīgas, bet toties var uzinstallēt kādu spēlīti brīvajam laikam, (man ir HTC hero, tad man neko specifisku no tā brīnuma nevajag)

http://www.prc.lv/category.php?id_category=130 - šitiem man patīk, ka ir iebūvēts radio.

 

Negribās arī tērēt kosmosu.

 

ap 60 -80LVL būtu īstā vērtība.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu dulls kas dulls! E-lasītāju ar LCD gan neņem. Būs baterijas problēmas. Kaut gan visādiem Kindle štruntiem nav pieejama PDF zoomošana, līdz ar to 6" displejā jālasa A4 lapa... neko tur nevarot salasīt...

Link to comment
Share on other sites

Iegādāts no biedra kukuav-61678.jpg

 

Pēc apskats rīt parīt.

 

Tātad iepirku Parondiju no iPad: Eken m003 vai arī Eken clonu, man pofig.

 

eken_m003.jpg

 

 

 

- Spoguļ imitācija apkār ekrānam kretinē dienas gaismā un atpoguļo visus pirkstu nospidumus.

- silst it īpaši ja Wifi tiek dzenāts.

- Nav uzlādes indikatora.

- ātrdarbība

- touchscreen

 

+ Cena.

+ Android os ar Market.

+ regulējams ekrāna spilgtums, citādi vakarā sieva burkšķ ka traucēju televizoru skatīties gultā. (sekss parasti vēlāk nu tā pirms miedziņa)

+ USB ligzda atpazina peli, klavieru (ctrl+alt+delete resetoja tableti), USB modēmu E220, flašu un ārējo cietni.

 

 

Nu jau nedēļu lietoju kā e-grāmatu sabiedriskajā (PDF rendējas aptuveni 3-5 sekundes teksts un ja ir bildes ar layer tad var arī kādu minūti pagaidīt), vakaros satwītoju visu ko domāju un pārlūkoju facebook aktivitātes. Wifi ķer stabili. batereja ja seko Wifi On/Off statusam tad ar WiFi on 2h un Wifi off (grāmatas lasīšanas rezīmā minimāls apgaismojums) 5h. kretinē datu ievade caur touch screen tad gar paša ekrāna malām ir jāpiešaujas lai pareizo klavieres pogu nospiestu. Offisa pārlūkam un redaktoram ir savienojamīga ar 2007 offisa vesiju docx veras vaļā bez grūtībām. yahoo.gif

 

datus ar PC sinhronizēju caur Dropbox, jejupielādēju grāmatu sametu dropboxā, kops android atbalsta dropbox ne telefonu ne arī planšetieku vairs caur vadiem nesinhronizēju

 

rezumē.

 

Par 800LVL bentliju nenopirksi bet arī vecs opelis ir auto.

Labots - D.D.D
Link to comment
Share on other sites

Azazel kā jau visām ierīcēm baigi atkarīgs ko dari.

Patika šai ierīcei ka izslēdzot wi fi un citus pričendāļus, uzstādot CPU frekvenci uz tik zemu cik iespējams, lai šo ierīci varētu normāli lietot, kādas 4- 5 studnas iztur.

 

Īstenībā visi kuri ir apsvēruši šāda aparātu iegādi noteikti jāsaka jā. Tiešām lielisks aparāts par savu cenu.

Link to comment
Share on other sites

Nu dulls kas dulls! E-lasītāju ar LCD gan neņem. Būs baterijas problēmas.

 

Ņem iPad. Ar bateriju problēmu nav un PDFi ar bildēm renderējas zibenīgi.

  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

aha 400LVL vai zem 50LVL starpība ir?

 

ar PDF varu arī pagaidīt un paskatīties pa logu vai neesmu pabraucis savai pieturas vietai garām. Sīkajam vēl tikai 3mēn vēl pēc 3 nedo diev tiks klāt iPad :close_tema:;(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...