Jump to content

www.2u.lv


ALVIS220
 Share

Recommended Posts

Janka420

Mjā... Tavai zināšanai, tas, kad atnāk prece, nav atkarīgs tikai no kantora, kurā pasūti. Prece var aizkavēties arī piegādātāju dēļ, kas man personīgi ir gadījies vairākkārt arī no 1a.

Link to comment
Share on other sites

Man ar sanāca aplauziens ar to kantori. Atradu virtuves nosūcēju. Mājas lapā lepni rakstīts ka ir pieejams. Sazvani šos a izrādās skuju. Nav pat piegādātājam. Labākajā gadījumā pēc mēneša būšot.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

 

 

Mjā... Tavai zināšanai, tas, kad atnāk prece, nav atkarīgs tikai no kantora, kurā pasūti. Prece var aizkavēties arī piegādātāju dēļ, kas man personīgi ir gadījies vairākkārt arī no 1a.

 

Viss jau saprotams, ka var aizkavēties, bet normāli būtu, ja viņi paši pazvanītu un painformētu, prece kavēsies. Nevis pat man zvanot nav sazvanāmi un uz epastiem neatbild. Par to jau lielākā sāpe. Šodien gan izdevās sazvanīt un solīja, ka rītdien būšot.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

No 3 reizēm divas bija problēmas ar termiņiem, tādēļ turpmāk no šiem izvairos. Ja man sola preci ar 2 nedēļu termiņu, tad labāk pasūtu to pašu ebay.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Cik gadus jau eksistē interneta veikali un cik idiotiem vēl nav pielecis, ka 95% no tiem nekādu savu noliktavu nav un nekādus termiņus tie garantēt nevar principā? Viss tas ir atkarīgs no ārzemju vairumnieku noliktavām, kurās ne vienmēr ir pareizi dati, no tā vai kāds cits no pus Eiropas nenogrābj to preci un beigās arī no loģistikas piegādēm. Pat pameklējot preces pēc koda, taču lielai daļai preču rādās divi eksemplāri par dažādām cenām - tādēļ, ka no divām noliktavu datu bāzēm. Piedāvājums viņiem citās lietās ir plašāks par vidējo un tagad ir divas saņemšanas vietas, bet citādi 2u.lv nav ne labāks, ne sliktāks par citiem.

 

Ja jūs esat tik st*lbi, ka ticat tiem piegāžu datumiem, tad tā jau ir jūsu pašu vaina. Ja neko nesolītu, tad jūs aizietu pie citiem. Tādēļ, tā kā ir idioti, kuri tic, tad visi tie veikali arī sola visu ko.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja jūs esat tik st*lbi, ka ticat tiem piegāžu datumiem, tad tā jau ir jūsu pašu vaina. Ja neko nesolītu, tad jūs aizietu pie citiem. Tādēļ, tā kā ir idioti, kuri tic, tad visi tie veikali arī sola visu ko.

 

citi i-veikali arī piegādā solītajos datumos. nevajag jaukt visu vienā maisā

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

@@aNi, Tev tā trāpījās! Arī 2u.lv un citi piegādā solītajos datumos, bet kā jau gandrīz visi - ne vienmēr. Tas viss ir atkarīgs no konkrētās preces, lielā "piegādes cikla" uz noliktavām, mazā "piegādes cikla" uz veikaliem, brīvdienām, svētku dienām, kurjera utt. Paša veikala spēja to ietekmēt tipiski ir gandrīz nekāda.

 

 

 

Atradās gurdie vanagi, kā kaut ko reāli darīt tā čiks. Gudri dir.st nav malku cirsti.

Cik saprotu, ieradās "darītājs", lai gudri pa*irstu...

Un interesanti par kā "darīšanu" viņš šajā tēmā runā - par grūto pogas "Pirkt" nospiešanu weblapā?

Link to comment
Share on other sites

2u.lv nav ne labāks, ne sliktāks par citiem

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ir uzdevis SIA «Baltic Able Traders» interneta tirdzniecības vietnei «www.2u.lv» nekavējoties izbeigt negodīgu komercpraksi, teikts centra paziņojumā.

Labots - Klusu
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...