Jump to content

Canon MP160


Alexejs
 Share

Recommended Posts

Labvakar,biedri!

Tātad ir Canon MP160.Diezgan vecs,bet joprojām daudz maz darba kārtībā.

Pēdējā laikā sācis šķībi ņemt papīru, un līdz ar to arī izdruka sanāk šķība ( tikai pēc 3 reizēm aiziet taisni ) es taisījis visādas deep cleening,ruļļu tīrīšanu utt.. nekas nepalīdz..

Vēl viena problēma,pats uzpildīju katridžu ( PG-40 ),bet tagat nezinu kā pārbaudīt cik daudz krāsas iekšā..

Link to comment
Share on other sites

Labvakar,biedri!

Tātad ir Canon MP160.Diezgan vecs,bet joprojām daudz maz darba kārtībā.

Pēdējā laikā sācis šķībi ņemt papīru, un līdz ar to arī izdruka sanāk šķība ( tikai pēc 3 reizēm aiziet taisni ) es taisījis visādas deep cleening,ruļļu tīrīšanu utt.. nekas nepalīdz..

Vēl viena problēma,pats uzpildīju katridžu ( PG-40 ),bet tagat nezinu kā pārbaudīt cik daudz krāsas iekšā..

 

bija tāda pati problēma ar mp150. ar skoču pielīmēju pelēko plastmasu, ar kuru noregulē papīra platumu pie printera un tas izlaboja to ka tagad ņem taisni.

 

par uzpildīto kārtrdžu drukā kamēr beidzas vai mptool !

Link to comment
Share on other sites

Šķība papīra vilkšana ir viena no pazīmēm, ka kaut kas iesprūdis papīra padevē/nolietojies vilcējrullītis. Vari mēģināt notīrīt to, bet tam ir paredzēti speciāli tīrītāji, nez, varbūt, ka šņabis arī palīdzētu.

 

Apgriez printeri otrādi un pāris reižu sakrati - pieļauju, ka vismaz kāda beigta muša no papīra padevēja tvertnes izbirs, ja ne pat pildspalva, ar ko esmu masveidā saskāries.

 

Ja nelīdz, dabū cieta kartona A4 lapu un skenējot mēģini izstumt ar spēku cauri - gadās, ka ieķeras kāda papīra driska, kas tad arī izraisa šo problēmu.

 

Var resetot tintes līmeņa rādītāju arī ar pogu kombināciju, bet priekšā neteikšu - Google būs Tavs draugs ;)

Link to comment
Share on other sites

Paldies par ieteikumiem.

Par tiem katridžiem jūs mani nepareizi sapratāt.Esmu jau sen visu noresetojis un rāda ka ir "pilni",bet kā lai tagat pārbauda cik daudz tur iekšā ir tintes? :D

 

ar skoču pielīmēju pelēko plastmasu, ar kuru noregulē papīra platumu pie printera

Tu domā to kas bildē? (pielikumā)

post-67984-056960600 1284886813_thumb.jpg

Labots - mazais-alex
Link to comment
Share on other sites

Tu domā to kas bildē? (pielikumā)

 

nee, to kur liek papiiru iexaa pie kreisaas malas!

 

 

par kaartridzhu cuk tur tinte, drukaa kameer beidzas un atd atkal uzpildi ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...