Jump to content

Gudrs viirus


Zin...
 Share

Recommended Posts

Taatad situacija shaada: Ir dators, kas vienkārši tika izmantots lai lasiitu latvijas zinjas, draugi, spokiem el vee un bootam, nekam vairaak tadelj arii vinjam nav virsuu antiviirus jo nav bijusi vajadziiba peec taada... lieta tada, kas shis dators ir inficets, 99%, ka no flesha, jo peekshni ir paraadiijushies visadi procesi task managerii ar nesakariigiem burta virknejumiem.exe un vinji praktiski cpu notur 100% slodzee un ja vinjas nokillo paradas jauni momentani vieta... un taalaak pats interesantakais... ja megjinu ieiet kadaa antiviirusa razhotaja majas lapa, foruma par viirusiem vai kkur tamliidziigi momentani izsledzas interneta parluuks... pat sheit boot.lv es nevaru ieiet viirusa sadaljaa jo mani momenta izmet aaraa, sho teemu vareju tik iesaakt ieejot taja autorun.inf inficets vai kaa vinja tur sauc teemaa... idejas ka tikt valjaaa un kas tas pa gudru viirusu kas atskir interneta majaslapas?

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Sanchus

Bija līdzīgi. Diemžēl vīruss antivīrusu programmas arī nelaida pie šprices (bloķēja), nācās pārinstalēt un skenēt visu PC.

Tas bija pasen. Lejupielādēju vienu ļoti 'vajadzīgu kodeku'. Arī kraku mājas lapās ir pilns ar zarazu.

Link to comment
Share on other sites

inteLzzz

Kaut kāds trojanu droperis jau ir, noskenē ar Malwarebytes Anti-Malware, ja neko neatrod tad noskenē ar CureIT.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

tur jau ta lieta ka no shii datora nekadi kreki un kodeki netiek "kachaaati", shis daotrs ir tikai un vienigi latvijas zinju portaliem draugiem spokiem un botam, retu reizi kkaadai arzemju lapai... taa ka viirus ir naacis no fleshkas... pec idejas man butu vienalga, lai tas virus seezh man taja datoraa, jo krediitkarshu dati vai kas netiek vadiiti ieksha, bet kaitina tas ka cpu ir 100% noslodzee un ka bremzee paarluku

 

inteLzz, ka lai noskaneju ja tas programmas nevaru nekaa dabuut... varbut kaads te instalacijas failu var uzmest ka attachmentu.. meegjinashu no shejienes novilkt...

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

inteLzzz

tur jau ta lieta ka no shii datora nekadi kreki un kodeki netiek "kachaaati", shis daotrs ir tikai un vienigi latvijas zinju portaliem draugiem spokiem un botam, retu reizi kkaadai arzemju lapai... taa ka viirus ir naacis no fleshkas... pec idejas man butu vienalga, lai tas virus seezh man taja datoraa, jo krediitkarshu dati vai kas netiek vadiiti ieksha, bet kaitina tas ka cpu ir 100% noslodzee un ka bremzee paarluku

 

inteLzz, ka lai noskaneju ja tas programmas nevaru nekaa dabuut... varbut kaads te instalacijas failu var uzmest ka attachmentu.. meegjinashu no shejienes novilkt...

 

Tev flaška nav kaut vai kads tukš disks iekačā un palaid no tā !

Ahhh atkal feils, fleška tak itkā inficēta ? Nemēģini tikai bāzt viņu citā datorā būs sūdīgi ! Nu mēģini kautkādā diskā iekačāt no kāda drauga kompja.

Labots - inteLzzz
Link to comment
Share on other sites

lieta tada, ka dziiwoju skotijaa un taa fleshka vispar ir lv, zarazu buushu tur sakjeris.... un sheit esmu diezgan dziljos laukos taa ka nekur pagaidam citur internetu nedabuushu... ja nebus citu variantu tad jau 5dien vai 6dien braukshu uz pilseetu kur man telefonam ir 3g zona un novilkshuu kaada antiviirusa installeri uz telefona un megjinashu uzinstalet uz datora...

Link to comment
Share on other sites

nja safe mode + antivirusa instalers ... ar AVG free vajadzētu palīdzēt ... pēc tam uzliec, lai skanē visus flašus, DVD u.t.t...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Viens šāds sūds bija iemeties vienam klientam - safe modē arī nevarēja ieiet, windows restartējas pie šīs darbības.

Labots - Mežavecis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

inTellz: linki momenta aizveras....

 

Mezhaveci, un ja nav nosleeepums kaa tika no vinja valjaa? format c: vai tome kads cits veids ? jaa, safe mode atkriiit. nu bliins shitik advancets viirus veel nebija gadiijies redzet, ja google ieraksta "virus does not let me to access antivirus sites" taa no gooles pat izmet...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

itanium: ok, laikam nekas cits neatliek, ka sagaidit 6dienu un tad uz telefona novilkshu... live cd vareetu buut vieniiga izeja laikam shoreiz

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

binladens

Pamegini ComboFix Safe Modee palaist (novelc googlee ) baigi labais tīreklis.

Link to comment
Share on other sites

nja live cd ar kādu tīrekli varētu būt labs risinājums, neatkarīgi iebūtoties un pilno zaraztīrīšanu, vajadzīgs gan tīrs PC ...

Link to comment
Share on other sites

inteLzzz

Es laikam sapratu vīruss nelaiž tādās lapās kuras satur kādu vārdu piemēram - vīruss, antivīruss

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...