Jump to content

Sis pakalpojums nav ieklauts jusu abonomenta.


Tufjord
 Share

Recommended Posts

Nerada neviens maksas kanals,brivie darbojas. Sazvanot Viasatu vini ieteica ieslekt LTV1 un gaidit nu jau gaidu 16 stundas .Signala stiprums 94 un kvalitate 100. Brivos kanalus rada.velvini teica,ka stiprumam ari jabut100,bet ieprieks vis radijas ari ar 71 signala stiprumu.A un uztverejs ir Samsungs.Nezinu nav variantu man ko darit.

Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

...Nezinu nav variantu man ko darit.

Atsākt mācības pamatskolā un pēc tam sakarīgi izklāstīt savu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

zvanot uz karsto liiniju izveelies "akrivizeet"(laikam 1) tad atoatbildeetaajam pastaasti kartes Nr(12 ciparus)

Link to comment
Share on other sites

Agris 77

Pavelc karti ārā un ieliec atpakaļ, atslēdz dekoderi no strāvas lai pārstartējas, kaut ko paeksperimentē. Man pašam ir bijis gadijums, kad biju pārliecināts ka neko taču neesmu aizticis, bet izrādijās ka bez manas ziņas viens gudrenieks pamanijās izvilkt ārā karti un pēc tam nepareizi ielikt atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Man tris menesus vis darbojas labi,Velreiz meginat aktivizet kart? Pameginasu.

 

Atsākt mācības pamatskolā un pēc tam sakarīgi izklāstīt savu problēmu.

 

Vismaz niks Tev labs

 

Restarteju,izvilku ,ieliku kartijau pasa sakuma pirms zvaniju Viesatam,bet paldies.

Link to comment
Share on other sites

Agris 77

Par to signāla stiprumu mazāk viņus klausi, tur jau nu baigie "gudrīši" sēž. Visticamāk ka signāla stiprums tiek mērīts papagaiļos, ja rāda nekodētos, tad jau viss ir ok, problēma ir kodēšanā.

Link to comment
Share on other sites

Ja,bet seit Norvegija tomer gribas redzet topasu LNT,LTV1 unTV3 un nav nav tacu citu varianu.

 

Beidzot pec 26st.gaidisanas un 6reizes zvanot uz Viasatu atkal vis darbojas.Kur bija tiesi problema ta ari neuzinaju.Vini tikai visu laiku teica,ka nosut atkartoti signalu un lai gaidot.

Link to comment
Share on other sites

Agris 77

Nu labi ka tā :drinks: Vai Tu viņiem teici ka atrodies ārpus Latvijas un ko viņi atbildēja? Kaut kur dzirdēju ka šiem nepatīk ka vedot tās viņu uzpariktes ārpus LV.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Neteicu jo neprasija,bet pec numuru jau vareja redzet.Nu principa jau laikam nevar vest un skatities kanalus kas nav domati dotajam regjonam.

Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...