Jump to content

Vai kāds ir uzpildījis toneri Samsung ML-1600?


zz
 Share

Recommended Posts

es pildīju savam Samsungam ML-2015. Pasūtīju Dealextreme.com toneri pa ~7$, atskrūvēju un iebēru, aizskrūvēju. Viss notiek, drukā kā jauns. Ak jā, pirms procedūras gan sameklēju googlē instrukciju ar visām bildītēm, noderēja tikdaudz lai saprastu ka viss elementāri, pildīšanas procesā špikerī nebija vairs jāskatās.

 

http://www.dealextre...ls.dx/sku.22376

 

Andrīt, iepriekšējo reizi firmā kad pildīju toneri (citam printerim gan), man uzjautāja vai ar čeku vai bez. Un ja man nevajag čeku tad varot pa 20Ls uzpildīt. Ir starpība 20Ls vai 7$ (~4Ls)?

Labots - Lapais
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Es jau meklēju googlē. Un tam ML-1660 esot kaut kāds čips. Uzpildīt var, bet rāda, ka toneris tukšs. Bija rakstīts, lai nerādītu ka toneris tukšs un drukātu, vajagot izlodēt ārā vienu mikroshēmu un tās vietā pielodēt kaut kādu tā kā čipu. To čipu pārdod kaut kāds turks un jāpērk 25 gab....

Par citiem modeļiem ir apraksts un izskatās vienkārši, bet ML-1660 nav izmantojamas informācijas.

http://www.chip-toner.ru/price_samsung.html

№ Наименование Цена в нашем магазине (руб.) Наличие

1 Чип (совместимый) картриджа samsung ml 1660 , samsung 1665, samsung scx 3200, scx 3200, 3217 ( MLT-D104S, mlt d104s ) (1,5K) 250

 

Bet tas ir Krievijā....

Labots - zz
Link to comment
Share on other sites

ak jā, pa 20 Ls uzpildīja bez atčipošanas. Printeris visu laiku bļaustās ka tukšs toneris... bet printē.

Link to comment
Share on other sites

vienā no Ogres firmelēm.

Nezvanīju, jo neērtības minimālas. Tikai tas uzraksts printera displejā visu laiku rēgojas. Un "meistars" brīdināja ka viņam nav čipa un ka tas uzraksts printerī rēgosies.

Link to comment
Share on other sites

Jā, bet 20 lati kaut kā par daudz. 7$ ok, bet 20 lati uz 1500 lapām. Ja salīdzinu ar tintes printeri Canon PIXMA Ip1800, 1900. Biju nopircis pirms 5 gadiem litru tintes un pusi tikai esmu izlietojis. Un ar Canon PIXMA iP 1900 kā nopirku ar kārtridžu, tā 3 gadus lietoju to pašu kārtridžu. Tā, ka drukāšanas izmaksas ļoti lētas, tikai tā smērēšanās ar tinti....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...