Jump to content

SAT aprīkojuma pirkšana


Slowmo
 Share

Recommended Posts

Jāliek antena un Octo LNB (ar 8 izejām) un tad 7 vadus vilkt uz leju līdz katram TV. Ja iet runa par tikai brīviem kanāliem, tad sākumam var iegādāties (par sviestmaizi) no ss.lv Viasat uztvērējus, vēlāk, pakāpeniski tos nomainot pēc vajadzības ar citiem. Tādā veidā dabūsi uz visiem 7 TV skatīties 1 satelītu un vēl paliks rezervē viena pieslēguma vieta.

Link to comment
Share on other sites

no fta nekā sakarīga nav par ko tavi klienti priecātos, tas ir neviens latvijas kanāls, kreivu eiropas versija, un vācu pārītis, bet tur tev vajadzēs vel 3XLNB 8 izejām, 7 daiseki, un 7 uztverēji. tava interese par kabelja uzlikšanu cits standarts, nedabusi no satelita tādu lietu, bez papildus iekārtām.

Link to comment
Share on other sites

4x Octo LNB, 7x 4/1 Diseqc, 100 F konektori, 100m kabelis, 7 b.l. uztvērēji no ss.lv, 1x ~ 1,2m antena no ss.lv. 

Kopā varētu iekļauties ~130 Ls un skatīties uz 7 uztvērējiem FTA kanālus no 4 satelītiem. 

 

Edit: Tikai, kā jau bija minēts- Ko tur FTA skatīties?

Labots - RimaNTSS
Link to comment
Share on other sites

3)Par satalītiem uz kuriem regulēt, ar mērķi redzēt tuvējo kaimiņu kanālus t.i. krievu, LT, PL, Igauņi, vācu nu tādā garā.
tiešam ir kam šie kanāli interesē un vel uz 7 tv? Vai tiešam zini kas ir brīvie,ko redzēsi? Bet tā taisnība,ja vāksi lietotu sanāks līdz 150LS pa visu.Jauns komplekts no 300-400. Es tā nedarītu ,ja ar naudām švaki visam,tad kārtīgi sataisītu 2-3 TV pa to naudu.Pēc tam ,ja galīgi pa lēto un visu redzi +65LS pa TV.

Jāliek antena un Octo LNB (ar 8 izejām) un tad 7 vadus vilkt uz leju līdz katram TV
Šo izdarot pašā sākumā.
Link to comment
Share on other sites

Mož ka variants ir ņemt nedaudz dargākus aparātus 40-60Ls kuros var uztādīt atslēgas līdz ar to palielinātos bezmaksas kanālu skaits :) Man likās ka ir pāris RUS kanāli uz 13e kuri veras ar key.

Labots - GulbisRG
Link to comment
Share on other sites

Tad jau ar tas 65ls nav kosmos.

Mož ka variants ir ņemt nedaudz dargākus aparātus 40-60Ls kuros var uztādīt atslēgas
Link to comment
Share on other sites

Mož ka variants ir ņemt nedaudz dargākus aparātus 40-60Ls kuros var uztādīt atslēgas līdz ar to palielinātos bezmaksas kanālu skaits Man likās ka ir pāris RUS kanāli uz 13e kuri veras ar key.

Tad paņem Opticum 4100c vai viņa klonus kuru cena vidēji ir 25Ls gabalā tīri normāli strādā ar iebūvēto emulatoru ver vaļā visus biss un piersatos Travel, PG,PB kā + vēl arī ar medu strādā

Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Da jebkurš linuksveidīgais atbilst tavām prasībām, tāpat kā jebkura mašīna brauc. Kāds ir budžets?

Link to comment
Share on other sites

Mani interesē viss aprīkojums šķīvis, galviņas un dekoders. Uztvert vēlos NTV+ un VIASAT Baltic.(eru arī uz HD)  Budžetu rēķinu līdz 100LS, ceru, ka nav par maz? Un vēl interesē, ka netu līdz dekoderim dabū ar vadu vai WIFI? (Ir abas iespējas)

Link to comment
Share on other sites

Tad būs jāliek 2 šķīvji, uz viena cirkulārā galviņa uz otra parastā universālā. Uz tā šķīvja, kas uztvers Viasat derētu pielikt vāl 2 universālās galviņas lai vēl 13*E un 19,2*E pieķert klāt. Lai iekļautos budžetā, visus šos dzelžus var mēģināt iegādāties ss.lv bet uztvērēju paņemt jaunu par kādiem ~80 Ls. WiFi pie uztvērēja labāk pievienot ar vadu, bet var arī blakus uztvērējam uzstādīt kādu lētā gala rūteri.

Link to comment
Share on other sites

Uz trīstāvenes jumta Alūksnes novadā nepietiks ar vienu lielu šķīvi, obligāti vajag divus? Un kurus uztvērējus tieši ieteiktu?

Link to comment
Share on other sites

Var paņemt 120cm Cēsu šķīvi, bet tad neiekļausies budžetā. Uztvērēju nevaru ieteikt un ja ieteiktu, tad tu, noteikti vēl vairak neiekļautos budžetā.

Link to comment
Share on other sites

Nē, es negribu ieteikt visu krutāko, vienkārši nevaru ieteikt lietas, kuras pats nekad nebiju lietojis. Vienkārši gribu teikt, ka nevar pa lētu naudu paņemt mantu un lai tā manta strādātu tik pat labi kā 2x dārgāka. Ir vērts ieskatīties ss.lv, tur dažreiz tomēr parādās interesanti piedāvājumi. Un Uztvērēja izvēlei palasi foruma esošās tēmas par  HD uztvērēja izvēli, ne tu pirmais, kas vēlas sev to iegādāties, ne arī pēdējais.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mani interesē viss aprīkojums šķīvis, galviņas un dekoders. Uztvert vēlos NTV+ un VIASAT Baltic.(eru arī uz HD)  Budžetu rēķinu līdz 100LS, ceru, ka nav par maz? Un vēl interesē, ka netu līdz dekoderim dabū ar vadu vai WIFI? (Ir abas iespējas)

 

Nekas ideāls nesanāks, bet nu es skatos uz līdzīga komplekta:

 

Uztvērējs

http://satsklep.pl/en_US/p/Receiver-Ferguson-Ariva-102E-/607 ( 50ls ar visu sūtīšanu - nekas ideāls, bet var iztikt)

Bļodas http://www.argus.lv/shop/productinfo/DISH078.OF.M.TP.TR/hwindex.htm (32 ls par abām)

Galvas http://www.argus.lv/shop/productinfo/LNB.1.01.GOOBAY/hwindex.htm (12 ls par abām, tai kas tiks priekš NTV+ izmantot iekšā jāieliek  plāksnīte http://gisclub.tv/index.php?topic=324.0 )

DISEC http://www.argus.lv/shop/productinfo/DISEQC.4.O.TRU4518/hwindex.htm (6,9 ls , vēl varēs 2 galvas pieslēgt nākotnē)

 

Kopā kopā 100,9 ls :D

 

Tiesa gan vēl vadi un konektori būs vajadzīgi - tīri 100 ls diemžēl liekas ka nesanāks ierakstīties.

Link to comment
Share on other sites

Visu to sarakstu var iegādāties Yota bāzē, kur katra līdzīga izmēra bļoda maksās < 10 Ls, LNB < 5 Ls un Diseqc ~1 ls.Uztvērēji arī ir dažādi un lētāk. Tur pat ir jāņem kabeli, F-konektorus. Tad vēl būs tik un tā jādomā par antenu kronšteiniem.

Link to comment
Share on other sites

Yota bāzei ir viena "problēma" - labās cenas RimaNTSS minēja diemžēl nav visiem pieejamas -tās ir vairumpircēju cenas -domātas sat iekārtu uzstādītājiem. Ja nāk no ielas, vajag vienu uztvērēju, vienu bļodu, utt - cenas nebūt vairs nav tik patīkamas.... Tas jau te ne vienu reizi vien apspriests! RimaNTSS ir labās cenas, viņš aktīvi yota bāzi forumā reklamē, tomēr kā ierindas biedram šīs cenas dabūt nesaka... 

Link to comment
Share on other sites

Reālas cenas jebkuram pircējam ir aureola.tv.Man uz laukiem visu par brīvu  atveda klāt.Drusku tikai bija jāpagaida.Cenas daudz patīkamākas nekā mazpilsētu veikalos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

viņš aktīvi yota bāzi forumā reklamē, tomēr kā ierindas biedram šīs cenas dabūt nesaka..
Man nav tāds nolūks reklamēt, vienkārši māku saildzināt. Otrkārt, man tā Yota bāze ir pa ceļam uz mājām. Un par labākām cenām man formulas nav, mēģinu vienmēr un visur uzdot jautājumu: Ja ņemšu tas pa kādu cenu man pārdosiet? :)  Tas nostrādā bieži. RIMI un Maximā nemēģināju šo jautājumu uzdot :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Nu nez...

Es tur iegriežos labi ja pāris reižu gadā pēc dažām lietiņām. Nekāda pazīšanās man tur nav, bet cenas tāpat piedāvā ļooti saldas. Ļoti tuvu tām par kādām piem. Didzis iepērkas vairumā.

Link to comment
Share on other sites

Pareizi, piemēram, ja neprasīsi 21 metru koaksiālā un pusi LNB :)

Normālam pircējam vienmēr tur visu pārdos par labāku cenu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pēdējās reizes kad būts yota  nekas vairs no vecās bāzes tur nav. aureola turpretīm gan ir labs un nav nekādas dinģēšans un visiem vienādas cenas.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
RimaNTSS

Labdien! šodien iebraucu Yota bāzē. Biju patīkami pārsteigts- viņiem tur stāv toroidālā antena. Tā kā, ja kādam ir vēlme tad var iebraukt un pataustīt. Cena, kā jau agrāk te ir runāts, var būt atšķirīga no veikala cenas. Un cilvēki, kas tur strādā vienmēr ir gatavi palīdzēt ar padomu un pretimnākoši. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

12GHz  sienām un stiklam cauri nelien!  Istabā nekad SAT signālu uztvert nebūs iespējami. Ja nu vienīgi māju būvē no kādas radiosignālu cauri laižošas plastmasas.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Biznesā var ražot visu, ko tu vari pārdot. Gan jau kādam durakam izdodas iesmērēt arī istabas SAT antenu :sarkasms: Plakanā paneļantena protams ka strādā, tikai, pie viena laukuma, tā vienmēr ir mazāk efektīva kā paraboliskā vai ofsetantena un maksā daudz dārgāk. Vārdu sakot, jēgas nekādas, bet visi tak zin, ka vienam patīk māte, otram meita, bet trešam kleita. Paneļamtena smuki izskatās un citiem tādas nav. Vārdu sakot, tāda antena ceļ saimnieka pašapziņu un kalpo kā krāniņa pagarinātājs.

Link to comment
Share on other sites

Pie viena laukuma vēja pretestība tāda pati. Ja maza antena, tad švaki ķer, vārdu sakot, sŪ**,kas smuki izskatās

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Hi, ja kas Unisatā tagad ir pieejamas 80cm ofset sķīvji pa 8Eiro! Tiko iepirku kādu čupiņu nākotnes instalācijām.Yotas bāze var iet ieskrieties :))

Link to comment
Share on other sites

Kur tas ir - unisatā? Kāds ražotājs, kāda kvalitāte?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
RimaNTSS

Ieguvu savā īpašumā šādu te antenas grozīšanas mehānismu. Sauca Jaeger SMR-1224, pēc idejas, var grozīt līdz pat 2,4m antenu. Vadās no pozicioniera. Varbūt kādam ir pieredze šo lietojot? Domāju tam uzkabināt virsū 1,4-1,8m antenu.

post-78751-0-39273100-1395597671_thumb.jpg

post-78751-0-83835300-1395597679_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ir arii Liizuma iela 3,5eur gab.Veel konstateeju interesantu faktu ka kad prasiju cik maksaa un pie kasses cena atskiiraas par 0,5 eur :)

Varbuut nezinaaju paroli

Link to comment
Share on other sites

 Nu nebūs jau katram ''sīkpirdim'' vairumnieku cenas... :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...