Jump to content

Kas labāk skanēs?


maakomis
 Share

Recommended Posts

Ferdinands

Ja kāds no klātesošajiem nav pārāk liels Blue Ray fanāts un nekrīt uz pēdējo gadu tehniku tikai, tad ieteiktu ņemt vērā fkatu, ka tagad ļoti daudz un sakarīgās cenās ir pieeama otrajā īpašnieku tirgū (second hand) laba iepriekšējo gadu audio aparatūras sērijas gan resīveri, gan DVD. tā ka, labāka skatieties šādā virzienā, pats pirms neilga laika otrajai istabai iegādājos ebayā Yamaha Piano Craft par nepilniem 80e.

 

Tiešām tie NADi tik sūdīgi? Interesē, kas tieši viņos ir sūdīgs.

Sūdīgi tie viennozīmīgi nav, faktiski jebkuru resīveri var izmantot kā stereo pastūzi, gana funkcionāli, vienīgais pēdējiem modeļiem HD atbalsts nāk kā papildus modulis, tas ir mīnuss. Turklāt...personīgi man netīk smagākas mūzikas skanējums caur nad

Link to comment
Share on other sites

Mans viedoklis,kāpēc sākuma un vidēja līmeņi resīveri skan salīdzinoši sliktāk par normālu stereo pastūzi :

1. Konstruktīvi sliktāks pastūzis (parasti arī vienkāršs cik esmu shēmas skatījies, sliktākajā gadījumā pat D klase..) un mazāks jo jāsaspiež 5 kanāli uz plates visādas vadības, DAC, radio un citas mikrenes;

2. Barošana - pārāk mazs trafs ...tā ka 500W ir tīrās paskas resīverim. Tur labākajā gadījumā 2x5oW stereo režīmā;

3. Var uztaisīt labu resīveri - ar labu DAC, labiem ampiem ut.t. - bet tas svērs 20Kg un maksās 4ciparu skaitli.

 

Protams tas viss subjektīvi - jo katram savas prasības pret skaņu. Dažiem pietiek ar dator tumbām, dažiem vajag ko "dzīvāku"

Link to comment
Share on other sites

turpini vien ticēt visam, ko raksta komiksos un nedomāt ar savu galvu, Torņa minētais defekts liecina par pastiprinātāja barošanas bloka nespēju komplektā ar zemu tumbu pretestību pie apakšējām frekvencēm

 

noname mums te ir pats gudrākais, protams, sevi jau sen pierādījis ar daudziem un saturīgiem rakstiem (ja vien nebaidās no kaut kā vai neslimo ar personības dubultošanos) , bet nu mans minētais invalīds izrādījās izskaidrojams ar ne pirmā svaiguma B&W zemo frekvenču skaļruņa vecuma slimību - uz difuzori-spoli no klemmēm ejošais vads strīķējās gar difuzoru, espējams, pa fūri mētājoties bija sameties cilpā. Pirms tam mazākjaudīgi hlami to izkustināt nespēja līdz tādai pozīcijai.

Link to comment
Share on other sites

noname mums te ir pats gudrākais, protams, sevi jau sen pierādījis ar daudziem un saturīgiem rakstiem (ja vien nebaidās no kaut kā vai neslimo ar personības dubultošanos)

 

ne visai sapratu tavu kalambūru, vai arī ja sapratu, tad tev ir izbeigušies argumenti ? tu arī uzskati, ka likt kopā dažādu cenu kategoriju komponentes ir pilnīgs fufelis ?

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

To nnoname ...jā , uzskatu , ka likt kopā dažādu cenu kategorijas komponentus nav racionāli bet fufelis tas nav! Vienkārši ir intresanti paeksperimentēt!!! Nevajag tikai iespringt, ja pats nevari no iesācēja līmeņa pacelties,nesāc tik krāniņiem mērīties

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kabinet, es tomēr nesaprotu, kā mājās var tikt līdz klipojošam pastiprinātājam.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2, ar mērīšanos krāniņiem tu biji domājis to manu supersistēmu parakstā ?

un kas tev liek domāt, ka man rūp kaut kādi "līmeņi" (lai ko arī tas nenozīmētu) ?

Link to comment
Share on other sites

Kabinet, es tomēr nesaprotu, kā mājās var tikt līdz klipojošam pastiprinātājam.

 

 

domājams, ja ir kāds 30W stipreklis un tumbas ar zemu jūtību - var dabū klipā. Vienīgi precīzi lai uzzinātu - jāskatās oscilī, jo ieraksts var būt ar baigiem pīķiem, un uz tie stabili būs klips. Jautājums vai tas būs izteikti dzirdams - tas atkarīgs no pastūža shēmas. Ja pastūzis aprīkots ar clip indikāciju - tad to varēs manīt.

Link to comment
Share on other sites

Nu re, kaut ko līdzīgu būtu vēlējies dzirdēt no kabineta, nevis murgus par dzīvošanu angārā. Dzirdēt var sākt pastirpinātāja mazspēju tikt galā ar zemākās tumbu pretestības brīžiem.......

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...