Jump to content

Superzoom kameras izvēle.


chronos
 Share

Recommended Posts

Sveiki bootieši! Ir tā kā sagrabināti kādi 300 latiņi fotoaparāta iegādei, bet galīgi netieku gudrs kuru lai ņem un foruma tēm, par kameras iegādi līdz 300 Ls, ar tā kā biku novecojusi. Principā jau ir noskatīti vairāki varianti:

1. Nikon Coolpix P100

2. Canon Powershot SX20 IS

3. Panasonic DMC-FZ38

4. Pentax Optio X90

 

Galvenais uzsvars tiek likts uz bildes kvalitāti, pagaidām cik visādi apskati un salīdzinājumi lasīti, tad pēc tiem līderis būtu Panasonic, bet cik zinu šeit apgrozās arī publika, kam ir pieredze visādos citādos aspektos, tad varbūt kāds zinās ko viedu pateikt, par garantijām, tehniskajiem defektiem, lietošanas ērtumu utt.

Lai novāktu lieko spamu ir skatīts variants arī par lietotu spoguli utt. tad to atmetu, jo ar lietotu negribās iegrābties un jauns pogulis ar visiem pričendāļiem iznāk krietni virs 300. akumulātors vai baterijas nav noteicošais! Zoom lielums ar nav noteicošs. Filmēšanas opcijas ar lomu nespēlē, jo ar fotoaparātu nekāda diža filmēšana nesanāk. Tika apskatīts arī Canon G11, bet vai ir tās naudas vērts, jo nekādu mākslu netaisos taisīt. Principā domāts ģimenes fotoaparāts, bet tā lai arī būtu šādas tādas papildus fīčas - manuālie iestatījumi, makro, interesē arī HDR bildītes paveidot.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Par garantijām etc. - Nikon un Pentax izmet no tā saraksta.

Link to comment
Share on other sites

Panasonic līderis ??? Kur tādas muļķības izrāvi? Nu, vispār jau tas pats G11 atbilst tavām vēlmēm (īpaši ja HDR - tur bez RAW darboties nav nopietni). Cenai pat ļoti atbilstošs verķis.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

A kāpēc superzūmu? Domā, ka to 20x zūmu izmantosi? Es paņemtu kādu Sony H55 vai HX5 (ja nebūtu, kur likt naudu).

Vai to pašu Canon G sēriju.

Labots - Fotomeistars
Link to comment
Share on other sites

Panasonic vismaz pēc manis lasītajiem aprakstiem bildes kvalitāte bija vislabākā, G11 neskaitot, to vēl nopietni neapskatīju, jo tas jau ir paši, paši griesti manām iespējām un nav pārliecības, vai man tas vajadzīgs. Jā un Panasonicam arī ir raw. Superzoom tāpēc ka 3-5 zoom tā kā biku par maz liekas, principā jau ar 8-10 ar noteikti pietiktu. Iespējams kļūdīgi, bet kaut kā man visu laiku ir licies, ka superzoom kamerām ir labāka optika, vairāk iespēju. Ja ir argumenti par labu kam citam arī tos labprāt uzklausīšu.

 

Pagaidām Nikon un Pentax laikam krīt no listes ārā.

Link to comment
Share on other sites

Panasonic TZ10, būsi apmierināts. arī Sony HX5V ir labs, tikai tumsā būs grūtāk fotografēt kā ar TZ10. Pašam ir Panasonic f38, labs aparāts, tikai ļoti liels. Par kompaktumu tur grūti runāt, un zūms pāri pa x10 arī jau sāk kļūt nelietojams ;)

Link to comment
Share on other sites

All-marss

Man ir FZ38.Esmu apmierināts. Jā,protams,liels! Kabatā vai somiņā neiebāzīsi.Bet tad tev ir jāizlemj,cik lielu fotoaparātu tu gribi.Tad varēsi nevajadzīgos atsijāt.

Mans viedoklis tāds: Mūsdienās kvalitatīvus aparātus ražo visas firmas! Kā jau katrai lietai,tāda universiāla fotoaparāta nemaz nav,ko tev varētu ieteikt.Ej uz veikalu,paņem rokās,ja patīk,ņem ciet! Jo vairāk meklēsi visādus testus un aptaujas,jo vairāk viss samudžināsies!

Man personīgi vislabāk patīk Pentax K-x. Arī esmu ļoti apmierināts!Galvenais trumpis,var dabūt ļoti kvalitatīvus vecos manuālos objektīvus par smiekla naudu.Tas mani piesaista.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

pana-pana ar savu f2.8-4.4 un trubu 27-486mm labā, kaut pussaules laikā

izkodīs objektīvus, ko baidos teikt uz etoki 8K ls vērtēt varētu ...

Ir ok truba jautajums tev kam to ?

lai ietu "končos na šaru bildēt" par lielu :(

 

kam tev vajag to garo trubas galu ?

Link to comment
Share on other sites

All-marss

NC,--- Man tev personīgs jautājums. Lūdzu uzraksti to 15minūšu aķīšā marku un lādētāja marku,Cik maksāja?

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

nav godigi salīdzināt cenas par ko pirku ar tagadējām

pirms treji gadi ņēmu šo verķi pa 32? vai 34 precīzi neatceros ls

varta.jpg

iesakaitot 8 akūžus un papildus 12V pepelaca adapteri ...

šodien noteikti būs citi modeļi

esmu apmierināts aPsolūti, vislaik Nikona veco zibeni blicejot, neviens akūzis nav nospradzis, un, lai arī skaitas tik 2000mAh - 15min uzlāde izjāj visu 2850nieku krutumu ...

man ar vienu 4rinieku pāri ātrak kamera izrubas, nevis zibens ...

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

All-marss

Paldies,NC! Nopirku Pentax K-x, un nu akumulatoru padarīšana paliek aktuāla.

Jāsāk "meklēties"!

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

All-marss

 

uzreiz saku - aizmirsti par visām "pagātnes" fiziķu pārgudribam ar ašpacmit stundu ilgām akūžu uzlādēm ...

viss, kas lādējas ilgāk par 15min, ir NOŽĒLOJAMA AIZMIRSTAMA vēsture ...

ņem 15mintniekus un pat ziemas vidū, spēsi ieskriet tuvējā kafijužņikā uzlādēties, pirms pagūsi "pajautāt - kur ateja?"

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Gufiys

 

jap 15min AA lādēs, bet kā izskatās tam nav AAA uzlādes

to izbīdamo pipuku AAA akūžu "iespiešanai"

 

ja AAA nevajag lādēt, tad protams ka der ...,.,

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

iesaku fujifilm s100fs. pats lietoju un varu teikt, ka tā ir ļoti laba kamera. pirms pirkšanas (kādus 2 gadus atpakaļ) diezgan ilgi pētīju dažādus superzūmus, un nonācu pie secinājumiem, ka s100fs ir priekš manis labākais variants. un nekļūdījos. laba attēlu kvalitāte (it sevišķi pie slikta apgaismojuma, kad parasti ne-spoguļkamerām sanāk ļoti graudaini attēli) un daudz funkcijas, pat tādas, kas nav dažām iesācēju dslr. es teiktu, ka diezgan labi atbilst tavām prasībām, jo manējās pirms pirkšanas bija ļoti līdzīgas. biš dārgāks jau ir par tavā sarakstā minētajām bet var iekļauties arī tajos 300 ls.

 

vari papētīt:

dpreview apskatu

dpreview fujifilm forumu, kur var atrast daudz piemēru bildes no s100fs

flickr fujifilm s100fs grupu ar attēliem

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

laba attēlu kvalitāte (it sevišķi pie slikta apgaismojuma bla bla blā

 

Eu nu kas tie par tekstiem? Rakstām - pie ISO 3200 spēju sevi bildēs atpazīt; ieliekam kādu paraugu. Turklāt šāda drausmīgo ISO skaitļu māžošanās ir digitālās ēras ieviesta atrauga. Kam tas vajadzīgs? Lietojam max ISO 400, statīvu un viss būs OK. Konkrētais aparāts ir tāds klucis, ka pat mūsdienu DSLR klāt nestāv. Un pietiekami vecs modelis, lai to neizvēlētos.

 

Un vispār citētā teikuma daļa liek domāt, ka īpaši augstu attēla kvalitāti iespējams sasniegt tikai švakos gaismas apstākļos.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Eu nu kas tie par tekstiem? Rakstām - pie ISO 3200 spēju sevi bildēs atpazīt; ieliekam kādu paraugu. Turklāt šāda drausmīgo ISO skaitļu māžošanās ir digitālās ēras ieviesta atrauga. Kam tas vajadzīgs? Lietojam max ISO 400, statīvu un viss būs OK. Konkrētais aparāts ir tāds klucis, ka pat mūsdienu DSLR klāt nestāv. Un pietiekami vecs modelis, lai to neizvēlētos.

 

nebija domāts, ka vajag lietot šausmīgi augstos ISO, bet ka pie ISO 200 un 400 tā kamera pārspēj citus superzūmus, kuriem parādās šausmīgs grauds. es jau tāpat cenšos pēc iespējas vairāk lietot ISO 100.

un ir iznākuši jaunāki fujifilm s200exr un hs10, bet s100fs pārspēj s200exr un it kā arī hs10 (to neesmu tik daudz pētījis).

nū bet, ja negrib kluci, tad tiešām labāk ņemt kaut vai to pašu canon g11.

Link to comment
Share on other sites

Tu tiešām esi dumjš? Laikam neesi neko vairāk par savu Fuji redzējis, vai arī vēl joprojām dzīvo divus gadus atpakaļ?! Par tādu cenu pirkt to fuji ir grēks! Par to naudu labāk paņemt kādu kabatas ziepi un pārējo nodzert alos, ko rāda arī citu atzinumi!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...