Jump to content

Bezvada rūtera kaitējums veselībai


Zoom
 Share

Recommended Posts

it.kroplis

Ir kaitīgi kokiem. Pētnieki noskaidroja kad wifi čakarē koku lapotni. Un kad visi koki būs nomiruši pienāks cilvēku kārta.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Baigi daudz pilsētās koku un itsevišķi ar lielām lapotnēm :)

Ir kaitīgi kokiem. Pētnieki noskaidroja kad wifi čakarē koku lapotni. Un kad visi koki būs nomiruši pienāks cilvēku kārta.

Link to comment
Share on other sites

Visu murgu nelasiju.

bet laptops klēpī.

Tas gan ir kaitīgi. oliņas pārkarst un dzimst tādi kas baidās no visa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Ernests sampmens

Ir kaitīgs. Varbūt no sākuma nekā nav, bet ar laiku parādīsies. Man rūteris stāv blakus gultai zem datorgalda. No sākuma nekā. Tagad parādījās tādas lietas, kādas nekad man nav bijušas. Piemēram cistas ķermenī. Nu un tam varētu būt iemesls - starojums. Padomājiet.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tas vēl nav pierādīts, ka tās problēmas tieši no wifi. Man nāk prātā tie "pētījumi", kur mēģina sasaistīt lietas, kas nav saistāmas vai pašsaprotamas.

Link to comment
Share on other sites

Man rūteris stāv blakus gultai zem datorgalda

un tuvākais mobilais tālrunis guļot ir ieslēgts svina seifā?

Link to comment
Share on other sites

Es no 55 gadiem aizgāju likumīgā pensijā tieši tā iemesla dēļ ka daudzus gadus(34) mans darbs bija saistīts ar radio izsarojumiem.(Apkalpoju raidītājus)Vai kāds ir aizdomājies kāpēc 80tos gados zaķusala tika iztīrīta no iedzīvotājiem? ir viena veca filma: saucas Ābols upē. http://www.torrenti.lv/browse.php?search=%C4%80bols-up%C4%93

Zaķusalā dzīvoja vairāk kā 1000iedzīvotāju.Bija desmitiem ielu un veseli Divi veikali.

elektromagnētiskā starojuma ietekme uz cilvēku veselību.doc

Labots - Willy
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Bet ir vēl lieta, kuru vajadzētu apdomāt... Mūsdienās pilsētās dzimušie cilvēki jau visu laiku absorbē konstantu starojumu, mob. tel., blakus eskošie vai savējie wifi utt.

 

Cilvēce attīstās un pielāgojas.

 

Ir arī dabiskais fona starojums... Par to mēs neuztraucamies, tas ir pilnīgi dabisks un jauks. Ļoti iespējams, ka pienāks tāda situācija, ka ar komunikāciju starojumu būs tieši tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Pārāk īss tas laika sprīdis ir, lai organisms pielāgotos. Tam nepieciešamas vairākas paaudzes.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man mājās ir pieejami četri bezvadu tīkli - vai tas nozīmē, ka dzīvošu četras reizes īsāku dzīvi? :shok:

Link to comment
Share on other sites

nē. taviem bērniem būs četras galvas :D

 

Vispār jau tās jaudas ir pārāk niecīgas, lai kaut ko izdarītu. Tai pašai mikroviļņu krāsnij viss ir ekranēts nevis tāpēc, ka starojums var ko nodarīt, bet lai tas neaiziet pa gaisu. Jo tad nekas tur neuzsildīsies.

Link to comment
Share on other sites

mobilais cep smadzenes tāpat kā cīsiņus mikrenē, plus vēlmūsu veselīgā paika ko stumjamiekšā, starojumi ko dod nepartraukti tv un radio kanāli + vēl no satalītiem tv navigācijas un sazin kas vēl tur, taka tur tāds mazs rūterītis uz visa tā fona piliens jūrā :)

Link to comment
Share on other sites

Tas gan tiesa, ka visi tie konservanti pārtikā, krasainās limonādes un "mērkaķu tauki" krējumā ir daudz kaitīgāki par rūteri ar 100mW jaudu impulsā. Cita lieta, ka turēt bezvadu rūteri starp kājam un lapķepu uz vēdara gultā nav nekādas vajadzības, jo var tak izmantot kabeli

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...