Jump to content

Auto noma


edw
 Share

Recommended Posts

Laba diena,

 

tad nu tā ir sanācis, ka uz ~ 23-25 jūlijam, vajag auto, tāpēc jau sākušu laicīgi meklēt., un apjautāšos jums par pieredzi.

 

Interesē, kāds vieglais busiņš ar 9 vietām, būtu vēlams virs 2000. gada.

Cik te skatījos ss.lv tad vidēji 15-20ls par diennakti.

 

 

Mani interesē vai ir kāds auto nomas punkts, kur:

1. var auto rezervēt uz šo laiku?

2. varbūt lētākas izmaksas par diennakti?

3. pēc iespējas mazāka drošības nauda, kas jāiemaksā.

Link to comment
Share on other sites

Nekādā gadījumē neiesaku īrēt busu no SIA "Belle auto". Tas kretīns man iedeva busu ar izdegušu tuvās gaismas lukturi un aizmugurējo riepu, kurai bija uzsista pumpa un ar nobrauktu zapasku, kurai pēc 200km izšāva ventīlis. Domkrata un riteņatslēgas mašīnā nebija. Un viņš zināja, ka man jābrauc 1500km vienā virzienā.

Link to comment
Share on other sites

Viņiem tur nav piedāvājumā tādi auto, kas man derētu.

Kā jau minēju 9 vietas būtu ideāli, bet 7 arī derēs...

Link to comment
Share on other sites

Mazliet nozagšu topiku ar savu jautājumu :D

Kā ir auto nomu attieksmi, vēlmi izīrēt auto, ja es dodos ārpus LV/lieliem attālumiem? Ir kaut kādi papildus nosacījumi/samaksa par to?

Link to comment
Share on other sites

15-20Ls par diennakti,

ap to datumu un vispār vasarā tā ir NEREĀLA cena, neviena auto noma to nevar piedāvāt, jo patiesās izmaksas ir lielākas.

 

Skopais maksā divreiz.

 

Tāpat pēc būtības īrēt tik vecu auto ir pilnīgs neprāts.

 

 

P.S ne katrs muļķis vai SIA kas izīrē auto, ne katru var saukt par auto nomu.

Link to comment
Share on other sites

Acc3L

 

Jāpievērš uzmanība

Pirmkārt, km ierobežojums.

Otrkārt, apdrošināšanu esamība un to noteikumi.

Treškārt, tehniskā palīdzība uz ceļa.

 

Kreisie prasa vairāk ja brauc ārpus Latvijas.

 

 

Jūlijs

Kāpēc tagad bija jāizvēlās?

Link to comment
Share on other sites

15-20Ls par diennakti,

ap to datumu un vispār vasarā tā ir NEREĀLA cena, neviena auto noma to nevar piedāvāt, jo patiesās izmaksas ir lielākas.

 

Skopais maksā divreiz.

 

Tāpat pēc būtības īrēt tik vecu auto ir pilnīgs neprāts.

 

 

P.S ne katrs muļķis vai SIA kas izīrē auto, ne katru var saukt par auto nomu.

 

 

Papēti sludinājumus ~20ls ir pilnīgi normāla cena... ;)

 

Autor.

 

Ko izvēlējies?

 

Vēl gaidu pēdējos precizējumus no pāris firmām un tad jau pateikšu ko esmu izvēlējies.

 

Jūlijs

Kāpēc tagad bija jāizvēlās?

 

 

Vajag visu saplānot laicīgi ar finansēm... ;)

Link to comment
Share on other sites

hahahah man sludinājumi nav jāpēta, tev ir jālasa līguma noteikumi + kasko polises noteikumi, kur ir minēts, ka auto nedrīkst iznomāt, tā ka ja nezini tad nevajag teikt.

 

20Ls nav reāla cena nomas auto īrei, par tādu ciparu var paņemt no kaimiņa Vasjas

 

Praktiski visi normālie nomu busi jau sen ir rezervēti uz ilgu laiku un kur nu vēl var dabūt uz BBP laiku un uz tik īsu termiņu :)

Link to comment
Share on other sites

Un tas Voyager tur ir brīvs? + Tu zini kas tam ir par dzinēju/degvielas patēriņu?

Izdevīgāk ir īrēt dārgāku.

Bet vispār cik sapratu vajag 9 vietīgu

Link to comment
Share on other sites

Brīvs jā, bet nevar rezervēt, rezervācija tikai iespējama ja ņem uz 5 vai vairāk dienām.

 

Par vietām runājot it kā jā 9, bet nu sliktākajā gadījumā būs jāņem 7.

 

Par degvielas patēriņu, ir kā ir.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau augstāk rakstīju, es ņēmu kravas busu šogad Februārī ap 27 LVL dienā no augstāk minētās SIA. Tas bija 2008. gada Peugeot Boxer ar garo bāzi un augsto jumtu.

Bija nodrāzts nemērā, izbraucot uz šosejas secināju, ka gaudo arī riteņa gultnis. Dēļ bojātās riepas poļos šķīros no 50 EUR. Atpakaļceļā, kad man Nīderlandē nolaida zapaska, man paveicās, ka draugs nebija pārāk tālu un varēja atbraukt palīgā un sameklēt veitējo lauku servisu, kur dabūjām citu riepu. Savādāk man tas prieks izsaucot NL autopalīdzības dienestu būtu bijis uz 300 EUR. Nav vērts čakarēt santīmus un meklēt lētāko piedāvājumu.

Dēļ tiem sīkmumiem ar busu uz ceļa kopā pakāsu 8h laika, kas man bija ļoti limitēts.

 

Ja man vēlreiz vajadzētu īrēt busu, noteikti meklētu nopietnāku kantori.

Link to comment
Share on other sites

Nesen pats ar īrēju busiņu bet pa 25 Ls sutkā, braucam uz Kuršu kāpām, tika iedots MB Vito ,vai kads viņš tur skaitijās, 2002. gada busiņš 9 vietīgais, tehniskais stavoklis kopsummā bija okey lai gan bija šādi-tādī mīnusi ar kuriem man kašoferītim radās diskomforts, ekanomisks tik ap 45 Ls iztērējam uz ~700 km. Problēmu nekādu nebija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...