Jump to content

Kur meklēt cilvēkus, kas varētu iztīrīt aku?


Vilx-
 Share

Recommended Posts

Laukos (tuvākā pilsēta - Limbaži) vajag iztīrīt aku. Mēģinu kaut ko sagooglēt, bet vienīgais, ko atrodu ir kaut kāds Gatis, kurš pagājušā gada februārī ielicis sludinājumu. :D

 

Tā kā gan jau ne es vienīgais esmu ar laukiem, kuros ir aka, kura jātīra - varbūt varat ko ieteikt? Var arī Cēsīs/Valmierā būt, bet tur tas ceļš patālāks (kādi 30-40km), tā kā labāk no Limbažiem vai apkaimes.

Link to comment
Share on other sites

Pastaigā pa blakus mājām un pajautā vai nav kādam aiz šķūņa traktors ar "vampīru" aizķēries. "vampīrs" - sūdu muca ar sūkni un šļaukām.

Link to comment
Share on other sites

Nopērc avīzi Reklama, meklē attiecīgos sludinājumus, tur noteikti atradīsi.

Bija iekš LR2 raidījums, kur cilvēki reklamēja sevi. Kā reizi palicis atmiņā meistars, kas tīra akas :).

Ir tādi darboņi LV.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Katros laukos jābūt asenizatoram, jautā kaimiņiem, iedzīvotājiem..

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Parasts šķūņa traktors der, ja aka ir sekla. Mums laukos veči 2 dienas ņēmās, kamēr 20 m dziļo aku, kura nebija lietota 15 gadus. Šajā gadījumā sūdu sūcējs bija pa švaku un vajadzēja niknāku aprīkojumu.

Link to comment
Share on other sites

All-marss

Paskaties Radio2 vakara "Pirkt un pārdot" sadaļā.Tur nesen viens amatnieks piedāvāja visa veida aku tīrīšanu pa visu valsti.

Link to comment
Share on other sites

Uzreiz var redzēt pilsetnieka piegājienu :sarkasms: . Laukos Googlei aizstāj kaimiņu tante. Kārtīgu aku tīrītaju Googlē neatradīsi. Viņam nevajag reklamētis, jo darba parasti pietiek. Skaidrs, ka vajag kontaktēties ar vietējiem un par pāris polšiem Tev to aku ar zobubirstītēm izmazgās :sarkasms: .

Link to comment
Share on other sites

androidz

Ja tā ir parasta lauku aka, tad pats pa trepēm iekšā, spainis striķī un uz priekšu. Viens iesmeļ dubļus un otrs velk ārā, ņemšanās uz visu dienu. Un galvenais nedabūt pa ķirbi ar to spani un apakšējās ekstremitātes traki nosalst. Ūdens pirms tam protams maksimāli jāizsuknē ārā... Nu ja pats negrib, tad man liekas, kaut cik kustoši divi veči to var paveikt.

Link to comment
Share on other sites

Ja nav nenormāli dziļa un ražīga, tad var pašu spēkiem, vajag prasto krievinieku sūkni uz pludiņa un apakšu ar spaiņiem izgrābt QQ_

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pašam - nu nē! 1x ir gadījies tīrīt, pēc principa How hard can it be? Salst nejēgā ar visu makšķernieku gumijas biksi, vajag pietiekami ņipru sūkni un jāstrādā ātri. Ja ūdens ātri tek iekšā akā, tad jau pavisam drīz tevi ieskalo līdz jāriem ledusaukstā ūdenī. Turklāt spainis visu laiku pilina uz galvas. Pārāk ērti nav tai akā. Un pamatīgi klaustrofobiski.

Link to comment
Share on other sites

Ja būtu nenormāli dziļa un ražīga, tad neprasītu tīrīt. A citādi pēc jāņiem mēdz ūdens izsīkt. Protams, ar spainīti tur vairs neviens nesmeļ, tur ir sūknītis ielaists, bet arī tam paliek par seklu eventuāli. Šobrīd gan vēl ūdens netrūkst.

 

Pats neko tādu neesmu darījis, garo trepju man nav, pieredzes vēl mazāk, un otru cilvēku sadabūt būtu problemātiski. Un, jā, es esmu pilsētnieks. :pardon:

Link to comment
Share on other sites

google atslēgas vārds "asenizācijas pakalpojumi", vecais piena vedējs man tualetē sūdus izsūknē reizi divos gados pa 25 lvl, 100% nezinu vai sūdu tīrītāji sūknē akas, bet nu var mēģināt pēc loģikas kaut ko runāt

Link to comment
Share on other sites

androidz

Salst tas tiesa, bet pacans būdam laukos tīrīju un nemaz tik sarežģīti/smagi nelikās. Bet nu vismaz trepes un vēl viens homo sapiens ir nepieciešams, lai to darbu paveiktu.

Link to comment
Share on other sites

Laikam paša izplūdes gāzes :)

Nu nav tur nekādas gāzes. Izsūc aku ar sūkni un tad ar spaiņiem cel laukā smiltis. Darbietilpīgs un smags darbs.

Darbs jāveic obligāti diviem.

Pats būtiskākais ir padomāt par drošību.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mjā, CO2 ir smagāks par gaisu, varētu arī apakšā savākties. Whatever. Nav būtiski. Pats es to nedarīšu. Tātad - vai kādam ir zināms kāds Vasja, kas to labi dara?

Link to comment
Share on other sites

pašam līst gan labāk nevajag, gadās, ka tur apakšā nostājas kādas gāzes un ģībonis klāt ...

Cik akas Tu esi iztīrījis un cik ģīboņus noķēris lol?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dziļāk par esošajiem grodiem jau tāpat neizraksi, jo tāpat visa grunts sanāks atpakaļ. Tā ka par liekiem ūdens m3 sapņot nesanāks. Man arī akai tikai 3 gredzeni, bet noņemšanās tīrot bija pamatīga. Par laimi akai bija jumts, pie kā piestiprināja trīša ritentiņu lai ērtāka spaiņa tukšošana.

 

Derēs jebkurš kaimiņu Vasja no tuvākās apkārtnes kas par 0,5 tev to netīro darbu tavā vietā izdarīs, tāpēc jau nevajag Vasju pa visu LV meklēt. Kā viņš to izdarīs lai domā pats Vasja. Skaties tikai 0,5 dod tikai pēc darba, citādi tev būs aka ar slīkoni.

Labots - egoisc
Link to comment
Share on other sites

Par tām gāzēm ir reāli gadijumu. Manos pāķos trīs gabali bija beigti ( viens noģiba, nakošais glabt, tam atkal un tā līdz trīm). Bet nav jau nekā sarežģita parbaudīt vai nav kas slikts-aizdedzini avīzi un iemet. Ja nokrīt degoša līdz ūdenim , tad viss OK, ja nodziest pa ceļam, tad japadomā vai līst pašam.

Link to comment
Share on other sites

Par tām gāzēm reāli gadijumi nav dzirdēti, bet skolas laikā stāstija par tādu štelli :) un kā jau

oxygen

teica vaig iemest kko degošu un skatities kas notiek

Link to comment
Share on other sites

All-marss

Vilks!

Ja tevi vēl interesē tā akas tīrīšana,tad nupat pa Radio2 saklausīju sludinājumu.Tīra akas,pa visu Latviju.

Telefons: 22361910

Ceru,ka norakstīju pareizi.

Link to comment
Share on other sites

beirubit

varu iedot vēlvienu Nr.29916209

tikai nezinu vai viņi vēl ar to nodarbojas

 

būtu dziļurbums tad varētu iztīrīt,ar grodu akām nēsmu ņēmies

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

sveiki ka ar to acinu ja vajag tirit vai rakt jaunu un ir iespejas to aku ari padzilinat un ta talak ja vajag zvanat 27804893

 

sveiki ka ar to acinu ja vajag tirit vai rakt jaunu un ir iespejas to aku ari padzilinat un ta talak ja vajag zvanat 27804893

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...