Jump to content

palicis bremzigs kompis


djdevil666
 Share

Recommended Posts

Nesaprotu kas noticis,bet mans stacionarais kompis palicis bremzigs.Man ir xp service pack3.Sledzot ieksa ilgi ieladejas win+viss sacis darboties lenam.Muzika pat raustas,gan caur netu,gan pleieri(winamp),Izskeneju ar AVG,Malwarebytes Antimalware, Superantispyware, Search and Destroy ,atrada kopuma sie 4 nepilnibas,bet rezultatu nav,win palaizas looti leni un skanja raustas.Ta parejas programmas itka nebremze.Lielas programmas nav ieslegtas,pat utourent atsledzu.Startup man ir nepieciesamakas progas.

cietais man ir 400gb,brivs 240gb(jau patiriju),antivirus man AVG,zverudarzu tiru caur cc cleaner.Ik pa laikam pats AVG pats izskene virusus.Parsvara eju caur mozillu,bet vel ir ari google chrome,aizsardziba ar firewal un antivirusu.

procesors intel pentium dual cpu E220,2,2GHz,2,00GB of RAM,sezot tikai caur mozilu,cpu ir lidz 15% noslogojuma,un apmeram 500MB ram.Nekas ta ka netika darits,lai win bremzetu.

Link to comment
Share on other sites

flasherr

skaties vai uz desktopa nav daudz lielu failu

nočeko cieto ar HDTune

Link to comment
Share on other sites

djdevil666

tu doma ka tas varetu but pie vainas?Uz desktopa man ir apmeram 4gb failu+shortcut.Pameginasim ar HDTune

 

HDTune man rada ka error nav,bet health uzrada 3 warning no no 23

Link to comment
Share on other sites

djdevil666

uz desktopa iztiriju visupalika tikai shortcuti,defrag cietnim uztaisiju,bez izmainam.Domaju likt jaunu win,bet baidos,ka tas var atkartoties.Varbut ka ir vel kadas idejas.Varbut tiesam HBB uzkaries?Kas saprot no HDTun,varu pateikt,to ka tur man ir health uzrada 3 warning no no 2,kipa bilde http://files.inbox.lv/ticket/9cbf3148c79c4fa3e42d985b07cd7909abc3ee66/HDD.JPG

Link to comment
Share on other sites

Kanibaals

Izskatās, ka tavs cietais mirst, jo ir jau remapoti 350 bad sektori. Tas nozīmē, ka cietais ir sasniedzis limitu, kad bad sektori jau ir jāmapo redzamajā hdd daļā, kas ir slikti. Reāli ir tā, ka katram HDD ir rezervēta daļa vietas bojātiem sektoriem un pats cietā kontrolieris sektorus kas sāk slikti lasīties nomapo automātiski(lietotājam neredzot), bet tad kad šī vieta aizpildās, tad arī S.M.A.R.T sāk parādīt cik bad sektori jau sāk līst ārā.

 

HDTune ziņojums var nebūt pārāk precīzs, jo katrs ražotājs datus SMART raksta drusku atšķirīgi. Ieteiktu tev ieinstalēt speedfan un caur to veikt HDD testu, kas salīdzinās to ar tādu paša modeļa HDD no savas datubāzes internetā un precīzāk pateiks vai tavs cietais "izceļas" uz citu fona un cik veselības tam ir. Ieliec pēc tam bildi.

 

Principā derētu uzlaist virsū "chkdsk c: /R /X" un ideāli būtu atvērt ar explorer C disku, lai checkdisk piedāvātu veikt diska pārbaudi(meklētu bad sektorus) pie datora restarta. Neliels risks ir, ja tiešām disks iet uz beigām, tad chkdsk var arī to piebeigt intensīvi grabinot, bet maz ticams ja jau skenēji ar HDtune un AVG cauri un nekas tad jau vēl dzīvos. Pēc tam arī vieglāk būs datus nokopēt uz jaunu disku.

Labots - Kanibaals
Link to comment
Share on other sites

Jap, izskatās, ka HDD dead, to jau viegli var notestēt - ieliec citu (ja nav, vari aizņemties) un ātri uzinstalē svaigu XP. Tad jau redzēsi, ir vai nav.

 

Kā arī - tajā pašā HD Tune, vari palaist Benchmark, un normāls HDD ātrums ir no 20-100MB sekundē "Transfer rate" ātrums.

Link to comment
Share on other sites

Nav ko spēlēt tejāteri: mainām disku un dzīvojam tālāk.

Link to comment
Share on other sites

djdevil666

pameginasim-tad dosu zinat,kad man iznakums.Naudinju ar vajadzes;)

 

nopirku cieto disku,bet...seit bus talaka problema ar ko saskaros,bet kuras nebija uz iepriekseja diska.

Nevaru saprast,kapec es nevaru update sp3.Kad man bija 400gb samsung cietais nebija nekadu problemu,Tagad uzliku uz WD 80gb,formateju uz ntfs,ka parasti,neko nesmu mainijis,update notiek lidz bridim,kamer japariet uz sp3.Win man orginalais.Brivas vietas ap 60gb.

Bilde http://files.inbox.lv/ticket/be3cdd5d33c9bc4f72d17873b7210cc2471d0a6a/error.JPG

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Neko pēc tava teiktā nevar saprast. Kur to ko pievienoji? Instalē windows pa jaunu?

Man ir xp service pack3.

nopirku cieto disku,bet...seit bus talaka problema ar ko saskaros,bet kuras nebija uz iepriekseja diska.

Nevaru saprast,kapec es nevaru update sp3.

...

Bilde http://files.inbox.l...d0a6a/error.JPG

Link to comment
Share on other sites

djdevil666

uzliku svaigu xp sp2 uz jauna cieta,taisiju update lidz sp3 un tad iesprudu,bilde redzama,kas par lietu!

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Tev tagad viens vai vairāki HDD ? Tur skaidri rakstīts, ka nepietiek vietas uz D. Sistēmai vajadzētu būt uz C. Kas ir šis D - fleška vai ?

Link to comment
Share on other sites

djdevil666

ne uz D man win stav.Tagad man ir divi,vecais un sis,vecais ir tuks un formatets!

Link to comment
Share on other sites

Tikai nesitiet,bet šeit pieminētajam HD Tune pēc skenēšanas ir arī kāda labošanas fukcija jeb vienkārši informē par kļūdām cietajā diskā?

Link to comment
Share on other sites

djdevil666

Tikai informacija par cieta problemam utt!Labot neko nevar,cik zinu,joptas tdg izmatoju!

 

meginaju atseviski instalet sp3,neka nesanaca,situacija tada pasa!

Velviena interesanata lieta,kad atsledzu visus diskus,iznemot to kur win,sledzot ieksa man paradija mising ndrl,restart...kkas lidzigs,kautgan uzliko to ka primaro!

Vel viena lieta,sis disks man ir pieslegts cita vieta pie mates plates,jo tur kur ir sata1-sata4,man sis spraudnis neiet,vienkārši neder.

Ir sadi spraudni http://beacon.chebucto.ca/Mousepad/img/2007/IDE_SA…

Pirmais ir tas,kur win uzlikts,otrs ir tas kurs ir tuksais!

Link to comment
Share on other sites

"Izskeneju ar AVG,Malwarebytes Antimalware, Superantispyware, Search and Destroy" jpt, tev nav par lielu tas zvērdārzs priekš viena kompja? Katra no tām programmām spēj tā nobremzēt jebkurus MHz, ka maz neliksies :on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

djdevil666

tas viss jau pagatne,teicu jau ka formateju un uz cita jauna diska uzliku svaigu win!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Naher to pisaku ar SP3 instalēšanu. Tak jau vairākus gadus eksistē instalācija ar integrētu SP3.

 

Plus vēl kādi 200 windows apdeiti kādas 2-3 stundas ar n restartiem.

 

P.S. Pēc pieredzes taisni tā instalācija ar SP2 vissliktāk pakļāvās jebkādiem apdeitiem, tāpēc disks jau sen izlidināts miskastē.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

raiviic
...kad atsledzu visus diskus,iznemot to kur win,sledzot ieksa man paradija mising ndrl,restart...

Nu un ko tad tu gribi, ja sistēmu liec uz D ? Lai uz kura HDD / partīcija instalētu sistēmu - ielādes sektors vienmēr būs uz C. Atslēdzot C sistēma nedarbosies (protams, var problēmu novērst, bet ne ar tavām zināšanām).

 

...sis disks man ir pieslegts cita vieta pie mates plates,jo tur kur ir sata1-sata4,man sis spraudnis neiet,vienkārši neder...

Kāda velna pēc vajadzēja pirkt IDE HDD, ja tev MB ir ar SATA atbalstu ? Slēdzot pie IDE, kopā ar CD-ROM, ātrums vēl samazināsies.

Nu ko.

1. Atstāj tikai vienu HDD uz tā arī instalē, kā uz C.

2. Instalē obligāti XP ar jau integrētu SP3.

3. Nesaprotu, ko tu tur ķīmiķo ar HDD, bet protams, SATA sistēmai būtu daudz labāks variants. Tikai SATA draiveru jau tev nav, tādēl nevarēsi ne uzinstalēt, ne arī vispār tik klāt tam HDD :devil:

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

djdevil666

instaleju ka c disku uz si diska win,sanaca problemas ar audio draiveri,bet rezultata tiku gala!Tagad nevaru savu ierieksejo disku atrast,kurs tika formatets un dzests,uz kura bija ieprieks win,izskatas,ka tuvako 1h laika tisku skaidriba,bus vai ne!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...