Jump to content

Ls 4 Meteorīts atkal lido


vkwic
 Share

Recommended Posts

Līguma grozīšana (šai gadījumā pieslēguma veida izvēle) ir abu pušu vienošanās, piedāvā LMT šo variantu, varbūt piekritīs. "Katrs gadījums ir individuāls" ©

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Es pirms pāris dienām izcīnīju Īpašo 4. Sākumā nepiekāpās, bet pamazām piespiedu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

jū jāpārslēdzās būs, pārāk lieli rēķini arī no Bites nāk (mīlu parunāt, ko lai dara :)

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ar kādiem tīkliem Tev sanāk runāt? Tavs veikums mērāms simtos vai tūkstošos minūšu?

Link to comment
Share on other sites

jū jāpārslēdzās būs, pārāk lieli rēķini arī no Bites nāk (mīlu parunāt, ko lai dara :)

Kad lauzīsi līgumu ar Biti, rūpīgi pārliecinies, ka visi rēķini ir samaksāti termiņā.

 

Mana paziņas epopeja ar biti vēl nav galā. CR tomēr grib savu ceineri. Aizsūtiju infu uz info@bite. Redzēs, ko atbildēs.

 

 

Ups, pēc lietu nosūtīšanas uz info@bite.lv, viss atrisisnājās. Pirms mēneša zvanoties uz Bites infotālruņiem nekādi neizdevās lietu atrisināt.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

~300 +/- min uz visiem tīkliem

Jau otro mēnesi ir ~8Ls :) sorri bet T2 izskatās cerīgāks uz gadu :)

gggg tā arī darīsim :)

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

AdatuGalva

Es jau pieteicos.

Un LMT arī "paraudāju" par grūto izvēli...

Tele atzvanīja pēc ~10 min.

Tagad tik interesanti ko LMT atbildēs...

Link to comment
Share on other sites

Pēdējais teles rēķins liek domāt ka mans meteorīts ir beidzies, ir iespēja uzkāpt velreiz uz četrlatīga piedāvājuma? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

AdatuGalva

"...Tikai no 14. līdz 17. aprīlim nāc ar savu numuru no cita operatora pie Tele2 un pieslēdz tarifu plānu Meteorīts – zvani brīvi uz visiem tīkliem Latvijā tikai par Ls 4 mēnesī!..."

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Var arī esošie klienti!

 

zt3siunfdz3qgl2ibju.png

Link to comment
Share on other sites

Pirms kāpju uz grābekļa, gribēju jautāt, kādi ir tam meteoram zemūdens akmeņi. Tiešām nav līgums uz noteiktu laiku jāslēdz, vai varu šos pasūtīt kad man iegribas?

Link to comment
Share on other sites

Var arī esošie klienti!

 

Muļķības! Nevar gan. Esošie Tele2 klienti var dabūt tikai Meteorītu par 9 LVL/mēn.

Zemāk redzams uz kādiem tarifu plāniem man, kā esošam Tele2 Savējie pieslēguma lietotājam, ir iespējams pāriet.

 

8k04c9w9v2kwbcfz7y7.jpg

 

 

Tajā vietā, kur ir rakstīts vienkārši "Meteorīts" viņi piedāvā Meteorītu par 9 LVL/mēn. Vakar biju arī 2 klientu apkalpošanas centros, kur mēģināju kaut ko sarunāt, lai dabūtu to Meteorītu 4, bet nekas neizdevās. Atbilde: "Šī akcija ir domāta citu operatoru klientiem. Jūs jau esat Tele2 klients. Varat dabūt Meteorīts 4 pārnākot no cita operatora vai izvēloties jaunu numuru."

Link to comment
Share on other sites

Tad tev pirms nedēļas, kad gāja reklāma, vajadzēja ātri aizpuļķēt pie cita opa, bet tagad atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Muļķības! Nevar gan.

 

Tādā gadījumā ļoti atvainojos par dezinformāciju! Bet mans skrīnšots liecina par to, ka T2 ir analfabēti.

Link to comment
Share on other sites

Tad tev pirms nedēļas, kad gāja reklāma, vajadzēja ātri aizpuļķēt pie cita opa, bet tagad atpakaļ.

 

Tādu variantu kā pāriešanu uz nedēļu pie cita un tad atpakaļ uz Tele2 arī apsvēru, bet tad es zaudētu savu lojalitātes līmeni, kas dod atlaides noteiktiem pakalpojumiem.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pēc 5 min pārrunām ar diviem T2 operatoriem (laikam viens bija pirmais mūris, bet otrs ar reālām lēmējtiesībām), dabūju uz 1/2 gadu Meteoru 4 esošam T2 numuram. Galvenais neaizmirst nočekot tarifa maiņu kad termiņš beigsies.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nē, kas es kāds barbars izspiedējs? Prasīju, kā esošs T2 klients var dabūt Meteo 4. Šie atrunājas tā un šitā, nu varam jums piedāvāt Meteo9 ar 25% atlaidi (6.75Ls). Es norādu, ka man šobrīd rēķins neiet pāri 6Ls un tas ko man piedāvāja ir dumji un ja es atļautu ko tādu sev nodarīt, tad tā būtu nodevība pašam pret sevi. Tā kā nelikos mierā, mani pārbumbulēja pie otrā operatora, ar to mēs ātri tikām galā, ka esmu 10 gadus klients un man varētu uz 1/2 gadu iedot Meteo4. Tā kā man bija apnicis ar šiem gudri runāt, tad uzreiz piekritu. Par pilnu gadu pat nedomāju cīnīties. Nevar jau uzreiz tā viņu pretimnākšanu izmantot.

Link to comment
Share on other sites

Veiksmīgi. 10 gadus neesmu T2 klients, bet kādus 7-8 gan. Vakar, kad biju klientu apkalpošanas centrā, mana spekulēšana uz ilgo un uzticīgo klienta būšanu viņiem neko nenozīmēja.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Mī iz lakī!

 

s6xrol4rmtanosyv8tz3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Arī esmu sens T2 klients, senāks par pašu T2, jo lietoju Baltcom SIM karti.:D Pašlaik arī sēžu jau otro gadu uz "Meteorīta" pa 4 Ls, man neko citu i nevajag.:)

Link to comment
Share on other sites

Mī iz lakī!

 

Padiskutēju pa telefonu ar meitenēm no Tele2 klientu apkalpošanas centra un saņēmu tādu pašu piedāvājumu - Meteorīts 4 uz 6 mēnešiem. smile3.gif

Link to comment
Share on other sites

Hmm, tāds jautājums: Ja kāds kuram ir meteorīts 4 mēģina vēlāk pāriet uz LMT.... jauna klienta piesaistei LMT varētu piedāvāt īpašo 4? Ir kāds mēģinājis?

Link to comment
Share on other sites

Hmm, tāds jautājums: Ja kāds kuram ir meteorīts 4 mēģina vēlāk pāriet uz LMT.... jauna klienta piesaistei LMT varētu piedāvāt īpašo 4? Ir kāds mēģinājis?

 

 

Forumā bija viens kadrs,kurš pārgāja no Bites uz LMT ar noteikumu,ka dabūs īpašo4,viņam iedeva.Tā ka zvani un piedāvājies...

Link to comment
Share on other sites

Tad pirkšu Okarti vai Bites karti lai dabūtu Tele2 meteorītu, cerot vēlāk no LMT izspiest īpašo4 :D Nu vai nav smieklīgi, ka operātori liek mums tādas shēmas veidot....

Link to comment
Share on other sites

Pirms gada no LMT gribēju pāriet uz Biti, pēc dažām dienām LMT zvanīja un piedāvāja Īpašo 4 uz gadu, jo pēc gada būšot citi tarifi un gan jau kas izdevīgāks.

Nu lūk pagāja gads un aprīlī bija jāizvēlas kāds no esošajiem LMT pieslēguma veidiem, kas protams ir daudz neizdevīgāki.

A te Tele2 ar savu meteorīdu 4, pārgāju uz to, tagad jāgaida ko teiks LMT. Es jau ceru atgriezties pie Īpašā 4.

Link to comment
Share on other sites

AdatuGalva

Man tikko pazvanīja no LMT un ... piedāvāja līdzvērtīgus nosacījumus kā Tele's M4... :)

Link to comment
Share on other sites

Bite jau nezin, ka LMT abonents "AdatuGalva" mēģina iet uz teles meteorītu.

Link to comment
Share on other sites

Taču, ja Bite uzzin, ka viņu lietotājs gatavojas iet uz teles meteorītu? Tas, lai arī bija rakstīts pēc lietotāja "AdatuGalva", bija domāts savādāk.

Link to comment
Share on other sites

Forumā bija viens kadrs,kurš pārgāja no Bites uz LMT ar noteikumu,ka dabūs īpašo4,viņam iedeva.Tā ka zvani un piedāvājies...

Es biju tas kadrs :D

Link to comment
Share on other sites

M3, vari pastāstīt sīkāk kā Tev tas izdevās? Vienkārši aizgāji uz tuvāko LMT, vai kā? Meteoru paņēmu, jāsāk domāt kā pārslēgties uz LMT īpašo :-)

Link to comment
Share on other sites

Es bitee lietoju to par 4ls 2gb, lmt pa 5ls 2gb. Kā telei ar šiem tarifiem, jo beidzot manā štatā ar telei 3.5 zona ir(bite vieniigaa kurai nav)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...