Jump to content

Kas labāk skanēs?


maakomis
 Share

Recommended Posts

Šobrīd izmantoju portatīvā Optisko izeju, lai klausītos mūziku uz mājas kinozāles, salīdzinot ar to ka iepriekš izmantoju parasto audio R un L izeju tad skaņa ir 2x labāka. Tā kā man te daudzi stāsta ka labāka skaņas kvalitāte ir izmantojot pastiprinātāju ar diviem skaļruņiem nevis resīveri ( mājas kinozāli) tad domāju pāriet uz šādu sistēmu.

Pētot pastiprinātājus izrādās ka tiem vispār nepastāv tāda optiskā ieeja. Kāpēc tā?

Baidos ka tā pastiprinātāja standarta vada izmantošana rezultēsies ar to ka skaņa būs sūdīgāka kā izmantojot optisko kabeli un mājas kinozāli kāda man jau ir???

Link to comment
Share on other sites

Parastam stereo variantam kvalitatīva analogā izeja būs OK tikai no portatīvā tādu nedabūt (jo pirmkārt jau čīkstēs cauri datu šinas) stacionāram var ielikt labu skaņas karti.

Ir jau arī stereo pastiporinātāji ar koaksālo vai optisko ieeju arī. Bet man domāt ka kvalitatīvs resīvers jau nu netaplaiks no tiem ja nav kaut kādi jaudas ierobežojumi (protams atslēdzot visus "uzlabojumlaizerus" un virtuālās izvērses uz visiem skaļruņiem). Vēl jau no svara pats materiāls ko klausies.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

redzi, ja izmanto analogos savienojumu, bieži vien rodas dažādi traucējumi , it īpaši ja atskaņo no datora vai mediju pleijiera. (fons un citu datoru komponentu radītie traucējumi). šajā gadījumā optika/coax novērš šīs problēmas. Tālākā skanējuma kvalitāte ir atkarīga no resīvera DAC spējām, resīvera pastūža kvalitātes ut.t....

Stereo verķiem 99,9 % gadījumu nav optikas/coax ieejas. Jā - tehniski stereo pastūži ir labāk skanoši par širpotreba resīveriem. Bet laptopu nav prātīgi slēgt pie laba pastūža. labāk tad ņemt ārējo USB DAC un tad mest pie pastūža analogi.

Link to comment
Share on other sites

Optiskais kabelis paredzēts daudzkanālu skaņas pārraidīšanai. Attiecīgi stereo pastiprinātājam, kuam ir tikai 2 kanāli, ir tikai loģiski, ka nekādas optiskās ieejas nav. Jāizmanto parastais stereo vads (2 tupītes pastūža galā un 3,5 mm spraudnis kompja galā), skaņas kvalitāti tas nevarētu ietekmēt uz slikto pusi.

Cita lieta, ka padodot ciparu skaņu uz resi, viņa tika pārveidota uz analogo, izmantojot resī esošo samērkā kvalitatīvo ciparu analogo pārveidotāju - CAP (vai angliski DAC). Ja no kompja ņem analogo skaņu, tad pārveidošanai tiek izmantots kompja skaņas kartē esošais CAPs, kurš arī varētu dot švakāku skaņu. Risinājums - ārējā skaņu karte vai ārējais CAP, kas nebūs lēts pasākums.

Man viedoklis - turpini izmantot resīveri, jo, klausoties mp3 no kompja, nekādu atšķirību skaņas kvalitātē visticamāk nejutīsi.

Link to comment
Share on other sites

Izklausās pēc tehnogīka muldēšanas. Nu pastāsti, ar ko sliktakas ir ārējās USB skaņas kartes? Taisni tās vairāk pasargātas no traucējumiem un bieži vien ir kvalitatīvākas, līdz ar to portatīvie datori nav nemaz apdalīti par stacionāriem.

Parastam stereo variantam kvalitatīva analogā izeja būs OK tikai no portatīvā tādu nedabūt (jo pirmkārt jau čīkstēs cauri datu šinas) stacionāram var ielikt labu skaņas karti.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Nav jau tā, ka optiskā izeja paredzēta tikai daudzkanālu signālam, arī stereo tā ir paredzēta. Bet parasti stereo risinājumi ar ciparu saitēm ir paddārgi, t.i. kāds stereo past., kam būs optiskā ieeja, t.i. jau CAP iekšā.

Tad ir komplekti, kur ir atsevišķs CD vai tml. lasītājs, tad atsevišķs CAP, un tad stereo past., tīri analogais.

Link to comment
Share on other sites

Izklausās pēc tehnogīka muldēšanas.

 

Un kur bija muldēšana? Tā ka esošā analogā portatīvjam čīkst (protams tāpat kā stacionārajm integrētās), un tāpat kā viss lētais gals ārējās USB .

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Es varētu jau palikt pie mūzikas klausīšanās izmantojot esošo mājas kinozāli - 5 pīkstuļi un subis. Bet tā kā lielākoties es klausos elektronisko mūziku, tad es ticu kas subis kurš atrodas istabas stūrī nevar konkurēt ar to zemās frekvence skaņu ko dotu grīdas akustika ( 3 skaļruņi, 2 joslas utt.) + pastiprinātājs?

Link to comment
Share on other sites

Protams, ja pašreiz tiek izmantota "inbox" mājas kinozāle, no kuras pēc definīcijas nevar dabūt labu skaņu, tad ir jēga taisīt upgrade.

Link to comment
Share on other sites

kā arī tas ir gaumes jautājums - man piemēram, nepatīk mūziku klausīties izmantojot sabvūferu, To izmantoju tikai filmām vai 5.1 koncertiem. Stereo mūzika vislabāk tīk uz grīdiniecēm...ok, var jau būt ka galīgi nīkulīgām plauktiniecēm prasās pēc saba....nu plastmasas 5.1 sistēmai bez saba basu vispār nebūs - tas ir skaidrs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ta aizmirsti par stereo , un dzīvo kā dzīvojis. visa tā spriedelēšana ir - viena tante teica līmenī. "kvalitatīvs stereo", kā te izsakās ir miris. nu praktiski miris. ir jau pasaulē kaudzīte ļautiņu, kas viņu uztur, kā ļeninu mauzolejā. bet tie ir ļoti īpatnēji cilvēciņi, kuriem nekā nav žēl mērķa labā.

man nesen bija atklājums paklausoties 80 beigu ierakstus. varēja just ka cilvēki piestrādājuši. tagad praktiski nevar nopirk neko tamlīdzīgu. ir gan izņēmumi, bet reti. meistari , laikam, izmirst. vai nu pārsviedusiies uz daudziem kanāliem. kaut arī tur tādu sevišķu saldo ēdienu nav. neesmu gan liels fans, bet tomēr.

Link to comment
Share on other sites

jap bija kaut kur rullītis par remasteretajiem CD - levelji sagrozīti -tas arī viss :D visiem vajag skaļāk!pats arī esmu ievērojis, ka ieraksta līmenis atšķiras 10 gadīgiem un jaunajiem CD....pats klausos tikai CD original vai no flac. Mp3 esmu izskaudis - tik cik sporta mp3 pleijierī palicis. uz vinilu nemetīšos, jo nav laba vinila vairs pieejama un ja ir - jāmedī ar uguni ..labs CD mani apmierina....

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tad sanāk ka Jums mājas stāv divas mūzikas sistēmas?

1) Mājās kinozāle 5.1 vai 7.1 ar subi - filmām un koncertiem

2) Pastiprinātājs ar 2 lieliem skaļruņiem - mūzikai

 

Tā kā grūti to visu sastumt vienā istabā. Un ja piemēram nopērk mājas kinozāli kā šo http://www.radiotehnika.lv/product_info.php?cPath=647&products_id=2711 un ar to izmanto resīveri. Tad nevar izmanto divas grīdas akustikas tumbas no tās kinozāles ar atsevišķu pastiprinātāju. ( jo pastiprinātājs dod labāku skaņu kā resīvers) vai šajā gadījumā jau būs vienalga.....?

Link to comment
Share on other sites

man 4 :D 5.1 filmām + 3 stereo sistēmas, 2 ar grīdiniecēm + vēl viena ar plauktiniecēm :on_the_quiet2::D

resīvers tomēr neskan :( vismaz tādi līdz 250 Ls....viņiem daudz kas upurēts 7.1 labā ....diemžēl.

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man atšķirībā no tiem melomāniem bik prastāks viedoklis. Pastūzis ir labāks vairiants, bet bieži apgraizīts (nav radio, nav pults, tikai 2 kanāli utt.).

 

Ja grib visu apvienot, tad ieteiktu iepirkt kvalitatīvu resīveri - protams zelta vadu cienītājiem nebūs labs, bet toties būs visas ekstras. 4 gadus klausoties muzonu un skatoties filmas uz Kenwood KRF-V 7090 D kompletā ar Radiotehnikas tumbām (sm un rigonda) un Sony subi, esmu pilnībā apmierināts.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

pričom tur zelta vadi ? resīvers ar miniatūru trafu un zemas klases pastūzi neskan. salīdzināju tās pašas skandas ar citu stiprekli - uzreiz dzīvība...ok, ja nav prasības , tad jau der pieminētais mp3 un da jebkas.

Link to comment
Share on other sites

Kam skan, kam neskan. Ir salīdzināti dažādi pastūži beidzot ar pusprofesionāliem Omnitronic. Istabai neko vairāk nevajag. Ja nav izteikta mānija ausīs bāžamās ausis pirkt pa 100Ls, tad pietiek.

 

Uz mazām jaudām daudz maz vienādi skan. Jā virs 20W RMS var jau sākt piekasīties.

 

Vot totāli neskan Radiotehnika 7111 ar mežonīgo fonu.

Labots - Mežavecis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vai 17m2 lielā istabā ir pieņemami likt 2 grīdas akustikas ? (daudzstāvu ēka) Vai tad labāk izlīdzēties ar plauktiniecēm?

Link to comment
Share on other sites

Grīdenieces būs labākas. Cits stāsts, ka ar kaimiņiem var rasties konflikts :)

Link to comment
Share on other sites

atradi ar ko salīdzināt - pusprofesionālie ir citiem mērķiem, ne kvalitātei - tur vajag 2 x750W un po par pārējo, ka tik visa veida aizsardzības.tas nav salīdzinājums.

 

Nu ja maz vietas, tad labāk plauktinieces un Žaka iecienītais subs komplektā. Ja gribi stereo. kaut gan 17m2 var arī slaidas grīdinieces ielikt...

Viss atkarīgs no vēlmēm un iespējām. Es sāku ar 5.1 sistēmu, tad sapratu, ka neskan...kaut kā plakani skanēja, nebija dinamikas. Resīveros vels viņu zina ko bāž sākot ar D klasi un beidzot ar H vai G un citiem krapiem. Protams labos rešos ir arī B klases amps. To var pateikt pēc svara, jo smagāks - jo labāk. entry level un kruta resīvera svaru attiecība - 6kg vs 16kg apmēram. Tieši tāpēc pietrūkst jaudas - mazs baroklis, 2 kanālus velk, ar 5 jau rīstās. Ja lētais amps iekšā - tieši jo klusāk jo sūdīgāk skan. Piekrītu, normālai mūzikas baudīšanai ar 20W pietiek. Bet tā ir vienota sistēma, ja nav labas visas komponentes, nav vērts pirkt krutu pastūzi. tas pats kas par DSLR...blakus topikā..

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Grīdiniecēm būs arī labāki basi jo tās stāv uz grīdas? Bet plauktinieces es pieņemu ka pieskrūvēšu pie sienas.

 

Bet kur reāli es varētu aiziet uz salīdzināt abus variantus? Ir kāds veikals kur laipni tiek piedāvāta iespēja paklausīties uz brīdi abus variantus?

P.S. jau tagad kinozāles subis normāli izplata skaņu pa bloku ēkas šuvēm. :blush:

P.P.S. kā man ir stāstīts tad subis ir veidots tā lai speciāli basi iet uz grīdu bet grīdniecēm subis nav tendēts uz grīdas izmantošanu basu veidošanai. ....

Link to comment
Share on other sites

nav tā - basi ir no tilpuma un skaļruņa izmēra un pie novietojuma un pastūža spējām - katram basi savādāk nedaudz atskaņojas...kā saka citei vai mīksti žargonā :D ! pie sienas nedrīkst skrūvēt - vajag statīvu vai vismaz plauktu. ja nu FI uz aimuguri ? - skaņa būs d..ā. vecās s 90 skaitās basīgas - bet tur arī basinieks kā panna :D

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vieta istabā jau būtu bet no tām grīdiniecēm nav jāsēz pāris metrus tālāk lai būtu pilnvērtīga skaņa?

 

atradi ar ko salīdzināt - pusprofesionālie ir citiem mērķiem, ne kvalitātei - tur vajag 2 x750W un po par pārējo, ka tik visa veida aizsardzības.tas nav salīdzinājums.

 

Nu ja maz vietas, tad labāk plauktinieces un Žaka iecienītais subs komplektā. Ja gribi stereo. kaut gan 17m2 var arī slaidas grīdinieces ielikt...

Viss atkarīgs no vēlmēm un iespējām. Es sāku ar 5.1 sistēmu, tad sapratu, ka neskan...kaut kā plakani skanēja, nebija dinamikas. Resīveros vels viņu zina ko bāž sākot ar D klasi un beidzot ar H vai G un citiem krapiem. Protams labos rešos ir arī B klases amps. To var pateikt pēc svara, jo smagāks - jo labāk. entry level un kruta resīvera svaru attiecība - 6kg vs 16kg apmēram. Tieši tāpēc pietrūkst jaudas - mazs baroklis, 2 kanālus velk, ar 5 jau rīstās. Ja lētais amps iekšā - tieši jo klusāk jo sūdīgāk skan. Piekrītu, normālai mūzikas baudīšanai ar 20W pietiek. Bet tā ir vienota sistēma, ja nav labas visas komponentes, nav vērts pirkt krutu pastūzi. tas pats kas par DSLR...blakus topikā..

Link to comment
Share on other sites

mhmmm ... repertuāru vajag izvēlēties ;-)

 

no pēdējo gadu ierakstiem labi (manuprāt) skan Tom Petty & The Heartbreakers, Robbie Williams, Mark Knopfler, Kylie Minogue - aphrodite, U2... Alicia Keys, Mika (2nd), .. nu, ar Alan Parsons, Dire Straits un to pašu PF jau grūti salīdzināt, bet nevar teikt, ka skan _slikti_

 

man ar manu 800 CD un 200LP kolekciju (staipu krānu :lol: ) ir ar ko salīdzināt...

 

ta aizmirsti par stereo , un dzīvo kā dzīvojis. visa tā spriedelēšana ir - viena tante teica līmenī. "kvalitatīvs stereo", kā te izsakās ir miris. nu praktiski miris. ir jau pasaulē kaudzīte ļautiņu, kas viņu uztur, kā ļeninu mauzolejā. bet tie ir ļoti īpatnēji cilvēciņi, kuriem nekā nav žēl mērķa labā.

man nesen bija atklājums paklausoties 80 beigu ierakstus. varēja just ka cilvēki piestrādājuši. tagad praktiski nevar nopirk neko tamlīdzīgu. ir gan izņēmumi, bet reti. meistari , laikam, izmirst. vai nu pārsviedusiies uz daudziem kanāliem. kaut arī tur tādu sevišķu saldo ēdienu nav. neesmu gan liels fans, bet tomēr.

 

PS Rīt cerams jādodas uz LBSS pēc lielajiem Bowersa ar Wilkinsu, tad gan mājās būs kodēm disene, žēl ka Resno Sigma Drive Kenwood divdesmit-kilogramnieku aizdevu fāterim :D

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

nē nu jau viss slikts - var jau kaut ko dabūt. es tikai tā piemēram minēju. kopējās tendences. Jaunā paaudze jau no bērnības tiek sabojāta ar 5.1 datorskandām - mega katls suppis , un 2w satelīti. un , kā saka ss.lv - grabina zashebis :lol: ņem alu un vari, ja vēlies pie manis paklausīt gan grīdinieces gan plauktinieces kaut kad :D

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir uzaicinājums man, tad es būtu ļoti ieinteresēts paklausīties abu tumbu tipus. Kādu aliņu Tu dzer? ;)

nē nu jau viss slikts - var jau kaut ko dabūt. es tikai tā piemēram minēju. kopējās tendences. Jaunā paaudze jau no bērnības tiek sabojāta ar 5.1 datorskandām - mega katls suppis , un 2w satelīti. un , kā saka ss.lv - grabina zashebis :lol: ņem alu un vari, ja vēlies pie manis paklausīt gan grīdinieces gan plauktinieces kaut kad :D

Link to comment
Share on other sites

Ok, sarunāsim PM - uz weekendu visticamāk. Būs iemesls sakārtot man sistēmu .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pētot pastiprinātājus izrādās ka tiem vispār nepastāv tāda optiskā ieeja. Kāpēc tā?

 

 

Pastāv, pastāv. Iepriekš es par tādiem neko nezināju, jautāju šajā forumā, citi arī ne īpaši orientējās, tāpēc nācās paložņāt dažas dienas pa internetu un lūk rezultātus apkopoju, lai citiem nav jāatkārto izmeklēšanas process:

 

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/127889-vienkarsa-stereo-sistema-muzikai-no-kompja/page__view__findpost__p__1369946

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Izmantojot stereo pastiprinātāju ar divām skandām , noteikti labāk skanēs! 90procenti pastūži domāti klausīties atskaņojot mūziku no CD pleijera nevis datora,un protams analogie audio vadi!! Pašam ir doma iegādāt kaut ko vienkāršu ,bet kvalitatīvu....velk man uz NAD pusi un B&W skandām!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

... lētā gala stereo nad būs kudī dārgāks un imho sūdīgāks par 20 gadus vecu sony esprit vidusklasi ~ 500tie modeļi. Patlaban tieši saslēdzu TA-F505 un B&W 603 - ļoti labi iet kopā. SONY pat par niknu sanāk....

Link to comment
Share on other sites

... lētā gala stereo nad būs [nebūtisks snip] sūdīgāks par 20 gadus vecu sony esprit vidusklasi ~ 500tie modeļi

 

jo ?

lai gan ... ja jau tev b&w 600-tā sērija liekas forši, tas izskaidro

ā un kā pastiprinātājs var būt par niknu gribētos uzzināt, nevari uzgriezt skaļumu vairāk par 9:00 ?

Link to comment
Share on other sites

1) pirms manis rakstītājs teica, ka domā par b&w. Neatceros, ka es būtu teicis, ka 600tā sēŗija būtu forši, bet nu labāk par daudziem ķīniešu MDFiem ir.

nnoname, tev laikam ir minimums kāds Lansings mājās vai dual concentric Tannoy?

2) Kas attiecas uz marketinga upuriem - NAD cienītājiem - lētā gala NAD ir tas pats, kas 316 BMW - overpriced underengineered overpraised stuff. Esmu jamos kaudzēm paklausījies savā mūžā. Un vēl sliktāk - esmu remontējis un pārliecinājies par to, kas tur iekšā ir. Jā, top gala NADi ir labi, bet visi šie te ar-atvēzinu-uz-high-end-pusi aparāti tomēr nav neitrāli. Ne skaņā ne cenā. Tie paši ES sērijas SONY ir lētāki un labāk uztaisīti. Es te protams nesāku runāt par Akufāzēm un Karginiem-Krasovickiem, tfu, Markiem Levinsoniem.

 

Viss augstāk rakstītais, protam, neaizliedz katram pirkt, ko vēlas, kaut vai izslavēto BRIG vai vēl labāk, U7111, un dot ručkā vai citādi izmantot labo roku. :lol:

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

1) pirms manis rakstītājs teica, ka domā par b&w. Neatceros, ka es būtu teicis, ka 600tā sēŗija būtu forši, bet nu labāk par daudziem ķīniešu MDFiem ir.

nnoname, tev laikam ir minimums kāds Lansings mājās vai dual concentric Tannoy?

atvainojos, tā iztulkoju "ļoti labi iet kopā"

ķīniešu mdf'us nevar uzskatīt par tumbām per se

no lansinga vai tannoy'a neatteiktos, bet pilnīgi apmierina arī tas, kas ir šobrīd

 

2) Kas attiecas uz marketinga upuriem - NAD cienītājiem - lētā gala NAD ir tas pats, kas 316 BMW - overpriced underengineered overpraised stuff. Esmu jamos kaudzēm paklausījies savā mūžā. Un vēl sliktāk - esmu remontējis un pārliecinājies par to, kas tur iekšā ir. Jā, top gala NADi ir labi, bet visi šie te ar-atvēzinu-uz-high-end-pusi aparāti tomēr nav neitrāli. Ne skaņā ne cenā. Tie paši ES sērijas SONY ir lētāki un labāk uztaisīti. Es te protams nesāku runāt par Akufāzēm un Karginiem-Krasovickiem, tfu, Markiem Levinsoniem.

 

kaudzēm paklausījies neesmu, tak pietiekami gan nadus, gan sony. kas tieši 150 latu pastūzī tev izraisīja overpriced sajūtu - elementu bāze vai konstruktīvie risinājumi ? un attiecībā uz neitralitāti imho tāds sony krāso skaņu krietni vairāk par nadu (ok, varbūt negrēko tik ļoti, kā pēdējo pāris desmitgažu marantzs), nu nav pastiprinātāji sony lauciņš, ja vien tas nav kāds 70-to gadu top modelis, turklāt ar visu šito vintāž modes bumu drīzāk par overpriced var uzskatīt tādus espritus utt, tepat esesā tāds viens par 180 stāv un nevienam viņu nevajag

tad kā izpaužās "pastūzis par niknu" ? :D

Link to comment
Share on other sites

Tiešām tie NADi tik sūdīgi? Interesē, kas tieši viņos ir sūdīgs. Vairākus gadus lietoju NAD T743 5.1 resīveri, kopā ar JMLab Chorus grīdas akustiku un uzskatu, ka skan labi. Par dizainu gan varētu būt diskusijas - ne katram patiks viņu militārais stiliņš, bet skaņa ir OK.

Varbūt DENON arī ir sūdīgi? Kā ar Harman Kardon? Kas tad galu galā no mūsdienu ražojumiem ir labi?

Link to comment
Share on other sites

tad kā izpaužās "pastūzis par niknu" ? :D

 

tā, ka invalīds tumbās iemetas ātrāk par klipingu pastiprinātājā.

Link to comment
Share on other sites

Torni, kādos gadījumos varētu rasties vēlēšanās mājas apstākļos iedzīt tumbas kroplī vai pastiprinātāju klipā ?

Labots - DSTr
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tādos apstākļos, ka "mājas apstākļi" ir stiepjams jēdziens - ne visi dzīvo sērkociņkastīšu blokmājās ar 15m2 istabelēm... A kādreiz uznāk vēlme pie kāda pavelkoša mūzona pieskandināt telpu, a telpa ta mož tāda, ka...

 

Ko izbrīnā bolīt acis vietā, kur vispār nebūtu kop brīnīties?

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Par to kropli tumbās,esmu arī lauzījis galvu,tagad dzīvoju Anglijā jau 1.5gadus un abonēju WHAT HI-FI žurnālu jau gadu.Lasu to un lasu forumus un secinu,ka viņi iedala sistēmas 3 kategorijās-budžeta...līdz 500mārciņām , vidusklase...līdz 1500 un "hai ends" 1500+!!! Un , ja sāk miksēt produktu kategorijas , tad ne tikai kropli dzirdēsi.Nevar nopirkt pastūzi par 1000 un slēgt plauktenieces pa 250 naudiņām tas ir mests pasākums , tādam pastūzim skandas jāliek no 800 un uz augšu! Tas ir , ja naudas līmenī skatās un es arī viņiem piekrītu , pats esmu pārbaudījis....-ar savu maciņu.Protams var opnēt neesmu es tehniķis un fiziku arī nemācījos bet visā visumā , kā maksāsi to arī saņemsi !! Ko tauta domā par šito salikumu? Anglijā baigi reklamē un žurnāli slavē.....http://www.superfi.co.uk/index.cfm/page/brands.category.cfm/id/44/category/346 mans jau liekas,ka OK , kaut gan labai precei reklāmu nevajag!

Link to comment
Share on other sites

Un , ja sāk miksēt produktu kategorijas , tad ne tikai kropli dzirdēsi.Nevar nopirkt pastūzi par 1000 un slēgt plauktenieces pa 250 naudiņām tas ir mests pasākums , tādam pastūzim skandas jāliek no 800 un uz augšu!

 

turpini vien ticēt visam, ko raksta komiksos un nedomāt ar savu galvu, Torņa minētais defekts liecina par pastiprinātāja barošanas bloka nespēju komplektā ar zemu tumbu pretestību pie apakšējām frekvencēm, tam nav nekāda sakara ar komponenšu cenu korelācijām vai pārāk lielu pastiprinātāja jaudu

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...