Jump to content

Stundu saraksta izveides programmatūra


lorency
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Vēršos pie visu varenajiem BOOT.lv darboņiem ar jautājumu: Vai jums ir zināms kāds labs, uzticams "Stundu saraksta izveides" softs? (programmu Rektors varat pat neieteikt, jo tā ir diezgan spēcīgs enkurs).

 

Paldies par palīdzību jau iepriekš. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja googla tantei uzprasa scool timetable, šo to var atrast. Neesmu izmantojis nevienu.

Link to comment
Share on other sites

Njā, galīgi degradējušies, ar Exeli nejēdz pat strādāt. Vai arī ja smuki un krāsaini un puķaini, tad vēl Corel, bet viss ir atkarīgs kāds tas saraksts ir, katrai skolai ir lielākā vai mazākā mērā sava specifika.

  • Patīk 1
  • Slikti! 5
Link to comment
Share on other sites

Njā, galīgi degradējušies, ar Exeli nejēdz pat strādāt.

 

 

Vot šo es gribu redzēt kā Tu ar excel palīdzību varētu sastādīt stundu sarakstu...

 

Laikam aizmirsi par pāris faktoriem:

1. Pasniedzējs var atrasties vienā nodarbībā

2. Brīvās telpas ir ierobežotas

3. pie tam kādas 40 mācību stundas saspiest 5 darba dienās, tā lai ~ 16:00 vēlākais cilvēks būtu brīvs.

4. Lai starp nodarbībām nebūtu tā saucamie "tukšie logi"

 

Kaut ko tādu ar excel taisot, var iegūt nervu sabrukumu, ne vienu vien reizi ir pieredzēts, ka šādi taisot beigās atklājas, ka pasniedzējam vienā laikā jāatrodas 2 dažādās vietās.

Labots - edw
Link to comment
Share on other sites

Kurš gan mūsu laikos māk kaut ko pats izdarīt, pat googlē nekā nevar sameklēt :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kurš gan mūsu laikos māk kaut ko pats izdarīt, pat googlē nekā nevar sameklēt :sarkasms:

 

;( Google par nelaimi, nevar objektīvi pateikt, ko izvēlēties. Bet tas tā. :(

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Xcelī to var.

Protams darbs ir pamatīgs un jāņem palīgā programmistiska domāšana + VBasic

 

- respektīvi - ir izdarāms, bet ar sirmiem matiem.

Par GuntIS, ja ir doma par legalitāti, varu iedot kontaktus ar vienu no izstrādātājiem.

Link to comment
Share on other sites

...Protams darbs ir pamatīgs un jāņem palīgā programmistiska domāšana + VBasic...

Tieši tā, kā arī, ir gatavi faili jau sabūvēti ar ko viena daļa skolas savā starpā dalās un pārāk tur daudz nav jāštuko. Pārsvarā stundas būvē informātikas skolotāji, kuriem ir vismaz kaut kāda lielāka sajēga ko dara. Mācību daļa vada un kordinē.

Labots - H.Simpsons
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ieleja, neaizmirsti, ka Padumjajos gados nebija pašnāvību, seksa, budžeta deficīta, bezdarba, etc. - viss tika noklusēts un ja kas skolotāju skaits uz 1 priekšmetu bija 2x lielāks nekā tagad, līdz ar to plāna izpilde pēc pavēles ritēja it raiti...

Link to comment
Share on other sites

es tik iedomājos - kā to bez GOOGLEs un datora darīja pirms 30 gadiem? un vienmēr visas telpas pilnas, katrai klasei nodarbības, viss atbilstoši mācību plānam u.t.t. reāls meistardarbs!

Un kapēc tas būtu jādara, ja to var izdarīt ar programu daudz vieglāk un ātrāk, un izslēdzot kļudas faktoru (protams ja pašā programā tāda nav). Mūsdienās laiks ir ļoti svarīga lieta un dators ļoti daudz darbus var izdarīt daudz ātrāk un effektīvāk.

Gribētos redzēt ja tu būtu skolotājs vi tiešām pats visu darītu vai ari meklētu programu.

 

Paldies visiem par uzmanību! Es eju gulēt.

 

(Atvainojos nepareizi sapratu. Laikam bezmiegs dara savu)

Labots - JFH
Link to comment
Share on other sites

Vot šo es gribu redzēt kā Tu ar excel palīdzību varētu sastādīt stundu sarakstu...

 

Laikam aizmirsi par pāris faktoriem:

1. Pasniedzējs var atrasties vienā nodarbībā

2. Brīvās telpas ir ierobežotas

3. pie tam kādas 40 mācību stundas saspiest 5 darba dienās, tā lai ~ 16:00 vēlākais cilvēks būtu brīvs.

4. Lai starp nodarbībām nebūtu tā saucamie "tukšie logi"

 

Kaut ko tādu ar excel taisot, var iegūt nervu sabrukumu, ne vienu vien reizi ir pieredzēts, ka šādi taisot beigās atklājas, ka pasniedzējam vienā laikā jāatrodas 2 dažādās vietās.

Nu jau, nu jau...

Es zinu skolu, kurā katru nedēļu taisot jaunu stundu sarakstu, Direktora vietniece var sataisīt sarakstu ne vairāk kā stundas laikā.

Link to comment
Share on other sites

Nu kurš tad atkal tas lielais mīnusu licējs? Davai atsaucies un argumentē savus mīnusus. Nepatīk, ka nosauc par degradētiem? Nu tad uztaisi pats kaut ko kādreiz. Google nav nekāda mamma, lai tev OBJEKTĪVI teiktu priekšā! Nu tiešām pilnīgi un galīgi debīliķi. Vienīgais ko māk ir tusēt, ēst un [slēpts]. Droši, ka nodroč... arī paši nav spējīgi. :bad:

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ekhhh.... ja tas buutru tik vienkaarshi.

 

Un ja skola straadaa divaas mainjaas...

 

Nu jau, nu jau...

Es zinu skolu, kurā katru nedēļu taisot jaunu stundu sarakstu, Direktora vietniece var sataisīt sarakstu ne vairāk kā stundas laikā.

 

Pag pag... prieksh kam katru nedeelju jaunu... nejauc izmainjas stundu sarakstaa un stundu saraksta izstraadi pilniigi no jauna... taas ir dazhaadas lietas.

 

Ak jaa, esmu izmeegjinaajis vairaakas programmas, bet neviena nedara darbu liidz galam, taapat naakas pasham visu paarlabot... tadeelj, diemzheel, neko ieteikt nevaru.

Link to comment
Share on other sites

Skatos, te daudziem nav nojausmas, cik daudz dažādu nosacījumu un ierobežojumi ir jāņem vērā.

Tā vien liekas, ka daudziem stundu saraksts ir vienas klases stundu saraksts.

 

Tie kas "excelī taisa" - teorētiski var, bet praktiski nekas nesanāks.

Tajā pašā GP-Untis pēc tam ir vēl ar "roku" jāpiekoriģē, bet tā - algoritms ir spēcīgs.

 

Padumjajos laikos TO darīja ar krāsainām lapiņām uz milzīga kartona dēļa no 2 līdz 3 dienām.

Link to comment
Share on other sites

Nez, man liekas(vismaz neesmu manījis), ka nekas labāks par to lielo dēli ar krāsainajām lapiņām nav izdomāts - viss ir pārskatāms, savējiem saprotams, un ja iebrauc dēļa "sistēmā" - tad tas process nav nemaz tik laikietilpīgs!

 

Tam minētajamm ""wundersoftam" būtu jāņem vērā:

* telpu skaits un ietilpība(lai nesanāk, ka 30 skolniekiem jāsēž telpā, kas paredzēta labi ja 20..)

* klašu skaits un skolēnu daudzums(a/b/c un varbūt pat d..un tas viss x12),

* maksimāla "logu" iespējamības samazināšana kā skolēnam, tā skolotājam(laiks ir nauda..),

* maksimāli ierobežot pastāvīgu migrēšanu no viena stāva/spārna uz otru, kā skolēnam, tā skolotājam(nevajadzīga burzma gaiteņos),

* + tie argumenti, ko pieminēja EDW

 

 

ps.man gan ir stipra aizdoma, ka sakarā ar modernizāciju, daudzas skolas jau sen ir pārgājušas uz kādu softisku risinājumu..var jau uzzvanīt un apjautāties, D jau nepasūtīs.. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...